Отрицателен тест за бременност!

Модератори: ALEKS, Ianitza

Re: Отрицателен тест за бременност!

Мнениеот duda на 28 Май 2009 14:18

Айде и аз да се включа по темата :D
Аз и с двете си бременности имам по 3-4 отрицателни теста.....(писала съм мисля и друг път,но...).Сега с Вики след 5-6 дни закъснение,отр.тест и преглед на видеозон,на който нищо не се видя....След още 3 теста(всички отр.),пак на видеозон,тогава се видя бебката.Може би трябва да изчакаш още малко и пак на лекар.Успех на всички,които чакат и желаят бебчета :D
ИзображениеИзображение
Аватар
duda
Жител на Mamaibebe
 ---

Мнениеот danila1977 на 31 Май 2009 19:55

Здравейте.Аз си дочаках търпеливо едната седмица след Дуфастона и пак го няма цикъла ми, започвам и да чувствам някакви остри придърпвания, както го наричате всички.Наистина...Чак се заковавам на едно място и изтръпвам цялата.Ллелеее, а Базалната ми температура я меря жецхе 10-ина дни и не пада под 31-32, а следобяд ми е 35 чак.Момичета, не знам дали се е случило, но започвам да вчрвам, че въпреки тестовете има нещо.Решила съм да не купувам повече, то и без това ми остават 2 седмици до следващата М :lol: ,което ми се стружа напражоооо нереално..Няма да ходя и на лекар, засхтото само ми вземат парите и без това е рано.Чаках толкова, ще почакам още седмица-две и когато не ми дойде до 16 юни, когато трябва да ми дойде следващата М, тогава ще посетя гинеколог.Започнах да си пия Дуфастона, защото знам, че по принцип имам недостиг на жълтото вещество и така...Ако има бременност - няма да ми доиде, а Дуфастона само ще ми помага в случая. А това момче дори и не ми се обади веднъж да ме пита какво става...Изобщоооо...какво да ви говоря...Абсолютееннн...Бок..к :twisted: Ама поне вече имам надежда, че ще си имам бебе и не ми дреме за това кьопаво същество, дето няма и капка акъл в главата.Той живота му е скапан:) Ами, това е засега, ще ви пиша пак и дано този път да ви потвърдя, че съм бременна.Направооо, не знам как ще се чувствам. Чаот-е за сега и целувки на всички{}{}{}
Всяка една следваща минута е нов шанс да преобърнеш живота си!
danila1977
Редовен
 ---

Мнениеот lqli на 01 Юни 2009 12:27

Мила, стискам палци да има бебе :sm_newsm05_37:
Изображение
Изображение
Аватар
lqli
Пристрастен
 ---

Мнениеот petya-kiki на 01 Юни 2009 23:46

не съм ходила още на лекар ,защото когато водих малкият на консултация ми каза че нямало направления и сега ще чакам да взема през юни и да отида ,но си мисля че не съм бременна ,защото нямам никакви симптоми ,а при първата бременност поне ми се гадеше от миризми ,не знам ще видим ,ще се ходи на лекар се е видяло ....ще пиша по късно какво е станало
Аватар
petya-kiki
Начинаещ
 ---

Мнениеот varna на 02 Юни 2009 13:22

При мен поне до сега винаги тестовете са били верни. Нямала съм случай когато да е отрицателен и да е грешал ( за съжаление). :(
Изображение

Изображение
Аватар
varna
Жител на Mamaibebe
 ---

Мнениеот mama_ema на 06 Юни 2009 16:34

И аз да се запиша че се чувствам объркна. Закъснява ми вее трети ден , нямам никакви признаци да ми идва освен подути гърди , два отрицателни теста и няколко дни усещах парене по средата ниско долу . Но никакви други признаци . Исе събуждам всяка сутрин в 5 а си лягам доста късно :thinkk: Незнам какво става - нито признаци на бременост , нито признаци за лелка аз съм си точна винаги .
Изображение
Изображение
Аватар
mama_ema
Отличник
 ---

Мнениеот bl_velvet на 25 Юни 2009 14:05

не ми се е случвало- отрицателен тест при бременност.
случи ми се втората линийка да е по-бледа, отидох на гинеколог и се оказа, че не съм бременна- тогава пиех противозачатъчни (Ясмин) и явно те са повлияли на теста... :)
Изображение
Изчакай човека,който те целува по челото,който иска да ти покаже света когато си в затруднение,който държи ръката ти пред приятелите си.Този,който от време навреме ти напомня колко много държи на теб и какъв щастливец е,че те има.Този който се oбръща към приятелите си и казва: ТЯ Е ЕДИНСТВЕНАТА !
Аватар
bl_velvet
Пристрастен
 ---

Мнениеот krisito.po на 09 Юли 2009 11:05

Здравейте. Аз вчера получих зацапване - розовеещо :shock: ... Днес вече го няма... направих си тест веднага, но... ОТРИЦАТЕЛЕН се оказа... гърдите ме болят.. имам голям апетит :shock: , нооо теста опроверга очакванията ми... Не знам какво да правя.. Дали не прибързах?!?!?! Дайте някой съвет.. ще ми е отполза... :? :cry: Дали не полудявам... на всичкото отгоре имам 2 аборта като по-малка, лекарят беше казал че всичко е ок и нямам проблеми и че когато поискам мога да забременея .. на 22 години съм и мн искам бебче :cry: :cry: :cry: дали да не повторя теста..кога обаче не знам :cry:
Изображение
Аватар
krisito.po
Начинаещ
 ---

Мнениеот Spa на 10 Юли 2009 07:32

Криси, изчакай 2-3 дни и си направи един тест пак, а най-добре иди на преглед. Стискам ти палци :)
ИзображениеИзображение
Аватар
Spa
Жител на Mamaibebe
 ---

Мнениеот mimska на 10 Юли 2009 09:50

Здравейте момичета!И аз вече съм с два отрицателни теста и вече 7 дни закъснение.Единствените ми симптоми са подути и доста чувствителни гърди,както и остра болка в корема, която преминава за 1-2 секунди.Знам че гаденето при бременните е сутрин, а на мен ми се гади вече два поредни дни вечер. :emon32: Незнам симптоми на Лелката ли са или резултат от бебеправенето.Вече и аз незнам какво да мисля.Чета из темите и се обарквам все повече.:emon23:
Ако си мислиш, че парите ти стигат значи нямаш достатъчно въображение!
Изображение
Аватар
mimska
Сериозен
 ---

Мнениеот bubetodve на 10 Юли 2009 09:52

Успокойте се mimska, една консултация с лекар, мисля ще се отрази добре. Той ще ви прегледа и ще установи на какво се дължат симптомите.
Аватар
bubetodve
Жител на Mamaibebe
 ---

Мнениеот mimska на 10 Юли 2009 09:57

Мислих за лекар,но като чета темите реших , че е рано да ходя на лекар.Пък и знам ли малко не ми се и вярва толкова скоро да има резултат.Все пак ние бебеправим само от месец.Но най-логично е да отида предполагам
Изображение
Аватар
mimska
Сериозен
 ---

Мнениеот annigirl на 10 Юли 2009 11:02

Да ти кажа гаденето не е задължително да е само вечер, но при закъснение от 10-тина дни спокойно можеш да отидеш на лекар и ако има нещо може да се види и все пак зависи от лекаря де. Успех и само се успокой то ще стане ясно скоро :balloons:
Изображение
Изображение
Изображение
Изображение
Аватар
annigirl
Жител на Mamaibebe
 ---

Мнениеот mimska на 10 Юли 2009 14:22

annigirl благодаря ти.Надявам се по-скоро да разбера :sm_221: .За спокойствие ... трябва да намеря някакво занимание,че както съм без работа нямам за какво друго да мисля.Вече :emon24: :emon32:
Изображение
Аватар
mimska
Сериозен
 ---

Мнениеот annigirl на 10 Юли 2009 15:12

Ами ако искаш можеш да пишеш в другата тема "С изпълнени с надежда очички, очакваме 2-те чертички" там сме доста момичета, които правим опити да станем мами и много си помагаме. Заповядай ако решиш всички са добре дошли при нас. :balloons:
Изображение
Изображение
Изображение
Изображение
Аватар
annigirl
Жител на Mamaibebe
 ---

ПредишнаСледваща

Назад към Опитвам се да забременея