Отрицателен тест за бременност!

Модератори: ALEKS, Ianitza

Отрицателен тест за бременност!

Мнениеот petya-kiki на 25 Май 2009 15:24

Вече втори месец не ми идва,а тестовете за бременност са все отрицателни .Възможно ли е тестовете да грешат.....
Аватар
petya-kiki
Начинаещ
 ---

Re: Отрицателен тест за бременност!

Мнениеот bubetodve на 25 Май 2009 15:26

Ами... по принцип всичко е възможно... защо не идете на лекар? Той по-добре ще отговори на въпросите ви?
Последна промяна bubetodve на 25 Май 2009 19:06, променена общо 1 път
Аватар
bubetodve
Жител на Mamaibebe
 ---

Мнениеот varna на 25 Май 2009 18:26

Възможно е да грешат, но чак 2 месеца.... Най-добре се консултирай с АГ.
Изображение

Изображение
Аватар
varna
Жител на Mamaibebe
 ---

Мнениеот petya-kiki на 25 Май 2009 22:38

все се надявам да съм бременна ,искаме още едно детенце ,ще пробвам с още един тест и тогава ще отида на лекар.........Някой имал ли отрицателни тестове ,а всъщност да е имало бременност....
Аватар
petya-kiki
Начинаещ
 ---

Мнениеот varna на 26 Май 2009 06:54

petya-kiki написа:все се надявам да съм бременна ,искаме още едно детенце ,ще пробвам с още един тест и тогава ще отида на лекар.........Някой имал ли отрицателни тестове ,а всъщност да е имало бременност....

Ами скоро ще ти отговоря, защото и на мен вчера теста ми бе отрицателен, а ми закъснява 4-5 дена, което при мен е странно. Но за свое успокоение иди на лекар, при теб вече ако има бременност ще се види. Успех. :P
Изображение

Изображение
Аватар
varna
Жител на Mamaibebe
 ---

Мнениеот bubetodve на 26 Май 2009 10:44

Ех, дано теста да греши, права е Варна, идете на лекар, той най-добре ще каже... Стискам палци.
Аватар
bubetodve
Жител на Mamaibebe
 ---

Мнениеот danila1977 на 26 Май 2009 14:21

Здравейте.Аз съм нова тук, преди малко се регистрирах.Чета ли не чета всички теми и се интересувам относно тестовете за бременност.На мен трябваше да ми дойде на 16 май, този месец, но още като ми закъсня и от 19 си купих Дуфастон без да посещавам гинеколог, защото по принцип ми се случват закъснения и реших на своя глава да опитам :roll: Добре, ама ги пих 5 дни 3 х 1 и нищо.Вече втори ден от както съм спряла Дуфастона и не ми идва имам някакви леки и тъпи бодежки, малко кръст ме боли и това е.Направих си тест на 17 (първия ден закъснение) - ОТРИЦАТЕЛЕН :cry: ,вчера си направих още един и пак отрицателен...Не знам какво да мисля, защото, преди 6 год. бях забременяла и се случи спонтанен аборт :cry: (тъжна история), та мисълтта ми е, че тогава си спомням теста ми отчете положителен, едвааа след 2, че дали не бяха и 3 седмици закъснение. Много искам да си имам бебе, защото вече карам 32, но има и нещо много гадно, човека в когото се влюбих и с когото правихме 2 месеца опити ме заряза...поради неизвестни за мен причини, а си говорихме за брак и много си искахме това бебе.Не знам ако с е получило дали ще повярвам, а и да повярвам, едва ли ще е радост, като при онези жени, които са омъжени и мъйете им са твърдо решени.Сега съм сама от 2 седмици се лутам и не мога да спя и да се храня, защото много обичам този човек, а той ме заряза и все едно нищо е нямало. Не спирам да плача и си мисля все най-лошото, а толкова много искам да стана майка, че ако сега се е получило, най-вероятно ще съм си самотна :cry: , но по-добре така, отколкото да ми е празен живота ;)Чувствам се ужасно самотна и затова се реших да се регистрирам тук и да получа някаква подкрепа.Ужасно е да си изоставена ва такова положение.Прецених, че вече дории и не си струва да търся този мъж.Ако съм бременна не знам как да постъпя. Моля ви, дайте ми съвет. Но най-важния въпрос е защо не ми идва след Дуфастона?И каква е вероятността за бременност при 2 дни закъснение след спирането му. Дано ми пише някой!Целувки и успех на всички пожелавам.Моята мечта е голяма да си имам бебе, дори и да съм самотна майка, а ако не се е получило, все някой ден ще се получи и то с по-стойностен мъй.Това е за сега от мен.
Всяка една следваща минута е нов шанс да преобърнеш живота си!
danila1977
Редовен
 ---

Мнениеот meri siii на 26 Май 2009 15:47

данаила не се отказвай от мечтата си ако си бременна не се плаши от това че си сама дай живот на онова вьтре в теб и един ден ще видиш че всичко ще се нареди много жени вече гледат децата си сами по една или друга причина просто бьди смела в решенията си а за да си сигурна какво се случва с тялото ти отиди на доктор той най добре ще ти каже какво става
Изображение
ИзображениеИзображение
Изображение
Аватар
meri siii
Жител на Mamaibebe
 ---

Мнениеот danila1977 на 27 Май 2009 09:11

meri siii написа:данаила не се отказвай от мечтата си ако си бременна не се плаши от това че си сама дай живот на онова вьтре в теб и един ден ще видиш че всичко ще се нареди много жени вече гледат децата си сами по една или друга причина просто бьди смела в решенията си а за да си сигурна какво се случва с тялото ти отиди на доктор той най добре ще ти каже какво става

Благодаря ти meri sii. Все още не ми е дошло след Дуфастона. Аз не съм си и помисляла за аборт!То ако напражя такова нещо е все едно да се обрека на самота за цял живот, защото не се знае кога пак дали ще ми се отдаде възможност и изобщо дали ще има такава. Просто никога не съм сои представяла, че някога ще се влюбя, ще си правя бебе с някой мъж, който ще ми говори за брак и деца и в един момент ще се оплаши и ще си отиде, но...както и да е.Поне разбрах, че този мъж не струва и ако наистина се окаже, че съм бременна ще направя всичко, за това дете.Не знам дали ще приема този човек обратно, защото разбрах толкова неща за него, а и ги видях с очите си, но беше вече късно.Той взима и наркотици, пие всяка вечер, дори го били съдели, има дела. Изобщо момичета...картинката при мен е страшна. Аз преди имах едно закъснение и ми предписаха Дуфастон, почнах да го взимам и на 2-рия ден ми дойде. Сега направо не знам да вярвам ли, че е станало или да не смея да се зарадвам още.Но ще почакам до неделя пък каквото стане.Само където живея в страшно вътрешно мъчение.Болно ми е за този човек!Съжалявам го! Но той си направи своя избор.А на мен не ми остава нищо друго, освен да бъда силна, макар и :cry: Но със сълзи нищо няма да променя.Ако ми дойде, поне ще намразя този човек до края на живота си, че ми е дал такива надежди и че ме е изоставил в момента, в който би трябвало да съм на седмото небе, а той нито се интересува, нито нищо.Както и да е, няма да ви занимавам повече, то е ясно - живота продължава! ;)Още веднъж meri sii, въпреки всичко искам да стана майка и дано се е получило.Пак ще пиша.Целувки.
danila1977
Редовен
 ---

Мнениеот danila1977 на 27 Май 2009 09:33

A при 2 отрицателни теста и базална температура за периода от 6 дни 37-37,2 :?: Близо седмица я следя и не пада,а тези тестове ме объркват тотално.Телесната ми температура по принцип винаги си е била 36,4-36,5, сега сутринта заедно с базалната я меря и е 36,8-36,9.Възможно ли е да се е покачила от Дуфастона?Някой дали е изпадал в това положение? :?: Моля ви, пишете ми, защото вече съм на ръба.Вече 3 ден не пия Дуфастон, но пак си ми е 37 и над.А как ми се искааа, въпреки, че ме очаква да съм самотна майка.Винаги съм чакала този момент...ВИНАГИ!
danila1977
Редовен
 ---

Мнениеот meri siii на 27 Май 2009 09:40

данаила изчакай още няколко дни и си направи тест може би вече ще отчете :D а за този мьж не си заслужава да си кьсаш нервите той би бил само тежест в живота ти и дори да те моли един ден не трябва да проявяваш слабост защото зарди такива идиото след време страдат много пораснали деца не трябва да го допускаш в живота си ако бебето е на пьт и пищи какво е станало стискам и палци да има бебече ти само не се измьчвай и не се притеснявай стой си спокойно а то ще се разбере а защо наистина не посетиш доктор
Изображение
ИзображениеИзображение
Изображение
Аватар
meri siii
Жител на Mamaibebe
 ---

Мнениеот meri siii на 27 Май 2009 09:46

ела в темата "сьздаване и очакване на нов живот"там сме момичета които искат да имат дечица много сме и все някой може да ти каже за този дуфастон защото аз несьм наясно заповядай и задай вьпроса си :D
Изображение
ИзображениеИзображение
Изображение
Аватар
meri siii
Жител на Mamaibebe
 ---

Мнениеот danila1977 на 27 Май 2009 11:42

meri siii написа:данаила изчакай още няколко дни и си направи тест може би вече ще отчете :D а за този мьж не си заслужава да си кьсаш нервите той би бил само тежест в живота ти и дори да те моли един ден не трябва да проявяваш слабост защото зарди такива идиото след време страдат много пораснали деца не трябва да го допускаш в живота си ако бебето е на пьт и пищи какво е станало стискам и палци да има бебече ти само не се измьчвай и не се притеснявай стой си спокойно а то ще се разбере а защо наистина не посетиш доктор

Ами аз ходих на лекар в понеделник, исках вагинален преглед, защото все пак беше 7-8 дни закъснение, а направо ме пратиха на видеозон и нищо не се видя.Отначалото гинеколожката ми вика, че щяло да се види и аз много се учудих, защото все пак съм се интересувала и имам някакви познания.Е, нищо не се видя и ми каза, ако до 7 дни не ми дойде, значи има голяма вероятност да съм бременна и да отида пак следващия понеделник. Каквото и да правя единственото решение е чакането. ;)В случая аз просто нямам признаци да ми идва. Когато вземах Дуфастона 2 дни ми беше все едно ще ми и много ме боля кръста и си виках: айде, това е, не съм бременна!... и като го спрях всичко мина.И аз не знам до неделя какво ще се случи но промяната която настъпи при мен е, че аз по принцип спазвам разделно хранене, поддържам се от доста години, спортна натура съм и изведнъж започнах да изпитвам адски глад и то особенно вечер, започнах да ям хляб, което при мен това не е било от години.Чувствам някакво неразположение, но не е да ми се гади от храни. Вечер ми се вие свят, но може да е нормално в предвид закъснението.Не смея и да си помисля, че е станало, защото има 2 отр теста и един преглед на който нищо не се видя.А за мъжа, ще се опитам да не го допускам до себе си, независимо какъв ще е завършека - добър или лош.Просто се видях в чудо и не знам как не съм полудяла още.Но от известно време се опитвам да съм спокойна, че ако има нещо да не вредя.Единственото ми облекчение е този форум. Благодаря ти за бързите отговори и за утехата, която ми вдъхваш.Аз си казвам това:Каквотот Господ е написал ще стане.Ако ми дойде - дойде, ако ли не - да съм жива и здрава, бебе пак ще има макар и по-късно, но този път ще внимавам в избора си на мъж, да не сгреша отново. Това е.Целувки.{}{}{}
danila1977
Редовен
 ---

Мнениеот lqli на 27 Май 2009 20:28

Danila1977,мила не знам какво да ти кажа, освен че стискам палци да има бебе :emon28: ако не сега, скоро :P Успех!!!!!
Изображение
Изображение
Аватар
lqli
Фен на Mamaibebe
 ---

Мнениеот Silvi 26 на 28 Май 2009 14:03

Данила и аз ще стискам палци!!!!Дано си бременна мила!И макар и този човек да е постъпил така лошо с теб поне да си имаш малко другарче занапред!
Когато забременях и аз правих тест.Първия беше отрицателен,но е било прекалено рано! :)А и имах същите болежки като теб,макар тогава да мис е струваше странно да ме боли кръст! Затова търпение мила! :D
Изображение
A daughter is someone you laught with, dream with and love with all your heart
Аватар
Silvi 26
Жител на Mamaibebe
 ---

Следваща

Назад към Опитвам се да забременея