Кога забременяхте отново след missed ?

Модератори: ALEKS, Ianitza

Re: Кога забременяхте отново след missed ?

Мнениеот ester на 08 Дек 2009 17:25

ot4aqna написа:Скъпа ester маи не си ме разбрала правилно не искам да каже че никога не искам да имам деца, а поне за сега докато се отърся от ужаса които преживях последната 1 год. След известно време много ясно че пак ще се замисля имали нормална жена която да не иска дете. Вярно и ти си го изживяла за съжаление, но все пак сега си имаш рожба (да ти е жива и здрава) и си се успокоила че въпреки всичко вече имаш едно , а тези като мен дето нямат и 1 мъката е по-голяма незная дали някога ще изпитам тази радост да станаш майка, ако знам че един ден ще имам бебе въобще няма да се притеснявам за нищо и всичко ще го приемам много по спокоино.

:shock: ,мнооооого се заблуждаваш,ама не е тук мястото да ти го обяснявам.....
Когато станеш майка,ще се притесняваш 1 000 000 пъти повече,запомни го :wink: .
Аватар
ester
Жител на Mamaibebe
 ---

Мнениеот kate на 09 Дек 2009 12:47

И аз да се намеся, че сърце юнашко не трай! :mrgreen:

Миналата година баш на Рождество-25 демек, направих спонтанен с моите хубави близнаци-(точици бяха..ама бяха хубави точици :D ) И то точно бяхме на църква в този момент...
Ще си спестя всички обстоятелствени пояснения с които бих могла да опиша чувствата си които връхлетяха върху мен..но само мога да кажа че неща ще се случват в живота ни-и никой не е казал че ще са само хубави.

Благодаря на Бог че имам поне едно дете, но се надявам на още.

Пожелавам успех на всички -защото всяка жена заслужава да стане майка, поне веднъж!

Успеееех ; ))

П.С. обръщение към щъркелите :arrow: Хайде бе..до кога ще ви чакаме, 2010 задължително няколко камиона с пратки бебета тука да се разтварят... :lol: :mrgreen:
Изображение Изображение

Няма неизпълнени мечти - има изоставени желания!Изображение
Аватар
kate
Жител на Mamaibebe
 ---

Мнениеот juli6ka на 13 Яну 2010 15:26

Подкрепям обръщението към щъркелите - искам обаждане в началото на февруари за заявка, а октомври - доставка!
juli6ka
 ---

Мнениеот pipitka на 13 Яну 2010 15:44

juli6ka написа:Подкрепям обръщението към щъркелите - искам обаждане в началото на февруари за заявка, а октомври - доставка!

:emon15: :emon15: :emon15: :emon15: :emon15: :emon15: :emon15:

И аз пускам същата заявка :emon15:
Изображение
Изображение
Аватар
pipitka
Жител на Mamaibebe
 ---

Мнениеот juli6ka на 10 Фев 2010 17:11

Момичета,
Аз съм дотук - моите яйчници отказаха да работят. Късмет на всички ви!
juli6ka
 ---

Мнениеот pipitka на 10 Фев 2010 18:46

juli6ka написа:Момичета,
Аз съм дотук - моите яйчници отказаха да работят. Късмет на всички ви!

Какво е станало мила?
Изображение
Изображение
Аватар
pipitka
Жител на Mamaibebe
 ---

Мнениеот juli6ka на 11 Фев 2010 10:53

Ами, нищо. Яйчниците ми отказват да си вършат работата, дори и след стимулация. Перспективата е - следващия месец да удвоим дозата, третия месец - да я утроим. После да сменим лекарството и отново 3 месеца опити с различна дозировка. После друго лекарство и така докато минат няколко години. Тогава вече с мъжа ми възрастово ще сме извън групата, на която се предоставят 3 опита безплатно инвитро. Това е стандартната процедура. За инвитро, но ние да си го платим, ми трябва донорска яйцеклетка, но ми е малко трудно да намеря здрава раждала вече жена до 32 години, която да е съгласна да се подложи на болезнена манипулация, преди която трябва да подпише документ, че знае за съществуващия риск за нея, но въпреки това е съгласна и ще подпише документ, че ако бъде увредена, няма да съди никого. А даже и да намерим, нямаме 3000 лв за процедурата. А и да ги намерим, не е гаранция, че няма да направя още един спонтанен аборт. А пък и вече няма значение, защото напускам мъжа си.
Късмет отново ви пожелавам. Аз се махам от всички форуми и повече никога няма да отворя бебешки сайт.
juli6ka
 ---

Мнениеот pipitka на 11 Фев 2010 14:23

juli6ka,Знам че е много трудно мила,но....не трябва да се отчайваш!Господ си знае работата,няма нищо случайно на този свят.Потърси и други мнения на специалисти,2-3-4 дори 5 ако трябва,но да се отчайваш и да изпадаш в крайности не е правилно!Хората са казали "Помогни си сам,за да ти помогне и Господ" ! Не можеш да се предаваш и да чакаш чудото да падне от небето!!!Никой не е успял,след като се е предал!Трябва да бъдеш силна и да се бориш за това,което искаш!.И още нещо ще ти кажа,има много жени,семейства,които искат деца,но по една или друга причина не могат да имат.Та точно тези семейства осиновяват дете и са по-щастливи от всякога!Не се ли замисляме,че всеки има ,нещо което трябва да изпълни?Нещо,написано още преди да се родим? Е не съм пророк,но знам едно - нищо случайно не ни се случва!
(Дано не съм ви прозвучала много сектантски,но така чувствам нещата отвътре!)
Успех на juli6ka и всички нас,които чакаме "чудото" :balloons:
Изображение
Изображение
Аватар
pipitka
Жител на Mamaibebe
 ---

Мнениеот bobynka на 19 Май 2011 20:15

Здравейте и от мен преди 2 седмици ми правиха аборт- сър4ицето било спряло :? просто няма такава болка във душата която да боли толкова много :? ,но се присеиденявам към заявката от по горните постове :balloons:
Изображение
Светът е в опасност не от тези , който му причиняват зло , а от тези , който гледат на това с безразличие .
Аватар
bobynka
Жител на Mamaibebe
 ---

Мнениеот bebelina_11 на 18 Авг 2011 20:03

Здравей миличка аз съм също с мисет аборт от преди година и няколко месеца. От тогава до днеска опитите са без успех преди няколко дни си направих цветна снимка на тръбите оказа се, че са доста нагънати и контраста е проникнал с голямо налягане не знам къде вече да ходя взима да ми писва и от не кадърността на докторите. Мъжа ми е с лоша спермограма има 40 левкоцити изпил е много антибиотици и нищо не помага и докторите не могат да разберат какво му е не знам вече ако имаш някакъв опит моля те пиши ми предварително ти благодаря и успех за бебе правенето :congratulations:
bebelina_11
 ---

Мнениеот Jilina на 15 Окт 2011 18:54

Светлина в тунела има дами. Мога да го кажа след повече от 2 години и половина правене на опити за второ бебе, миналата година в 3-я месец аборт след спиране на сърцето на плода. Сега чакам през декември месец живи и здрави да се роди втората ни рожба. Забременях точно 5 месеца след кюртажа, задържахме бебето с много лекарства и лежане, но успяхме до сега да го опазим. Дано и за напред да е така.
Пожелавам на всички успех и да се похвалят скоро с добри новини.
Изображение
Изображение
Изображение
Аватар
Jilina
Жител на Mamaibebe
 ---

Мнениеот lindalinda на 21 Окт 2011 08:29

След една година.
Изображение Изображение
Изображение
Аватар
lindalinda
Жител на Mamaibebe
 ---

Мнениеот Mama Rali i Mitko на 14 Юли 2015 21:39

И аз ще викам щъркелите :)
Имам едно прекрасно дете и след него вече три аборта..Първият беше в ранни седмици - беше се закрепила ниско плацентата и не се получи. Вторият път ембрион нямаше, обаче и организма ми не изхвърляше празната яйцеклетка и в болницата ме изчистиха. Търсиха извънматочна бременност и разни други неща и лежах две седмици. Мъжът ми ни заряза с детенце, татко се разболя и почина и като видях двете чертички бях супер щастлива, но и притеснена. И изведнъж в 11-та седмица ембриончето спря да се развива. Пак минах през познатата за съжаление процедура..
Сега обаче ще подходя отговорно и ще направя всички изследвания, независимо от това колко ще струват. Продължавам да си пия фолиевата киселина и да се надявам..
И ако някой разбере маршрута на щъркелите за догодина ;) не съм с претенции, само още едно малко слънчице :)
[url=http://www.mamaibebe.com]
Изображение
Аватар
Mama Rali i Mitko
Жител на Mamaibebe
 ---

Предишна

Назад към Опитвам се да забременея