ЕФИКАСЕН НАЧИН ДА СЕ ЗАБРЕМЕНЕЕ

Модератори: ALEKS, Ianitza

Re: ЕФИКАСЕН НАЧИН ДА СЕ ЗАБРЕМЕНЕЕ

Мнениеот kamelia_1326 на 03 Дек 2012 14:51

Ами да ти кажа незнам това са извадки от нета,не съм го пробвала,но ако искаш и ти се поразрови или питай някого които го е правил или гинеколога!
Аватар
kamelia_1326
Фен на Mamaibebe
 ---

Мнениеот petyastefanova на 06 Дек 2012 12:00

Не съм чак толкова компетентна, но от лекар знам, че промивките се правят само при нужда и то не повече от 5-6 дни. В противен случай се променя микросредата и т.н. Не се препоръчва и йода(прочетете за него).
Аватар
petyastefanova
Фен на Mamaibebe
 ---

Мнениеот anjilina на 28 Апр 2013 10:07

prosto_az , не иде щъркелът, щото се товариш като магаре. Жените са създадени да раждат деца, не да блъскат да работят на 2-3 места и да млатят с мотиката. За това си има мъже. Не си самотна майка, че да се товариш така. Психостресът и физическото претоварване са основния фактор да нямаш дете при положение, че физически си здрава. Давам ти прост пример със себе си: 4 години и аз така като тебе работа на 2 места, докторантури, блъскане с мотиката... То ялова ли не бях, то крива ли... Освен това се бях нагърбила и с издръжката до голяма степен на семейството.
И така: забременявам, спонтанен аборт. И пак, И пак.....
В един момент ми писна. Реших, майната му, ако трябва ще се развеждам, това няма да продължава така.
Напуснах едната работа.
Хвърлих мотиката.
Зарязах ученето.
Спрях да си давам цялата заплата за покриване на семейните разходи.
Започнах да си почивам, да релаксирам, да си обръщам по малко внимание, да излизам сс приятелки.

След малко повече от 6 месеца пак се случиха 2 чертички. В момента съм в 5-я месец, бебчо е на път.
Изображение
Аватар
anjilina
Пристрастен
 ---

Мнениеот pandachina на 21 Май 2013 19:22

При нас стана много бързо - за има-няма един-два месеца. Не знам дали е от "методът", или просто ни е било писано да не чакаме много, но ще споделя какво правехме.
1. Не го правехме по календар. Правехме секс, когато ни се прави, без да изчисляваме овулация, без стрес, без "Моля те, Боже, нека този път се получи!" - просто се наслаждавахме един на друг.
2. Когато цикълът не ми дойде след първият месец опити, не го мислихме, просто продължихме да си правим секс, когато ни се поиска, без да се пазим.
3. Стараехме се да "свършим" едновременно (не винаги се получава разбира се, но в повечето случаи успявахме да постигнем синхрон) - идеята е, че по време на оргазмът влагалището извършва движения, подобни на контракции, които според една статия, която четох предизвикват нещо като "всмукване" на спермата и улесняват пътя й към крайната цел.
4. Оставах да лежа по гръб поне 5 минути след акта преди да се измия.

Успех на всички, които все още опитват и дано съвсем скоро видите двете чертички. :D
Изображение
Изображение

Изображение
Аватар
pandachina
Пристрастен
 ---

Мнениеот milenche на 26 Ное 2013 15:27

Здравейте,от около година вече правим безуспешни опити,толкова е отчайващо,около мен две приятелки забременяха и то от първия път..Гинекологът ми каза да не го мисля и ми изписа Infolic,и някакви хомеопатични капки..някой ползвал ли го е и имало ли е ефект?
Аватар
milenche
Начинаещ
 ---

Мнениеот kamelia_1326 на 27 Ное 2013 11:28

След като еминала година най добре се обърнете в клиника по репродуктивна медицина да ви се направят необходимите изследвания и да се види има ли проблем!
Аватар
kamelia_1326
Фен на Mamaibebe
 ---

Мнениеот Tina Beck на 16 Дек 2013 11:12

Здравейте на всички...,с прителят ми правим опити за забременяване,но за сега не се получава!!!
Въпросът ми е -Вредно ли е да се ходи на сауна и изобщо използването на всички тези прицедури когато сме в овулация или в първи седмици от бременността....,влияе ли по нкакъв начин???
Благодаря предварително!
Tina Beck
 ---

Мнениеот milenche на 16 Яну 2014 14:03

Така ,да споделя,че забременях декември месец след година опити и единтсвеното,което промених в тази една година беше,че спрях цигарите и на втория месец след спирането ето на!Освен това с мъжо малко разредихме контактите=през 3 дена.
Аватар
milenche
Начинаещ
 ---

Мнениеот gost2013 на 25 Апр 2014 19:02

Честно казано спирането на цигарите е изиграло по-сериозна роля при забременяването, отколкото редуцирането на секса!
Аватар
gost2013
Сериозен
 ---

Мнениеот Донка Иванова на 26 Апр 2014 18:54

[/b]Здравейте момичета. Аз имам 2 дечица- момичета.
С първото забременях след 5-6 месеца опити. Бебето беше адски желано... и за разлика от сега , аз нищо не знаех за БТ, за овулаций, за пресмятане с Ову-лентички и т.н. Просто си правихме страстно секса и това е...
Само да отбележа, че и на 17г бях , когато забременях първия път.
След това в живота ми се случиха много катаклизми, които не искам да изброявам публично и достигнах след 6 годишен брак до развод...
Минаха години голямата ми дъщеря стана на 8 годинки и до тогаа бях отдадена само на нея, за да й бъда и майка и баща.
Но се запознах с едно момче , ергенин-без жена и деца, което ми завъртя главата и решихме да се вземем, а и дъщеря ми много добре го прие и веднага го таткоса...
Не сме мислили за деца.... и след 7 месеца секс без предпазни мерки, аз сега дундуркам втората си дъщеря.
Тя стана с много страст... Бяхме като диви в секса... Също не съм следяла овулаций и т.п. ...
Но сега когато вече искаме и трето уж да е Мъжко :lol: нещата удариха на камък, :roll: за сега вече около година и 6 месеца и БТ мерих и Промивки със сода правих, и крака вдигах и с билки се тъпчех и по цяла нощ не се миех само и само да не ставам и какво ли не ... и няма, и няма... :roll: :cry: :cry: :cry: :cry:
Според мен трябва да не го мислим и да сме спокойни, а не на всеки секс да се обръщаме към Господ и т.н , и да чакаме под наприжение колко ще покаже термометъра или лентичката , защото така се натоварваме излишно...
Даа, може да опитаме и с тях, но когато не се получи и нямаме медицинска причина за безпокойство , то поне нека да изпием по една лъжица от "майната му " и това е... Желая на всички по две чертички :cheers:
Донка Иванова
 ---

Предишна

Назад към Опитвам се да забременея