Не мога да забременея, защото спермата изтича

Модератори: ALEKS, Ianitza

Re: Не мога да забременея, защото спермата изтича

Мнениеот sissa на 18 Мар 2009 23:12

Аз имам занимание, но и това не помага. А и не мога да се съсредоточа в него. Вече не съм пълноценен човек :cry:
sissa
Жител на Mamaibebe
 ---

Мнениеот анита на 18 Мар 2009 23:31

знам миличка но с това не си помагаш рано или късно ще стане по добре рано разбира се дано този път успееш
Изображение
Изображение
Аватар
анита
Жител на Mamaibebe
 ---

Мнениеот sissa на 19 Мар 2009 18:54

Ани, извинявай за въпроса. Не знам дали си в състояние да говориш на тази тема, но ако си, може ли да ми кажеш от какво е починало бебето ти и по-точно това не е ли могло да се установи по-рано с тези 3D, а и вече има 4D ехографи, че плода е увреден. Просто това е изключително травмиращо- да се радваш, да си мислиш,че всичко е наред и накрая да се окаже, че не е.
sissa
Жител на Mamaibebe
 ---

Мнениеот анита на 19 Мар 2009 21:36

да мога да говоря за това не се притеснявай ами това мога да кажа че е по вина на докторите ходих къде ли не всеки месец ме гледах на ехограф и в майчин дом при д -г Яков гледа ме 1 час може и да е видял но да не е искал да ми каже разбрах го в 7 месец д-р Балев много добър диагностик но ме увериха че с операция ще се оправи но като се роди след операцията се разбра че дефекта е прекалено голям имаше диафрагмена херния по скоро нямаше диафрагма и почина на 2 ден
Изображение
Изображение
Аватар
анита
Жител на Mamaibebe
 ---

Мнениеот sissa на 20 Мар 2009 11:27

Никой няма право, ако види нещо да не ти каже. Не мисля, че е видял нещо, но пък и за първи път чувам 1 час гледане на ехограф. Предполагам, че си била и на 3D, нали? Всичко това ми е странно, защото там много добре се виждат нещата. Вече много се уплаших, защото и аз съм от Варна и ако чудото стане и видя двете чертички, от там нататък на кого да имам доверие. Май трябва да се ходи направо при Балев. Но и за него чувам последните месеци, че го е ударил през просото, не специално при бременни. Дано с тях да е по-внимателен.Както и да е......... едва ли някога ще видя двете чертички. :cry:
sissa
Жител на Mamaibebe
 ---

Мнениеот aniani139 на 20 Мар 2009 12:10

смятам темата да се заключи,заглавието е глупаво,много ясно,че спермата ще изтича,ние не сме канички или вазички и да ни пълнят с вода и т.н. ... няма как да стане друго яче,няма къде да се складира тая сперма,много ясн,че ще изтича и сперматозоидите си имат срок на годност,какво да правят като се натрупат иначе там,айде моля ви се не пишете повече глупости че не можете за забременнеете,защото спермата изтича...
Изображение

Изображение

Изображение
Аватар
aniani139
Жител на Mamaibebe
 ---

Мнениеот sissa на 20 Мар 2009 12:21

Ние вече си пишем съвсем други неща. Просто така се случи, че ги пишем в тази тема. Имай малко милост миличка, ти си имаш бебче, но когато човек не може да забременее през главата му минават хиляди неща и във всяко нещо търси причина.Ясно е, че спермата ще изтече, а и ние вече приключихме с тази тема. Виж последните мнения.
sissa
Жител на Mamaibebe
 ---

Мнениеот aniani139 на 20 Мар 2009 12:25

аз ги знам последните ви мнения,но не става въпрос за вас,а за заглавието на темата,защото все още има момичета,които пишат,че спермата изтичала и само се ядосвам,еми къде да отиде тая сперма,не става въпрос за това,което сте си писали с Анита,аз съм изключително съпричастна,към това което се е случило тъй като и аз имам спонтанен аборт на 17декември 2008,случайно ако не знаеш моята история,така че не се подигравам с тези неща,дразня се единствено на глупавото заглавие и на момичетата,които все още пишат и питат за същото и за тези,които предстоят да пишат...,че спермата изтичала...
Изображение

Изображение

Изображение
Аватар
aniani139
Жител на Mamaibebe
 ---

Мнениеот анита на 20 Мар 2009 16:17

да съгласна съм с ани темата е малко смешна даже но как то и да но това и да пишем за това също не му е мястото искам само да одговоря на сиса ходих при яков седмица преди до отида при балев не може да не го види защото сърцето на бебето е е било много на ляво и се забелязва че не е на мястото си гледа ме на цветен видиозон който е май 4Д не споря за това гледа ме кам 30 40 мин да бъда точна защото се шегуваше смен дето съм била арменка и ажаба как така няма да видя гениталите на бебо като ми ги показва и така доста време тои показва аз нищо не виждам и освен че ходих на консултация всеки месец да ме гледат на ехо ходих и при израждащия всеки месец и там ме гледа и след като балев го откри много лесно и всички видяха проблема след това но това е друг въпрос наистина не знаеш съдбата какво ще ти поднесе но това не значи че трябва да се притесняваш постояно дали ще имаш болно бебе или не и настина всичко се вижда навреме само доктора който те гледа да е съвестен
Изображение
Изображение
Аватар
анита
Жител на Mamaibebe
 ---

Мнениеот ADI 84 на 29 Мар 2009 12:48

Сисе не се притеснявяй ще видиш чертичките и ти. Аз съм то от Варна и мога да ти кажа че като стане най добре да отидеш при Балев аз съм ходила там 3 пъти и съм доволна макарче ми обърка пола на дедето в началото но това е малък кахър. При него се ноди 16 седмица защото ако има нещо по бебчето да можеш да го махнеш на време е естествено ако искаш дел това мога да те посъветвам.
Изображение

Изображение

Изображение
http://www.pampers.bg/profile/17799 Дайте ми гласче
ADI 84
Сериозен
 ---

Мнениеот AAAA на 02 Апр 2009 15:14

kak da zabremeneia,probvame veche ot 6 meseca.

Как да забременея, пробваме вече от 6месеца?

Благодарим Ви за участието във форумите на Мама и бебе.
Писането на кирилица във форума е задължително. Ако нямате кирилизираща програма използвайте кредор. Следващите Ви мнения на латиница ще бъдат изтривани без предупреждение.
Модератор
AAAA
 ---

Мнениеот sissa на 02 Апр 2009 18:00

Пробвай с тестове за ову и ела в темата "между теста и овулацията", там всички сме така
sissa
Жител на Mamaibebe
 ---

Мнениеот nikita0484 на 04 Апр 2009 00:26

това не е фатално,че изтича спермата тя винаги ще изтича.
Много зависи в каква поза сте когато мъжът ти свършва.Това го знам вече от опит.
nikita0484
 ---

Мнениеот vivianka на 04 Апр 2009 11:09

И при нас винаги изтичаше, но се научихме какво да правим, за да не става или поне доста да намалим този процес. Важна е, разбира се, позата - най-добре е, когато жената е отдолу, поне за последната част, и малко преди да свърши мъжа да повдигне още повече таза на жената нагоре, след това всичко зависи от него - ако е възможно да свърши по-надълбоко и да не го вади поне няколко минутки. Поне при нас това върши работа. Друг е въпроса, че трябва след това жената да полежи малко по гръб без резки движения. Ако става веднага пак изтича, но едва ли това може да е причина да не се забременее. Дори и да изтича винаги си остава, толкова, колкото е необходимо. Успех на всички в бебеправенето!!! :D :D :D :D :D :D :D :D
Изображение
Изображение
Изображение
ИзображениеИзображение
Аватар
vivianka
Жител на Mamaibebe
 ---

Мнениеот rossita22 на 09 Апр 2009 12:54

aniani139 написа:смятам темата да се заключи,заглавието е глупаво,много ясно,че спермата ще изтича,ние не сме канички или вазички и да ни пълнят с вода и т.н. ... няма как да стане друго яче,няма къде да се складира тая сперма,много ясн,че ще изтича и сперматозоидите си имат срок на годност,какво да правят като се натрупат иначе там,айде моля ви се не пишете повече глупости че не можете за забременнеете,защото спермата изтича...

Абсолютно съм съгласна с теб.Заглавието е напълно не на място
Изображение
Аватар
rossita22
Пристрастен
 ---

ПредишнаСледваща

Назад към Опитвам се да забременея