Бременна ли съм

Модератори: ALEKS, Ianitza

Re: Бременна ли съм

Мнениеот ElenaPetkova на 23 Окт 2015 12:29

Щом лекарката не е видяла, не ми се вярва след повече от 2 седмица да се появи нещо. Сигурно е на психическа основа...
ElenaPetkova
 ---

Мнениеот dani1336 на 09 Ное 2015 12:35

Здравейте!Възможно ли е 10-12 дни преди цикъла да имам симптомите че ще ми идва и след 2 дни вече нямам симптоми а сега 3-4 дни преди датата да нямам никакви симптоми за това?Никога не ми се е случвало преди..А и вече година правим опити за бебе и не се получава.Дали сега може да е станало? :?: :?: :?: :?: :?:
Аватар
dani1336
 ---

Мнениеот Mama Rali i Mitko на 09 Ное 2015 14:38

Ако са минали няколко дни от очакваната дата на цикъла ти, пробвай тест и всичко ще се изясни :)
Колкото до симптомите, обикновено хормоналните нива се влиаят от много фактори и не бих разчитала само на това. Желая ти скоро да видиш двете чертички :)
[url=http://www.mamaibebe.com]
Изображение
Аватар
Mama Rali i Mitko
Жител на Mamaibebe
 ---

Мнениеот dani1336 на 09 Ное 2015 14:45

Ще изчакам остават 3 дни до датата дано да е станало този път.Благодаря за отговора.Аз съм и с диабет от 1 клас и забременаването става още по трудно но няма да се предам :) :) :) :) :) :) :) :)
Аватар
dani1336
 ---

Мнениеот Mama Rali i Mitko на 10 Ное 2015 14:40

Често няма логика и трябва време, а в някои случаи и малко помощ от лекаря за да се получи мечтаното бебе :)
Аз имах перфектна първа бременност, а сега вече три неуспешни опита за второ бебче..Не се отказвай!Имам приятелка, която забременя след много опити и тъкмо преди да реши да правят инвитро и друга която има след 10години опити прекрасните Катрин и Изабел, след инвитро :)
Стискам ти палци, а за себе си мога да кажа, че пак ще подновим опитите..Този път обещавам да зарежа всичко в мига, когато видя двете чертички :)
Изображение
Аватар
Mama Rali i Mitko
Жител на Mamaibebe
 ---

Мнениеот dani1336 на 10 Ное 2015 15:03

Успех и на теб!Страшно се бях вманиачила на тази тема за бебе.Последния месец съм спокойна и не съм го мислила а и още съм на 24 но много го искаме с мъжа ми.Мен ме притеснява единствено диабета но знам че всичко ще е наред.Успехххх с много поводи за усмивки :) :) :) :) :) :) :) :) :wink2: :sm_174:
Аватар
dani1336
 ---

Мнениеот dani1336 на 14 Ное 2015 13:02

Преди 3 дни ми дойде цикъла.Днес си измерих базалната температура и е 37.2 искам да попитам нормално ли е по време на цикъл да е по висока базалната температура?Знам че преди цикъл тя пада. :?: :?: :?: :?: :?:
Аватар
dani1336
 ---

Мнениеот natali_92 на 02 Дек 2015 17:29

Здравеите искам да се похваля ще ставам мама за 2 път имах един споатален аборт в 9 месец дано сега всичко да е наред да няма нищо лошо зада мога този път да прегърна своето бебче
natali_92
Начинаещ
 ---

Мнениеот Mama Rali i Mitko на 03 Дек 2015 20:58

Пожелавам този път всичко да е ОК и да си гушкаш бебо след няколко месеца :)
Ние сме в застой..Надявам се новата година и нас да зарадва с бебок :)
Изображение
Аватар
Mama Rali i Mitko
Жител на Mamaibebe
 ---

Мнениеот natali_92 на 04 Дек 2015 11:29

Mama Rali i Mitko благодаря И на тeб ти пожелавам също да си имате едно бебче за коледа нали
знаеш че на коледа стават чудеса
natali_92
Начинаещ
 ---

Мнениеот Mama Rali i Mitko на 04 Дек 2015 20:52

Благодаря :)
Хубав уикенд на всички :balloons:
Изображение
Аватар
Mama Rali i Mitko
Жител на Mamaibebe
 ---

Мнениеот keri_r на 05 Фев 2016 13:35

Здравейте!
С моят приятел правим опити за бебе от година и половина. Цикълът ми е на 28-30 дни. Последният цикъл който имах беше на 17.12.2015 и беше съвсем нормален. На 24.12 правихме опити отново, както и на 9.01. Очаквах М да ми дойде на 14-15 Януари, но така и не дойде. Изчаках 10 дни, като имах всички симптоми на М. Дори гърдите ми ме боляха ужасно много още от 5 Януари. Имах болки леки ниско долу и ужасен апетит, голяма сънливост. Първи тест направих на 26.01 /с първа урина/ - с втора бледа черта. Реших да изчакам 48 часа и да го повторя. След 2 дни /28.01/ реших да направя още един, но леко ми прицапа едно леко розово течение. Сестра ми ме повика да ме пита дали не съм правила тест и аз и обясних, че май ми е дошло. Въпреки това тя ме накара да направя и другия. Той беше с втора ясна черта, при което реших да отида на гинеколог. Споделих и че май ми е дошло. Жената ме гледа на ехографа и каза, че към този момент не се вижда нищо, но пък тестовете са положителни. Погледна все пак и вагинално и ми потече съвсем малко, като при начална менструация. Нейният отговор беше: "Или е твърде рано, или матката е обърната и не може да се види нищо, или е имало ембрион, който не се е имплантирал добре и организмът ще го отхвърли". Така ми каза, когато свърши да отида отново. Когато се прибрах обаче имах адски болки с няколко капки розово-червено течение и така цяла нощ. На другият ден изхвърлих 2 големи съсирека при което помислих че ще ми дойде нормално, но не. Вече 8 ден си имам ръждиво течение и то само по няколко капки на ден. Имам леки болежки ниско долу и апетит. Ходя често до тоалетната. Така или иначе трябва да изчакам да ми свърши за да отида пак. Искам да попитам има ли и други с моите симптоми и какво според вас означава това. Много ми е притеснено и не знам какво да правя. Благодаря Ви предварително!
keri_r
 ---

Мнениеот bqls_lqstovica на 05 Фев 2016 16:40

Отиди при друг лекар не отлагай! Може и да си направила спнтанен аборт,нищо не мога да ти кажа... Но отиди при друг шекаар и обясни ввичко поидробно. Успех!!!!
Усмихни се от сърце,за да заразиш и другитe!
Изображение
bqls_lqstovica
Начинаещ
 ---

Мнениеот Mama Rali i Mitko на 05 Фев 2016 20:49

Задължително отивай и на друг лекар..Не е нормално да имаш такова течение..
Успех
Изображение
Аватар
Mama Rali i Mitko
Жител на Mamaibebe
 ---

Мнениеот lindor89 на 07 Фев 2016 14:33

Здравейте на всички мамита и бъдещи мамита ! Нова съм във форума ,но ви чета от известно време и да ви кажа доста ме обнадеждавате .... На 26 години съм (септември живот и здраве 27) и с моя прекрасен мъж решихме да си имаме бебе .... Опитите започнаха след като се върнах от Швейцария(бях на гости на мама за един месец) но не стана от първия път,но не ми и дойде ... Отидох на гинеколог и ми откри поликистоза на двата яйчника и ми изписа ясмин за 6м да пия по схема ..... Обаче от 3м месечна терапия се изчистих и док ми каза,че ако съм решила да забременявам да ги спра и да започвам с опитите .... на 31.01.2016 ми беше последното хапченце .... на 03.02 ми дойде и на 05.02 ми свърши и от вчера сме се захванали сериозно с бебеправенето ... Та въпроса ми е - чувала съм,че след спиране на такъв хормонален препарат уж се забременявало по-бързо ,понеже е подтискана овулацията ихормоните избухвали едва ли не но и било нужно поне да изчакам една менструация свободна да мине за да се възстанови овуто ,обаче днес ужасно мн ме болят яйчниците и имам леко кървене възможно ли е да е настъпила овулация мн ранна защото съм чела ,че общо взето това са признаците ? :shock: :shock: :shock:
lindor89
 ---

ПредишнаСледваща

Назад към Опитвам се да забременея