ИНСЕМИНАЦИЯ

Модератори: ALEKS, Ianitza

Re: ИНСЕМИНАЦИЯ

Мнениеот desi x iankova на 20 Май 2010 14:36

ЗДРАВЕИ ПИША ТИ С ЕДИН ДЕН ЗАКЪСНЕНИЕ-СОРИ.ИНСЕТО СЕ ПРАВИ КОГАТО ФОЛИКУЛА Е ГОДЕН КАТО РАЗМЕР ПРИ МЕН БЯХА-11ДЕН-25 ОТ ЕДНАТА И 20.5 СМ. ДРУГАТА СТРАНА.ЕДИНИЯ НАРАСНА МНОГО И ЗАТОВА САМО НА ЕДИН РАЗЧИТАХ.ПРЕДИ МАНИПУЛАЦИЯ ПИЕХ-ЕСТРОФЕМ ПО-СХЕМА .МАГНЕРОТ.ДУФАСТОН.НОШ-ПА И ВИТАМИНИ.А И ДО 3МЕСЕЦ ФОЛИЕВА КИСЕЛИНА.ОЩЕ ЕДНО ЛЕКАРСТВО СЪМ ВЗЕМАЛА-КЛОСИЛБЕГИТ-ЗА СТИМУЛИРАНЕ НА ОВУЛАЦИЯТА.ДАНО ДА СЪМ ТИ ПОМОГНАЛА НО ПАК ТИ ПОВТАРЯМ ВАЖНО Е ДА ПОПАДНЕШ НА ТОЧНИЯ ЛЕКАР.ЗА ТАЗИ МАЗНЕИКОВА СЪМ С НЕГАТИВНО МНЕНИЕ ЧЕТА СЪЩОТО И ВЪВ ФОРУМА ЗА НЕЯ.АКО ИМАШ ВЪЗМОЖНОСТ ДА ПОСЕТИШ СЕЛЕНА-ПЛОВДИВ НЯМА ДА СГРЕШИШ.СТИСКАМ ПАЛЦИ НА ВСИЧКИ С ПРОБЛЕМИ.
desi x iankova
Начинаещ
 ---

Мнениеот priatelka на 03 Юни 2010 15:11

момичета искам да попитам, кой ви предложи инсеминацията? в смисъл вие ли искахте или вашия лекар ви направи предложени за тази дейност. Ние с моя съпруг искаме беб вече повече от 5 години. Миналата година ми направиха мисед по мед причини, октомври имах спонтанен. Другия месец ще ми правят зв. снимка и искам да разбера как стоят нещата за инсеминацията. БЛАГОДАРЯ ВИ предварително.
Мая Изображение Изображение
priatelka
Жител на Mamaibebe
 ---

Мнениеот desi x iankova на 03 Юни 2010 16:07

ЗДРАВЕИ МАЯ АКО НЕ БЪРКАМ.ПРОЧЕТИ МОИТЕ ПОЯСНЕНИЯ И ДАНО ДА РАЗБЕРЕШ ПОВЕЧЕ ЗА ИНСЕ-ТА.ПО-ЛЕКАРСКА ПРЕПОРЪКА Е САМАТА МАНИПУЛАЦИЯ НО СЛЕД КАТО 5ГОДИНИ СЕ ОПИТВАТЕ НЯМА КАКВО ДА ЧАКАТЕ ТЪРСЕТЕ МЕД.ПОМОЩ.
desi x iankova
Начинаещ
 ---

Мнениеот priatelka на 03 Юни 2010 16:12

Деси от 2 години и повече ходим по лекари и вече след всички изследвания и лечения доки смята че съм здрава и би трябвало да стане вече. Но ми стана интересно как стоят нещата за инсеминацията, защото и това е вариан да стигнем до заветната цел. Благодаря ти много.
priatelka
Жител на Mamaibebe
 ---

Мнениеот desi x iankova на 03 Юни 2010 16:36

МАЯ СЪПРУГА МИНАЛ ЛИ Е НЕГОВИТЕ ИЗСЛЕДВАНИЯ-СПЕРМОГРАМА.ТОВА НАПРАВИ МОЯ МЪЖ И ПРИЧИНАТА БЕШЕ НЕГОВА-ЗА ТОВА ИМА ДОНОРСКА СПЕРМА.НИЕ СМЕ БЕЗКРАИНО ДОВОЛНИ ОТ СЕЛЕНА-ПЛОВДИВ.
desi x iankova
Начинаещ
 ---

Мнениеот priatelka на 03 Юни 2010 16:50

правих ме изследвания и на моя съпруг преди време, но сега с моята снимка ще му направим и на него пак спермограма. и след всичко това ще видим какво ще излезе.
priatelka
Жител на Mamaibebe
 ---

Мнениеот desi x iankova на 03 Юни 2010 16:58

АКО ИМАШ ВЪПРОСИ ПИТАИ-ТИ ОТ КОИ ГРАД СИ
desi x iankova
Начинаещ
 ---

Мнениеот елица йорданова на 10 Юни 2010 11:18

zdraveite i ot men! :) 6te mi bade priqtno da s pi6a s vas!az sa6to imam endometrioza!v momenta sam na le4enie!i dano jivot i zdrave da yspeem da si imame i 1 momi4ence!imam si mom4ence na 4g i 9 mes!

здравейте и от мен! :) ще ми бъде приятно да с пиша с вас!аз също имам ендометриоза!в момента сам на лечение!и дано живот и здраве да успеем да си имаме и 1 момиченце!имам си момченце на 4г и 9 мес!

Благодарим Ви за участието в нашия форум. Според правилата на форума писането на кирилица тук е задължително. Ако не разполагате с кирилизираща програма можете да ползвате Кредор. Кирилизирах мнението Ви, но ако продължите да пишете по този начин има много голяма вероятност следващите Ви мнения да бъдат изтрити.

Модератор
елица йорданова
 ---

Мнениеот priatelka на 11 Юни 2010 16:45

Дано всичко се нареди Ели, успех.
Деси Живея в Плевен. Блгодаря ти, ако имам въпроси ще се възползвам от предложението ти за помощ
priatelka
Жител на Mamaibebe
 ---

Мнениеот anito.83 на 05 Ное 2010 10:34

uspex na vsi4ki

Успех на всички.

Писането на кирилица е задължително. Последващи мнения на латиница ще бъдат изтривани без предупреждение.
Модератор
Аватар
anito.83
 ---

Мнениеот anito.83 на 05 Ное 2010 11:29

zdraveyte vsi4ki az ve4e napravyx ynvitro v nedelq 6te xodq da si pravq kraven test nadqvam se da e polojitelen ,,,,styskaite mi palci :emon12:
Аватар
anito.83
 ---

Мнениеот коте на 20 Ное 2010 13:45

Здравейте! Бих искала да питам къде в софия се прави хетероинсеминация, на какви цени и има ли проблем, че не съм семейна? Просто много бих искала да стана майка, въпреки че в момента нямам половинка до себе си!
коте
 ---

Мнениеот priatelka на 07 Дек 2010 14:11

Здравейте момичета.
Преди време питах за инсеминация като вариант за постигане на моята мечта да видя 2 чертички и да стана майка. И ето стигна се до момента в който моя док, ми каза за инсеминацията, че е добър вариант за моето положение .... аз съответно приех. Така, че ако всичко е наред януари ще е инсеминацията и силно се надявам да съм късметлийка от първия път :sm_fingerscrossed:
priatelka
Жител на Mamaibebe
 ---

Мнениеот gergy на 15 Дек 2010 22:34

коте относно въпросът ти за хетероинсеменацията моя приятелка си прави в клиника Тодорови на 5-те кюшета и сега чака момиченце януари при д.р Иво Тодоров
gergy
Редовен
 ---

Мнениеот pipitka на 17 Дек 2010 19:50

priatelka написа:Здравейте момичета.
Преди време питах за инсеминация като вариант за постигане на моята мечта да видя 2 чертички и да стана майка. И ето стигна се до момента в който моя док, ми каза за инсеминацията, че е добър вариант за моето положение .... аз съответно приех. Така, че ако всичко е наред януари ще е инсеминацията и силно се надявам да съм късметлийка от първия път :sm_fingerscrossed:

Майче,от сърце ти желая успех и скоро да се радвате на рожбичка или две :D :balloons:
Изображение
Изображение
Аватар
pipitka
Жител на Mamaibebe
 ---

ПредишнаСледваща

Назад към Опитвам се да забременея