Няма ли спортуващи тук?

Всякакви теми по здравни въпроси и спорт. Tози форум е за обмяна на личен опит, а не за назначаване на лечения. Препоръчва се дадените в него съвети да се съгласуват със специалист.

Модератори: ALEKS, deia80, mam4eto

Мнениеот Silvia на 18 Яну 2007 21:31

Аз пък ходя на народни танци.Много добре ми се отразява.Хем понаучих някое и друго хоро,хем се и постегнах :wink3:
Изображение Изображение
Аватар
Silvia
Начинаещ
 ---

Мнениеот veniand на 18 Яну 2007 23:04

а къде ходиш,искам и аз
Изображение
ДОКОГА ЩЕ СИ МЪЛЧИМ!!!
veniand
Жител на Mamaibebe
 ---

Мнениеот alex76 на 19 Яну 2007 02:44

и аз имам велоергометър,но да имаше и кой да го върти :oops: :oops: :oops: аз съм голяма калпазанка.спорта ми сега е бутане на триколка :lol:
Изображение
Изображение
Аватар
alex76
Жител на Mamaibebe
 ---

Мнениеот emilly на 19 Яну 2007 23:43

:oops: и моят спорт е "триколка" , въпреки че си правя дълги преходи с нея не ми е достатъчно.Бих искала нещо да поспортувам, да се постегна.На килограми съм си добре- върнах ги лесно.
Иска ми се да ходя на танци, но незнам дали има във Вн.
Моля ви , ако някой има инфо. за народни танци, нека ми пише.Благодаря предварително!
Изображение
Аватар
emilly
Начинаещ
 ---

Мнениеот mama Tsvete на 16 Мар 2007 14:27

И аз нищо не спортувам,а така ми се иска...
Има ли мами от София с интерес към аеробиката например?Дайте да се ораганизираме и да се постегнем малко! :)
Изображение
Аватар
mama Tsvete
Сериозен
 ---

Мнениеот kloie на 17 Мар 2007 15:20

Няма нищо по-добро от спорта.Как може да нямате желание да положите малко воля и усилие за това.Спорта действа адски зареждащо и едновремено отпускащо.Я се стегнете малко мами.Аз изпадам в депресия щом не намеря кой да гледа малкият за да открадна време за залата.Ама вие си знаете де. :D
Изображение
Аватар
kloie
Фен на Mamaibebe
 ---

Мнениеот djenifar77 на 21 Мар 2007 18:02

Аз ходя на фитнес, но иначе се занимавам с танци. За спорт се иска желание, другото ще го намерите.
Изображение
Изображение
ИзображениеИзображение
djenifar77
Фен на Mamaibebe
 ---

Мнениеот mama Tsvete на 21 Мар 2007 21:39

Аз се записах вече (да се похваля :) ).3 пъти седмично на аеробика,след това на фитнес и за край-сауна!Страхотно се чувствам,голямо разтоварване е!
Изображение
Аватар
mama Tsvete
Сериозен
 ---

Мнениеот полин на 21 Мар 2007 23:22

Аа спортувам 5 пъти седмично - редувам каланетика и кардио. Всъщност съм инструктор и водя такива часове :-) Откакто преди месец започнах отново работа, след раждането се чувствам повече от добре, въпреки умората.
Някъде по-рано в темите прочетох това:
"Имам и велоаргометър и като гокарах по-рано си обувах дебели найлонови чували на краката и дупето, отгоре дебел анцунг и после чорапите ми бяха чисто мокри. така се топи, не се стяга само."
Не се залъгвайте, така не се сваля, така се потите по-обилно, но само потенето от вдигането на пулса гори мазнини. Като се увиете с найлони само обезводнявате кожата си и можете да й навлечете доста дерматологични проблеми.
Спортувайте за удоволствие, хранете се с удоволствие и мярка и разултатите няма да закъснеят.
полин
Редовен
 ---

Мнениеот kloie на 22 Мар 2007 08:56

полин написа:Аа спортувам 5 пъти седмично - редувам каланетика и кардио. Всъщност съм инструктор и водя такива часове :-) Откакто преди месец започнах отново работа, след раждането се чувствам повече от добре, въпреки умората.
Някъде по-рано в темите прочетох това:
"Имам и велоаргометър и като гокарах по-рано си обувах дебели найлонови чували на краката и дупето, отгоре дебел анцунг и после чорапите ми бяха чисто мокри. така се топи, не се стяга само."
Не се залъгвайте, така не се сваля, така се потите по-обилно, но само потенето от вдигането на пулса гори мазнини. Като се увиете с найлони само обезводнявате кожата си и можете да й навлечете доста дерматологични проблеми.
Спортувайте за удоволствие, хранете се с удоволствие и мярка и разултатите няма да закъснеят.

Най-после една спортна мама.Направо ти завиждам за тренировките.Аз също съм инструктор,но все още немога да поема отговорност към групите,не винаги намирам кой да гледа бебко.За сега само замествам някоя от инструкторките.Или тренирам за себе си,а така ми се иска да се ЗАВЪРНА.
Изображение
Аватар
kloie
Фен на Mamaibebe
 ---

Мнениеот полин на 22 Мар 2007 09:55

аз имам щастието таткото да си работи вкъщи и няма нищо против да му оставям малката Ева за по час-час и половина :-))
полин
Редовен
 ---

Мнениеот mama Veni _83 на 22 Мар 2007 10:16

Аз не спортувам нищо но ходя пеша от вкъщи до работа ,но сега ме е налегнал мързел и често си взимам такси или използвам мъжо да ме закара на път за неговата работа.
Но съм съгласна ,че много хора нямат навик до спортуват , може би идва от детството
Изображение Изображение
Аватар
mama Veni _83
Пристрастен
 ---

Мнениеот kloie на 22 Мар 2007 10:40

полин написа:аз имам щастието таткото да си работи вкъщи и няма нищо против да му оставям малката Ева за по час-час и половина :-))

Щастливка
:D
Нашият татко също е спортист и знае колко много ми липсва,спорта,атмосферата в залата,динамиката...но той работи на смени и няма как да гарантирам 100% присъствие,за всяка тренировка.
Много трудно ми беше да свикна,но нямах избор.За сега.Иначе не съм се отказала да продължа,така или иначе малкият няма винаги да е бебе. :D
Както знаеш важно е желанието.
Изображение
Аватар
kloie
Фен на Mamaibebe
 ---

Мнениеот полин на 22 Мар 2007 11:35

Всъщност желанието е най-важното :D Има ли желание, всичко се получава, рано или късно.
полин
Редовен
 ---

Мнениеот skarabei на 22 Мар 2007 12:12

полин написа:Всъщност желанието е най-важното :D Има ли желание, всичко се получава, рано или късно.

Ама мързела е по-голям! Може би ако си намеря дружка...
Аватар
skarabei
Фен на Mamaibebe
 ---

ПредишнаСледваща

Назад към Здраве и Спорт