Страхотна Фитнес Програма

Всякакви теми по здравни въпроси и спорт. Tози форум е за обмяна на личен опит, а не за назначаване на лечения. Препоръчва се дадените в него съвети да се съгласуват със специалист.

Модератори: ALEKS, deia80, mam4eto

Re: Страхотна Фитнес Програма

Мнениеот makika на 02 Окт 2008 15:49

да ти кажа ще опитам да я изтегля от там където си ми посочила и да я инсталирам отначало-ако не стане се отказвам.Направо се обърках с тия програми,да ти кажа извиках дъщерята на приятелката ми,която е на 11г.и в доста неща ме светна :oops: .Е,няма как ще се учим от тях.
Изображение
Изображение
Аватар
makika
Отличник
 ---

Мнениеот juspar на 03 Окт 2008 09:51

makika,ако всичко е наред пиши да се похвалиш,ако не от същия сайт в търсачката напиши Tae Bo дръпни си някое и се забавлявай в къщи..аз много го харесвам :mrgreen:

аз направих една седмица почивка (ако не беше и повече) и вчера като пуснах 2х15мин (сутринта и следобяд) днес даже задника ме боли...е така е като те домързи..сега докато загрея пак има да пъшкам,след малко пускам 15 мин. и ако имам време следобяд пак..Реших че натоварване на две части е по-удачно за моя заседнал живот,отколкото тренировка до дупка наведнъж..
Аватар
juspar
Фен на Mamaibebe
 ---

Мнениеот juspar на 04 Окт 2008 12:01

Здравейте,Момичета..
Да ви се оплача..Вчера мойта мадама ми прасна 4х10 лицеви опори (от коляно),а аз съм супер гола вода на тая дисциплина и днес имам такава страхотна мускулна треска на ръчичките,че не мога да си вържа косата даже..а Ивето я вдигам все едно щанги тежка категория...днес ще пропусна тренировка,че ако ме изпраска пак на лицеви тотално ставам инвалид :emon24:
Аватар
juspar
Фен на Mamaibebe
 ---

Мнениеот juspar на 10 Окт 2008 12:50

Здравейте,Момичета!
Да не би да зарязахте програмата... :lol: Мойта мускулна треска мина и продължавам напред..дано да не ме изненада пак с някоя серия лицеви,че сдавам багажа.. :sm_newsm05_35:
Аватар
juspar
Фен на Mamaibebe
 ---

Мнениеот juspar на 11 Окт 2008 12:31

Здравейте,Момичета!
Да се похваля...пак имах лицеви опори,но явно тренировките си казват думата и този път ми беше много по-лесно,а за моя голяма радост днес нямам мускулна треска..явно влизам в "форма" :mrgreen:
Аватар
juspar
Фен на Mamaibebe
 ---

Мнениеот Ianitza на 13 Окт 2008 14:35

Браво на теб.
Аз пък не съм тренирала от близо 3 седмици, ама първо нещо не бях добре, после бяхме на село, след това пък в болница с Вики и трябва тия дни като вляза в час след престоя в болницата и да се захващам пак, че мацката пак ще каже, че не съм тренирала.
ИзображениеИзображениеИзображениеИзображение
Аватар
Ianitza
Модератор
 ---

Мнениеот juspar на 14 Окт 2008 09:40

Яница,надявам се вече всичко да е наред с Вики...важното е да сте здрави всичко другото е след това!
аз нали си направих нов профил и сега процедирам малко по-различно..Приди все избирах програмата "загуба на тегло"..сега пускам това което ми препоръчва..мисля че това е правилния подход,защото така един ден работя кардио,а на другия за гъвкавост..почнах да тренирам сутрин (т.т сега почвам) по 30 мин. (докато Ивето спи,че после през деня е много относително)..е,дано след такава почивка не хванеш мускулна треска,не се натоварвай още от начало почни с 15мин..като влезеш в ритъм тогава се нахвърляй на повече.Поздрав и много много да сте Здрави!
:balloons: :mrgreen:
Аватар
juspar
Фен на Mamaibebe
 ---

Мнениеот Ianitza на 14 Окт 2008 14:14

Вики вече е добре, съответно и аз се поокопитих и днес си пуснах програмката на 15 мин и то на програма, която мацката ми препоръча. Много по- леки ми се сториха упражненията, и на мен ми издруса 20 лицеви, но за сега нямам мускулна.
А пък мен нещо ми стана на програмата, защото тялото на треньорката е доста несиметрично, малко размазано, разместено.. не мога точно да ви обясня.
Аватар
Ianitza
Модератор
 ---

Мнениеот juspar на 15 Окт 2008 10:55

Яни,Браво на теб (че след 20 лицеви нямаш мускулна) :emon25: ..А за програмата не се притеснявай,като я стартираш на ново би трябвало да си е наред-предполагам че е от недостиг на RAM памет или от процесора..аз съм с добра машинка и 2х512 RAM,но пак от време на време леко сече..дано да нямаш проблеми другия път!!А за това че ти е пуснала мисля че се казваше-Додо (мацката или може би само стаята :emon17: )та това че Додо ти е дала по-лека тренировка да не те подвежда-подготвя те за натоварване на друга група мускули-аз вече играя това което ми препоръчва програмата и всеки ден ми включва ново упражнение..Преди повечето бяха с натоварване предимно на краката,а сега има и ръце и корем..айде аз бягам на тренировка,че Ивето сега ще се събуди :emon11:
Аватар
juspar
Фен на Mamaibebe
 ---

Мнениеот juspar на 25 Окт 2008 21:18

Здравейте,
Да дам отчет за развитието си :mrgreen:
Вече тренирам на "въздух"-"отвори" ми следващата площадка за тренировки,а и пак правих тестове за да се се отрази прогреса (много слаб при мен :( ).Последната ми тренировка,беше за концентрация,стабилност и гъвкавост-и аз разбира се едвам я избутах (30 мин.)Давам си няколко дни почивка...Дано следващия тест за прогрес се представя по-добре :wink:
Аватар
juspar
Фен на Mamaibebe
 ---

Мнениеот Ianitza на 25 Окт 2008 22:09

Аз пък си изтрих програмата и я изтеглих отново, за да видя дали ще се оправи тялото на мацката, но още не съм си направила профил.
Аватар
Ianitza
Модератор
 ---

Мнениеот juspar на 04 Ное 2008 18:30

Яни,успя ли да си направиш профил..оправи ли се програмата.-Поздрав!
Аватар
juspar
Фен на Mamaibebe
 ---

Мнениеот Ianitza на 04 Ное 2008 18:36

Абе тя се оправи, ама няма кой да я включи :oops:
Нещо се излагам напоследък, но чакам сега да ми спре цикъла и почвам сериозно и с нея и с някаква диета, че за 2 седмици качих 2кг.
Аватар
Ianitza
Модератор
 ---

Мнениеот juspar на 06 Ное 2008 20:36

Е,Радвам се че си я оправила...Не се напрягай,пак ще й дойде времето да я пуснеш и аз не съм тренирала от 10 дни,но сега като се нахъсам ще наваксам..за съжаление сигурно няма да ми се размине мускулната треска.. :( , а вече отбелязах първия прогрес..А за диетата,коя?
Аватар
juspar
Фен на Mamaibebe
 ---

Мнениеот Ianitza на 06 Ное 2008 22:28

Ох, и аз се чудя за диетата, но май няма да е точна диета, просто ще спра някои храни, че когато съм на диета и ми се прияждат такива неща....не мога да не прегреша. А така ще хапвам почти всичко, но в малки количества, и ще пробвам да спра хляба и да намаля сладкото до минимум, че хич няма да мога.
Аватар
Ianitza
Модератор
 ---

ПредишнаСледваща

Назад към Здраве и Спорт