Страхотна Фитнес Програма

Всякакви теми по здравни въпроси и спорт. Tози форум е за обмяна на личен опит, а не за назначаване на лечения. Препоръчва се дадените в него съвети да се съгласуват със специалист.

Модератори: ALEKS, deia80, mam4eto

Re: Страхотна Фитнес Програма

Мнениеот juspar на 06 Сеп 2008 20:35

IanitzaБраво на теб! :emon25: Сега си почини един,най-много два дни и продължавай!Ти какво си избра за начало?..а за разархивирането няма нужда всеки път да го правиш,след като вече си разархивирала...Би трябвало архива да е извадил една папка Yourself!Fitness влизаш в нея в gameData и изпращаш файла fitness_pc.exe (от който стартираш програмата)до работния плот (правиш си пряк път)..това е..Успех!!
Аватар
juspar
Фен на Mamaibebe
 ---

Мнениеот Ianitza на 06 Сеп 2008 22:54

Aми, справих се още тогава, просто ми беше убегнала новата папка, сега вече всичко е наред. днес ми беше 3-ти ден и вече свиквам с натоварването, намаля ми мускулната треска. Тя тази мацка всеки път ми препоръчва разни програми, но аз винаги си избирам първата- мисля че е за губене на тегло.
Обаче като си правих профила явно нещо съм объркала и сега когато ми показва каква ми е целта в някакви мерни единици мен ми излиза килограмите, които съм в момента.
Дано обаче имам воля дълго да тренирам, че иначе няма да има ефект.
juspar, ти тренираш ли с нея? ако да кажи ти на какъв режим си, ако мога така да се изразя?
ИзображениеИзображениеИзображениеИзображение
Аватар
Ianitza
Модератор
 ---

Мнениеот juspar на 07 Сеп 2008 15:08

И аз съм със първата "програма",дори си ползвам началната стая,макар че вече имам достъп и до други,само увеличавам времето ,за сега съм на 45 мин.,но ако се чуствам добре от др. седмица ще мина на 1час.А за профила и при мен са така нещата..и сега в профила съм с 2кг повече (като цел) отколкото съм в момента.. :roll: смахната работа..но не ми се ще да си правя нов профил.Ти ползва ли градината за медитация..струва ми се че тя е предимно за след тренировка (само 15мин.) но сигурно може и само нея за релаксация (след уморителен ден примерно..) Тия дни ще я "прегледам" А за тренировките не се натягай много-трябва да ти е приятно..не е казано всеки ден (примерно)от 5 до 6 ч-дай,дай,дай на всяка цена ...никога не тренирай след ядене (но не и гладна,де) и когато си уморена..в момента и аз малко съм занемарила тренировките,но не съм изоставила каузата..Казвай как върви да си даваме кураж.. :mrgreen:
Аватар
juspar
Фен на Mamaibebe
 ---

Мнениеот Ianitza на 07 Сеп 2008 15:12

Аз днеска няма да тренирам, че нещо не се чувствам добр, много ми се гади.
Иначе аз си тренирам по 15 мин, нямам време за повече, ама и те са ми достатъчни да се поизпотя и да хвана мускулна, а и понеже имам много заседнал начин на живот и за това реших сега по 15мин, пък след време може и по 30мин, да не се натоварвам изведнъж.
Медитацията и аз не съм я пробвала, някой ден ако имам време ще я видя.
Ти май си бая по- напреднала с тоя 1ч, как издържаш?
Аз на 15 мин и вече издъхвам.
Аватар
Ianitza
Модератор
 ---

Мнениеот juspar на 08 Сеп 2008 16:09

Ianitza какъв 1 час,бе,мила? :shock: :emon15: Аз за сега съм най-много на 45 мин. и то не редовно и съм супер изморена накрая,че много ми вдига нивото на трудност....ако се чуствам добре искам да увелича на 1 час (от другата седмица ),поне веднъж в седмицата,а през другото време според настроението-30 или 45мин.Иначе основното ми е 30 мин.,но гледам по-честичко да минавам на 45.Вчера след тренировката (30 мин.) си пуснах медитацията,но май йогата не е за мен...и не я изкарах цялата..днес няма да сме си в къщи и ще пропусна тренировка.Направих си нов профил (заради объркването с кг-те,ако сработи ще го отразя..Лек ден !
Аватар
juspar
Фен на Mamaibebe
 ---

Мнениеот karolin на 16 Сеп 2008 21:01

здравейте, влизам и аз в отбора :D . вчера ми беше първата тренировка. пуснах си 30 мин, но на моменти, признавам си, изнемогвах. най-много се затрудних при подскоците. лесно и на мацката - 20 кила с мокри гащи :D , ама аз се запъхтях доста. днес ме болеше всяко мускулче по краката, но сега взеха да се оправям. ако ми остане време утре ще потренирам пак. лошото е, че не разбирам много английски и малко "на сляпо" си избирах различните опции. в началото си викам, то много баламско, как ще поддържам форма с такива ненатоварващи движения, амо то се оказа, че било само загрявка :D :D :D . праграмата е страхотна! как е при вас, момичета? напредвате ли?
Който се смее вместо да беснее е винаги по-силният.
Аватар
karolin
Сериозен
 ---

Мнениеот Ianitza на 16 Сеп 2008 21:33

И мен в началото всичко ме болеше, ама вече стигнах.
Аз си пускам 15мин, пробвах 30мин, но не издържах, отказах се на 20-та.
А таз тъпчка забеляза че ме нямаше 3 дни,мислех, че няма да разбере, ама като я пуснах програмата след отсъствието и тя ми вика, че съм се била загубила известно време, но браво, че пак съм там.
Абе, момичета, можете ли да правите turn step, много ми е сложна и така си оплитам краката.
Аватар
Ianitza
Модератор
 ---

Мнениеот juspar на 20 Сеп 2008 15:04

Здравейте,Момичета!
Аз си направих нов профил и сега всичко е наред с кг-те..И аз в началото малко оплитах краката на turn step,докато не пропуснах едно упражнение за да видя как го прави каката,от тогава нямам проблем.Има още едно дето много ме объркваше- двоен крачен (грубо преведено),но разбрах и там къде ми е грешката и сега продължавам да се развивам :mrgreen: ..Лошото на това че съм с нов профил е че не ми отчита напредъка (а аз имам такъв!! :nodd: ) ...Пак се пробвах с медитацията,но тия крокодили и кучета не ми допадат нещо..Аеробната част ме "зарежда" повече..Вие как сте?Има ли прогрес при вас? Поздрав! :emon06:
Аватар
juspar
Фен на Mamaibebe
 ---

Мнениеот Ianitza на 20 Сеп 2008 15:27

При мен има малък напредък, но не и в килограмите, там не съм мръднала. Аз още не съм пробвала медитацията, едвам намирам време за упражненията, камо ли медитация.
Аватар
Ianitza
Модератор
 ---

Мнениеот karolin на 20 Сеп 2008 17:57

Здравейте, аз съм едва на втората тренировка. този път бях в оранжеавата стая и имаше някои упражнения, които се различаваха от предходния път. момичето какво ми говори, изобщо не разбирам.. подскоците все още ме мъчат :roll: . сега няколко дни ще почивам, но после ще ви настигна :D
Който се смее вместо да беснее е винаги по-силният.
Аватар
karolin
Сериозен
 ---

Мнениеот juspar на 23 Сеп 2008 18:50

Момичета,да си призная тия дни изобщо нямах време за тренировки,но тая седмица ще наваксам..очаквам да стартирам с мускулна треска...Дано ми се размине..А вие как сте? :balloons:
Аватар
juspar
Фен на Mamaibebe
 ---

Мнениеот makika на 30 Сеп 2008 16:27

juspar моля те,помогни.Не мога да се справя с тази програмка т.е.с инсталирането-излиза ми черен екран и дотам съм,налага се да рестартирам.Много ми се иска да опитам да сваля някое килце или поне да вляза във форма с нея.Ще може ли подробно да ми опишеш как точно става инсталирането-ако не те затруднявам ,разбира се.
Изображение
Изображение
Аватар
makika
Отличник
 ---

Мнениеот juspar на 01 Окт 2008 10:25

makika,от къде я дръпна програмата..в архив ли е или друг файл?...Ако е архив разархивираш и от архива си излиза папка Yourself!Fitness влизаш в нея има папка gameData (само тя си е )влизаш и там стартираш от fitness_pc.exe .Това е ако е друг файл пиши какъв е!!Успех!!
Аватар
juspar
Фен на Mamaibebe
 ---

Мнениеот makika на 02 Окт 2008 08:34

пак не стана,незнам какво не правя както трябва.след като щракна в\у папка yourfitness_pc започва демото на програмата и като свърши-черен екран.Ако се сещаш къде бъркам-пиши,ако не ще отслабвам по друг начин :wink: и благодаря за точните указания.
Изображение
Изображение
Аватар
makika
Отличник
 ---

Мнениеот juspar на 02 Окт 2008 13:58

Колко е голям архива и колко е голяма папката когато го разархивираш..архива мисля че беше около 850+\- мб.,а разархивирана програмата е около 1.13 +\- гб ...пиши,да видим от къде е проблема..аз по принцип прекъсвам демото с интервал,но заради теб го изгледах и си почва нормално програмата..от къде я дръпна..пробвай от http://thepiratebay.org/ напиши в търсачката fitness излиза на двора страница http://thepiratebay.org/torrent/3348793/Yourself_Fitness пиши!
Аватар
juspar
Фен на Mamaibebe
 ---

ПредишнаСледваща

Назад към Здраве и Спорт