Бъдещи майки 2014/2015

Форум за бъдещите мами

Модератори: ALEKS, Ianitza

Re: Бъдещи майки 2014/2015

Мнениеот Alexsandra_Rudnitska на 23 Сеп 2014 15:21

Здравейте мами,и при нас вали ужас както сън нещо нервна тези дни това кофти време допълнително ме изнервя,иначе нищо ново не можах да спя тази нощ и сега ми е много изморено ще се опитам да полегна малко да си почина,че довечера сме на гости в свеки и така..
delpierod,олеле 22 шева само като го пиша и ми става лошо :shock: :shock: с упойка ли беше ?
Кой ще се заеме с новата темичка ??
Иначе как сте другите мами,при вас лошо ли е времето ??
Изображение
Изображение
Brigita-11.01.2015
Alexsandra_Rudnitska
Пристрастен
 ---

Мнениеот sissa на 23 Сеп 2014 15:22

Здравейте момичета, не съм писала напоследък, защото не съм се спирала, но задължително ви изчитах, за да видя дали някой не се е престрашил вече да ражда... за Илиянка си мислех, но вече не знам. :D
Иве, това, че ще раждате заедно със сестра ти е супер. Децата ви ще са на една и съща възраст. И аз много исках така да стане с моята, но при тях няма изгледи за такива неща в скоро време. Ще видим за второто дали няма да се засечем.
Аз съм добре, защото бебка е добре. Ох пак пиша в женски род. Ама повечето ми казват, че ще е момиче и аз също така си мисля, макар че понякога и обратното си мисля. :D И аз напоследък много си угаждам в яденето и не знам и аз в какво ще се превърна. Но откакто разбрах, че хемоглобина ми е нисък всеки ден ям месо и по принцип като цяло ям повече и при днескашното ми изследване вече е в норма :D Днес много студувах и малко ме наваля дъжда, надявам се здравословно да не ми се отрази, иначе съм малко поизстинала от няколко дни.
sissa
Жител на Mamaibebe
 ---

Мнениеот lyubomira_naidenova на 23 Сеп 2014 15:35

delpierod написа:..........нормално,вярно бях с 22 шева,но честно казано за 4-5 ден вече не усещах нищо и се движех съвсем нормално и без проблеми.не казвам,че не е имало дискомфорт,но някак си ми се струва по-лекия вариант......

И аз го предпочитам нормалното, по същите причини.
Аз не си знам бройката шевове. На контролния преглед преди изписването нали се минава преглед. На всички родилки казаха и лягам аз и питам моите колко са. Момичето ме погледна с една уплашена физиономия, брои на ум, брои, брои и накрая вика, ми не мога да определя, не са малко, ама чак по шийката имах... въшните си преброих по разрезите на акушерката, която ми ги маха - около 8 - 9 броя бяха... вътрешните каза, че сами ще паднат :roll:
Ох, като се сетя и ми става едно напрегнато... но пак го предпочитам пред операцията :lol:
Мери, щом трябва ще ги мерите тоновете.. Успех ти желая!
Норче, моята приятелка си е доволна от количката, аз споделих лични впечатления като страничен наблюдател. Не се тревожи ще направите правилния избор!
Алекс, и тук е лошо времето, дават го по прогноза лошо цялата седмица.
Изображение

Изображение
Аватар
lyubomira_naidenova
Жител на Mamaibebe
 ---

Мнениеот lqli на 23 Сеп 2014 15:38

Здравейте!!Връщам се от преглед.Всичко е наред,тоновете са супер,водите в норма,док.вика,ако не си родила до понеделник,пак на тонове :D ами,айде де,викам и аз да раждам вече :mrgreen: Мериан,не се притеснявай,ако се губят тоновете,може и да ти предизвикат раждането,което не ти пожелавам.Дано си тръгне самичка.
Силве,още се носим с беба,не й се излиза :D писах ти за СУЕ,док.каза,че моята стойност 50,при норма 15 си е напълно нормална.Говорихме за раждането.Каза,после шевовете се правят с кратка венозна пълна упойка :shock: мене само от това ме е страх,вярвате ли :shock: нито раждане,нито контракции ме притесняват,обаче тая упойка....ох ще пукна от страх :(
За контракциите ми каза,като станат 3-4 за 10 минути с продължителност 35-40 секунди всяка,тогава да й звъня.
Не ме преглежда за разкритие,не знам защо така реши :roll:
Та сега си чакам,да се случва нещо-води ли,тапа ли,контракции,ама да тръгва вече :D
Изображение
Аватар
lqli
Фен на Mamaibebe
 ---

Мнениеот suzzy_blg на 23 Сеп 2014 15:42

Здравейте!!!Айде честит ми 8ми месец :)
Тука се развали времето доста за съжаление е ветровито и хладно сега след детска трябва да се приберем с малката.
Количката ми с Ками беше на Кенгуру не съм доволна и беше без кош много неудобна ми беше иначе я подарихме като взехем лятна по лекичка и лятната замина при племенника и те я потрош ниха хиихиххи сега няма количка столчето ни за хранене е здраво при сестра ми е и няма дай го искам нека го ползват той даже малкия още си сяда на него :)
Ееее не се плашете толкова на секциото аз се възстанових бързо не съм има проблем след като ме раздвижиха е не съм носила кофии с вода и тежко но е нормално малката от първия ден я къпах аз и всичко аз съм правила с нея майка ми тогава много ми помагапе с гладене пране и варене на шишета и сега се надявам да го направи :))))Сестра ми роди нормално но с много шевове беше по зле от мен с операцията тя не можеше да си седне на дупето месец а да не говорим за хемороидите след това . Просто искам да успокоя на който му предстои секцио няма страшно .
Лялии и моята бебка хълца много хихихихихии аз не различавах но докторката на 4Д сега ми показа и сега усещам :D :D :D нормално е да знаеш
Аватар
suzzy_blg
Жител на Mamaibebe
 ---

Мнениеот lqli на 23 Сеп 2014 15:43

viewtopic.php?f=24&t=20322

хайде да се местим :champagne:
Изображение
Аватар
lqli
Фен на Mamaibebe
 ---

Мнениеот sissa на 23 Сеп 2014 15:54

Илиянка, както казах чета ви и видях, че си ми писала за СУЕ-то :D Ама не знам то цяла бременност ли ще се покачва. :? При мен вече е станало 30, въпреки че лабораториите са различни. Айде отивам в новата тема. :sm_newsm49:
sissa
Жител на Mamaibebe
 ---

Предишна

Назад към Ще раждам през месец...