ОКТОМВРИЙСКИ БЕБОЦИ 2013

Форум за бъдещите мами

Модератори: ALEKS, Ianitza

Re: ОКТОМВРИЙСКИ БЕБОЦИ 2013

Мнениеот Maicheto1986 на 25 Юли 2013 15:42

И аз съм се насочила към тип легло поне..ама и това е нещо :) А иначе за ехографа ме гледат мен поне веднъж месечно там,където се водя на консултация. Не съм с направления,но и не мисля,че е нормално да е по-малко от това..знам ли?! По-скоро за твое лично спокойствие би било добре да са веднъж месечно.. Аз сега в понеделник съм на преглед и нямам търпение вече понеже последните пъти,вкл и 4Д бебока си беше свил крачетата и не се показва,лекарката каза,че е момиче и двата пъти,но не можела да ни покаже,а вече трети човек поред в рамките на 2 дни ми казва,че е момче 100% и аз вече се притесних :))))) Не за друго,ами вече съм се настроила за госпожица! Пък каквото и да е ще му се радвам еднакво,да е живо и здраво само това искам!
Maicheto1986
 ---

Мнениеот ivelinka89 на 10 Авг 2013 18:55

Здравей те мами как сте времето минава и малко ни остава.Как сте с кръвното ?Моето е малко високичко :D днес и ми дадоха Дупегит .Много се притесних защото по принцип съм с ниско кравно ,ще видим утре как ще е
ivelinka89
Начинаещ
 ---

Мнениеот dianag70 на 13 Авг 2013 13:03

Здравейте и от мен! Май с тия жеги сме се изпокрили. Наистина времето си лети и скоро ще дойде моментът на появата на нашите бебоци :)На мене досега и един път не са ми мерили кръвното, незнам защо и на какво разчитат, сигурно гледат другите изследвания-кръв и урина и ако те са ок затова да не ми го мерят.Стискам палци да ти се нормализира кръвното ivelinka89!:) Аз пък имах проблем с един зъб, беше забрал, надух се и щях да умра от болка. Два дни ме мъчиха с разни води за жабурене да мине, защото не трябвало да пия антибиотик, ама не мина и се наложи да го извадим. Обаче като ме отпусна упойката след ваденето вдигнах температура 39.4C.Щях да умра от треска и се наложи да звънна на гинеколога да го питам с какво да сваля тази температура, защото взех да се страхувам и за бебка...Добре че ми разреши да пия течен аналгин, че се оправих и бързо я свалих.Изобщо беше много кошмарно изживяване. Сега сме добре:)На финала с ремонта сме,че вече ми омръзна да е разхвърляно и мръсно навсякъде. Нямам търпение да подреждам вече стаята, където ще сме с бебка и така...:) Пишете и вие как я карате? Как ще раждате, ще плащате ли или на късмет?Хайде пишете и до скоро!:)
Изображение
Аватар
dianag70
Начинаещ
 ---

Мнениеот za_cveti на 15 Авг 2013 18:38

Здравейте и от нааас! Ние сме добре, чакам да стана 32 седмица и да ходя пак на ехограф, моят доктор не иска да ме гледа, в смисъл че иска да си плащам.... което много ме изумява. Бебка надявам се да е добре, понякога ми хвърля големи шутове но и това ме радва. Днес ходих и аз на зъболекар, че са ми се възпалили венците и е жестоката болка и сега ще се жабуря с такива води, та да видим. На мен вече една приятелка ми даде 2 торби с бебешки дрехи,
ама не съм се занимавала да ги пера и гладя, мисля че е много рано. ХАресахте ли си колички
Първо трябва да посееш, за да има какво да пожънеш :)
Изображение
Аватар
za_cveti
Редовен
 ---

Мнениеот za_cveti на 21 Сеп 2013 18:15

Хей, какво става? Къде избягахте всички? Как стеее? Наближават така чаканите моменти?
Изображение
Аватар
za_cveti
Редовен
 ---

Мнениеот dianag70 на 28 Сеп 2013 17:13

Привет на всички! :D Наистина нещо се изпокрихме, не знам защо? Ние сме добре, готови сме с всичко и чакаме голямото събитие! Има ли вече родили мами? Тръгнахте ли всяка седмица на доктор и как е? Тумбаците са големи, нали? Много ми е зор и не мога да спя по цели нощи, много се въртя, а ми е доста трудно, абе въобще...Но му се вижда краят!
Имах притеснения относно кръвното,взех да го вдигам, и док ми изписа да пия хапчета, че сега го нормализирахме! Вече съм по-спокойна!
Пишете и вие как сте? Споделяйте за всичко!Ще следя, да видим!
Хубав ден! :D
Изображение
Аватар
dianag70
Начинаещ
 ---

Мнениеот ivelinka89 на 28 Сеп 2013 17:54

Здр мами как сте ? Май вече на никой не му се пише ?Чакаме вече всеки момент да се появят на бял свят нашите малчугане.Нямам търпение :D А и да ви попитам с какво ще мажете бебовците с мляко или олио .Чета различни неща и ще ми е от полза да споделите и до кога бебето се капе само с водичка? Тапи въпросчета ама какво да правя.Пожелавам на всичке много леко раждане и да пишете като се роди някое съкровище :)
ivelinka89
Начинаещ
 ---

Мнениеот dianag70 на 28 Сеп 2013 23:14

Хей, ivelinka89 привет! Сега като препрочетох изказванията по-назад видях, че и ти си пила Допегит! Имаше ли ефект и пиеш ли го още? При мен се нормализираха нещата, но на моменти пак се вдига малко това кръвно, незнам на какво се дължи-кг може би?! Качила съм 14кг дотук, а има още време, та незнам... Относно мазането на бебето ми казаха, че зимата е по-добре да се маже с олио и аз съм си купила олио на Бочко. Вие на каква козметика сте се спряли? Относно къпането само с вода незнам, не съм се интересувала още за това, но мисля, че педиатъра най-добре ще ме насочи за това като му дойде времето. :D
Успех на всички и леко раждане и от мен и чакаме вече новини! :D
Изображение
Аватар
dianag70
Начинаещ
 ---

Мнениеот ivelinka89 на 29 Сеп 2013 20:13

Да пиих Допегит но то беше нещо моментно и се смакна от него скоро не съм го вдигала а за кг не мисля че е от тях и аз съм качила 16кг още малко ще се справим.Аз съм вземала на bubchen шьмпоанче от глава до пети и мляко но май ще взема олио щом е по добре .
ivelinka89
Начинаещ
 ---

Мнениеот za_cveti на 30 Сеп 2013 13:59

Здравейте, стегнахте ли саковете? Аз имам време, но част от нещата са готови. Вече ми нададоха дрехи, накупихме част от нещата. И аз мисля да се спра на олио Бочко. Паднаха ли ви коремчетата? :D :D
Изображение
Аватар
za_cveti
Редовен
 ---

Мнениеот bebeta на 02 Окт 2013 13:53

Как сте момичета? Не сме особено редовни в темата, особено аз. :oops: Нооо нашия месец дойде и съвсем скоро всяка от нас ще си гушка бебето.
На мен снощи ми падна тапата, но нямам контракции. Наближава раждането. :)
Бързо и леко раждане на всички и да пишете като се появят малките съкровища.
Изображение
Аватар
bebeta
Жител на Mamaibebe
 ---

Мнениеот za_cveti на 04 Окт 2013 14:26

Здравейте и от мен, и при мен май наближава момента....Снощи прокървих и много се изплаших и когато отидох в болницата ми казаха че сме се загнездили, но и аз нямам контракции и разкритие. Мисля че ни е малко рано, но в 9-тия месец май няма рано. :) Дано всичко е наред. Другите как сте? До къде сте с пазаруването?
Изображение
Аватар
za_cveti
Редовен
 ---

Мнениеот ivelinka89 на 04 Окт 2013 21:08

Здр. bebeta какво представлява тово падане на тапата извинявай за тапия вапрос но незнам
ivelinka89
Начинаещ
 ---

Мнениеот bebeta на 05 Окт 2013 01:24

Ами то е слузеста секреция, понякога е леко примесена с кръв, но не трябва да е чиста кръв. Може да е розовеещо или леко кафеникаво. В доста по-голямо количество от нормалната цервикална слуз и служи за предпазване на бебето от инфекции. Дано си ме разбрала, че аз малко как го обясних.... :?
Цвети ние всичко сме купили вече, освен количката.
Хайде момичета разписвайте се и всяка скоро да се похвали с живо и здраво бебче.
Изображение
Аватар
bebeta
Жител на Mamaibebe
 ---

Мнениеот za_cveti на 07 Окт 2013 11:39

Здравейте мамчета. Аз съм наляла гипса, мииналата вечер ходихме до болницата, защото прокървих. Уж ми казаха че била тапата, но аз се съмнявам защото си беше чиста кръв... днес пак съм на преглед. Иначе бебка си шава, не толкова активно като преди, явно вече и е много тясно. При вас как са бебоците?
Изображение
Аватар
za_cveti
Редовен
 ---

ПредишнаСледваща

Назад към Ще раждам през месец...