Бъдещи майчета през МАЙ 2013

Форум за бъдещите мами

Модератори: ALEKS, Ianitza

Re: Бъдещи майчета през МАЙ 2013

Мнениеот Mimi_i_Niki на 30 Ное 2012 00:03

Валентина, извинявай, но не бях видяла, че си писала. А прави ли си изследвания, защотото това ме мъчи сега? Иначе да-ритат си, ние видяхме дори как се движи, и той ме пита дали усещам точно в този момент, че нещо много се беше размърдало, но уви-аз не усещах ...
Mimi_i_Niki
Начинаещ
 ---

Мнениеот Mimi_i_Niki на 18 Дек 2012 22:53

Здравейте, мами! Как сте? Как върви бременноста? Нещо не сте много редовни във форума, защо така? Казаха ли ви пола на бебочетата? Имате ли вече коремчета? Усетихте ли ги или още си траят? Много бих се радвала да пишете! Поздрави от нас! :)
Mimi_i_Niki
Начинаещ
 ---

Мнениеот Neli i Georgi на 10 Яну 2013 21:16

Здравейте,дами! Термина ми е 7 май. Това ми е първа бременност и вече е страхотна. За разлика от първите два месеца. Имах не само сутрешно гадене- беше през целия ден,в продължение на 10 дни не можех да хапна нищо,след това се пооправях,после пак зле..и след седмица в болницата всичко остана в миналото. А вие как се чувствате?
Последна промяна Neli i Georgi на 11 Яну 2013 00:03, променена общо 1 път
Neli i Georgi
 ---

Мнениеот Neli i Georgi на 11 Яну 2013 00:00

Mimi_i_Niki написа:Здравейте, мами! Как сте? Как върви бременноста? Нещо не сте много редовни във форума, защо така? Казаха ли ви пола на бебочетата? Имате ли вече коремчета? Усетихте ли ги или още си траят? Много бих се радвала да пишете! Поздрави от нас! :)
Ние ще имаме момче,засега раста само на корем,а бебето като легна тогава става активно. :) И аз ще чакам да пишете!
Neli i Georgi
 ---

Мнениеот Mimi_i_Niki на 16 Яну 2013 22:39

Neli i Georgi написа:Ние ще имаме момче,засега раста само на корем,а бебето като легна тогава става активно. :) И аз ще чакам да пишете!

Здравей, Нели. И ние сме много активни, когато сме в легнало положение, особенно, когато реша да заспивам. Ние все още не знаем поло, скоро сме на преглед, може пък да ни кажат, а ако не-здраве да е! Ние искаме само да е живо и здраво, пък каквото и да е. Ти от къде си и на колко години си, ако не са прекалено лични въпросите ми :)
Mimi_i_Niki
Начинаещ
 ---

Мнениеот Neli i Georgi на 20 Яну 2013 23:10

От Горна Оряховица съм,на 22.Ти?
Neli i Georgi
 ---

Мнениеот velinas на 21 Яну 2013 20:53

Здравейте:)Аз съм от Велико Търново, терминът ми е на 23.05 и ми е първа бременност . Днес започнах да разглеждам бебешки колички и принадлежности и съм доста объркана...адски много марки и модели колички. Вие започнахте ли да планирате за нещата който ще са необходими за предстоящо раждане или все още е раничко?
velinas
 ---

Мнениеот ladysss_93 на 21 Яну 2013 22:48

Az sashto ochakvam da stana mama prez Mai mesec, valnuvam se, za sega vsichko e nared, leko bremeneene na vsichki
Изображение
Аватар
ladysss_93
 ---

Мнениеот mama_stefi на 24 Яну 2013 10:41

Здравейте момичета
Аз съм майска мама 2009 много мило ми стана като видях темичката
пожелавам ви лека и безпроблемна бременност и леко раждане :congratulations:
Изображение

Изображение

Изображение
Аватар
mama_stefi
Жител на Mamaibebe
 ---

Мнениеот Mimi_i_Niki на 25 Яну 2013 17:22

velinas написа:Здравейте:)Аз съм от Велико Търново, терминът ми е на 23.05 и ми е първа бременност . Днес започнах да разглеждам бебешки колички и принадлежности и съм доста объркана...адски много марки и модели колички. Вие започнахте ли да планирате за нещата който ще са необходими за предстоящо раждане или все още е раничко?

Здравей! Моят е на 27 май и също ми е първа бременност. Аз разглеждам от доста време, плануваме какво трябва да вземем. Как върви бременноста?
Mimi_i_Niki
Начинаещ
 ---

Мнениеот Еми на 15 Мар 2013 14:10

Здравейте, мили МАЙ-ки!

Много отдавна не съм писала, но нещо или не ми беше много добре (постоянно съм болна от много седмици насам) или нямахме интернет...оправдания колкото си искаш!
Гледам, че и вие нещо не сте се развихрили много. Надявам се, че все пак сте добре и че бременноста върви добре.
Какво ново има при вас? Ходите ли на някакви курсове? Как ви минават прегледите? Правихте ли тест за диабет?
При нас всичко е наред...освен че сме болни редовно. Бебето е добре и може да се каже, че времето се търкаля много бързо....току виж как ще стане време за раждане. :D Ще вземем да затворим темата преди да сме я изписали.

Аз ходя веднъж седмично на " подготвителен курс за раждане". Не, че не може и без, но е интерсно и разнообразно. Водят го 2 акушерки и ни обясняват разни работи за бременноста, оплакванията, раждането, бебетата итн. 2 пъти ще е с татковците, че да са в час и те. Ще ни развеждат и из родилната зала (която всъщност е много удобна и приятна стая с всевъзможни екстри). Друго иначе не правя по този въпрос. Не, че има кой знае какво да се прави. :D

Айде пишете и вие, ако успеете да се наканите.

Мими и Ники,
как си със стреса и дишането ти? Как е малкото?
Изображение

...роден 4330 гр. и 55 см на...

Изображение

Изображение
Аватар
Еми
Фен на Mamaibebe
 ---

Мнениеот Mimi_i_Niki на 21 Мар 2013 14:58

Здравей, Еми. И аз нещо не съм много активна, няма да се оправдавам, просто днес да драсна, утре да драсна и все не драскам нищо. Ние сме добре, вчера бяхме на преглед и изследвания, уж всичко е наред, само едно ме стресна малко, но доки каза, че няма страшно .. ацетон в урината .. Каза ми, че не приемам достатъчно течности и да започна по сериозно, та общо взето се наливам сега! Тежим 1 кг и 500 гр. , голям мъж, бяхме и на 4д, незнам дали съм го споменала. С дишането нещата са горе/долу добре, не ми става както преди, пръскам си с помпичката, когато ми стане зле и така. Имам едно стягане на корема, контракции, но доки каза, че е нормално по 4,5 и да ги следя да не са повече. Това е общо взето от мен. А вие защо боледувате толкова често?
Mimi_i_Niki
Начинаещ
 ---

Мнениеот Mimi_i_Niki на 22 Мар 2013 14:20

Здравейте, момичета! Честно да си призная не съм много активна във форума, но днес ми хрумна идеята да се намерим във фейсбук и да си направим една групичка там и да си коментираме, има ли съгласни? :)))
Mimi_i_Niki
Начинаещ
 ---

Мнениеот slavqna_pavlova на 25 Мар 2013 10:34

Здравейте, мили мами :) Малко късно се включвам във форума, но се надявам да се забавлявам заедно с вас и да си обменим ценна информация. Аз очаквам моята малка принцеса на 12-ти май. Ако има мами, които вече са избрали къде и как ще раждат, нека да споделят, ще бъде интересно и полезно за всички. Поздрави от мен :P
slavqna_pavlova
 ---

Мнениеот suzzy_blg на 23 Апр 2013 15:04

Леко раждане сладурани!Моята кума ще ражда на 17 май - принцеса нямаме търпение !!!!!!
Аватар
suzzy_blg
Жител на Mamaibebe
 ---

ПредишнаСледваща

Назад към Ще раждам през месец...