Априлски бебета 2013г.

Форум за бъдещите мами

Модератори: ALEKS, Ianitza

Re: Априлски бебета 2013г.

Мнениеот StZ на 19 Апр 2013 21:02

Ире, успех и стискам палци, всичко да мине лесно. Дано и Даниелка се похвали скоро. Мери, То бебока чака да се преместите и да си готова за него.
Майче апатията е един от признаците за предстоящото раждане. Кураж и търпение момичета вече сте на финала, толкова чакахте...Моят момък се събуди и отивам да приготвям банята.
Изображение
StZ
Отличник
 ---

Мнениеот StZ на 20 Апр 2013 11:16

Ехо кой е на линия? Майче, Мери... Ирето сигурно роди? :congratulations:
Изображение
StZ
Отличник
 ---

Мнениеот p4eli4kata_86 на 20 Апр 2013 14:33

Аз съм тука...2в1 съм си..макар дългите ми разходки и всичко останало...още ще чакам!
Ирето,незнам не съм я чувала,ако не се включи до утре може да и звънна да видим как е положението при нея,но най-вероятно е родила!Да са живи и здрави!
Мери...как си мила?
Танче,как е Анчо,оправиха ли се пъпчиците?
Изображение
Изображение
Аватар
p4eli4kata_86
Жител на Mamaibebe
 ---

Мнениеот StZ на 20 Апр 2013 16:16

Да, още след 2-рото намазване. Сега е добре, другата седмица сме на консултация да видим колко е наддал и т. н. Притеснява ме това че често прави повече от 3 часови паузи и вечер си има една 6 часова. Дали му стига кърмата или просто си е поспалив? Иначе е много кротичък(да не чуе дявола) не прилича на батко си :lol: (слава богу) :roll: Че и сега Анчо заспива сам, а бати Ивко рева за мама да спи с него... :mrgreen:
Изображение
StZ
Отличник
 ---

Мнениеот daniela80 на 20 Апр 2013 21:14

Добър вечер и от мен,момичета!
Да се похваля-на 15-ти,в 10:20ч. сутринта проплака моето момченце Гоги-3 100,49 см.Операцията мина дообре,но след това се появиха леки промени,една варираща Т,Аб-ци,вчера ни изписаха,вечерта пак вдигнах Т,уж от гърдите,че да видим.Надявам се да нямам повече проблеми.
Искренно се надявам Ирка да е родила и да гушка щастлива своята рожба!
До скоро,момичета и УСПЕХ на всички неродили!
[url=http://www.mamaibebe.com][img]
ИзображениеИзображение
Аватар
daniela80
Жител на Mamaibebe
 ---

Мнениеот StZ на 21 Апр 2013 10:05

Добро утро и от мен.
Даниелка честито бебче :congratulations: :congratulations: :cheers: Много да те радва и слуша. Дано и скоро се оправиш.
Ирето е родила момченце 3350, поне така казва фейса :P .Преди 19 часа е публикувала 10-на снимки.
Майче, Мери, вие на линия ли сте или ...?
Изображение
StZ
Отличник
 ---

Мнениеот p4eli4kata_86 на 21 Апр 2013 11:01

Здравейте!
Аз съм на линия....много съм добре :)
Добре дошла отново сред нас Даниелка!Честита рожба,да ти е жив и здрав мъника и много щастливо детство!
Ирето,е добре гушкат се с бебчо,тя е родила през нощта на 20.04 във 1:55 !Предполагам тя ще разкаже като се завърне отново сред нас! Да и е честито и на нея!
Останахме малцинство вече....но живот и здраве и ние скоро ще гушкаме бебчовци със Мерито!
Ради иска да учиме задачи...а аз се изнервям като прави грешки и незнам как да му обясня...много ми е нервно така..а и сме сами нашият татко ходи на работа и събота и неделя..не се оплавам аз послушен ми е той..ама аз съм кривата дето не иска да излиза още бебка!Мъжо каза че четвъртък щяла да се роди... :roll: ..до четвъртък се чудя дали ще съм със здрави нерви? :roll:
Айде до скоро момичета и бебчета...ако не пиша не е защото съм родила ами защото ме е обзела тъпата меланхолия и незнам вече какво ми става!
Изображение
Изображение
Аватар
p4eli4kata_86
Жител на Mamaibebe
 ---

Мнениеот MaryK на 21 Апр 2013 12:20

Привет :) Честито на Даниелка и Ирето! Да са ви здрави и щастливи сладурите и много да ви радват :congratulations:
Майче, ние останахме, още малко.. не й се давай на тази меланхолия, скоро ще си имаш принцеска за гушкане!
Аз съм добре като цяло, все още ми е висок корема, вчера пак така ми казаха приятели и не усещам контракции.. само снощи много ми се гадеше и си повърнах.. ама не знам дали беше от бебока, или от преумора (че цял ден багажи, готвене, разходка, магазин.. само половин час бях лежала) или пък от преяждане, че вечерта доста ми дойде, и то пържено.. но после ми олекна; много ми изтръпват вече ръцете, особено като спя и са много подути, ама това да са ми грижите.. Утре съм на тонове, ехограф и май пак и на стола, да видим и моя момък колко е пораснал.
Хубав и усмихнат ден от мен :)
MaryK
Редовен
 ---

Мнениеот p4eli4kata_86 на 22 Апр 2013 08:50

Добро утро,мили мами!
Айде последна седмица преди термин,дай боже да е последна наистина и съвсем скоро и аз да се похваля с хубави новини!
Мери и аз днес съм на тонове..по точно след 1-2часа ще ходя...дано всичко с бебка е добре...а така ми се иска да каже АГ че ще е скоро нашата среща с нея!
Мисля че е време и нашите бебчета да сменят къщурките с по широчки! :) Опитвам се да бъда в настроение колкото мога!
Другите как сте,бебчетата слушкат ли,плачкат ли...имат ли вече колики?
Успешна нова седмица на всички!
Изображение
Изображение
Аватар
p4eli4kata_86
Жител на Mamaibebe
 ---

Мнениеот StZ на 23 Апр 2013 16:14

Здравейте момичета. Ние от вчера сме с колики и само скимтим, нямам никакво време за компютъра.
Майче тук ли си? Дано и Ирето скоро се похвали че са добре. Мери, а ти как върви местенето. Уф местела съм се няколко пъти и 2 от тях бях бременна. Знам какво ти е но съм сигурна че ще се оправиш. Даниелка, а ти как си, мина ли ти температурата?
Пишета да знам..
Изображение
StZ
Отличник
 ---

Мнениеот p4eli4kata_86 на 23 Апр 2013 16:27

Привет!
Аз съм добре!Танче благодаря че попита и за нас не родилите все още..незнам ама на мен вече доста ми е тягосно...а и никой не пише така че за това не съм писала днес...някак не върви според мен сама да си пиша постове всеки ден!
Най-вероятно Ирето са ги изписали днес,но тя ще се включи и ще разкаже как са!Много и благодаря на нея че всеки ден ми звъннка да ме проверява...уф и на мен ми се иска вече да раждам...всичко ми е в тежест вече...а онзи ден като си рязах ноктите на краката си порязах месенцето еми нищо не виждам....а за отдолу бръсненето да не говоря само на допир!И като се сетя че другата седмица са празнициии искам да съм си в нас със семейството..искам бебка да се ражда да я видя че е добре и да се успокоя вече...мисля че доста преживяхме с нея през бременноста,но на нея още не и се излиза...и всяка вечер едни болки имам през ноща..ама за 1ч-2ч някъде и всичко ми минава...а аз тъкмо да се зарадвам че ще раждам и то ми минало...
Хайде стига съм мрънкотила...на никой не му е до мен сега...Мм каза че след като не иска още да излиза значи не е узряла достатачно...как да не е узряла се чудя че това си е 40та седмица...при къс цикъл и Ову ранно...уффф откачам!
Ето за това не исках да пиша..че да не се оплаквам,ама на пак си го написах...е сега няма да го трия я... :lol:
Изображение
Изображение
Аватар
p4eli4kata_86
Жител на Mamaibebe
 ---

Мнениеот StZ на 23 Апр 2013 17:49

Майче, не се отчайвай, тя бебка може да е решила да е с цветно име, нали в неделя е цветница :wink: , а пък може и да е решила да хванете 5-те% родили се на термина си. Тя си знае работата, споко.
Изображение
StZ
Отличник
 ---

Мнениеот daniela80 на 23 Апр 2013 20:12

Добър вечер!
МАЙЧЕ,МЕРИ,спокойно,момичета!Ще излязат бебенцата,няма да са все вътре в мама,наистина явно не са готови!Разбирам как се чувствате,напрагнато е,изнервящо,но ще дойде и мигът...когато най-малко го очаквате!
МАЙЧЕ,търпение,ще ти е нужно тепърва!Прегръщам те за кураж!
Честита рожба на Ирка,ако не съм честитила,а и да съм-не пречи-жива и здрава да и е рожбата!
Аз какво да кажа-лудницата е пълна при нас...По цял ден ходя като нигерийка,блузата препасана,или с бебе на гърди,или с помпа...Храним се по близо час,посл е оригване,хълцане и накрая вой,гладен...Дохранвам с Ам,с цедена кърма,дали ще излезем някога от тя омагьосан кръг-кой знае?!Изнервям се,уморявам се,Ния се държи на моменти нападателно,търси внимание,опитвам се и на нея да угодя и е шантаво!Засега нямаме някакви зверски колики,пръцка,некомфортно му е,но се търпи...Дано минават леко!
ТАНЯ,вие как сте?Кърмите ли се?
И аз трудно се добирам до компа,ще разберете скоро!
Стискам палци на Майчето и Мери!
Лека вечер на всички!
[url=http://www.mamaibebe.com][img]
ИзображениеИзображение
Аватар
daniela80
Жител на Mamaibebe
 ---

Мнениеот p4eli4kata_86 на 24 Апр 2013 08:57

Добро утро!
Много ви благодаря за окуражителните думи! То си е така все ще си излезнат бебчетата ама на накрая не се търпи а и чакането не е лесно..всеки ден ставам с надеждата да се случи ама си лягам вечерта и нищо отново!
Даниелка,дано скоро си подредиш ангажиментите относно двете дечица и да не се притесняваш и ти!
Аз не мисля че ще имам голям проблем с Радито,той като цяло не ме търси толкова много..освен за да му дам нещо сладко или бонбон...и за това имам сега прекалено много свободно време и незнам в какво да го вложа докато чакам! :)
Танче,дано коликите ви не са много силни и да не ви мъчат много!
Мери,ами ти защо не пишеш...забелязах те вчера беше влезнала ама нищо не писа...как си?Как върви преместването,бебчо ще ви изчака ли?
Ире,айде пиши 2-3 реда от вкъщи!
Лек и слънчев на всички..днес е идеално за разходка...мисля да се възползвам а и на тонове пак ще ходя!
Изображение
Изображение
Аватар
p4eli4kata_86
Жител на Mamaibebe
 ---

Мнениеот MaryK на 24 Апр 2013 13:06

Ехо, тук съм, но продължавам да се занимавам с какво ли не и само от време на време хвърлям по един поглед. Майче, аз пък обратно на теб всеки ден се надявам бебока да изчака още малко, нека да мине и тази седмица. С преместването - преместихме ударно повечето багаж в събота и уж понеделник/вторник всичко щеше да е готово (със забавянията), но който се е разправял с майстори знае за какво става дума.. всеки бърка, бави се, след него предните трябва да минат отново.. ужас.. вече ми е смешно за грешките им вместо да се ядосвам. Последно до края на седмицата трябва да се изнесат всички майстори и да се нанасяме ние. Явно че на мен ще ми е също толкова ново колкото и на бебо :)
В понеделник ми казаха на прегледа, че вече момчето е 3400, но е нависочко и си има води. Не знам колко точно мерят, ама наистина си е голям корема и тежи, и продължава да рита силно.. Чак в понеделник съм пак на тонове. Засега мисля, че ще изкарам до тогава, но само бебо си знае..
Ставам аз, че ще ходя на маникюр и педикюр, малко да се занимават с мен, а и с педикюра определено няма шанс да се справя сама :) После смятам да мина през аптека за последните неща от списъка и да съм напълно готова, че мъжо вече иска да тренираме тръгване към болницата :)
Дано всичко е наред с бебчовците ви, разказвайте как сте, много ми е интересно.
Хубав ден и от мен!
MaryK
Редовен
 ---

ПредишнаСледваща

Назад към Ще раждам през месец...