Килограмите през бременността

Форумът за всички бременни

Модератори: ALEKS, sn_vasileva, nikita_perez, Ianitza

Re: Килограмите през бременността

Мнениеот nikita_perez на 25 Яну 2012 15:06

Аз пък качих 9 кг , като в болницата оставих 7 кг.Имам още 1 кг за сваляне , но пък дънките / панталоните не ми седят както преди да забременея . :roll: .То с това седене вкъщи ... Определено имам нужда от стягане - ще започна скоро с упражнения вкъщи , после с количката из улиците . :wink:
Изображение
Изображение
Аватар
nikita_perez
Модератор
 ---

Мнениеот ewka на 25 Яну 2012 17:30

nikita_perez написа:Аз пък качих 9 кг , като в болницата оставих 7 кг.Имам още 1 кг за сваляне , но пък дънките / панталоните не ми седят както преди да забременея . :roll: .То с това седене вкъщи ... Определено имам нужда от стягане - ще започна скоро с упражнения вкъщи , после с количката из улиците . :wink:

Ох блазе ти.....аз досега съм качила 8-9,а не ми се мисли докрая :lol:
ИзображениеИзображение
ИзображениеИзображение
ИзображениеИзображение
Изображение
Aдриан - 21/07/2008 3150,52
Виктор - 10/06/2012 3050,51

Човек не може да намери успокоение нито в работата, нито в удоволствията, нито в манастира, а само в собствената си душа..." (Съмърсет Моъм, "Цветният воал")
"DON'T FORGET TO PRAY TONIGHT BECAUSE GOD DIDN'T FORGET TO WAKE YOU UP THIS MORNING..."
Аватар
ewka
Жител на Mamaibebe
 ---

Мнениеот gerinceto90 на 25 Яну 2012 17:34

Аз съм +17кг, направо се чудя как ще ги свалям.. За сега съм точно 80кг. :oops: :oops: :oops:
Изображение
Аватар
gerinceto90
Жител на Mamaibebe
 ---

Мнениеот az23 на 25 Яну 2012 17:56

С предната бременност качих 24кг от 49кг бях станала 73кг,със сегашна до сега само 7кг стартирах от 52кг в момента съм 59кг,надявам се да не кача много.
Виктория е родена на 18.12.2006г,в 02:20 3,300кг-50см
18.12.2008г- 12,400кг-87см
Теодора родена на 12.04.2012 в 19:20 2,700кг-47см
21.05.2012-3,600кг-54см
ИзображениеИзображениеИзображение
Аватар
az23
Фен на Mamaibebe
 ---

Мнениеот poliville на 08 Окт 2013 07:32

Здравейте момичета и аз да споделя опит тук. Виждам, че и вие се лутате като мен да търсете подходящия начин да стопим натрупаните килограми през бременноста. Аз имам 2 момченца, разликата им е от 2 години и 4 месеца. Първият път отслабнах много благодарение на кърменето и на безразборното ми хранене, но последва йо йо ефекта, задържах си килограмите за 6 месеца и след това започнах отново да пълнея "от въздуха" След това слава богу пак забременях и оправданието беше готово Сега след второто ми раждане намерих правилния режим на хранене - зоната. Храня се така, вече година и запазвам килограми Чуствам се страхотно. Много четох по темите за диети, отслабване, фитнес и дори реших да ги обединя в моя сайт, в помощ на всички майки лутащи се като мен и скачащи от диета в диета, така всичко е на едно място синтезирано и готово за употреба Успех в борбата с килограмите, а ако имате все още нужда хвърлете едно око и тук може да намерите нещо, което да ви помогне
Последна промяна intense® на 04 Ное 2013 07:49, променена общо 1 път
Причина: Нежелана реклама
poliville
 ---

Мнениеот bebeta на 13 Окт 2013 12:40

16 кг за цялата бременност и в болницата оставих 8, надявам се и другите да изчезнат малко по малко. :D
Изображение
Аватар
bebeta
Жител на Mamaibebe
 ---

Мнениеот poliville на 14 Окт 2013 08:17

WOW 8 в болницата, голяма си късметлийка аз свалих само 3 там ;-) Бързо възстановяване :champagne:
poliville
 ---

Мнениеот alex15 на 17 Окт 2013 15:22

Здравейте и от мен! От 58 кг, през бременността качих до 74. Сега съм 60, боря се с последните 2 кг.
Изображение
alex15
Сериозен
 ---

Мнениеот mi6o4eto на 19 Окт 2013 09:33

Първата бременност:
mi6o4eto написа:За цялата бременност качих 15 килограма, но предимно на корем... Сега - 2 седмици след раждането имам още само 1,5 кг. отгоре... 10 килограма оставих в родилното, а останалите 3,5 кг. се стопиха в следващите дни покрай грижите около бебка... :D

По време на втората бременност качих пак около 15-16 кг., от които 8 кг. останаха в болницата, месец и половина след раждането ми остават за смъкване още около 3 кг. до достигане на стартовото тегло...
Изображение

Изображение
Аватар
mi6o4eto
Жител на Mamaibebe
 ---

Мнениеот Цветелина.Цветкова на 30 Апр 2014 20:26

:congratulations: Здравейте и от мен! Аз съм в 24 г.с и преди една година отказах цигарите и от 54кг - стигнах 59кг. Та... забременях 59кг, и сега към края на 6месец съм качила 11кг. В началото първите 3 месеца бях с прилошавания,главоболие и ми ставаше лошо от силни миризми- само лошо без повръщания. После ми отмина неразположението и ми се отвори апетита, тогава качих повечето кг. , а за сега се чувствам съвсем нормално и този "зверски" глад ми отмина. Не се ограничавам, хапвам от всичко по малко, за да не лишавам Бебчо от нищо - като разбира се не пуша, не пия алкохол , кафе и газирано не пия , без мазни храни ; Сега нямам търпение да започнат плодовете, повече зелена салата ям и по цял ден съм на разходки. За последните 2 седмици съм си все още 70кг. Явно апетита при всеки е различен и това с килограмите в различните месеци ,коя колко качва и кога - също е индивидуално. :) Леко бременеене на всички :) :P :P :P :wink: :balloons:
Изображение

Изображение

Изображение
Аватар
Цветелина.Цветкова
 ---

Мнениеот kamelia_ivanov на 04 Сеп 2014 03:07

Доста майки качват ужасно много килограми !
kamelia_ivanov
Редовен
 ---

Мнениеот an_aleks на 01 Дек 2014 13:04

Със сина ми качих 34 кг. Забременях 48, влязох да раждам 82 кг. Свалих ги за 5 месеца без да спазвам никакви диети.. Като на сън, сега с малката пак забременях 48 кг. Влязох да раждам 75 кг. Тоест пак страшно много, цело 27 кг. Този път обаче свалих до момента само 14:(( сега съм 61 и не мърдам надолу, вярно, че в това време няма и как много да се разхождаме, но определено е доста по трудно и май ще трябва.да спазвам някаква диета... А ми тежат доста, дано и този път се оправя напълно! Поздрави на всички и успех!:)))
[url=http://www.mamaibebe.com]Изображение[/url
Изображение
an_aleks
Редовен
 ---

Мнениеот Sonchetyyyy_92 на 02 Сеп 2017 11:40

Zdraveite veche sum na 6 meseca obache koremcheto mi e MN malko trqbva li da se pritesniavam :(((((
Sonchetyyyy_92
 ---

Предишна

Назад към Бременност и Раждане