кървене през бременността

Форумът за всички бременни

Модератори: ALEKS, sn_vasileva, nikita_perez, Ianitza

Re: КЪРВЕНЕ В РАННИТЕ МЕСЕЦИ

Мнениеот suri на 14 Юни 2010 15:12

dzudzka, ot teb chuvam za tova skriping..... kakvo e ? i da, kato che li sega sam po spokoina, zapochnah rabota ot dnes, iztekoha mi bolnichnite, a sam na pregled chak v chetvartak. namerih te v skype -az sam s podpis suzi tam, pisi kogato imas vreme. :congratulations:
dzudzka, от теб чувам за това скрипинг..... какво е ? и да, като че ли сега сам по спокойна, започнах работа от днес, изтекоха ми болничните, а сам на преглед чак в четвъртък. намерих те в скъпе -аз съм с подпис сузи там, писи когато имас време. :congratulations:

Всичките ви мнения са кирилизирани от Модератор, ако продължавате да пишете на латиница, следващите ви мнения ще бъдат изтривани без предупреждение!!!
Изображение
Изображение
Изображение
Аватар
suri
Жител на Mamaibebe
 ---

Мнениеот dzudzka на 14 Юни 2010 16:29

Ами Миличка,това е 4 измеренн видеозон на който ще ходя да видят бебока дали е добре дали се развива правилно,органите му как са всичко общо взето.....Неща които не могат да се видят с обикновен видеозон ...Приех те в скайпа.........
dzudzka
Редовен
 ---

Мнениеот puydebois на 17 Дек 2010 22:01

здравейте на всички, и аз като вас прокървях обилно и с сариреци в 8г.с. и веднага в спешното, казаха ми да не се паникйосвам а да се успокоя, защото това се случвало на всяка втора жена, но все пак ме оставиха да преспя в болницата, на следващият ден ме гледаха на видеозон, и всичко беше непълно нормално, бебето подскачаше, въртеше се абе въобще всичко беше как си трябва. и ми казаха да си отида в къщи и само лежане, изписаха ми и утрожестан и 2х1 пих го 2 седмици и вече не кървя, доки ми каза, че сам имала отлепване на плацентата, а също и е много ниско плацентата ми. но все още имам болки ниско в дясно. може ли болките да са провокирани от първата ми бременност, преди 12години родих дъщеричката си секцио, но е много близа до операцията на апандисита ми. ако някои може да ми каже нещо повече по въпроса, ащото доки не открива нищо друго нередно. благодаря ви предварително.
Изображение
Изображение
[url=http://www.sestrenka.ru/[url=http://www.pregnology.com]Make a pregnancy ticker[/url]Изображение[/url]Изображение
Аватар
puydebois
Пристрастен
 ---

кървене през бременността

Мнениеот sirigaita80 на 28 Ное 2011 13:10

zdraveite mili dami-bremenna sam v 12g.s. Ot 5 g.s. imam slabo karvene,spira za 3-4 dni i posle pak se poqvqva za da me qdosva.Biqt mi Pregnil 5000,piq nospa i taka den sled den i sam si na edno polojenie-nqma podobrenie,no za shtastie i po-losho ne e stanalo.Nqkoi moje li da mi kaje do-koga shte prodaljava taka,zashtoto moqt doktor ne znae-a men neizvestnoto me pobarkva?
здравейте мили дами-бременна сам в 12г.с. От 5 г.с. имам слабо кървене,спира за 3-4 дни и после пак се появява за да ме ядосва.Бият ми Прегнил 5000,пия носпа и така ден след ден и сам си на едно положение-няма подобрение,но за щастие и по-лошо не е станало.Някои може ли да ми каже до-кога ще продължава така,защото моят доктор не знае-а мен неизвестното ме побърква?

Писането на кирилица е задължително във форума .
Модератор
sirigaita80
 ---

Re: karvene prez bremennosta

Мнениеот lindalinda на 28 Ное 2011 13:38

Според мен се консултирай и с друг лекар, кървенето не е шега работа. Има ли отлепяне на плацентата? Ако термина ти е Юни заповядай в темата за Юни в "Ще раждам през..."
Изображение Изображение
Изображение
Аватар
lindalinda
Жител на Mamaibebe
 ---

Re: кървене през бременността

Мнениеот KameliaIaneva на 25 Дек 2011 15:16

Здравейте,бъдещи мамита. Бременна съм в 8 г.с. Преди седмица-две прокървих( силно казано-просто течението ми беше леко оцветено)
Изписаха ми дуфастон. Течението ми отново стана бяло и вчера отново прокървих. Този път по- сериозно. Беше като последен ден менструация и на мънички "трохички", предполагам съсиречета. И отново кафяво,а не кръв. Веднага отидох на друг лекар, който каза, че всичко е наред с бебо. Имаше сърдечна дейност
Изписа ми утрогестан 3 х 2 и 1 във влагалището. Също така ми вливаха и някаква бяла течност, която забравих как се казваше. Естествено притеснението ми не стихва. Въпреки кървенето не ми е изписвал болничен и не ми е казал нищо за отлепване, което до някъде ме успокоява. Пък и чета,че някои момичета са прокървявали с чиста кръв и пак всичко е било наред. Дано и при мен е така. Успех на всички. Ако някой има мнение по моя случай-нека пише. Весели празници.

Sent from my LG-E720 using Tapatalk
Изображение
Аватар
KameliaIaneva
Начинаещ
 ---

Мнениеот hristinchet0 на 09 Яну 2012 12:57

Здравейте мами, и аз прокървих на 3-ти януари но имаше много малко кръв с лека болка много се изплаших и отидох на доктор, почти половината от плодното сакче се било отлепило, веднага ме спряха на болница днес си ме изписаха. Като лечение: Прегнил 2 кутии много спазмолитици под формата на инжекции една банка магнезии,оспамокс за да не развия инфекция, дуфастон трябва да пия до 14 седмица(сега съм в 10г.с.) и но-шпа на хапчета когато ме боли. Имах през тези дни прокървяване но кръвта беше не червена а кафява... докторите казаха да не се плаша от това.. иии след 10-тина дни пак да отида на преглед.. иначе имам и бяло течение но докторите казаха че за сега няма да ме гледат за него защото след това отлепване има опасност да ме бъркат. за това след като се оправя и ако имам течение ще ме гледат но иначе за сега не.
hristinchet0
Пристрастен
 ---

Мнениеот alex15 на 10 Яну 2012 19:26

Момичета, кураж, не се стряскайте. Аз също, като бях бременна прокървих седмица, след като разбрах, че съм. Обилна ярка кръв със съсиреци при това. Лежах в болница 20 дни, изписаха ме и пак още същия ден. До 4 месец включително бях на легло - ставах само да хапна малко и до тоалетната, и бях на прегнил, инжекции - първо по 2 на седмица, после по 1. Слава богу, след това, от петия месец до края - никакви проблеми и на 11 август родих моя син, който утре става на 5 месеца. Спокойствие и търпение. И лежане, най-вече.
Задължително трябва да ви бият прегнил, на мен специално той ми помогна, дуфастона въобще.
Изображение
alex15
Сериозен
 ---

Мнениеот hristinchet0 на 14 Яну 2012 19:22

Мами много съм притеснена, 2 седмици след отлепянето.. ми зацапваше от време на време гадна кафеникава кръв.. ноо днес има доста... дано няма нищо утре ще отида на доки.. да видим какво ще каже... ама дано да не е нищо лошо, въпреки че тя ме успокой че е възможно да ми тече такава гадуст аз се притеснявам
hristinchet0
Пристрастен
 ---

Мнениеот milena76 на 16 Яну 2012 19:54

Здравейте момичета, някоя от вас пила ли е Дуфастон? На мен ми го изписаха 4 таблетки еднократно и след това 3 Х 1 докато свърши опаковката. Причината - получих нещо като кафеникаво зацапване преди няколко дни. В 31 седмица съм. Моля, споделете!
milena76
 ---

Мнениеот kiki riki на 16 Яну 2012 23:49

milena76 написа:Здравейте момичета, някоя от вас пила ли е Дуфастон?

Аз съм пила в началото на бремеността, и то до 16 седмица, също поради зацапване. Не се притеснявай.Всичко ще е наред.
Изображение
kiki riki
Пристрастен
 ---

Мнениеот hristinchet0 на 17 Яну 2012 13:41

milena76 написа:Здравейте момичета, някоя от вас пила ли е Дуфастон? На мен ми го изписаха 4 таблетки еднократно и след това 3 Х 1 докато свърши опаковката. Причината - получих нещо като кафеникаво зацапване преди няколко дни. В 31 седмица съм. Моля, споделете!

И аз пия Дуфастон за задържане, защото имам отлепяне на плодното сакче.
hristinchet0
Пристрастен
 ---

Мнениеот piseeto на 20 Апр 2012 13:11

i na men mi go bqha izpisali za6toto k1rvqh v 6 sedmica no ne mi pomogna kr1vote4enieto se usili i predizvika spontanen abort v 10 sedmica taka zagubih p1rvoto si dete no sega 4akam drugo beb4e s nego nqma problemi za sega v 3 mesec s1m i vsi4ko spored lekarq mi e dobre
и на мен ми го бяха изписали защото кървях в 6 седмица но не ми помогна кръвотечението се усили и предизвика спонтанен аборт в 10 седмица така загубих първото си дете но сега чакам друго бебче с него няма проблеми за сега в 3 месец съм и всичко според лекаря ми е добре

Моля пишете на кирилица .
Модератор
piseeto
 ---

Мнениеот val4eto.s на 09 Авг 2012 15:43

здравейте искам да ви попитам няколко въпроса.бременна съм.не могат да установят в коя седмица съм,всеки има различно мнение .последният ми цикъл беше на 06.07.2012г.също така лежах в болница 5 дни, имах болки в корема с зацапване с кафява течност.пия утрогестан и но шпа.сега съм си в къщи и отново го има това зацапване и леки болки.много ме е страх да не се случи нещо на бебето.това кървене опасно ли е,но от 2 седмици имам с киста около 6 см тя нямала нищо общо защото е на жълтото тяло.дай те съвет искрено ви моля....предварително благодаря
val4eto.s
 ---

Мнениеот lgdani на 26 Сеп 2012 00:28

Здравейте момичета. Бременна съм в 5-а г.с. и кървя от седмица и повече. Бях на лекар установи се, че бременността е вътрематочна и за кървенето лекарката ми изписа Утрогестан и Дуфастон - успоредно и двете. Пия ги, но продължавам да кървя. Съвсем слабо - по скоро е зацапване на тоалетната хартия - без кървави съсиреци, но все пак го има. Болки нямам никакви. Лекарката не иска от мен да лежа, но аз все пак гледам да не се натоварвам и си полегвам през деня. Моля, ако има някоя мама, която е минала през подобно нещо да напише по-подробно, как точно е минало всичко при нея. Колко време е кървяла, как е спряло кървенето, какво знаете за Прегнил- а и въобще. Предварително благодаря.
Изображение
Изображение
Всеки ден в България умират десетки кучета от човешка ръка. Ако и ти си против нечестните убийства на кучета, сложи това под подписа си. Нека помогнем на най-добрите приятели на човека да живеят в този суров и нечестен свят.
Аватар
lgdani
Сериозен
 ---

ПредишнаСледваща

Назад към Бременност и Раждане