кървене през бременността

Форумът за всички бременни

Модератори: ALEKS, sn_vasileva, nikita_perez, Ianitza

Re: КЪРВЕНЕ В РАННИТЕ МЕСЕЦИ

Мнениеот dzudzka на 04 Юни 2010 14:59

Да аз също пия дуфастон по 3пъти на ден и да не чува дявола засега съм добре........
dzudzka
Редовен
 ---

Мнениеот pipsi на 04 Юни 2010 16:01

Здравейте момичета!Най- случайно поподам в темата и бих искала да споделя с вас!Аз също имах прокървяване .Изписаха ми ПРЕГНИЛ инжекции - не ги намерих в България , но ми ги купиха от Гърция.Останах много доволна от резултата , може да го коментирате с лекарите си!скоро и на една приятелка със същият проблем , съвсем различнен лекар в съвсем различен град и изписа същите лекарства , но пие и дуфастон , а аз не съм пила!Успех на всички мами!И много почивка и лежане! :)
pipsi
Отличник
 ---

Мнениеот suri на 06 Юни 2010 16:10

zdravete momicheta, veche 9 den tova (karvene e silno kazano, pone spored men) procapvane prodalzava, ne e mnogo no e vse pak plasevno, pobarkvam se, znam che normalno karvene niama , no kazete mi, moga li da go priema kato izchistvane ili ostatachna krav? utre sam na pregled, niamam tarpenie da samne...... pregradki ot men

здравете момичета, вече 9 ден това (кървене е силно казано, поне според мен) процапване продължава, не е много но е все пак пласевно, побърквам се, знам че нормално кървене няма , но кажете ми, мога ли да го приема като изчистване или остатъчна кръв? утре сам на преглед, нямам търпение да съмне...... прегръдки от мен

Мнението е кирилизирано от Модератор!
Изображение
Изображение
Изображение
Аватар
suri
Жител на Mamaibebe
 ---

Мнениеот dzudzka на 06 Юни 2010 19:04

Дано всичко мине нормално.На мен ми го обясниха лекарите така,че матката не се е запълнила на цяло от плода и има процеппрез който тече кръвта кървенето си е от самата матка ......Не мисли за най-лошото всичко ще се оправи......Кажи после как е минал прегледа.
dzudzka
Редовен
 ---

Мнениеот suri на 07 Юни 2010 18:27

Mila dzudzka, dokito kaza che imam edna dobra bremennost, vsichko e taka kakto triabva da bade, 1.52 sm sme golemi. (po moi izchislenia triabva da sam v 8 sedmica, a toi napisa v kartona 9 sed??? sega idva drugoto pritesnenie, normalno na razmeri li e bebeto za tezi sedmici :?: ) zastoto chetoh niakade che v 9 sed bebo triabva da e 4 sm, kazi nesto po vaprosa, ako si zapoznata, blagodaria ti predvaritelno :congratulations: Za karveneto nisto ne kaza, pusna me oste 1 sedmica v bolnichni. Pozelavam ti leko bremeneene , zdravo i krasivo bebche na finala :balloons: .

Мила dzudzka, докито каза че имам една добра бременност, всичко е така както трябва да бъде, 1.52 см сме големи. (по мои изчисления трябва да съм в 8 седмица, а той написа в картона 9 sed??? сега идва другото притеснение, нормално на размери ли е бебето за тези седмици :?: ) защото четох някъде че в 9 sed бебо трябва да е 4 см, кажи нещо по въпроса, ако си запозната, благодаря ти предварително :congratulations: За кървенето нищо не каза, пусна ме още 1 седмица в болнични. Пожелавам ти леко бременеене , здраво и красиво бебче на финала.

Мнението е кирилизирано от Модератор.
Изображение
Изображение
Изображение
Аватар
suri
Жител на Mamaibebe
 ---

Мнениеот pipitka на 07 Юни 2010 18:55

suri написа: sega idva drugoto pritesnenie, normalno na razmeri li e bebeto za tezi sedmici :?: )

Мила,не се притеснявай.В 8 седмица плода е голям около 2 см,но при всеки е различно,така че всичко е наред.Мисли позитивно и всичко ще е наред! Успех! :balloons:
Изображение
Изображение
Аватар
pipitka
Жител на Mamaibebe
 ---

Мнениеот kolige на 07 Юни 2010 19:29

ООО,скъпа,не се тревожи за всичко-важното е че док е казал,че бебо е ок.Аз също бях със зацапване-на три пъти до 3-тия месец.Нормално е постоянно да има притеснения-през цялата бременност има изненади,просто си пии хапчетата
Аватар
kolige
Пристрастен
 ---

Мнениеот suri на 07 Юни 2010 22:23

Skapi Mamcheta, Blagodaria vi za podkrepata, tuk ste pravi, mai prekaleno mnogo se trevoza, no poslednata sedmica izchetoh tolkova mnogo po vaprosa s karveneto i izobsto vsichko svarzano s bremennosta... ta sigurno zatova taka sam se panirala. :shock: :congratulations: Uspeh i na vas Mili Moi , pochivaite si i se naslazdavaite na bremennosta :balloons:

Скъпи Мамчета, Благодаря ви за подкрепата, тук сте прави, май прекалено много се тревожа, но последната седмица изчетох толкова много по въпроса с кървенето и изобщо всичко свързано с бременноста... та сигурно затова така сам се панирала. Успех и на вас Мили Мои , почивайте си и се наслаждавайте на бременността

Писането на КИРИЛИЦА във форума е задължително!
Модератор
Изображение
Изображение
Изображение
Аватар
suri
Жител на Mamaibebe
 ---

Мнениеот dzudzka на 10 Юни 2010 19:35

Мила сури,много се радвам че всичко е нормално аз също онзи ден ходих на преглед вече съм в 12седмица и бебо е 4см дори го видях как риташе и шаваше с ръчичките така че не се тревожи размерите на бебока ти са напълно нормални.....Кога ти е следващата консултация?И нали знаеш че в 12седмица се ходи за скрипинг на бебока.......
dzudzka
Редовен
 ---

Мнениеот dzudzka на 10 Юни 2010 19:39

Сури ако имаш скайп можеш да ме намериш там да си пишем повече тъй като тука не можем много да се засечем скайпа ми е: nikoleta_bs
dzudzka
Редовен
 ---

Мнениеот lolinchi на 10 Юни 2010 20:56

И аз мисля 4е няма място за безпокойство, ако док. казва 4е вси4ко е ок. Аз съм бременна 21седмици в момента, но ми се слу4и да прокървя малко в 12седмица, 4увствах се узасно,мислих 4е съм загубила бебето, но след седмица ходих на ехограх и вси4ко беще ок.. :sm_yahoo_33:
Изображение
Аватар
lolinchi
Начинаещ
 ---

Мнениеот dzudzka на 10 Юни 2010 23:13

Да това е напълно нормално почти на всяка бременна се случва просто е много опасно когато кървенето е в по-големите месеци надявам се при всички ни от тук нататък всичко да е нормлано и да нямаме проблеми и след време да сме тука за да коментираме бебоците!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
dzudzka
Редовен
 ---

Мнениеот mishetooo на 13 Юни 2010 11:05

Изтрито мнение
Аватар
mishetooo
 ---

Мнениеот Galka Metalikova на 13 Юни 2010 13:28

Ами отиваш на преглед максимално бързо.
[img]picasaweb.google.com/112197831650942360748/Snimki?locked=true#5563886140370483874[/img]
Galka Metalikova
Пристрастен
 ---

Мнениеот mishetooo на 13 Юни 2010 17:34

Мнението е изтрито от Модератор - писане на латиница и спам!
Аватар
mishetooo
 ---

ПредишнаСледваща

Назад към Бременност и Раждане