Как събщихте на мъжа си, че сте бременна?

Форумът за всички бременни

Модератори: ALEKS, sn_vasileva, nikita_perez, Ianitza

Re: Как събщихте на мъжа си, че сте бременна?

Мнениеот Rossi02 на 03 Юли 2010 18:56

И при нас не стана отведнъж. Виждала съм няколко пъти отрицателни тестове и като си правих "бременния" тест почти не очаквах да е такъв. Двете черти обаче ясно се виждаха и аз съвсем спокойно му казах на мъжа ми да отиде до аптека да ми купи още един тест, защото не вярвам на този. Вторият също беше положителен и тогава вече повярвах. А още преди теста, може би подсъзнателно, си мислех, че ако е +, бебето ще е момче и засега ехографът го показва такова. :)
Изображение
Аватар
Rossi02
Пристрастен
 ---

Мнениеот mImI_89 на 03 Юли 2010 21:29

Ами той знаеше,че ми закъснява с 2-3 дни, а всъщност бяха 10 :) и ме юркаше за тест. Тестчето го гледахме заедно и така разбра. После ме мачка и , и така :)
Изображение
Аватар
mImI_89
Сериозен
 ---

Мнениеот dari9012 на 10 Юли 2010 18:37

Нашето бебче също беше планувано и мнооого желано,почти година правихме опити,но тестовите винаги отрицателни,последния път когато си го направих вече ми беше ужасно лошо,закасняваше ми доста,но аз попринцип не бях с редовна менструация и си мислих,че е пак така.Една вечер купихме тест и си го направих,а той даржеше да го види първи,държеше ме в напрежение като не бързаше да го отваря,след като го отвори и скочи от горе ми да ме прегръща :emon20: последваха сълзи и на др ден на доктор за да ни потвърди и така...... :wink2:
Изображение
Изображение
Аватар
dari9012
Фен на Mamaibebe
 ---

Мнениеот Stefy на 10 Юли 2010 21:12

Днес го направих и беше много готино. Понеже не беше в Бъглария като разбрах и запазих теста, после поръчах тениска с надпис "Daddy". Снощи той се прибра, изчаках тази сутрин да стане и му подарих тениската, а теста стисках в ръка. Той видя надписа, погледна ме и аз му показах теста, и му казах "ще ставаш тати" ... нямаше такава щастлива физиономия :)
Последна промяна Stefy на 03 Сеп 2010 14:03, променена общо 1 път
Изображение

Изображение

Изображение
Аватар
Stefy
Жител на Mamaibebe
 ---

Мнениеот dari9012 на 10 Юли 2010 23:43

Стефи,това е било страхотно :emon17: според мен както и да се каже няма такова чуство,страхотно е.И аз винаги си бях представяла как ще му кажа,но...уви :emon12: 2 пат ще бъде изненада :D
Изображение
Изображение
Аватар
dari9012
Фен на Mamaibebe
 ---

Мнениеот bonityyy на 12 Юли 2010 16:01

Всяко момиче си представя как ще каже на мъжа си ГОЛЯМАТА новина,когато настъпи този момент,но все не се получава така!Аз,когато си купих теста не вярвахме и двамата,че може да е станало,а и все пак ми закъсня само 3 дни,което при мен е нормално.
Бяхме аз,приятелят ми и сестра ми,бях си купила тест и реших да си го направя!Върнах се от банята
теста стоя на масата 5 мин,сестра ми реши и нямаше търпение да го отвори,......и след това,
като ми го показа избухнах в рев от щастие,бях се подула от реване,даже сестра ми ме попита
"ама,защо плачеш,нали го искаш?А приятелят ми също толкова развълнуван,започна да ме прегръща и успокоява.Дано всичко е наред и след по-малко от 8 месеца да си видим и
гушнем чоренцето!!! :sm_065:
Изображение
Изображение
Изображение Изображение
Аватар
bonityyy
Отличник
 ---

Мнениеот zeleno_oko на 15 Юли 2010 14:03

Ами много тъпо :roll: защото тъкмо се беше върнал от работа и аз му вика мазно мазно :D Ела тука при мене да ти покажа нещо. А той ми вика: Я ме остави ма отивам да се къпя. А аз съм малко избухлива и се изнервих, изкъпа се той и ме пита какво имам да му показвам а аз го обстрелях с теста между очите и той взе да се радва и се зачерви целия :lol: . Ама ние сме си малко особени и за това така се получи :D
ИзображениеИзображениеИзображение
zeleno_oko
Пристрастен
 ---

Мнениеот pipitka на 15 Юли 2010 14:50

zeleno_oko написа:Ами много тъпо :roll: защото тъкмо се беше върнал от работа и аз му вика мазно мазно :D Ела тука при мене да ти покажа нещо. А той ми вика: Я ме остави ма отивам да се къпя. А аз съм малко избухлива и се изнервих, изкъпа се той и ме пита какво имам да му показвам а аз го обстрелях с теста между очите и той взе да се радва и се зачерви целия :lol: . Ама ние сме си малко особени и за това така се получи :D

:emon15: :emon15: :emon15: :kynki: :kynki:

И ние за много неща сме така :lol:
Изображение
Изображение
Аватар
pipitka
Жител на Mamaibebe
 ---

Мнениеот dari9012 на 15 Юли 2010 15:07

pipitka написа:
zeleno_oko написа:Ами много тъпо :roll: защото тъкмо се беше върнал от работа и аз му вика мазно мазно :D Ела тука при мене да ти покажа нещо. А той ми вика: Я ме остави ма отивам да се къпя. А аз съм малко избухлива и се изнервих, изкъпа се той и ме пита какво имам да му показвам а аз го обстрелях с теста между очите и той взе да се радва и се зачерви целия :lol: . Ама ние сме си малко особени и за това така се получи :D

:emon15: :emon15: :emon15: :kynki: :kynki:

И ние за много неща сме така :lol:

Тоест новината му е дошла като гръм от ясно небе :rofl: в пълния смисъл
Изображение
Изображение
Аватар
dari9012
Фен на Mamaibebe
 ---

Мнениеот Fatito на 25 Юли 2010 14:10

И при нас беше планувано, но не очаквах да стане толкова бързо. Имах нередовна меструация и затова често си купувах тестове, един ден пак си купих. Когато се прибрах вкъщи мъжа ми гледаше филм с братовчед си, аз не издържах отидох в банята и си направих теста, когато го отворих неможах да повярвам на очите си имаше две чертички. Опаковах теста, едва изчаках братовчед му да си тръгне и след като си тръгна му подарих "подаръчето". Отвори го и като видя започна да ме прегръща, целува просто беше страхотна изненада и двама ни!
ИзображениеИзображение
Аватар
Fatito
Отличник
 ---

Мнениеот Stefy на 26 Авг 2010 16:40

хахахахахахахаха това е добър начин ахахахахахахахха определено си го бива....мани тая романтика, това е супер оригинално :emon15: :emon25: :emon15:
Изображение

Изображение

Изображение
Аватар
Stefy
Жител на Mamaibebe
 ---

Мнениеот Jilina на 28 Авг 2010 08:48

Ами той и двата пъти ме чакаше пред пред банята и не беше кой знае каква изненада. Още като излязох и му викам "Виж" и му показвам теста, а той "Кво?". "Ми ще ставаш татко ПАК."
Изображение
Изображение
Изображение
Аватар
Jilina
Жител на Mamaibebe
 ---

Мнениеот milish на 02 Сеп 2010 15:07

При мен информацията е съвсем прясна от понеделник :mrgreen: излизам от банята с теста в ръка а той дреме още в леглото аз му го връчих след 30 секундно взиране погледа му беше :shock: а репликата "ха така каква стана тя" :lol: ( да добавя че той покрай тестовете ми за О знае какво значи двете чертички)
Изображение

Изображение
Аватар
milish
Редовен
 ---

Мнениеот NADIATI на 03 Окт 2010 12:40

Първия път стана от ,,първия,, път и толкова бях стресната, че всичките ми планове за романтики излетяха някъде! Дори не ми закъсняваше, но нещо ми беше лошо и реших да си купя 1 тест. Нямах търпение и го направих в 6 ч. сутринта.А скъпия е командировка и когато видях 2те черти се разревах и реших да изчакам (все пак е 6 сутринта!)! И изчаках - 2 минути :D !!! Звъня му и казвам ,,направих си тест и е положителен,, - а той ,,кво ше рече тва?,, .......идваше ми да го халосам с нещо! обясних му какво ШЕ РЕЧЕ ТВА и той каза ,,добре после ще ти се обадя,, И ми се обади чак вечерта ! Аз бях полудяла вече! Много дълго не можа да се осъзнае милия!
А сега беше смешно. Правиме опити от 8 месеца и съм изкупила тестовете по аптеките.Закъснява ми 3-4 дни - правя си 1 тест -нищо!И аз не се отчайвам- продължаваме да правиме! След няколко дни звъни брат ми на скайпа и съобщава новината, че ще става татко! Ние се вълнуваме, коментираме темата и на следващата сутрин сядаме да пиеме кафе и да решиме за кога да си купуваме билети да си ходиме(за сватба или за бебето) и така помежду другото се сещам че още не ми е дошло. казвам на таткото и бегом до банята! появи се втора бледа чертичка и аз се разтреперих и се нахилих до ушите! Излизам и се хилихме заедно като тикви!после ходи да купи още тестове за да е сигурно и само ги попоглеждахме, че не ни се вярваше!И когато казах на майка- ще ставаш баба тя ми каза - да знам брат ти вече ни каза! Беше много смешно! И сега бебешорките са за 5ти и за 6ти октомври!
NADIATI
Начинаещ
 ---

Мнениеот Fatito на 04 Окт 2010 15:27

NADIATI написа:Първия път стана от ,,първия,, път и толкова бях стресната, че всичките ми планове за романтики излетяха някъде! Дори не ми закъсняваше, но нещо ми беше лошо и реших да си купя 1 тест. Нямах търпение и го направих в 6 ч. сутринта.А скъпия е командировка и когато видях 2те черти се разревах и реших да изчакам (все пак е 6 сутринта!)! И изчаках - 2 минути :D !!! Звъня му и казвам ,,направих си тест и е положителен,, - а той ,,кво ше рече тва?,, .......идваше ми да го халосам с нещо! обясних му какво ШЕ РЕЧЕ ТВА и той каза ,,добре после ще ти се обадя,, И ми се обади чак вечерта ! Аз бях полудяла вече! Много дълго не можа да се осъзнае милия!
А сега беше смешно. Правиме опити от 8 месеца и съм изкупила тестовете по аптеките.Закъснява ми 3-4 дни - правя си 1 тест -нищо!И аз не се отчайвам- продължаваме да правиме! След няколко дни звъни брат ми на скайпа и съобщава новината, че ще става татко! Ние се вълнуваме, коментираме темата и на следващата сутрин сядаме да пиеме кафе и да решиме за кога да си купуваме билети да си ходиме(за сватба или за бебето) и така помежду другото се сещам че още не ми е дошло. казвам на таткото и бегом до банята! появи се втора бледа чертичка и аз се разтреперих и се нахилих до ушите! Излизам и се хилихме заедно като тикви!после ходи да купи още тестове за да е сигурно и само ги попоглеждахме, че не ни се вярваше!И когато казах на майка- ще ставаш баба тя ми каза - да знам брат ти вече ни каза! Беше много смешно! И сега бебешорките са за 5ти и за 6ти октомври!

:emon15:
ИзображениеИзображение
Аватар
Fatito
Отличник
 ---

ПредишнаСледваща

Назад към Бременност и Раждане