Как събщихте на мъжа си, че сте бременна?

Форумът за всички бременни

Модератори: ALEKS, sn_vasileva, nikita_perez, Ianitza

Re: как казахте на таткото.....

Мнениеот parvinomer на 17 Яну 2008 18:45

Аз ставах много рано за работа - в 5 ч. сутринта. Направих си тест, беше положителен :ura: Сложих го над главата му на мястото на GSM му, та когато го потърси като звънне, вместо него да напипа теста. И така стана. Звъни ми на пожар и пита какво значи това? :thinkk: :brows: Веднага се разнежи и почна да ми говори мили думички, да ми праща целувки :sm_174: Мен ми стана така мило и се разплаках. Едва издържахме да се приберем вечерта в къщи. Беше много готин ден. :walkk:
Изображение
Аватар
parvinomer
Пристрастен
 ---

Мнениеот karolina_s на 17 Яну 2008 18:55

При нас нямаше романтика, като разбрах че съм бременна бях на работа и така се шашнах от новината, че веднага му се обадих по телефона да му кажа, не се сдържах и така и не успях да му видя изражениет она лицето :D :D :D
Изображение
Изображение
Аватар
karolina_s
Фен на Mamaibebe
 ---

Мнениеот duda на 18 Яну 2008 16:18

и двете ми бременности бяха планирани,първия път му казах докато беше на работа,зарадва се много,а втория след близо 5 години бебеправене,ходене по лекари и куп лекарства му се обаждам от поликлиниката и му казвам:Трябва да купим лекарства-дуфастон,а той нали милия толкова разбира вика:стига с тия лекарства се трови вече,а аз-Не за мен,за бебо,и той -Ичето пак ли е болен,А аз _Нееееееее за бебето,и така докато стоплиииииииииии,веднага пристигна да ни вземе от поликл.-беше ужасно щастлив.
ИзображениеИзображение
Аватар
duda
Жител на Mamaibebe
 ---

Мнениеот milena1976 на 18 Яну 2008 21:23

Пробвахме да направим бебче повече от година и все не ставаше, а аз всеки месец се обливах в сълзи при поредния цикъл. Всеки месец си мислех, че ето този път може и да стане. Да, ама това лято предстоеше да ни дойдат на гости приятели на море и аз взех да се ядосвам, че ще ми дойде точно за плажа и че ще ме болиии, абе изобщо не се замислих както винаги "дали пък ще ме подмине този месец"... Да, ама не ми дойде. Минаха още няколко дни, започна да ми става гадно, гърдите ме боляха, започнаха да ми минават едни съмнения. Не исках да правя тест, защото до сега винаги виждах само една чертичка и не исках да развалям илюзията си. Обаче не издържах и си купих. Мислех да го правим заедно, ама в последния момент реших, че ако отново е отрицателен, искам да съм сама и да се наплача както аз си знам. Иииии, пак плаках, ама ... от щастие. Седя, гледам прословутите 2 чертички и се хиля, а сълзите ми текат по бузите. Почнах и да хълцам, обаче се сетих и отивам заедно с теста, започвам да будя съкровището и му навирам теста в очите. И само крещя - Две са, две са!!! А той докато разбере...прегърна ме и каза, че никога не се е чувствал толкова щастлив!!! Аз обаче като че ли в един момент изтрезнях и започнах да питам: Ами сега какво ще правим, а, кажи, какво ще правим??? Той взе да се смее и ми вика - Хайде като начало - направи ми едно кафе!!! :lol:
Аватар
milena1976
Жител на Mamaibebe
 ---

Мнениеот Desi & Gabi на 19 Яну 2008 02:48

Ние бяхме заедно вкъщи, когато си направих теста за бременност.
Изображение
Изображение
Аватар
Desi & Gabi
Фен на Mamaibebe
 ---

Мнениеот delpierod на 19 Яну 2008 17:33

на мен пък ми закаъсняваше няколко дни,но и през ум не ми беше минало,че може да съм бременна.ни пробвахме толкова много пъти и нищо не стана,че вече изобщо не си мислех за забременяване.но таткото твърдеще че съм бременна.аз естествено отричах до последно.накрая не издържах и си купих един тест.прибрахме се вкъщи,аз отидох да го правя а таткото да приготви вечерята,като видях 2 черти...голям рев ревах,ама от страх от начало.казах на таткото а тои напълно спокоен-аз ти казах и започна да се смее,а аз плача като луда.и така си плаках 1-2 седмици,но като отидох на лекар и ми дадоха снимка-вече наистина повярвах и спрях да плача от страх,а плачех от щастие.и така таткото само ме глези сега,е има и моменти в които ме дразни,ама такива са мъжете понякога и жените когато са бременни.... :balloons:
Аватар
delpierod
Фен на Mamaibebe
 ---

Мнениеот krdessi на 21 Яну 2008 15:19

Здравейте на всички,

Аз, когато си направих теста за бременност, мъжът ми на следващия ден имаше рожден ден. Опаковах му теста с панделка и му го подарих на другия ден! Не ме питайте как издържах до другия ден!!!!! :wink: Той много се зарадва, прегърна ме..... Мисля, че се получи оригинално - подарък за рождения ден! :balloons:
krdessi
Начинаещ
 ---

Мнениеот jabonka на 08 Мар 2008 18:29

Много мила темичка!!!!Първия път когато бях бременна бях абсолютно сама когато си направих теста-толкова много плаках от радост че когато му се обадих по телефона 5мин нищо не можех да кажа-но той разбра,за съжеление загубих бебето 1месец по късно.....имах проблеми след това и вобще беше гадна работа не искам да си спомням......... Декември месец ми правиха цветна снимка и след това продължихме с бебеправенето,януари не ми дойде и таткото вече беше убеден че ще имаме бебе,но аз като теле категорично отказвах да правя тест-просто ме беше страх да не е отрицателен,Февруари също не ми дойде и отидох на лекар-прибрах се в къщи със снимка на бебо и онемяла от вълнение,а таткото ме посрешна на вратата с думите"Казах ли ти аз че ще имаме бебе" :emon25: :emon25: Беше толкова сигурен от самото начало!!!!
ИзображениеИзображение
Аватар
jabonka
Жител на Mamaibebe
 ---

Мнениеот mariq_maca на 12 Мар 2008 14:03

аз му казах на 14.02,бвх предвидила свещи музика плодове със сметана и мног търпение,обаче едва си легнахме и аз вече щях да се побъркам пусках му песента на Орхам Мурат:"за тебе майката на моето дете",когато стигна припева и той чу дъмите"майката на моето дете"само ме погледна и аз казах "да".после се разплаках.При нас беше планирано,но нокий не очакваше че ще забременея още на 2месец.
Изображение
Аватар
mariq_maca
Начинаещ
 ---

Мнениеот fan_fan на 14 Мар 2008 15:08

Той беше много сънен.Казах му:"Ще ставаш татко!",а той отговаря не напълно буден:"Кой ти каза?"
И до днес се смеем на тази случка!
Изображение
fan_fan
Жител на Mamaibebe
 ---

Мнениеот sneludik на 16 Мар 2008 00:19

fan_fan написа:Той беше много сънен.Казах му:"Ще ставаш татко!",а той отговаря не напълно буден:"Кой ти каза?"
И до днес се смеем на тази случка!

При нас се случи долу-горе по-същия начин!Аз влетях в таята с викове и рев :emon23:,и казах,че съм бременна!Обвиних го,че той е евиновен за всичко и не спрях да се чудя как ще излезе бебето... :emon12:Сега наистина и на мен ми е забавно като се сетя...:emon11:
ИзображениеИзображениеИзображениеИзображениеИзображениеИзображениеИзображениеИзображение
Аватар
sneludik
Жител на Mamaibebe
 ---

Мнениеот anthony_vip на 25 Мар 2008 18:20

Vinagi sam iskala da izvestia bade6tia tatko na rojdenia mu den ili na imennia mu den - za 6tastie razbrah za bremennostta si sedmica predi rojdenia mu den. Kazam mu v razgara na kupona a negovata reakcia:
- Az zanaeh
Stiga be otkade si znael
- i majete imat 6to 4uvstvo - otgovaria toi i dobavia zamislen
- triabva da reorganiziram jivota si - ide6e mi da go udu6a, dori ne me pregarna pri uslovie 4e se nadiavame da zabremeneia 4as po skoro. Sled niakolko dni zapo4na da usaznava kakvo se slu4va i sega ve4e e 6tastliv bade6t tatko
Moia savet e da go napravi6 taka kakto ti 6te se 4uvstva6 nai-sigurna i 6tastliva. Poniakoga majete ne reagirat taka kakto ni se iska

Винаги съм искала да известя бъдещия татко на рождения му ден или на именния му ден - за щастие разбрах за бременността си седмица преди рождения му ден. Казах му в разгара на купона а неговата реакция:
- Аз знаех
Стига бе откъде си знаел
-и мъжете имат 6-то чувство - отговаря той и добавя замислен
- трябва да реорганизирам живота си - идеше ми да го удуша, дори не ме прегърна при условие че се надяваме да забременея час по-скоро. След няколко дни започна да осъзнава какво се случва и сега е щастлив бъдещ татко.
Моя съвет е да го направиш така както ти ще се чувстваш най-сигурна и щастлива. Понякога мъжете не реагират така както ни се иска.
МНОГО ТИ СЕ МОЛЯ< ПИШИ НА КИРИЛИЦА, направо се изморих.
Много се радвам за теб. МОДЕРАТОР
[Изображение
Аватар
anthony_vip
Начинаещ
 ---

Мнениеот Toni_Jeleva на 28 Мар 2008 10:12

Той беше до мен, когато чакахме теста с притаен дъх :D
Изображение
Изображение
Аватар
Toni_Jeleva
Жител на Mamaibebe
 ---

Мнениеот eninka на 29 Мар 2008 23:25

По телефона-не издържах да се прибере от работа.Ама аз съм много любопитна-трябваше заедно да сме,и се бяхме разбрали да го чакам...Но пусто любопитство...някой ден главата ми ще изяде :oops: :lol: Нищо-за второто ще му кажа той да купи теста,че да няма изкушения! :D
Аватар
eninka
Жител на Mamaibebe
 ---

Мнениеот Мони на 30 Мар 2008 19:18

Сега като се сетя,нямаше как да му кажа рождения ден,защото щях да съм в 6-тия месец...щеше да се усъмни,пък за именния му ден все още и Бог не можеше да каже дали съм бременна...
Опитвахме 2 месеца и доста аптеки сега са по-богати със сигурност
На 15-ти януари си купих теста (точно този ден трябваше да ми дойде),таткото излезе за работа,аз си направих теста,гледах двете чертички тъпо около 5 минути и накрая му написах един смс "На Коледа стават чудеса!"
Е веднага се обади и не знаеше къде се намира близа 10 дни :sm_156:
Странно,но никои от нас не плака :emon20: а не е като да не се радваме.
Сега е много сладък как ми приказва под одеалото на корема :emon20:
Аватар
Мони
Жител на Mamaibebe
 ---

ПредишнаСледваща

Назад към Бременност и Раждане