Как събщихте на мъжа си, че сте бременна?

Форумът за всички бременни

Модератори: ALEKS, sn_vasileva, nikita_perez, Ianitza

Как събщихте на мъжа си, че сте бременна?

Мнениеот Jingle на 22 Окт 2006 15:37

Как съобщихте на мъжа си, че сте бременна и как реагира той? Пи нас нещата бяха планирани, но все пак макар и да предполагаше, когато казах на мъжа ми "Ще си имаме бебе", той се ухили като тиква :brows:
Jingle
 ---

Мнениеот sjb на 23 Окт 2006 02:11

Аз си отворих теста пред него. Когато ми видял физиономията :) веднага се досетил за резултата. "Ако видиш две черти, бременна си вече ти"! :lol:
Изображение
Изображение
Човек има три пътя да постъпи правилно.
Първият - най-благородният - размишлението.
Вторият - най-лесният - подръжанието.
Третият - най-горчивият - опитът.
--- Конфуций ---
Аватар
sjb
Отличник
 ---

Мнениеот violina на 23 Окт 2006 15:44

sjb при мен ситуацията беше същата!
Изображение
violina
Начинаещ
 ---

Мнениеот elli на 23 Окт 2006 22:24

:lol: при нас всичко беше планирано, но все пак аз му казах, че съм бременна чак във втория месец. :nodd:
Аватар
elli
Пристрастен
 ---

Мнениеот Ralito на 23 Окт 2006 22:43

Направих една игра с думи.Трябваше да подреди картончетата с написаните думички така,че да получи една дълга фраза,която гласеше: "Когато майско слънце изгрее,тати Или люлка ще люлее,а мама Рали песничка ще пее":)
Аватар
Ralito
Фен на Mamaibebe
 ---

Мнениеот Desi & Gabi на 25 Окт 2006 01:10

И нашето бебе беше планирано. Като си направих теста бяхме заедно двамата. Когато видяхме двете черти, просто не можехме да повярваме :nodd: , че е станало толкова лесно- дет` се вика от първия път- усмивката му беше 24 карата. :tooth: :ura: :oki:
Изображение
Изображение
Аватар
Desi & Gabi
Фен на Mamaibebe
 ---

Мнениеот Collibri на 25 Окт 2006 17:19

Дадох му теста и го накарах да бутне капачето, под което са двете черти :lol: Чак аз не можех да повярвам, че най-после това щастие се случва и на мен :)
Изображение
Аватар
Collibri
Начинаещ
 ---

Мнениеот kama4e на 26 Окт 2006 20:12

Правихме опит и след месец резултата не закъсня.Направих си тест(бях сама)и след като видях двете чертички почнах да мисля как да му кажа.И от вълнение нищо не измислих.Обадих му се след работа да мине да ме вземе и да пием кафе.Дойде той и отидохме на Арбанаси в едно кръчме.Той ме пита алкохол ли ще пия и аз му казах,че това ще е последното ми питие.Той ме попита пак ли ще отслабвам(аз като почна да слабея спирам и алкохола),а аз нищо не му казах.Извадих теста от чантата ми и му го дадох.Той ме изгледа,погледна теста и ме попита какво е това?Аз се измях и той с най-спокойния глас ме попита "Бременна ли си?"а аз казах "Да"..После ме целуна и това беше.Нищо особено,но нищо не ми роди главата.
Изображение Изображение
Аватар
kama4e
Модератор
 ---

Мнениеот Лисиче на 30 Окт 2006 17:01

И при нас нещата бяха планирани. Т.к. през декември 2005 имах една бременност, която завърши с missed, много се притеснявахме дали сега всичко ще е ОК! Закъсняваше ми, но т.к. трябваше да си направя теста точно по Велик ден аз реших да поизчакам и да не си развалям празника ( ако резултата е отрицателен). На третия ден от Великденските празници не издържах и направих теста - беше ПОЛОЖИТЕЛЕН. След 5 дни отидох на преглед при моя доктор и когато излязох от кабинета със снимката в ръка на малкото плодно сакче с мигаща точица се обадих на съпруга си, за да му поднеса най-желания подарък ( на същия този ден той имаше рожден ден ). Не мога да Ви опиша каква радост беше и за двама ни, а той беше най-щастливия рожденник
Изображение
http://www.snimka.bg/album.php?album_id=87267
парола на албума 627282
21.12.2006 - 2600 гр., 50 см.
23.01.2007 - 4000 гр., 53 см.
20.02.2007 - 5000 гр., 59.5 см.
18.03.2007 - 6000 гр., 62 см.
Аватар
Лисиче
Редовен
 ---

Мнениеот lena_25 на 21 Ное 2006 17:19

И при нас нещата бяха планирани но смятам да го изненадам точно когато празнува именият си ден :clap: тогава ще знам със сигурност дали съм бременна :easter10: 2 в 1 :lol:
Аватар
lena_25
Фен на Mamaibebe
 ---

Мнениеот snej_7 на 21 Ное 2006 23:26

Първата ми бременност завърши със спонтанен аборт, за съжаление. После не можех да забременея две години. Започнахме лечение, едно ходене по мъките - температури се мерят, графики се чертаят, спермограми, лекарства...и не става и не става. Дойде лятото и наближи време за морето, тогава взаимно решихме, че ще си дадем почивка един месец /т.е. ще се пазим/, за да можем да отидем спокойно на море. Два дни преди морето реших да направя тест за бременност за всеки случай. Кат овидях две чертички щях да падна направо. Мъжът ми спеше, влязох в спалнята с гръм и трясък и супер ужасена и стресната му казах, че съм бременна. Той изобщо не разбра горкия какво му казвам, просто около пет минути мълча. Това е то, Божа работа.... един месец се пазихме и то взе, че стана:D
Изображение
Изображение
Аватар
snej_7
Фен на Mamaibebe
 ---

Мнениеот Мимак на 21 Ное 2006 23:57

Наш бебо също е планиран. Аз знаех ,че съм бременна още на другият ден след любовната ни игра.Но естественно имаше и процент съмнение.Правих тест,но втората линиика беше бледа.Последва посещение при лекър излезе ,че има образуван маточен сак ,но плода не се виждаше.Защото беше още рано за да се вижда,но аз какво да направя като съм нетърпелива.И след още една седмица плода се видя :D .Знаех си аз!И понеже мъжа ми беше в очакване заедно с мене му съобщих първо с СМС,после му се обадих по телефона,защото той беше в Европа и щеше да се прибере след месец.Все още е най-щасливия бъдещ татко и отново е на работа в Европа :( Дано се върне навреме :jesus: Че то не пита,пък и не предупреждава.
Изображение
javascript: http://www.snimka.bg/album.php?album_id=106169'
парола:kirilov
Аватар
Мимак
Сериозен
 ---

Как му казахте......???

Мнениеот lena_25 на 06 Яну 2007 00:11

Oт няколко дена си мисля за това и ми е интерсно ако има и една такава развлекателна тема.Мислих си ако някои ден съм бременна как да му го кажа стах ме е от реакцията му.Та въпросчето ми е : Как казахте на вашето мъжле че сте бременна ,какво направихте и как реагираха те.Мисля,че е доста вълнуващо ...
Изображение
Изображение
ИзображениеИзображение
Аватар
lena_25
Фен на Mamaibebe
 ---

Мнениеот Ianitza на 06 Яну 2007 00:20

При нас беше малко неочаквано,така че нямах много време да обмислям как да му кажа,а и не бяхме женени все още.Една събота сутрин реших да си направя тест,защото ми закъсняваше-положителен,направих втори-и той.Тогава му звъннах и му казах при което той не повярва.Видяхме се и първото, за което той заговори беше аборт по простата причина,че "съм следвала и как ще продължа да уча".Поговорихме си надълго и нашироко и решихме,че щом ще има бебе ще се женим.
Не беше особено романтично,но така се стекоха обстоятелствата.
ИзображениеИзображениеИзображениеИзображение
Аватар
Ianitza
Модератор
 ---

Мнениеот zori85 на 06 Яну 2007 10:34

Ами една сутрин си направих 3 последователни теста-положителни.И директно отидох и му ги показах.Той много се зарадва.И така после почнахме да плануваме сватбата.На сватбата си бях бременна в 3м
Аватар
zori85
Фен на Mamaibebe
 ---

Следваща

Назад към Бременност и Раждане