Ходихте ли на курсове за бременни ?

Форумът за всички бременни

Модератори: ALEKS, sn_vasileva, nikita_perez, Ianitza

Re: Ходихте ли на курсове за бременни ?

Мнениеот maryito на 10 Май 2009 14:03

Първата бременност ходих сега незнам още дали ще ходя
Изображение
Аватар
maryito
Фен на Mamaibebe
 ---

Мнениеот factory на 15 Май 2009 10:19

В сайта на списание "9 месеца" има телефони за контакти,на които може да се получи инфо относно провежданите лекции(наричам ги така,защото те не правят курсове като все едно и си на училище и не трябва да изпускаш следващия урок,защото са свързани.всеки път се говорят различни неща и на всяка лекция казват каква ще е следващата,за да могат майките да предценят дали искат да отидат.)Лекциите се правят в по-големите градове и някъде се записват часове,някъде не е необходимо,защото там примерно няма толкова много хора,затова е най-добре да се звънне и да се пита конкретно за града.Дано съм била полезна.........лекциите са изнесени страшно увлекателно и подробно и наистина си заслужава,научават се безброй неща,за които не сме и подозирали а и получаваме препоръки от специалисти,а не от познати и приятелки.Не че няма да се справим и без това,но така и така бременните нямат друга работа.........не е излишо малко образованост,много неща се изменят и променят постоянно и ние няма от къде да знаем(особено тези,които чакат бебчета за първи път).
Изображение
Изображение
Изображение
Изображение
Аватар
factory
Жител на Mamaibebe
 ---

Мнениеот marry-ann на 21 Май 2009 08:07

Не!!! Въпреки това сестрите в болницата, предавайки си смятана си казваха една на друга . "тази майка се оправя сама - няма нужда от нас :evil: ". Мнооо ме ядосваха, защото дори да ги питам нещо само ми вдигаха рамене и казваха "питайте доктора".
marry-ann
 ---

Мнениеот deizi_09 на 21 Май 2009 17:06

Аз също за сега не съм ходила, но след като прочетох някои мнения по темата, много се замислих....
Пред кабинета на гинеколога има разлепена обява за безплатни курсове за бременни, може следващия път като ходя да си запиша координатите и да посетя един - два урока... :)
Изображение
Аватар
deizi_09
Сериозен
 ---

Мнениеот denita на 27 Май 2009 12:29

Аз ходих и според мен са доста полезни,можеш да питаш каквото не ти е ясно и се подготвяш за доста нещо,лично аз се чуствах по спокойна след тези курсове.
Изображение
Изображение
ИзображениеИзображениеИзображениеИзображениеИзображение
Аватар
denita
Жител на Mamaibebe
 ---

Мнениеот anchita на 29 Юли 2009 10:00

Аз не съм ходила, но мисля да се запиша. В Пловдив провеждат такива курсове в ДКЦ 2 - мисля че беше за 6 лекции 40 лв. ще се запиша през септември или октомври, че сега още ми е рано.
Изображение
Аватар
anchita
Сериозен
 ---

Мнениеот mi6o4eto на 29 Юли 2009 12:19

На курсове точно не съм ходила, но посещавах лекции на определени теми... Смятам, че са много полезни. :wink:
Изображение

Изображение
Аватар
mi6o4eto
Жител на Mamaibebe
 ---

Мнениеот desi 21 на 29 Юли 2009 20:02

На курсове не съм ходила но като попрочетеш малко в нета :wink: !!!
Изображение
Изображение
ИзображениеИзображение
Аватар
desi 21
Жител на Mamaibebe
 ---

Мнениеот miracle_28 на 13 Авг 2009 11:38

Здравейте, аз съм от Бургас. Знае ли някой дали в Бургас се правят такива курсове? Ще ми бъде много полезно да се срещам с всякакви специалисти имам хиляди въпроси относно раждането и първите грижи за моето слънчице... Моля ви помогнете :oops:
Аватар
miracle_28
 ---

Мнениеот miracle_28 на 13 Авг 2009 16:20

factory написа:В сайта на списание "9 месеца" има телефони за контакти,на които може да се получи инфо относно провежданите лекции(наричам ги така,защото те не правят курсове като все едно и си на училище и не трябва да изпускаш следващия урок,защото са свързани.всеки път се говорят различни неща и на всяка лекция казват каква ще е следващата,за да могат майките да предценят дали искат да отидат.)Лекциите се правят в по-големите градове и някъде се записват часове,някъде не е необходимо,защото там примерно няма толкова много хора,затова е най-добре да се звънне и да се пита конкретно за града.Дано съм била полезна.........лекциите са изнесени страшно увлекателно и подробно и наистина си заслужава,научават се безброй неща,за които не сме и подозирали а и получаваме препоръки от специалисти,а не от познати и приятелки.Не че няма да се справим и без това,но така и така бременните нямат друга работа.........не е излишо малко образованост,много неща се изменят и променят постоянно и ние няма от къде да знаем(особено тези,които чакат бебчета за първи път).

Благодаря ти factory :D . Беше ми много полезна. Ще проверя за "9 месеца". Дано да имат и в Бургас! Искам да попитам, някой в нета дали е чувал нещо за новата болница във Ветрен? Кога ще я отварят? Там ми казаха, че също ще има такива курсове за бременни. Дали е истина?! Щяло да се води от много спициалисти... каквото и да значи това :wink: Ох, дано да я отворят до края на октомври... Ако стане със сигурност ще раждам там.
Аватар
miracle_28
 ---

Мнениеот bl_velvet на 13 Авг 2009 17:53

Не съм ходила на курсове, а и не знам в Ямбол дали има :)
Изображение
Изчакай човека,който те целува по челото,който иска да ти покаже света когато си в затруднение,който държи ръката ти пред приятелите си.Този,който от време навреме ти напомня колко много държи на теб и какъв щастливец е,че те има.Този който се oбръща към приятелите си и казва: ТЯ Е ЕДИНСТВЕНАТА !
Аватар
bl_velvet
Пристрастен
 ---

Мнениеот mamito85 на 16 Авг 2009 17:22

Не не съм ходила! И мисля ,че не е толкова наложащо...... :roll:
Дори и да имам възможност пак не бих отишла..... в нета има доста полезни неща! :wink: :P
Изображение.Изображение
.Изображение.Изображение . Изображение
Аватар
mamito85
Жител на Mamaibebe
 ---

Мнениеот trendy на 15 Мар 2014 11:00

Здравеите момичета,аз ходя на училище за родители в Надежда и съм много доволна.Чакам с нетърпение да доиде петък за да отида.Тези хора ме карат да се чувствам специална и всичко това напълно БЕЗПЛАТНО!Дори родилите момичета идват с бебчетата на лекции,сбирки и на специалните форуми,които организират.Ние сме едно голямо семеиство.http://supermamabg.com/
trendy
 ---

Мнениеот kamelia_ivanov на 27 Апр 2014 03:40

Не не съм ходила !
kamelia_ivanov
Редовен
 ---

Предишна

Назад към Бременност и Раждане