пол на бебето според формата на корема

Форумът за всички бременни

Модератори: ALEKS, sn_vasileva, nikita_perez, Ianitza

Re: пол на бебето според формата на корема

Мнениеот iveto81 на 02 Юли 2009 17:45

И аз не вярвам на тези глупости.Всеки който ме видеше казваше момиче ще имаш и това още от началото на бременноста ми.Бях с голям кръгъл корем.И аз понеже исках момиче много се радвах.Е, да ама родих момче-да ми е живо и здраво.
Изображение
Аватар
iveto81
Фен на Mamaibebe
 ---

Мнениеот uleto888 на 02 Юли 2009 20:15

И моя корем беше кръгал като футболнна топка.И все викаха момиче,момиче,но се роди момче.Да ми е жив и здрав,не съм имала претенций за пола,макар като повечето жени да исках момиченце,но това не е от чак такова същественно значение за мен. :D
ИзображениеИзображение
ИзображениеИзображение
Аватар
uleto888
Жител на Mamaibebe
 ---

Мнениеот Rosi-Ros на 07 Юли 2009 09:52

По формата на корема и по това какво ти се хапва не може да се разбере какъв пол е бебо :lol: наи сигурния начин е на 3Д ехография там няма грешка всичко се вижда и е ясно :emon11: аз си имам диск и си я виждам сладуранката :congratulations:
Изображение
Изображение
Аватар
Rosi-Ros
Редовен
 ---

Мнениеот Gal4eto на 24 Юли 2009 14:51

По формата на корема нищо не може да се разбере, имам момче и момиче и при двете бременности корема ми беше с еднаква форма и размери. А от бабините деветини съм склонна да вярвам на това, че при бременност с момче лицето на жената остава чисто, а при момиче се появяват кафяви петна(като едри лунички). При мен беше така, а и всички мои познати така бяха.
Изображение
Аватар
Gal4eto
Отличник
 ---

Мнениеот maryito на 25 Юли 2009 12:20

Това са бабешки глупости няма нищо вярно и двата пъти корема ми е остър първото е момиче второто живот и здраве пак
Изображение
Аватар
maryito
Фен на Mamaibebe
 ---

Мнениеот mi6o4eto на 25 Юли 2009 23:17

Абсолютни глупости са това, зависи от таза на жената и от разположението на матката и плода... Аз порастнах само на корем, доста стърчеше напред и всички ми викаха - момче ще е, да ама не - трима доктори независимо един от друг ми казаха момиче и познаха... За погрозняването и петната по лицето също не мога да се съглася, поне аз нямах такива проблеми...
Изображение

Изображение
Аватар
mi6o4eto
Жител на Mamaibebe
 ---

Мнениеот yoniurs на 25 Яну 2010 19:55

Здравейте, това за острия корем, че ще е момче няма нищо вярно и двете ми бременности бях с остър а имам две момиченца
yoniurs
 ---

Мнениеот krisi_13K на 27 Яну 2010 11:48

Аз не вярвам в тия бабини глупости. Моя корем беше остър; ръсиха ми сол и все ми викаха, че ще е момче. Майките на момичета погрознявали ............. и разни такива, по които все ми излизаше момче. :roll: Даже спореха, че доктора е объркал :lol:
Изображение

Изображение
Аватар
krisi_13K
Отличник
 ---

Мнениеот xrissi 28 на 27 Яну 2010 18:03

Аз мисля ,4е вси4ко е индивидуално и 4е формата на корем4ето зависи от структурата на тялото,а не от пола на беб4ето.
xrissi 28
Отличник
 ---

Мнениеот dvoino_pove4e на 09 Юли 2012 03:59

здравейте, нямам мнение по въпроса с острия и кръглия корем, нямам и наблюдения дали по това се познава, но като си чета тук и си мисля.........ако се опиташ да гадаеш, шанса да познаеш е 50% във всички случаи :sm_221: , а това си е доста сериозен процент :emon12: , така че нека залаганията да започнат хахахах :emon25: :emon15: :emon15: :emon15:
dvoino_pove4e
Начинаещ
 ---

Мнениеот nikita_perez на 09 Юли 2012 15:31

belladonna написа:...формата на корема зависи от структурата и метаболизма на майката и няма нищо общо с пола на детето.

Също и от разположението на матката и бебето.
Изображение
Изображение
Аватар
nikita_perez
Модератор
 ---

Мнениеот estrella13 на 24 Юли 2012 20:46

Здравейте и от мен. Нова съм тук. В 14 г.с съм и другата седмица имам записан час за преглед и силно се надявам да се види пола на бебето, понеже нямам търпение. :thinkk: Незнам до колко е вярно това дали по формата на корема се познава пола, но по метода със смяната на кръвта съм почти сигурна, че излиза винаги (в повечето случаи) вярно. На почти всички мои приятелки и познати съм смятала, когато са били бременни....а и дори на някои, които вече са родили или на тези, които са им потвърдили пола, просто за сверка и в 90% от случаите се е оказвал верен този метод. Нали не мислите, че аз съм се пропуснала :sm_yahoo_34: :D при мен излиза, че ще си имам момиченце...така, че само мога да чакам да ми потвърдят :jesus: Ако някоя се интересува, мога веднага да изчисля :sm_221: Но в крайна сметка най-важното е да са ни живи и здрави бебоците....а останалото е без значение. :sm_newsm30:
Изображение
estrella13
Редовен
 ---

Мнениеот valentina0577 на 24 Юли 2012 23:29

estrella13 написа:Здравейте и от мен. Нова съм тук. В 14 г.с съм и другата седмица имам записан час за преглед и силно се надявам да се види пола на бебето, понеже нямам търпение. :thinkk: Незнам до колко е вярно това дали по формата на корема се познава пола, но по метода със смяната на кръвта съм почти сигурна, че излиза винаги (в повечето случаи) вярно. На почти всички мои приятелки и познати съм смятала, когато са били бременни....а и дори на някои, които вече са родили или на тези, които са им потвърдили пола, просто за сверка и в 90% от случаите се е оказвал верен този метод. Нали не мислите, че аз съм се пропуснала :sm_yahoo_34: :D при мен излиза, че ще си имам момиченце...така, че само мога да чакам да ми потвърдят :jesus: Ако някоя се интересува, мога веднага да изчисля :sm_221: Но в крайна сметка най-важното е да са ни живи и здрави бебоците....а останалото е без значение. :sm_newsm30:

Аз искам :lol: Аз съм родена 25.02.1990,а мъжо 13.03.1964-не се шокирай от разликата :lol: Първото ни детенце е момиченце.

А за бабините приказки с формата на корема грам не вярвам-всичко е до структура.И тая простотия,че жената погрознява с момиче-кой я е измислил? :shock: :lol: Няма такова нещо.Кожата ми си остана много хубава като бях бременна с дъщеря ми,косата ми стана по-здрава,а аз съм със слаба коса,иначе.
Изображение
Изображение
Изображение
valentina0577
Жител на Mamaibebe
 ---

Мнениеот estrella13 на 25 Юли 2012 08:49

Валенце...кога е заченато бебето, защото това е от голямо значение при изчислението :D
Изображение
estrella13
Редовен
 ---

Мнениеот estrella13 на 25 Юли 2012 08:57

Извинявай, Вале, сега видях, че си в януарската темичка. Според моите изчисления ще е момченце :balloons: Сега ще чакаме да видим и доктора ти какво ще каже :lol:
Изображение
estrella13
Редовен
 ---

ПредишнаСледваща

Назад към Бременност и Раждане