Проблем с жена ми!

Форум за татковците

Модератори: Ianitza, deia80

Re: Проблем с жена ми!

Мнениеот blizal4ica на 19 Окт 2008 16:05

даа,аз в 6 седмица например получих кръвозилив,замалко да загубим бебето и лекаря ми каза да лежа поне 1 месец,аз обаче след 1вата седмица не съм се спряла,може пък жена ти просто да я е мързяло в момента и да използва бременността си като извинение,но ти също като бъдещ татко си длъжен да се съобразяваш с нея малко или много,аз например сега съм в трети месец и моя ме остава да си се оправям сама по цял ден,виждам го максимум за по 1 4ас на ден,така 4е и кажи,че може много по-зле да е положението!!!
blizal4ica
Редовен
 ---

Мнениеот belladonna на 20 Окт 2008 12:47

blizal4ica написа:даа,аз в 6 седмица например получих кръвозилив,замалко да загубим бебето и лекаря ми каза да лежа поне 1 месец,аз обаче след 1вата седмица не съм се спряла,може пък жена ти просто да я е мързяло в момента и да използва бременността си като извинение,но ти също като бъдещ татко си длъжен да се съобразяваш с нея малко или много,аз например сега съм в трети месец и моя ме остава да си се оправям сама по цял ден,виждам го максимум за по 1 4ас на ден,така 4е и кажи,че може много по-зле да е положението!!!

По принцип не е излишно да се даде още един съвет, но като се има предвид кога е пусната темата, жена му на Dimitrov трябва да е родила вече.
Щастието не е крайна спирка, а начин на пътуване.
Изображение Изображение
Изображение
Аватар
belladonna
Жител на Mamaibebe
 ---

Мнениеот Mimoshka на 31 Окт 2008 11:59

Nai-lesniat variant e da si zaredite edna smetka, kato razplashtatelna, naprimer v banka DSK, i mogete da plashtate tok, telefon, voda, prez internet. Ne se redite na opashki i stava mnogo barzo. Uspeh!!!

Най- лесният вариант е да си заредите една сметка, като разплащателна, например в банка ДСК, и можете да плащате ток, телефон, вода през интернет. Не се редите на опашки и става много бързо. Успех!

Писането на кирилица е задължително. Ако нямате кирилизираща програма използвайте кредор. Следващите Ви мнения на латиница ще бъдат изтривани без предупреждение.
Модератор
Изображение
Mimoshka
Начинаещ
 ---

Мнениеот Elisha на 05 Ное 2008 15:50

tomi написа:Здравейте !
Нов съм в този форум, но се надявам да намеря съпричастност при обсъждането на проблема, който имам .
Жена ми е бременна в 7 - ми месец. Допреди един месец живеехме в къщата на баща ми - двуетажна - добре обзаведена ,но постоянно имаше скандали заради това, че брат ми, който живее със семейството си в друг град си идва понякога и трябва да го посрещаме. Когато застана на позиция противна на тази на жена ми тя веднага изчезва при родителите си, които са от същия град и оттам ми се обажда да отида. Когато отивам при нея баща й и майка й започват да ми четат конско как съм имал жена, чакаме дете и изобщо да забравя за родителите си, брат си , снахата, племенничето ми, които са много симпатични и кротки хора. Жена ми казва така - или те или тя ! Избягвам да споря с нея, защото е бременна, но кажете ми - правилно ли е това ?
p.s. Вече се изнесохме по настояване на жена ми на квартира, която е в пъти по-мизерна от родната ми къща.
Страхувам се за детенцето ни, което ще се роди скоро. Аз имам добра работа, прекрасни роднини, но жена ми не може да ги понася и ако само стане дума за тях веднага бивам овикван от майка й и баща й. Какво да правя ? Не искам да се развеждам, но и това положение е много неприятно.

Здравей, tomi. Когато се събрах със съпруга ми, живеехме про родителите му, в тристаен апартамент. Брат му също се ожени и има дете. Те живееха в друг град тогава и когато си идваха, живееха у нас. Не го смятам за нещо лошо, тъй като те идват при родителите си. Когато бях бременна и на мен ми е докривявало, тъй като 6 човека се редим на една баня и тоалетна, но съм си траела, в името на мъжа ми. В името на любовта ми към него съм търпяла много неща, но дойде един момент, в който ми писна и казах "Край! Или на квартира или без мен". И неговите родители не са лоши хора, но всяка жаба да си знае гьола. Когато забременях, си останах вкъщи, имах право на болничен и се възползвах. Поех цялото домакинство-чистене, готвене, пране. Какво съм преживяла, само аз си знам. Но ето, от повече от месец сме на квартира, въпреки че въпросния апартамент е на мъжа ми, завещание от пралеля му, на центъра на града и прочие. Но сега там живеят родителите му. Да ти кажа, честно, мъжа ми сега казва, че му е хиляда пъти по-добре сам. И ти селд време ще се убедиш в това, така както и ние.Пожелавам ви всичко най-добро, разбирайте се, помагайте си и живейте така, както на вас двамата ви се иска, без да слушате нито твоите, нито нейните родители.
Последна промяна Elisha на 24 Фев 2009 15:34, променена общо 1 път
Изображение
Изображение
Аватар
Elisha
Жител на Mamaibebe
 ---

Мнениеот Eva Sl на 11 Ное 2008 15:31

Ехоооооо, г-н Димитров, какво става с вас.....на мен сега ми е много интересно, като се е родило вече детето ви, кой сега плаща сметките? Жена ви нон стоп с детето, вие нон стоп на работа......пишете да ни информирате.
Аватар
Eva Sl
Жител на Mamaibebe
 ---

Мнениеот bebeto_83 на 28 Ное 2008 14:10

Eva Sl написа:Ехоооооо, г-н Димитров, какво става с вас.....на мен сега ми е много интересно, като се е родило вече детето ви, кой сега плаща сметките? Жена ви нон стоп с детето, вие нон стоп на работа......пишете да ни информирате.

Сигурно човекът е затрупан от задължения и не може за 5 мин да седнеи да сподели :roll: Но ако си имат вече бебче нека да им е честито
Изображение
ИзображениеИзображениеИзображениеИзображениеИзображениеИзображениеИзображение
Изображение
В този живот трябва да работиш,като говедо за да живееш,като човек
Аватар
bebeto_83
Пристрастен
 ---

Предишна

Назад към Татковци