Проблем с жена ми!

Форум за татковците

Модератори: Ianitza, deia80

Re: Проблем с жена ми!

Мнениеот kate на 18 Фев 2008 13:46

Dimitrov написа:За първи път ще ставам татако и напоследък много се дразня на жена ми. Не спира да нарежда какво да звърша и изобщо не и пука че работя по 12 часа дневно. Тя е в 12 седмица. Днес се скарахме защо не съм платил тока при положение че съм на работа и немога да се измъкна и за минута. Тя си е в къщи, не ходи на работа, има кола на разположение и не можела тя да се реди на опашка с пенсионери в тази мизерия. Не издържам по някога. Случвало ли ви се е и на вас така и как сте си решили проблема?

Съжалявам че се намесвам в 'татковия' форум...НО да ти кажа писнало ми е когато някоя жена забременее и вземе да се лигави по тоя тъп начин. Бременността е чудесното време жената да манипулира останалите и да се лигави без причина. В 7-ми месец помагах на нашите и чистих цял хотел...- не при всички бременности жената се чувства добре-но много преувеличава! Много се дразня....съчувствам ти...
Говори с нея.
Изображение Изображение

Няма неизпълнени мечти - има изоставени желания!Изображение
Аватар
kate
Жител на Mamaibebe
 ---

Мнениеот sinna на 23 Фев 2008 23:34

Не мога да взема отношение без да знам и другата страна. Може пък жената да се чувства зле.

Коко Шанел: "Всичко е във вашите ръце....стига да не сте ги вдигнали."
Аватар
sinna
Жител на Mamaibebe
 ---

Мнениеот ваня на 27 Фев 2008 18:12

Dimitrov написа:Опитах няколко пъти да разговаряме. Според нея тя трябва да лежи и нищо да не прави до 3 тия месец а аз ако съм истински съпръг да свърша всичко което тяима да върши и това е мое задължение. Да не говорим за секса че липсва от няколко седмици. Незнам...

Ехей какви са тея работи аз не съм съгласна с женати и какво като е бременна верно че може да и се гади и от сорта но то това не е постоянно така че не виждам защо да не си върши това което си е вършила и преди да забременее :?
Аватар
ваня
Жител на Mamaibebe
 ---

Мнениеот galenceto на 29 Фев 2008 22:18

Ние имахме една такава в нашата къща, снаха ми...и да ти кажа до никъде не е стигнала още. Само знае да си седи в тях, майка й да й чисти, тя да й гледа детето, а брат ми да й носи парите. Тя само ходи по магазините да си купува ботушки, дрешки и дрънкулки. И капка съжаление да няма към мъжа си...дето по цял ден се чуди как да й изкара някой друг лев, за да е задоволена. Не съм казала,че твоята жена е такава....но направих асоциация с нея. Лигавщини до Бога...кой ги учи тези жени да се държат така, не знам???
Изображение
galenceto
Пристрастен
 ---

Мнениеот mama_Beti на 09 Мар 2008 16:03

ваня написа:
Dimitrov написа:Опитах няколко пъти да разговаряме. Според нея тя трябва да лежи и нищо да не прави до 3 тия месец а аз ако съм истински съпръг да свърша всичко което тяима да върши и това е мое задължение. Да не говорим за секса че липсва от няколко седмици. Незнам...

Ехей какви са тея работи аз не съм съгласна с жена ти,и какво като е бременна,верно че може да и се гади и от сорта но то това не е постоянно така че не виждам защо да не си върши това което си е вършила и преди да забременее :?

И аз така.Какви са тези лигавщини.Аз през цялата бременност съм вършила какво ли не,било ми е зле на моменти,но съм стискала зъби.Ходех и на работа,чистех,готвех,по опашки се редях,пътувах често и т.н.Ако жена ти няма медецински показания да лежи повече,то тогава няма основание да пренебрегва задълженията.Поговори с нея и и дай да се разбере,че бременноста не е само лежане.През този период е хубаво да се разхожда повече,ако имаш възможност когато си свободен,отидете на някое спокойно място-планина,парк.Разходките с приятелки по магазините,също няма да навредят-сега е момента да се наживее,че като порасне корема и след това се роди бебока,няма да остава време.
Изображение
Изображение
Аватар
mama_Beti
Фен на Mamaibebe
 ---

Мнениеот Toni_Jeleva на 21 Мар 2008 20:05

Аз не спрях да работя докато бебка не реши да илиза, не съм се спирала, но съм имала 1-2 дни в които не ми се е мърдало честно казано.
Мисля че бременната не е нито болна, нито саката, а доре-долу мога да каже че хората правят път на бременни, е аз 1 път си висях 1 час на опашка в 7 месец ама и не се правя на нахална.
Изображение
Изображение
Аватар
Toni_Jeleva
Жител на Mamaibebe
 ---

Мнениеот sonya stateva на 24 Мар 2008 16:58

sinna написа:Не мога да взема отношение без да знам и другата страна. Може пък жената да се чувства зле.

Аз съм на същото мнение.
Изображение*Изображение*Изображение
Аватар
sonya stateva
Сериозен
 ---

Мнениеот Svetoslava Nikiforova на 24 Мар 2008 17:28

И аз не мога да говоря, без да знам как точно се чувства жената. но ще ви кажа, че с първото ми дете постоянно помагах на свекито в градината, поливах, и т.н., правихме частичен ремонт и аз бях първа писта, в деня, в който влизах в болница да раждам, ходихме до село и се заврях в градината да бера зеленчуци, а багажа ме чакаше в колата, а аз си се гъзя в градината. Втората ми бременност беше много лоша-4 пъти влизах в болница, и за 2-годишно дете се грижех, и къщата си оправях и сметки плащах и водех детето на градина и го взимах, освен това и с проблемите и сметките на входа се оправях, защото сме домоуправители. Не разбирам такива глезли. Познавам много, които само мисълта че са бременни ги кара да си мислят, че Света се върти около тях!
Аватар
Svetoslava Nikiforova
Пристрастен
 ---

Мнениеот bogdana на 01 Апр 2008 18:45

ако е имала някакви проблеми преди ,нормално е да се пази,даже е задължително./аз не ходех на работа от 2мес.и страшно се пазех щото имах 1 спонт.аборт.не я упрекваи,моля те!това е важно за нея.ти да не мислиш,4е като си стои в къщи и е леко.такива промени стават и някои жени ги изживяват по-тежко от други.за секса -внимаваи да не се от4уждите,ние не правихме от както забременях,ве4е беб4о е на 2месеца и моя мъж свикна без.аз вървях като недо....на въл4ица и го дебнех,но неговото отношение ве4е е друго и се 4увствам смазана.даже искам да си тръгна,ама няма къде да отида,кат си немам дом...така 4е дори и да не те допуска близо,ти си я гушкаи и т.н.жена ти има нужда от нежност и разбиране сега,а не от упреци.аи сега ще се скарате 4е не е платила тока...аз като плащам вс.сметки,винаги е наготвено,4исто,разтребено,ризите му са изгладени,сутрин му правя кафенцето,гледам си сама беб4о от 7 ден,а родих секцио,готина съм,кво ?а да и жижеем с брат му и гаджето му,която за 3 год.не е хванала прахосмука4ка и тои си я оби4а.....недеи така,оби4аи си я такава каквато е.
bogdana
Отличник
 ---

Мнениеот bogdana на 01 Апр 2008 18:57

и още нещо.някои жени си умират от кеф на гърба на 4уждото пробабли да се правят героини.примерно-тя била намква си ,а аз я виж как се справях като бях като нея....това си е 4исто женско злорадство.при всяка бременноста е разли4на.някои може и танк да са карали,ама има други при които болницата става 2-ри дом и им е забранено да се движат дори.някои медиц.показания даже налагат пълно лежане 9 месеца.дали е лесно,а ,я пробваи да лежиш няколко дни -колко ще издържиш,а 9мес.отстрани изглежда като лиготене ама НЕ Е.просто се притеснява за беб4о,особено ако е над 34год. и е 1-во дете.те и на моя бяха казали-кво толкоз 1 бременост ,ама аз щях да умра,защото бях алерги4на към пове4ето упоики и към обезболяващите след операц.само аз си знам кво изживях.ама я ги питаи за секциото-да 4уеш ква реклама ще дръпнат,ше го изкарат като секса.бъди плътно до жена си ,нищо няма да ти стане ако се понапънеш малко тези месеци.баща ще ставаш.да не мислиш 4е после тя ще е свободна за сметки,а :D
bogdana
Отличник
 ---

Мнениеот svet-02 на 02 Апр 2008 16:46

Аз сащо те подкрепям изцяло.Жените когато са бременни са по капризни вярно е,изискват и повече внимание от съпруга,но не бива да се прекалява.Тя трябва да е доволна,че й осигуряваш добър стандарт на живот,което става с много работа.Трябва да ти помага с дреболии от рода на плащане на сметки.Просто поговори спокойно с нея и не забравяи,че това състояние е временно и ще омине.Късмет :oki:
ИзображениеИзображениеИзображение
Аватар
svet-02
Фен на Mamaibebe
 ---

Мнениеот милатом на 02 Апр 2008 17:28

elito2 написа:Моли се да е от бремелинските хормони, че след като дойде бебо колко опашки и неуредици ще има! Не е права в случая-може би просто търси внимание.

Дано само не кара тежка бременност и са хормони. Малко на глезене ми прилича,ако е като глезената булка от приказката" примък-отмък" няма да ти е лесно... :wink:
Изображение
Аватар
милатом
Сериозен
 ---

Мнениеот Lus на 16 Апр 2008 17:05

Има и други начини.
1.Отворете си разплащателна сметка и всеки месец превеждайте (вие горе-долу знаете
колко) парите там. В банката няма миризливи пенсионери.
2.Дай на съседа 5 лева, или бутилка бира или ако е жена кутия бонбони - ще ти плати
сметката и ще са доволни всички.
И друго - забременях с второ дете на 37, а преди това преди 2 години направих спонтанен аборт.
Аз съм по-принцип фурия за работа, но 3 месеца не пипах нищо, повръщаше ми се дори от
грозна физиономия, да не говорим, че заради мен никой не посмя да отвори зеле (живеем
с родителите му) - това е. Не отидохме в Румъния на интервю за канадско гражданство,
което сме чакали 6 години (пропадна възможност), защото бях в 6 месец, имах контракции
и лекарят каза - на ваш риск. Обаче от 9 месец - и мебелите съм дигала, и боядисах -
пълен ремонт. Всичките били направо наплашени от мен. Това е. Не знам случая.

А сега да не мислиш, като мъжът по цял ден на работа, кой всичко върши - чистене,
готвене, гладене, гледане на децата, пазаруване, водене на голямото дете - английски,
плуване, училище, а бебо?
Да не мислиш че е лесно или че някой ми помага? А и кола нямам пеш, пеш по няколко
километра на ден с количката отпред - няма зима, няма лято, няма дъжд.

Говорете, разберете се, ако сега няма да можете, какво ще бъде после? Една
недоволна жена, един недоволен мъж - колко време ще сте заедно?
БОГ е сътворил всички ни... Но само човекът съди кои са ненужни...!!!

Детето ми се забавлява
http://www.youtube.com/watch?v=Sc1dxHhtDIk
Аватар
Lus
Жител на Mamaibebe
 ---

Мнениеот mishkana на 17 Апр 2008 18:47

Чакаите бе жени вие сте били голяма работа.Взех да се самнявам че така говорите ама кои знае каква е истината при вас.Аз дори да правя много неща вкъщи небих говорила така.Мисля че това -когато в една жена расте нов живот е наи хубавото нещо на света не случаино много хора казват че това е времето в което жената може да се поглези и да си угажда това е неиното време.Все пак зада го има това сащество да расте и да се развива трябва внимание......Тези 9 месеца са за жената за да се радват и двамата на краиния резултат.Тя го носи,тя расте,тя се променя,тя е нервна.....Стига с тези упреци нали трябва и бащите да са съпричасни с каквото могат.
mishkana
Начинаещ
 ---

Мнениеот gery_deni на 17 Апр 2008 19:03

mishkana написа:Чакаите бе жени вие сте били голяма работа.Взех да се самнявам че така говорите ама кои знае каква е истината при вас.Аз дори да правя много неща вкъщи небих говорила така.Мисля че това -когато в една жена расте нов живот е наи хубавото нещо на света не случаино много хора казват че това е времето в което жената може да се поглези и да си угажда това е неиното време.Все пак зада го има това сащество да расте и да се развива трябва внимание......Тези 9 месеца са за жената за да се радват и двамата на краиния резултат.Тя го носи,тя расте,тя се променя,тя е нервна.....Стига с тези упреци нали трябва и бащите да са съпричасни с каквото могат.

Аз не мога да взема отношение много без да знам и жената как се чувства.Аз също искам и да се глезя и понеже тези девет месеца са само за мен да оставя всичко на мъжа ми и детето и т.н.С извинение сменям памперси и повръщам ама си трая
А на таткото ще кажа стискай зъби и се опитай да я разбереш това са хормони и куп нови чувства всичко ще отмине :)
Изображение
Изображение
Изображение
Аватар
gery_deni
Жител на Mamaibebe
 ---

ПредишнаСледваща

Назад към Татковци