Проблем с жена ми!

Форум за татковците

Модератори: Ianitza, deia80

Проблем с жена ми!

Мнениеот Dimitrov на 30 Яну 2008 14:56

За първи път ще ставам татако и напоследък много се дразня на жена ми. Не спира да нарежда какво да звърша и изобщо не и пука че работя по 12 часа дневно. Тя е в 12 седмица. Днес се скарахме защо не съм платил тока при положение че съм на работа и немога да се измъкна и за минута. Тя си е в къщи, не ходи на работа, има кола на разположение и не можела тя да се реди на опашка с пенсионери в тази мизерия. Не издържам по някога. Случвало ли ви се е и на вас така и как сте си решили проблема?
Dimitrov
 ---

Re: Проблем с жена ми!

Мнениеот bimbo_07 на 30 Яну 2008 15:02

Аз лично не съм съгласна с това, въпреки, че съм жена. Свикнала съм да съм оправна в това отношение и не обичам някой да ми върши работата. Не казвам, че това е нейна работа, но аз когато бях бременна не можех да се спра, все обикалях някъде нещо да върша или просто на разходка. Поговори с нея и й обясни как стоят нещата, не се карайте :)
Изображение
Изображение
Изображение
Изображение
Изображение
Аватар
bimbo_07
Фен на Mamaibebe
 ---

Мнениеот Искрена на 30 Яну 2008 15:06

Да си призная подкрепям теб, макар че съм жена. Като бях бременна много се стараех да не капризнича.
Вярно е, че ставаме изнервени и доста особени. Затова сте до нас да ни изтърпите, но все пак може да си поговорите - тихичко, мило и сигурно ще се разберете кой какво му тежи.
Аватар
Искрена
Жител на Mamaibebe
 ---

Мнениеот Dimitrov на 30 Яну 2008 15:07

Опитах няколко пъти да разговаряме. Според нея тя трябва да лежи и нищо да не прави до 3 тия месец а аз ако съм истински съпръг да свърша всичко което тяима да върши и това е мое задължение. Да не говорим за секса че липсва от няколко седмици. Незнам...
Dimitrov
 ---

Мнениеот Искрена на 30 Яну 2008 15:45

Dimitrov написа:Опитах няколко пъти да разговаряме. Според нея тя трябва да лежи и нищо да не прави до 3 тия месец а аз ако съм истински съпръг да свърша всичко което тяима да върши и това е мое задължение. Да не говорим за секса че липсва от няколко седмици. Незнам...

Лошо :roll:
Аватар
Искрена
Жител на Mamaibebe
 ---

Мнениеот diizi на 30 Яну 2008 17:17

Всичко ще си дойде на мястото!Имай малко търпение.Лошото е,че има жени които се глезят повече отколкото е необходимо.Хич не е лесно да си бременна,но все пак мисля,че и тя трябва да ти влиза в положението.Накарай я да се регистрира в нашия сайт и мисля,че ще й се отрази положително! :)
Изображение
Аватар
diizi
Жител на Mamaibebe
 ---

Мнениеот Rabbit на 30 Яну 2008 17:32

както виждам - интернет имаш - какво тогава ви пречи да си плащате сметките през e-pay?
иначе си прав - нищо не й пречи да се разходи до някоя каса, има ги на всеки километър.
Аватар
Rabbit
Редовен
 ---

Мнениеот Искрена на 30 Яну 2008 18:16

diizi написа:Всичко ще си дойде на мястото!Имай малко търпение.Лошото е,че има жени които се глезят повече отколкото е необходимо.Хич не е лесно да си бременна,но все пак мисля,че и тя трябва да ти влиза в положението.Накарай я да се регистрира в нашия сайт и мисля,че ще й се отрази положително! :)

:nodd:
Аватар
Искрена
Жител на Mamaibebe
 ---

Мнениеот Silvi 26 на 31 Яну 2008 00:48

Ох и аз съм на твоя страна май.Наистина някои жени много се глезят.Ама ти не може да не знаеш как да я нака :wink2: раш да те изслуша и да си поговорите като големи хора,нали?Поне се опитай.
Изображение
A daughter is someone you laught with, dream with and love with all your heart
Аватар
Silvi 26
Жител на Mamaibebe
 ---

Мнениеот белл на 04 Фев 2008 14:14

ЗДРАВЕЙ!

Димитров,след като не желае ,ще и се прииска като ви исключат тока.Знам какво е да се скапваш ,да не може да излезеш отработа.Причината и е глупава,че при миризливите пенсионери. За теб трябва да и е жал и да я накараш да се замисля.Ако ли не ще дойдат още капризи.Трябва да си помагате. И аз съм жена, но те подкрепям :cheers2:
белл
 ---

Мнениеот mama toni на 06 Фев 2008 16:07

И аз съм на твоя страна.Аз докато бях бременна не съм се спряла изобщо.До 5-ия месец съм ходила на работа,а за сметките и в 9-ия съм ходила,че има някои,които не могат да се платят по интернет.Наистина е гадно да чакаш на опашки,никой не ти дава ред,но нищо не ми е станало.Поговори с нея и изяснете нещата.За секса не знам какво да ти кажа.Ние спряхме да правим от 4-ия месец,а след раждането още не сме правили.Не знам мъжа ми как издържа,но нищо не му е станало.Дано да се оправят нещата при вас :wink:
Изображение
ИзображениеИзображение
Аватар
mama toni
Жител на Mamaibebe
 ---

Мнениеот elito2 на 12 Фев 2008 10:00

Моли се да е от бремелинските хормони, че след като дойде бебо колко опашки и неуредици ще има! Не е права в случая-може би просто търси внимание.
elito2
Начинаещ
 ---

Мнениеот SLANCE на 12 Фев 2008 10:45

ох ,тежко и горко на този който разчита на останалите а не на себе си ,след време такива човеци се обезличават ,неправят нищо по цял ден ,и пак са уморени ,тактиката на отсрещната страна е ,да не се оставяш още сега ,че като дойде бебето току виж и ти прехвърли кърменето през ноща :mrgreen:
моите слънчица ,те са всичко за мен
Изображение
Изображение
Изображение
Аватар
SLANCE
Фен на Mamaibebe
 ---

Мнениеот belladonna на 12 Фев 2008 12:06

Dimitrov, първо един въпрос – тя защо смята, че трябва да лежи цял ден – по лекарско предписание или по собствено мнение?
Ако няма лекарска забрана, естествено, че може да си прави леки разходки и да плаща сметките. Но,хайде да си припомним, че през този период жената е по-чувствителна към всичко. Да предположим, че й става много лошо от миризми и например не може да издържи ако палтото на пенсионера до нея й лъхне яко на нафталин. Напълно е възможно. Това, което ще те посъветвам, е да поговориш внимателно с нея, това е начинът. Ако можеш едновременно да й покажеш хем, че сега тя е още по-специална за теб, хем обаче и тя трябва да върши нещо за дома... Т.е. поглези я с нещо, но едновременно с това нека разбере, че състоянието й не я освобождава от всички задачи... Няма да ти е лесно, трябва да приложиш хем търпение, хем такт, хем настойчивост...

Конкретно по въпроса за плащането на сметки. Аз също съм бременна, с 2-3- г.с. пред нея, но въпреки това в сметките предимно аз ходя да ги плащам, а ходя и на работа. Излизам сутрин по-рано, когато се наложи, и така.
Няколко практически съвета: не през цялото време на деня има големи опашки, ако им хване цаката на пенсионерите кога спят или гледат сериали примерно, въобще няма да чака. Още един номер може да се приложи – следиш кога ти излиза сметката по интернет, и има един момент в началото, когато вече може да се плаща, а самите сметки още не са дошли по пощата – тогава отива и плаща, опашки още няма. Тия неща може да й ги изтъкнеш като аргумент и като възможен вариант за нея.
Щастието не е крайна спирка, а начин на пътуване.
Изображение Изображение
Изображение
Аватар
belladonna
Жител на Mamaibebe
 ---

Мнениеот semiramida на 12 Фев 2008 15:29

Зависи каква бременност кара жената. :roll:
Аз и през двете си бременности, повръщах постоянно до 5ия. мес. :cry:
Не можех да сляза и до магазина, да купя хляб. Дано кара лека бремнност.
Поговори с нея и й обясни какво ти тежи.
Съвестта иде неканена посред нощ и буди хората, за да се вгледат в себе си.
/Халил Джубран/
Аватар
semiramida
Жител на Mamaibebe
 ---

Следваща

Назад към Татковци