чужди жени

Форум за татковците

Модератори: Ianitza, deia80

Re: чужди жени

Мнениеот Camellia на 27 Ное 2009 11:35

Оооооооо да! Задължително обсъждаме! :emon18:
Аватар
Camellia
Жител на Mamaibebe
 ---

Мнениеот mamenceto на 17 Дек 2009 22:13

Заглеждането си е едно...а прибягването до чужди жени си е съвсем различно,Моят мъж никога пред мен не се е заглеждал и никога не ми е давал повод за ревност.Той е един от рядкото мъже,които не ги интересува коя какво има под сутиена или под полата :).
Да случва се на всеки мъж да погледне но зависи с какво око.И За мен е напълно нормално,но за моята половинка не е.Ако иска да бъде с някоя той не заглежда, а направо действа :)
Изображение
mamenceto
 ---

Re: Re:

Мнениеот xrissi 28 на 05 Фев 2010 12:05

bimbo_07 написа:
stefania_K написа:Даже и да им писва,никой няма да си признае :haha: ,а и повечето няма да се престрашат :fight1:

И аз подкрепям.

:oki: Поткрепям ви моми4ета! :fight1:
xrissi 28
Отличник
 ---

Мнениеот puhito на 15 Апр 2010 16:56

Аа че как няма да се заглежда. Мъжете са естети. Никоя жена не може да ме убеди, че когато покрай нея мине един красив мъж тя не го заглежда, никой не казва, че трябва да си го представя гол просто КРАСИВОТО СИ Е КРАСИВО. Милото се е случвало да се заглежда и пред мен, но никога не сам се сърдела. Виждам че има вкус и това е комплимен за мен. :oops: :P :P
puhito
Начинаещ
 ---

Мнениеот georgimalinov на 25 Юни 2011 12:59

Комплимент е за теб, че той се заглежда по-други красиви жени? Ауч. Дано да не ти направи някой ден още по-хубав комплимент, като вземе и мине някоя такава. Разбира се, че всеки мъж иска чужди жени както и обратното. Взаимното съжителство убива тръпката а и с времето партньорите взаимно си омръзват. Това си е съвсем нормално и не знам какво толкова ги е страх хората да си признаят :)
georgimalinov
 ---

Мнениеот ЧеРеН ШоКоЛаД на 13 Окт 2011 12:04

Нормално е мъж да се заглежда към красива жена ,но друго си е да отиде при нея, тежко му и горко за второто и аз се заглеждам по хубави мъже но само до там ако му е омръзнала жена му това е друг въпрос значи толкова я е обичал за да се стигне до такова състояние съжалявам ги такива.Моя мъж поне не го прави демонстративно да се заглежда по други жени верен ми е и смятам че не съм му омръзнала поне не ми го е показал досега!
Изображение [url=http://www.mamaibebe.com]Изображение [url=http://picbg.net/img.php?file=ccbe21c4bf2e7406.JPG]
Аватар
ЧеРеН ШоКоЛаД
Редовен
 ---

Мнениеот valentina0577 на 15 Ное 2011 23:56

В началото на връзката ни моят мъж си се заглеждаше видимо,ама сега вече-не :D Правела съм му много остри забележки,че ако иска да загледа някоя да го прави по-прикрито,защото другото си е унижаващо.Вече не се заглежда(ни открито,ни прикрито),постоянно ми повтаря колко съм красива :D Това,че с времето партньорите си омръзват,не е вярно,както си го направи всеки.Ние например ощр повече се обичаме :D Важното е да не се потъва в рутина в секса и не да се прави всеки ден,само и само да кажеш,че си го правил.Важното е да се разнообразяват позите :wink:
Изображение
Изображение
Изображение
valentina0577
Жител на Mamaibebe
 ---

Мнениеот Ani4ka83 на 14 Фев 2012 02:30

По -принцип не съм ревнива ,но ще ме подразни, ако го направи пред мене много ясно, не че не бих казала ако се загледа по -хубава жена и аз бих казала да хубава е, но да я заговори или нещо такава не не ще стане страшна кавга у нас после :drunk: Никога не бих му позволила дасе подиграва със мен пред чужди хора и да ме оствя на заден план,защото сам му жена и тези работи не се правят така ,че аз да ги виждам просто при семейните ситуазията го налага да се прикриваш....Но сам виждала и изключения когато двамата вече са си истинли и си се свалят
:D
Изображение
Изображение
Аватар
Ani4ka83
Пристрастен
 ---

Мнениеот kasti на 24 Ное 2012 07:02

Чуждата кокошка - патка, казваше баба ми.
kasti
 ---

Мнениеот M37_Unseen на 20 Авг 2013 08:57

SLANCE написа:ей татковци къде сте , какво ще кажете за чуждите жени , ще ли ви се понякога др.жена , писва ли ви понякога вашата и с какво , казвате ли на собствените ако нещо не харесвате в тях да го променят или просто намирате у другите това което харесвате , а собствената не променяте :wink:

Доста провокативен върпос :) Но ще отговоря.На всеки му се иска чуждо понякога.Въпроса е да се запиташ дали си заслужава.
http://m37.biz/

М37 е лидер сред компаниите в сферата на Личностното Развитие.Ще ти помогнем да станеш този, който искаш да бъдеш.
Аватар
M37_Unseen
 ---

Мнениеот parotin на 03 Яну 2014 10:18

И аз така мисля! Всеки иска малко да разнообрази, но дали си заслужава риска :)
parotin
 ---

Мнениеот Stoqn_Trakiev на 05 Яну 2014 12:42

Ами колкото и да ви е чудно аз не мисля за други жени :) Много си обичам моята вече 5 години сме заедно, много неша ни минаха през главите и все повече ми се ика да съм с нея :)
Stoqn_Trakiev
 ---

Мнениеот Stoqn_Trakiev на 05 Яну 2014 12:48

Пък и н е вярвам някой с не много увредено мислене койдо да живее в България и предвид икономическата обстановка в страната (http://iconomicabg.blogspot.com) да мисли за нешо друго освен за семайството си начините да го направи малко по богато. Иначе е много вечело как самите жени се прецаквате една друга. Коя малко от малко отговорна жена би дръзнала да си позволи да се занимава с ангажирам мъж ?
Stoqn_Trakiev
 ---

Мнениеот lintncom на 11 Яну 2014 14:41

ама моля ви се,
какви са тези неудобни въпроси на обществено място,

иначе по темата,
съмнявам се че има някой който не се заглежда дори и само за да се убеди че е направил добър избор :-)
lintncom
 ---

Мнениеот milenche на 15 Яну 2014 16:14

А нещо друго да питам аз относно това заглеждане.На мен приятелят ми ми обяснява,че когато мъж заглежда жена, си представя как прави секс с нея,е как така? Аз като загледам мъж ,просто си го гледам и констатирам примерно -да хубаво тяло,усмивка и т.н. Та кажете как е,защото мисля,че той малко прекалява. :D
Аватар
milenche
Начинаещ
 ---

ПредишнаСледваща

Назад към Татковци