чужди жени

Форум за татковците

Модератори: Ianitza, deia80

Re: чужди жени

Мнениеот d11i на 12 Окт 2008 19:01

colop написа:нашият татко все казва :
- радваи се че мисля ТОЛКОВА много за работата а не за ДРУГИ ЖЕНИ щото инъче ще ти се "приреве "
да ама винаги когато сядаме на кафе или ресторант тои се "закача" със сервитьорките и ТЕ естественно му отвръщат :?

ей това мен много щеше да ме тормози и със сигурност щяхме да иамаме скандали поради тази причина
Изображение
ИзображениеИзображениеИзображение
Аватар
d11i
Пристрастен
 ---

Мнениеот anireta на 14 Окт 2008 17:11

нашия татко за сега не се заглежда пред мен,това би ме убидило много и издразнило,макар,че на мойте приятелки мъжете го правят и те не се сърдят,било нормално :roll: :roll: за мен не е .....на него ще му бъде ли гот ако аз го правя демонстративно????Затова мисля,че и ти трябва да го правиш,за да разбере кво е!
Аватар
anireta
Сериозен
 ---

Мнениеот tatenceto на 22 Окт 2008 10:09

много интересна тема! сомо дето май трябваше татковците да пишеме ама понеже сме "изчезващ вид" няма проблем. та по темата това че се заглеждаме,разглеждаме и оглеждаме е част от всекидневието на всеки/според мен/.само че това незначи че непременно искаме да уловиме някое "младо аганце" зада го .....!и искате да кажете че когато отидете с детето в градинката /докато мъжът ви е на работа/и там послучайност е попаднал някой мусколест татко с детео си вие нему обръщате внимание така ли???? 8)
нищо земно неми е чуждо!
Аватар
tatenceto
Редовен
 ---

Мнениеот veseto-dp на 03 Ное 2008 11:12

мога да го погледна да може и да го заговоря-но няма да правя с него това......
да ама ти няма да си там и да ме видиш-дали го гледам или не-но да седнеш с мен на кафе или ресторант и да по4неш да се сваляш с сервитьорката-по добре бягаи 4е не знаеш какво ще ти се слу4и
не 4е съм ревнивка ама всяко нещо си има граница-мъжо ми си я знае гледаи,но не пипаи 4е лошо ти се пише :mrgreen:
така 4е съм доволна от моя може да се заглежда да си говори с нея-но до границата която си знае така и двамата сме доволни-ако иска нещо от нея да не съм там,но пък после разбера ли лошо и за двамката :evil:
Изображение
Изображение
Изображение
Аватар
veseto-dp
Жител на Mamaibebe
 ---

Мнениеот Elisha на 05 Ное 2008 16:05

Това, че гледаш, не означава, че ще пипаш. Че аз съм нормална жена, няма как да не се загледам по някое младо и стегнато момченце. Мъжът ми също се заглежда, пред мен, обсъждали сме дори някое маце двамата. Наистина не намирам нищо лошо в това. Когато кара колата и минем покрай някое хубаво момиче, той и бибитка с клаксона, но мен това не ме обижда. Даже ме ласкае, защото ми показва, че мъжът ми е ценител на женската красота. Не си е позволявал да флиртува с друга жена пред мен, аз също. Даже си спомням за една много сконфузна ситуация отпреди няколко години. Бяхме на кафе с родителите му и аз бях седнала не до него, а до баща му, а той до майка си. Сервитьорката, която ни обслужваше съвсем ясно му даде да разбере, че го е харесала, усмихваше му се, гледаше все от неговия край да остави питиетата, минаваше на всеки фас да смени пепелника, а той горкия само дето не се изчерви. Голямо бъзикане падна.
Като цяло и двамата сме много либерални относно заглеждането, но и двамата си знаем границите.
Изображение
Изображение
Аватар
Elisha
Жител на Mamaibebe
 ---

Мнениеот pollyp на 15 Ное 2008 20:07

d11i написа:защо пък да им се искат чужди жени?то си е до природата на един мъж,но в карйна сметка това си зависи и от жената.ако той намира всичко,което му е нужно у своята собствена женичка,за какво му е да го търси другаде?Мъже ,обичайте жените си,макар и с малко недостатъци

ИМА ЛИ ИДЕАЛНИ ЖЕНИ?
ВСЕ НЯКАКЪВ НЕДОСТАТЪК ТРЯБВА ДА ИМА, КОЙТО МЪЖЕТЕ ДА ТЪРСЯТ У ДРУГИТЕ ЖЕНИ.
pollyp
 ---

Мнениеот tatenceto на 17 Ное 2008 11:16

мисля че по-скоро става вапрос за нагон отколкото за недостатъци!
нищо земно неми е чуждо!
Аватар
tatenceto
Редовен
 ---

Мнениеот veseto-dp на 18 Ное 2008 00:00

tatenceto написа:мисля че по-скоро става вапрос за нагон отколкото за недостатъци!

:nodd: :nodd: :clap: :nodd: :nodd:
прав е татенцето
Изображение
Изображение
Изображение
Аватар
veseto-dp
Жител на Mamaibebe
 ---

Мнениеот asm на 23 Ное 2008 16:45

Ок - може би не е най-подходящото място да се излива цялата житейска история, нооо... като за новак - простено ми е :)
Да си призная въобще и не очаквах че ще стана баща - купони както винаги, пиене, цигари (и не само) - музика, мацки, лудница пълна! Ииии 2 месеца след това едно позвъняване по телефона променя всичко: рев, сълзи... оказва се, че момичето е бременно.
Разбира се изплаших се, а думите и.. че техните щели да я изгонят и така нататък още повече ме стреснаха. Че ние почти не се познавахме! обаче... хванах я за ръка и хоп - у тях. "Господине и госпожо, тук съм за да ви съобщя, че с дъщеря ви ще се женим." - още помня гръмогласното: "НЕ!" на баща й :lol: :lol:
Не се харесвахме, не се обичахме, обаче свикнахме един с друг, а по-късно се оказа, че си и допаднахме...
А в момента.... яко съм влюбен!
миналата седмица бях в командировка иии... с момчетата ходихме на стриптийз клуб.
Лелее - украинка да ти танцува в скута а ти да не смееш да мръднеш....
една позната, обаче, ми каза: "това че няма да поръчваш не значи че не може да гледаш менюто"
и все пак...
не искам синът ми да има такъв баща.
Пък и Сара си е много добричка - особено след като взехме да се разбираме един-друг...
не, не бих я заменил! Може да кажете че съм глупак, но.. не бих заменил и бащинството за всичките мацки на света.
Изображение
Молчи если не имееш сказать ничего такого, что будет лучше, чем тишина!

http://www.vbox7.com/play:44d6c426 чем выше любовь, тем ниже поцелуи!
Аватар
asm
Отличник
 ---

Мнениеот tatenceto на 24 Ное 2008 11:27

браво колега САМО ТАКА!!!!!!!!!! а въшност имашели брак?
нищо земно неми е чуждо!
Аватар
tatenceto
Редовен
 ---

Мнениеот asm на 24 Ное 2008 16:45

е че как? Детето не боже да се роди така - без сватба.
Направихме я по католически стил - да угодим на техните, нищо че аз не съм католик... и детето няма да бъде!
Иии какво да кажа друго? :mrgreen: В началото ми беше кофти да гледам късите полички да се разкарват нагоре-надолу... а халката - на мястото си! но пак ви казвам - откакто свикнах и реших, че искам поне моя син да има истинско семейство се реших, че не ми трябват залитания точно сега! в това да бъдеш родител не трябва да правиш грешки!
Изображение

Аватар
asm
Отличник
 ---

Мнениеот tatenceto на 25 Ное 2008 16:25

що аз не съм подписвал все още! то това непречи всичко да е точно!
нищо земно неми е чуждо!
Аватар
tatenceto
Редовен
 ---

Мнениеот asm на 25 Ное 2008 20:03

еее ама предвид че е малка... техните щели да се откажат от нея - все пак...
А и какво? на мен не ми беше проблем толкова това с подписването. аз съм си казал че детето няма да го зарежа... знам какво е да те оставят и не мисля да позволя синът ми да извърви моя път.

Пък иначе... в днешно време това с подписването си е само формалност - при това ангажираща. Достатъчно е да се живее на семейни начала. просто да признаеш децата и до там.
Изображение

Аватар
asm
Отличник
 ---

Мнениеот d11i на 26 Ное 2008 00:27

pollyp написа:
d11i написа:защо пък да им се искат чужди жени?то си е до природата на един мъж,но в карйна сметка това си зависи и от жената.ако той намира всичко,което му е нужно у своята собствена женичка,за какво му е да го търси другаде?Мъже ,обичайте жените си,макар и с малко недостатъци

ИМА ЛИ ИДЕАЛНИ ЖЕНИ?

а има ли идеални мъже????не разбирам,какво по-различно ще намерят на друго място?аз лично като се замисля с никой друг мъж няма да мога да се отпусна на 100% и да правя всичко онова,което правя с моя си мъж,и си мисля,че е така и с него.затова ми е странно защо хората търсят това,което могат да получат и вкъщи,само си усложняват живота.просто ще е хубаво мъжете да се сещат от време на време,че жената до тях има нужда от ласки и бъдете сигурни,че когато ги получи,тя ще е готова на абсолютно всичко за мъжа си.
Изображение
ИзображениеИзображениеИзображение
Аватар
d11i
Пристрастен
 ---

Мнениеот tatenceto на 26 Ное 2008 10:39

d11i написа:
pollyp написа:

ИМА ЛИ ИДЕАЛНИ ЖЕНИ?

а има ли идеални мъже????не разбирам,какво по-различно ще намерят на друго място?аз лично като се замисля с никой друг мъж няма да мога да се отпусна на 100% и да правя всичко онова,което правя с моя си мъж,и си мисля,че е така и с него.затова ми е странно защо хората търсят това,което могат да получат и вкъщи,само си усложняват живота.просто ще е хубаво мъжете да се сещат от време на време,че жената до тях има нужда от ласки и бъдете сигурни,че когато ги получи,тя ще е готова на абсолютно всичко за мъжа си.

аз също така мисля но разни хора разни идеали!
нищо земно неми е чуждо!
Аватар
tatenceto
Редовен
 ---

ПредишнаСледваща

Назад към Татковци