чужди жени

Форум за татковците

Модератори: Ianitza, deia80

Re: чужди жени

Мнениеот Svetoslava Nikiforova на 29 Мар 2008 10:11

Аз съм на мнение, че на мъжете им се приисква чужда жена, дори и да получават всичко от своята. Съдя по това, че и ние жените го правим(аз лично съм пожелава други мъже, но само в мислите ми е изскачало подобно мислене"леле, тоя не е изпускане, блазе на тая жено, която е до него"). И смятам, че в това няма нищо лошо и ние трябва да си го признаем-естествено не пред мъжете си, това би ги убидило, затова и те не си признават. Замислете се, ако спрем да харесваме и други хора, то тогава значи сме си умрели, в момента, в който сме се врекли с този мъж(тази жена). Но само в мислите си, защото съм твърдо против и наяве да ги харесваме(да харесват)!
Аватар
Svetoslava Nikiforova
Пристрастен
 ---

Мнениеот d11i на 29 Мар 2008 16:16

[quote="Svetoslava Nikiforova"(аз лично съм пожелава други мъже, но само в мислите ми е изскачало подобно мислене"леле, тоя не е изпускане, блазе на тая жено, която е до него"). И смятам, че в това няма нищо лошо . Но само в мислите си, защото съм твърдо против и наяве да ги харесваме(да харесват)![/quote]и за какво по-точно завиждаш на жената,до която стои въпросния мъж?Да не би твоят да е по-нескопосан.за мен това до известна степен си е вид изневяра-ИЗКУШЕНИЕ,без значение дали е само в мислите
Изображение
ИзображениеИзображениеИзображение
Аватар
d11i
Пристрастен
 ---

Мнениеот Svetoslava Nikiforova на 30 Мар 2008 09:59

d11i, не можеш да ме убедиш, че никога дори просто за момент не ти е изниквало в съзнанието, че еди койси не е лош. Ето за това става става въпрос, за изневяра не може да се говори в такива случаи, дори много пъти се е случвало като си говорим с мъжа ми за роднини примерно да казвам, че един негов братовчед е хубав мъж и той не го отрича, нито го приема като изневяра. Не се прави на чак такава девица, че да не забелязваш такива неща!
Аватар
Svetoslava Nikiforova
Пристрастен
 ---

Мнениеот d11i на 30 Мар 2008 10:23

първо не се правя на девица,да ти кажа за това да призная,че някой мъж е симпатяга-да правила съм го,както за мъже ,така и за жени.никога не съм завиждала на някоя жена ,че е красива,дори се възхищавам,но за мъж не ми се е случвало да го харесам от пръв поглед и да си го пожелая в мислите,т.е да съм с него.не крия нищо,просто откакто съм с мъжа ми не мога да кажа ,че съм си мислила за чужди мъже.надявам се и за напред да не ми се случва такова нещо.
Изображение
ИзображениеИзображениеИзображение
Аватар
d11i
Пристрастен
 ---

Мнениеот bogdana на 01 Апр 2008 18:20

:D със сигурност при 80% от слу4еите на интимност/ох какво беше това?/си мислят за друга.
моя 4ака да заспя и влиза в разни саитове ,системно,което ме навежда на мисълта 4е секса с мен не му е при сърце.не ви го пожелавам ,мацки :cry:
bogdana
Отличник
 ---

Мнениеот azovite на 03 Апр 2008 01:06

много ясно,че само твойта да не е чужда за някой друг.
Изображение
azovite
 ---

Мнениеот qna_georgieva на 09 Апр 2008 23:14

azovite написа:много ясно,че само твойта да не е чужда за някой друг.

:nodd:
Изображение
Изображение
Аватар
qna_georgieva
Жител на Mamaibebe
 ---

Мнениеот prostodad на 20 Апр 2008 23:22

хайде сега ще ви отговоря честно!!! в никакав случай не искаме други жени...ако нашата е добричка с нас, да много не искат мъжете, не знам защо повечето жени си мислят че мъжете имат кой знае какви изискжания към жените (е разбрахте ли че съм честен). нито външноста е толкова важна, нито секса, нито какво работи жената или колко е умна или тъпа нито колко е вярна или невярна просто трябва да не сте ''особено лоши с нас'' и да не искате да изкарваме по 2 милиона на месец, е има и такива но видиш ли те пък май си купуват каквото искат!! :cheers2:
Аватар
prostodad
Начинаещ
 ---

Мнениеот Lus на 21 Апр 2008 09:15

Аз не съм против нито да гледа на други жени, нито да разглежда сайтове, нито да гледа след полунощ телевизия еротични и дори по-.. филми. Докато след всичко това иска мен. А аз му давам много, защото го обичам. Така че... дори време от време и двамата гледаме. Като жена не може да мине без да се усмихне от сърце на някакво сладко детенце (това не значи че тя иска да то да стане нейното дете, а просто му се радва) така и мъжете не могат да минат покрай женска красота или сексуалност ( в 90% без задни мисли, както мислиме ние, ревнивките).
БОГ е сътворил всички ни... Но само човекът съди кои са ненужни...!!!

Детето ми се забавлява
http://www.youtube.com/watch?v=Sc1dxHhtDIk
Аватар
Lus
Жител на Mamaibebe
 ---

Мнениеот vesielina на 29 Апр 2008 22:01

Абе мацки как искате мъжете да си признаят за изкушенията като ние постоянно им се бъркаме във форумчето а то въпроса май беше към тях.а и не ми се вярва че има нормален мъж или жена която да не е пожелала чуждо.хайде дами признайте си .
Човек трябва да бъде достатъчно голям, за да признае грешките си, достатъчно умен, за да спечели от тях, и достатъчно силен, за да ги поправи. Джон Максуел

Изображение
Аватар
vesielina
Фен на Mamaibebe
 ---

Re: Re:

Мнениеот qna_georgieva на 01 Май 2008 16:23

bimbo_07 написа:
stefania_K написа:Даже и да им писва,никой няма да си признае :haha: ,а и повечето няма да се престрашат :fight1:

И аз подкрепям.

:emon15: :emon17:
Изображение
Изображение
Аватар
qna_georgieva
Жител на Mamaibebe
 ---

Мнениеот kate на 13 Май 2008 23:53

Аз мисля че е нормално и от двете страни да се случва понякога-с това не казвам че съм залитала по някого или че мъжът ми го е правил...НО ние хората сме свикнали да ни привлича естетиката...и да речем една красива жена-мен ме кефи да я гледам...а камо ли да гледам мъж...какво остава за мъжете.. : )
Те нали са с две глави...мислят като за двама! :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:
Изображение Изображение

Няма неизпълнени мечти - има изоставени желания!Изображение
Аватар
kate
Жител на Mamaibebe
 ---

Re: Re:

Мнениеот teya на 15 Май 2008 22:10

ваня написа:Даже и да им писва,никой няма да си признае :haha: ,а и повечето няма да се престрашат :fight1:

[/quote]
Да,бе,особено тук...много ясно...тук са перфектните бащи и мъже :wink: нормалните са в други форуми 8)[/quote]

и аз мисля така, пък и чакай ти някой мъж да си признае пред такъв отбор жени и евентуален резултат от мисия кръшкане - кръгла нула...
teya
Жител на Mamaibebe
 ---

Мнениеот t_sweety на 20 Май 2008 20:27

Да е ходил навреме сега да си гледа семейството :)
t_sweety
Фен на Mamaibebe
 ---

Мнениеот colop на 14 Юни 2008 18:40

нашият татко все казва :
- радваи се че мисля ТОЛКОВА много за работата а не за ДРУГИ ЖЕНИ щото инъче ще ти се "приреве "
да ама винаги когато сядаме на кафе или ресторант тои се "закача" със сервитьорките и ТЕ естественно му отвръщат :?
Изображение
Изображение
Аватар
colop
Отличник
 ---

ПредишнаСледваща

Назад към Татковци