Ще ставам татко!

Форум за татковците

Модератори: Ianitza, deia80

Ами

Мнениеот miti на 26 Юли 2007 16:49

Ходихме.... 6 седмица е.
И ще ходим през 2 седмици. Поне така трябва да е.
Неам думи!
miti
 ---

Мнениеот psihoterapevti на 27 Юли 2007 00:15

Ами щом така трябва!Аз ходих през 4 седмици горе долу, сега май на 2 седмици ще се ходи в 8 месец като вляза :)
Аз пия фолиева киселина и едни витамини вечер преди лягане, защото през първите месеци много ми се гадеше и имаше вероятност да бъдат върнати, затова доктора ми каза че е по добре вечер по 1 от витамините и по 1 от фолиевата и ми назначи да ги пия дори след като родя, защото е много важна фолиевата и след това!
Както бяха казали някой мами по горе направо и покажи форума аз от тук научих страшно много неща а и си отговорих на много въпроси! :wink:
Изображение
Аватар
psihoterapevti
Жител на Mamaibebe
 ---

Здравейте!

Мнениеот bogda на 04 Авг 2007 21:44

Здравейте татковци!Аз също се присъединявяам към вас.За сега малко се притеснявам,но мисля,че ще се справя.Ще ставам татко след около 2 месеца.За сега помагам само на мама,а после и на бебока. 8)
Изображение
Аватар
bogda
 ---

Мнениеот Jilina на 11 Авг 2007 23:06

Един съвет от една много прясна мама: Помагай на жена си сега и после за бебето. Моя мъж много ми помагаше докато бях бременна и сега също много ме отменя. Къпи Ивка, почиства й пъпчето дохранва я с адаптираното мляко, защото кърмата не й стига и мн. други неща. Тъй че: бъди до жена си не само докато е бременна, а и след това.
Изображение
Изображение
Изображение
Аватар
Jilina
Жител на Mamaibebe
 ---

Re: Ще ставам татко!

Мнениеот elito2 на 12 Фев 2008 10:11

честито!
elito2
Начинаещ
 ---

Мнениеот ваня на 28 Мар 2008 13:40

ЧЕСТИТО
Аватар
ваня
Жител на Mamaibebe
 ---

Мнениеот bogdana на 01 Апр 2008 18:25

:champagne: първо я нацелуваи и и покажи 4е си до нея плътно.и бъди мъж!никога няма да забравя разо4арованието от реакцията на моя,въпреки,4е го 4акахме 3 год.затова внимаваи как ще реагираш,жените като забременеятрса много нежни,с изострени сетива и дока4ливи.успех.и като роди да не я забравяш.то4но тогава ще има нужда да и показваш оби4та си.
bogdana
Отличник
 ---

Мнениеот Vili JOv4eva на 09 Май 2008 14:52

Честито! Ида помагате на жените си и на бебчетата после!
Аватар
Vili JOv4eva
Жител на Mamaibebe
 ---

Мнениеот qna_georgieva на 09 Май 2008 15:19

ЧЕСТИТО!!! :cheers2:
Изображение
Изображение
Аватар
qna_georgieva
Жител на Mamaibebe
 ---

Мнениеот asm на 21 Мар 2009 23:02

първо ЧЕСТИТО! Много хубава новина и ДА - разбира се, че трябва да се радваш, а ако речеш може и да почерпиш, че тия женоря тук за сладко умират :lol:

Така, спокойно - не си първия татко подложен на разпит от бъдещата майка - и мен ме побърка в началото, затова веднага отидохме на лекар - освен всичко друго се записахме и на курс за млади родители, който наистина помогна - или поне това с дишането на мен много ми помогна, защото като ми казаха, че Сара ражда иии... аз малко забравих да дишам :lol: :lol: :lol:

Книжките също помогнаха, но всяко дете си е различно, а и не всички съвети ще ти влязат в употреба - и все пак за генерална идея стават.

ДРУГО: Внимавай с настроенията и - знаеш каква буря е като е в цикъл нали? емиии.. честито - сега 9 месеца хем ще се цупи, след 5 минути ще и е весело, после ще се сети за тва, че си погледнал някоя сервитьорка на първата ви среща и ще ти се сърди и за това - споко - само не откачай и всичко ще е наред :D

и накрая, но не на последно място... свикни, че ще те вдига през нощта за "палачинки с кленов сироп" или "сладолед с череши" - говори с продавачите за отстъпка, защото ще станеш редовен клиент!
* забележка: НИКОГА не прави тъпата грешка да и кажеш нещо от сорта на: не знаех, че можеш да изядеш всичко това или УОУ! Ама на 2 пътиии... и го няма.
:lol:

Пък ако има още нещо.. нека се регистрира и тя тук или пишете от един акаунт - дамите са много учтиви /нищо, че някои хапят/ и ще помагат с каквото могат.
Изображение
Молчи если не имееш сказать ничего такого, что будет лучше, чем тишина!

http://www.vbox7.com/play:44d6c426 чем выше любовь, тем ниже поцелуи!
Аватар
asm
Отличник
 ---

Мнениеот ЗеЛеНоОкA_MaМа_87 на 13 Май 2009 22:35

четито
няма
нищо по хубаво от това 8)
Аватар
ЗеЛеНоОкA_MaМа_87
Сериозен
 ---

Мнениеот misho на 07 Юни 2009 21:18

ei hora q daite savet i az skoro se prisaedinqvam kam listata na tatkovcite q spodelete normalno li e v glavata mi da navlizat vsqkvi filmi i pritesnenie 4udq se dali sam gotov dali ne mi e rano dali 6te moga da go izgledam i sqkvi tkiva molq vi daite mi saveti

Ей, хора, я дайте съвет, и аз скоро се присъединявам към листата на татковците, я споделете нормално ли е в главата ми да навлизат всякакви филми и притеснение, чудя се дали сам готов, дали не ми е рано, дали ще мога да го изгледам и всякакви такива. Моля ви дайте ми съвети.

Благодарим Ви за участието във форумите на Мама и бебе.
Писането на кирилица във форума е задължително. Ако нямате кирилизираща програма използвайте кредор. Следващите Ви мнения на латиница ще бъдат изтривани без предупреждение.
Модератор
Аватар
misho
 ---

Мнениеот misho на 08 Юни 2009 21:09

хеи хора здравеите искам да жи питам ще ставам татко и сам ама яко объркан споделете мнение да преодолея този период с обърквацията
Аватар
misho
 ---

Мнениеот uleto888 на 09 Юни 2009 22:36

Първо да чиститя на всички бъдещи татковци. :balloons:
Момчета,няма от какво да ви е страх,вие със сигурност няма да раждате. :D Бъдете спокойни,защото вашите момичета в момента най-малкото от което имат нужда е татко по-стресиран и объркан от самите тях.Трябва да се държите адекватно и винаги да успокоявате половинката,каквото и да стане.Та дори и вие да сте по-объркани от нея.Импровизирайте!!!
Мишо,не се стряскай.разбирам че това е нещо ново за теб и твоята съпруга/приятелка.Но с времето ще научите това,което трябва.Не изпадайте в излишна паника и закупуването на куб НЕ обходими книги и четива.На всякъде пише различни неща и само още повече ще се объркате.Намерете добър АГ (генеколог в случей,че не знаеш какво е АГ) и следвайте инструкцийте му.И подкрепяй жена си.Прави й комплименти,опсипвай я с нежност за да се чувства обичана и желана.Иначе повечето бременни жени,особено в напреднала бременност много ревнуват,чувствайки се не красиви във вашите очи. Така че обичайте жените си и непрекъснато показвайте колко сте радосни от факта,че ще имате дете.Прегръщайте тумбаците и ги целувайте.
Успех!!!
ИзображениеИзображение
ИзображениеИзображение
Аватар
uleto888
Жител на Mamaibebe
 ---

Мнениеот misho на 11 Юни 2009 22:41

благодаря за савета аз малко се шашнах щото моита не беше такава раздразнителна а ся ме овиква яко и малко ме нерви ама кво да правя тарпя от време на време се поскараме за нещо ама маи това си е напълно нормално :) я споделете кво да правя и как да издаржа на тия забелешки и всякви ткива :)
Аватар
misho
 ---

ПредишнаСледваща

Назад към Татковци