Мюзик Айдъл 2

Форум за дискусии по актуални теми, събития и проблеми, несвързани с бременността и майчинството.Общи приказки, клюки незасягащи останалите форуми.

Модератори: intense®, kama4e, mam4eto

Кой искате да стане MA 2?

Деница
4
9%
Нора
7
16%
Тома
18
41%
Ясен
15
34%

Общо гласове : 44

Re: Мюзик Айдъл 2

Мнениеот Jilina на 27 Фев 2008 21:18

Момичета, гледате ли тоя Фънки как изгони нагло това момче Иван даже без да го е чул как пее. Много ме дразни тоя с високото си самочувствие.
Изображение
Изображение
Изображение
Аватар
Jilina
Жител на Mamaibebe
 ---

Мнениеот Eva Sl на 27 Фев 2008 21:39

Фънкииии ти си мазен пед.л
Аватар
Eva Sl
Жител на Mamaibebe
 ---

Мнениеот stefania_K на 27 Фев 2008 21:46

Настина е много гаден,ехиден,дебел,мазен,глупав и т.н.Има ли някой ,който аресва него или поведението му!?
Изображение
Аватар
stefania_K
Жител на Mamaibebe
 ---

Мнениеот deia80 на 27 Фев 2008 21:53

А тоз Фънки какъв се явява,че не мога да зацепя,DJ ли е тоя човек какъв е???
За останалата част от журито :sm_yahoo_57: :sm_yahoo_57: :sm_yahoo_57:
Есил верно много грозна,ужас е. :emon04:
Изображение

Изображение
Аватар
deia80
Модератор
 ---

Мнениеот Jilina на 27 Фев 2008 21:54

stefania_K написа:Настина е много гаден,ехиден,дебел,мазен,глупав и т.н.Има ли някой ,който аресва него или поведението му!?

Стеф, май никой не го харесва тоя "свинчо".
Изображение
Изображение
Изображение
Аватар
Jilina
Жител на Mamaibebe
 ---

Мнениеот gabinki на 27 Фев 2008 22:00

deia80 написа:А тоз Фънки какъв се явява,че не мога да зацепя,DJ ли е тоя човек какъв е???
За останалата част от журито :sm_yahoo_57: :sm_yahoo_57: :sm_yahoo_57:
Есил верно много грозна,ужас е. :emon04:

Димитър Ковачев-Фънки

е управител на "София мюзик ентърпрайсис" (sme.bg), благодарение на която в България гостуваяха "Депеш мод", "Металика", "Дийп Пърпъл", "Назарет", "Джипси Кингс", "Тото", "Инкогнито", Питър Гейбриъл. Фестивалите "Мюзик джем" и "Арена музика", повече от 400 концерта, като и тв предаването "Кречетало" също са проекти на Фънки.

За себе си той казва, че е черната овца, музикалният израстък на потомствена медицинска фамилия. Бил е санитар в инфекциозна болница, а родителските мечти санитарят да стане доктор се сблъскват с неговата мечта да стане музикант.

Вместо в Медицинска академия, попада в Консерваторията. Следват бурни години с рок група "Ера", свирене в джаз-формации, турнета на Запад. Еуфорията от сцената ражда желанието му да премине от другата страна на бариерата.

Така през 1991 г. Димитър Ковачев и най-добрият му приятел Иван Несторов-Амебата организират първия си концерт. Оттогава не спират да изпълняват капризите на звездите, които идват у нас.

Ето тук повече и за другите от журито :arrow: http://news.netinfo.bg/?tid=40&oid=1146832
Изображение
ИзображениеИзображение
Аватар
gabinki
Жител на Mamaibebe
 ---

Мнениеот sinna на 27 Фев 2008 22:02

stefania_K написа:Настина е много гаден,ехиден,дебел,мазен,глупав и т.н.Има ли някой ,който аресва него или поведението му!?

Тц... Никой не го харесва! Ама и певците едни... мъкааа... мъка!

Коко Шанел: "Всичко е във вашите ръце....стига да не сте ги вдигнали."
Аватар
sinna
Жител на Mamaibebe
 ---

Мнениеот Silvi 26 на 27 Фев 2008 22:07

Абе аз съм възмутена направо от тоя Фънки!!!!!!!!!!!Защо обижда толкова много????Той дали се е виждал? :madd:
Изображение
A daughter is someone you laught with, dream with and love with all your heart
Аватар
Silvi 26
Жител на Mamaibebe
 ---

Мнениеот baby_188 на 27 Фев 2008 22:20

Jilina написа:Момичета, гледате ли тоя Фънки как изгони нагло това момче Иван даже без да го е чул как пее. Много ме дразни тоя с високото си самочувствие.

Мене ме дразни това, че критикува останалите, че били дебели и не ставали за звезди.А той като е дебел как става?Май скоро не се е поглеждал в огледалото.
А за това, че не изслуша момчето беше много непрофесионално.Изслушай го, пък му кажи, че не става.Нали всеки е отишъл да се представи и да си изпее песента, пък работата на журито е именно да изслушват участниците и да преценяват дали могат или не да пеят.Без да ги чуят няма от къде да знаят.
Изображение
Изображение
Аватар
baby_188
Жител на Mamaibebe
 ---

Мнениеот deia80 на 27 Фев 2008 22:23

Еее,той го изслуша все пак. :sm_yahoo_07: Макар и с нежелание :idiot:
Изображение

Изображение
Аватар
deia80
Модератор
 ---

Мнениеот Jilina на 27 Фев 2008 22:27

А как си запуши ушите онова момиче като пя народната песен?
Изображение
Изображение
Изображение
Аватар
Jilina
Жител на Mamaibebe
 ---

Мнениеот Geritop на 27 Фев 2008 22:35

Такаааа....пълно е по кастингите с хора, които два тона верни не могат вържат, хора, които нямат силни гласове, които нямат чувство за ритъм. Явно повечето от тях отиват наистина, за да се покажат по тв-то. Друго обяснение нямам. Не разбирам и защо се сърдят, когато им се каже, че не могат да пеят. Фънки е простак, обижда прекалено, но съм доволна, че ги реже. Вярно, че е много вулгарен и накърнява достойнството на хората, но все пак....Отишъл онзи, борецът на кастинга, защото една вечер в компания пял песен на Азис и му дошло самучувствие, че може да пее....баси глупостта.
Искам да кажа, че такива като него заслужават да си бъдат изритани от кастинга, вярно, може и по-тактично, все пак човек стои насреща ти.....
Обачееее, като показват чакащите....имаше толкова чорлави момичета, сякаш наистина тръгнали към пазара и решили да се отбият да попеят, та белким ги харесат.
А относно облеклото, поведението, грима и пр., мисля, че това са неща, които се учат.

Фънкииии, тактичност, бе човече!!!!!!
Хорааа, които не можете да пеете, не ходете по кастинги!!!!
Изображение[/url]Изображение[/url]
Аватар
Geritop
Жител на Mamaibebe
 ---

Мнениеот Geritop на 27 Фев 2008 22:40

baby_188 написа:
Jilina написа:Момичета, гледате ли тоя Фънки как изгони нагло това момче Иван даже без да го е чул как пее. Много ме дразни тоя с високото си самочувствие.

Мене ме дразни това, че критикува останалите, че били дебели и не ставали за звезди.А той като е дебел как става?Май скоро не се е поглеждал в огледалото.
А за това, че не изслуша момчето беше много непрофесионално.Изслушай го, пък му кажи, че не става.Нали всеки е отишъл да се представи и да си изпее песента, пък работата на журито е именно да изслушват участниците и да преценяват дали могат или не да пеят. Без да ги чуят няма от къде да знаят.

Всъщност за това момче бях убедена, че не може да пее...личеше му от километри. Е, от елементарно човешко уважение можеше да го изслушат.
Не е необходимо само да можеш някак да пееш. Така и аз мога, но не искам да правят от мен певица, защото не съм перфектна в това. Невена миналата година беше. Явяващите се сега на кастингите не са ли гледали и слушали пеенето на Невена, Преслава, Тео?????
Изображение[/url]Изображение[/url]
Аватар
Geritop
Жител на Mamaibebe
 ---

Мнениеот ALEKS на 27 Фев 2008 22:52

Geritop написа:Такаааа....пълно е по кастингите с хора, които два тона верни не могат вържат, хора, които нямат силни гласове, които нямат чувство за ритъм. Явно повечето от тях отиват наистина, за да се покажат по тв-то. Друго обяснение нямам. Не разбирам и защо се сърдят, когато им се каже, че не могат да пеят. Фънки е простак, обижда прекалено, но съм доволна, че ги реже. Вярно, че е много вулгарен и накърнява достойнството на хората, но все пак....Отишъл онзи, борецът на кастинга, защото една вечер в компания пял песен на Азис и му дошло самучувствие, че може да пее....баси глупостта.
Искам да кажа, че такива като него заслужават да си бъдат изритани от кастинга, вярно, може и по-тактично, все пак човек стои насреща ти.....
Обачееее, като показват чакащите....имаше толкова чорлави момичета, сякаш наистина тръгнали към пазара и решили да се отбият да попеят, та белким ги харесат.
А относно облеклото, поведението, грима и пр., мисля, че това са неща, които се учат.

Фънкииии, тактичност, бе човече!!!!!!
Хорааа, които не можете да пеете, не ходете по кастинги!!!!

Напълно съм съгласна и съм поразена от участниците. УЖАС! Събрали се от кол и въже, огледали, неогледали се, чули, нечули се и тръгнали. А и със самочувствие на всичкото отгоре, та се и сърдят, като ги отрежат.
Тази година целта е да се подберат около 40 човека за София, не както миналата. За това може би и журито се държи така, всичко зависи от режисьорите и продуцентите според мен.
ИзображениеИзображение
Аватар
ALEKS
Модератор
 ---

Мнениеот ALEKS на 27 Фев 2008 23:50

delta написа:За химията :wink:

VBOX Видео

Току що дадоха в "Шоуто на Слави" точно този текст от 2006 год, а мадамата каза, че сама го е измислила. :roll:
ИзображениеИзображение
Аватар
ALEKS
Модератор
 ---

ПредишнаСледваща

Назад към На кафе с mamaibebe