колко често ви посещават роднините?

Форум за домакинство, бит, работа...

Модератори: ALEKS, Nifada, intense®

колко често ви посещават роднините?

Мнениеот tanqslunce на 29 Ное 2007 16:59

здравеите :!: не знам как е при вас ,но на мен ми се струва ,че много често ни посещават.кажи речи всяка вечер има някои у нас.понякога се чувствам физически уморена да чакам да си тъгнат.вече дори не си правят труда да ПОЧУКАТ.влизат директно,което както се сещате понякога води до неприятни изненади.аз се дразня,че свекърва ми ЗАДЪЛЖИТЕЛНО 2-3 пъти в седмицата ми звъни и ми казва:днес не готви наптавила съм в повече... еди какво си(чувствам се сякъш съм некадърна 1 манджа да зготвя) маика ми обратно-колкото пъти доиде все пред хладилника се спира да яде.а това много дразни половинката ми ,защото тя не се съобразява че това ни е вечерята и не е предвидена :!:
вие имате ли подобни проблеми?
Аватар
tanqslunce
Сериозен
 ---

Мнениеот Uliana на 29 Ное 2007 18:10

Не нямаме, защото моите родите живеят на 100км от нас, а свкитата за МОЯ РАДОСТ на 300км от нас!!!!
Изображение
Изображение
Аватар
Uliana
Жител на Mamaibebe
 ---

Мнениеот Златомира Пенчева на 29 Ное 2007 18:20

Живеем със свекитата и за сега тя готви и нямам оплаквания.
Когато ни идва някой на гости винаги предупреждава. Това го наложих аз първо на моите роднини, а после и на повечето му приятели и познати. Няма изненади за сега.
Изображениеhttp://www.picvalley.net/u/117/29097_047_m.JPG[/img][/url]Изображение[Изображение
Аватар
Златомира Пенчева
Фен на Mamaibebe
 ---

Мнениеот petq_d на 29 Ное 2007 18:43

Роднините ни идват да не кажа ден през ден.И то най-вече за да видят Мартина.Предупреждават преди да дойдат.Дразня се,когато не звъннат на вратата,а директно влизат - ами мога да се разхождам гола!Все правя забележки за това,но резултат няма.
Аватар
petq_d
Жител на Mamaibebe
 ---

Мнениеот Руми на 29 Ное 2007 19:48

свекито съм я сложила на мястото и още преди сватбата,а майка ми е прекалено тактична за да си позволи подобни своеволия.приятелите ни всички са с малки деца и нямат време за размотавания :) а роднините ги държим надалеч от нас
Изображение
Аватар
Руми
Жител на Mamaibebe
 ---

Мнениеот atadar на 29 Ное 2007 20:04

ние живеем с мама! свекърите не идват защото живеят на 220 километра и в друга държава! да си призная мен ми липсват аз много си ги обичам. те са много хубаво семеиство и се надявам и ние да сме така. на гости ни идва само девера от време на време напоследък все по рядко! тази вечер ще идва! аз съм израсла с много гости, а сега ни е тясно и рядко събираме хора! :(
Аватар
atadar
Сериозен
 ---

Мнениеот Elisha на 29 Ное 2007 20:20

Ние живеем със свекърите, моите родители рядко идват сега, но като се роди малкия ще е по-често. А относно това, че влизат без дори да почукат, ще ви посъветвам да си заключвате вратите, тогава няма как да влизат без да почукат или звъннат и определено няма начин да ви изненадат в неприятно положение, нали?
Изображение
Изображение
Аватар
Elisha
Жител на Mamaibebe
 ---

Мнениеот Iveta Gocheva на 30 Ное 2007 01:04

Ами не бих казала, че имаме много често гости. Майка ми си е в Бг, както и всички мои роднини. Свекърва ми има моменти, в които се сеща за нас чесо и такива, в които много рядко, когато, кавото и скимне. Преди имаше един познат, който идваше когато си пожекае и направо искаше да си отваря, но аз винаги заключвам, пак и му показах, че не е много желан.
ИзображениеИзображение
Изображение
Аватар
Iveta Gocheva
Жител на Mamaibebe
 ---

Мнениеот Dessita на 30 Ное 2007 08:34

Майка ми и баща ми не много чест, на 400 км живеят от нас. Свекърите идват пред ден два, но винаги преди това предупреждават. А и много рядко мога да ги накарам да останат за вечера...не искали да ни притесняват:)
Изображение
Изображение
Аватар
Dessita
Жител на Mamaibebe
 ---

Мнениеот tania1mi на 30 Ное 2007 08:47

много рядко-ние сме мнооого далече в друга държава,а свекитата са на 200 км и рядко си идват,а други гости много ядко.на седмицата по 1 път
tania1mi
Фен на Mamaibebe
 ---

Мнениеот av4e на 30 Ное 2007 10:48

ако извикам мама тя идва но в повечето случай аз ходя там, а за свекито ами тя е доста далеч на 1500км :lol:
Аватар
av4e
Жител на Mamaibebe
 ---

Мнениеот desislavayakova на 30 Ное 2007 10:48

Моите родители са на 150 км от нас и идват през месец, като още като дойдат и си дават заявката, кога ще дойдат другия път. Брат ми прави същото. Свекъра и свекървата идват веднъж или два пъти седмично, но винаги се обаждат предния ден да питат дали сме свободни.
Аватар
desislavayakova
Фен на Mamaibebe
 ---

Мнениеот annakaterina на 30 Ное 2007 11:18

Зависи кои. Майка ми и баща ми живеят на 5 мин, но не идват без покана. Свекито идва рядко. Даже преди като беше жив свекъра ги гледам от терасата в магазина под нас, а не се качват -да не ни притесняват. Не ми липсва свекито де.Да не си помислите друго. Но виж братовчеди, племенници идват доста често, но ние сме на една възраст и ми е гот с тях. То и без това у нас все има някой приятел така ,че ....
Изображение

Изображение

Изображение
Аватар
annakaterina
Фен на Mamaibebe
 ---

Мнениеот mama na bebe Ivelin на 30 Ное 2007 11:35

Моите родители живеят на 20 км от нас и не се е случвало да дойдат без да се обадят предварително , по често се случва ние да ги посещаваме.
Свекърва ми когато живееше на няколко преки от нас идваше , но винаги преди това се обаждаше , в това отношение е много тактична,но от доста време не е в България.
Семейството на сестра ми идват най-често и без предупреждение , но ние много си ги обичаме,мъжете ни много се разбират, децата също ,а и не минава ден в който да не се чуем със сестра ми по тел.Така че това са любимите ми роднини и гости.
Изображение
Изображение
Изображение
Аватар
mama na bebe Ivelin
Отличник
 ---

Мнениеот krisi_13K на 30 Ное 2007 11:48

У нас всеки ден има човек, рядко оставаме вечер сами, но така сме свикнали и даже ми е странно, когато няма никой. Иначе в повечето случаи се обаждат преди дадойдат, но влизат без да зънят, заради малката.
Изображение

Изображение
Аватар
krisi_13K
Отличник
 ---

Следваща

Назад към Дом, семейство, работа