Говорене с мъртвите

Форум за домакинство, бит, работа...

Модератори: ALEKS, Nifada, intense®

Re: Говорене с мъртвите

Мнениеот Ani76 на 03 Мар 2009 14:32

Elisha написа:Ани, Теди по-горе е писала, че засега се отказва. На мен също ще ми бъде интересно, ако споделиш с нас ,Роси! Една моя приятелка, която от край време си има дарба да гледа на карти (а и всички в нейното семейство я имат)ми беше споделила, че един ден си отишла на село, пристигнала късно вечерта и слязла на спирката сама. Видяла стар приятел и се спрели да си поговорят. Той я разпитвал как е, всичко добре ли е. Тя го попитала къде живее сега и как върви при него, а той и казал, че е много добре и се чувства отлично там, където е в момента. Разделили се и тя се прибрала при баба си. Разказала и, че се видяла с въпросното момче, а баба и онемяла и изведнъж изтърсила, че момчето починало преди седмица...Не знам дали е истина, но как да се съмнявам в думите и, познавам я много добре???!!!Честно казано, не и повярвах, но като се замисля, чувала съм много подобни истории!!!Всеки избира дали да вярва или не!!!

Е сега вече ме разби тотално.Шокирана съм.Ама дали наистина е възможно това?Ако да-направо понякога умирам от ужас.
Изображение
Аватар
Ani76
Фен на Mamaibebe
 ---

Мнениеот rosinka_89 на 03 Мар 2009 14:36

Ами работех като сервитиорка и все взимах 2ри смени.има6е един колега които ни прибира6е,оба4е мен ме остави не пред на6ия блок а на пряката.то си бе6е адски близо и няма6е и смиъл да влиза.бе6е 12 ве4ерта и (колко баналноно истина)бе6е пълнолуние.та тръгнах към нас и не знам за6то,но се спрях да видя луната.Изведнъж на отсре6ния тротоар се 4у не6то като хъркане или ръмжене.все едно някой ди6а6е тежко,само 4е много силно.обърнах се и там няма6е никой.Загледах се,а то не спира6е.Мен по принцип не ме е страх,даже ми бе6е лиубопитно и минах на другия тротоар.там пак си няма6е никой.мина кола и хъркането спря.след секунди пак запо4на но сяка6 ходе6т 4овек се отдале4ава6е от мен.опитах се да го последвам но тръгна по поляната,и се отказах.Искам да отбележа 4е по улицата си свете6е осветлението и няма как акое бил 4овек да не се види.Бе6е то4но пред мен
Изображение Изображение
Изображение
Аватар
rosinka_89
Жител на Mamaibebe
 ---

Мнениеот anq_banq на 07 Мар 2009 13:15

да ви кажа и аз напълно вярвам в тези дивотии защото погледнато реално на пръв поглед са дивотии странното е че винаги усещам кога в дадена къща е умирал човек и да ви кажа умирам от страх понякои път понеже не ги обичям тея неща и съм голяма шубелиикаи за това гледам да страня от тея неща било то и филми :oops:
Изображение
Изображение
Аватар
anq_banq
Жител на Mamaibebe
 ---

Мнениеот rosinka_89 на 07 Мар 2009 14:19

няма от какво да те е страх.аз от ли4ен опит ве4е знам 4е тези не6та май пове4е ги е страх :lol: в селото на майка ми от памти века се слу4ват станни работи.баба ми е разказвала много истории,които са и се слу4вали,и не само баба ами и дядо,вуйна и мн приятелки и познати(не са ми ги разказвали като малка,ами ве4е като по голяма)никой не е пострадал до сега.явно всеки дух си има цел,я да те спла6и,или да се свърже стеб ...
Изображение Изображение
Изображение
Аватар
rosinka_89
Жител на Mamaibebe
 ---

Мнениеот bubetodve на 07 Мар 2009 14:30

Аз съм чувала, че мъртвите души остават на земята, само ако имат нещо недовършено /като серияла по БТВ "Шепот от отвъдното"/ В къщи преди имахме дух, предполагам е бил духа на баща му на Жоро или на снаха му /починалата съпруга на брат му/, така и не разбрахме кой от двамата е бил де, може пък и нещо друго да е било, де да знам. След като викнахме поп да ни пее на къщата, не сме чували странните стъпки и тряскането на врати и заварвали светнати лампи. Звучи малко зловещо,но всъщност те не искат да ни направят нещо лошо. Предполагам, че са искали да им свършим нещо или пък просто да ни покажат присъствието си... не знам. Със сигурност не е било за лошо.
Аватар
bubetodve
Жител на Mamaibebe
 ---

Мнениеот anq_banq на 07 Мар 2009 15:23

дано да сте прави че направо откачам вече (за стараха ми може да играе рола и филмите и детските дивотии ама незнам) в селто на баба ми (тя е починала) през 1993г. в неиния двор е имало много силна бяла светлина една вечер ама тя понеже е била бъзла и не е излезнала да види какво става и на сутрента е имало голям кръг обгоряла трева около един орех наще казват че и аз съм била там но нищо не помня незнам колко да им вярвам честно да си призная но вече съм склонна да вярвам само на инстинкта си и на очи и на уши невярвам секи лъже маже илюзии колкото щеш а и незнаеш кога точно ще откачиш (това в кръга на шегата разбира се)
bubetodve написа:Аз съм чувала, че мъртвите души остават на земята, само ако имат нещо недовършено /като серияла по БТВ "Шепот от отвъдното"/ В къщи преди имахме дух, предполагам е бил духа на баща му на Жоро или на снаха му /починалата съпруга на брат му/, така и не разбрахме кой от двамата е бил де, може пък и нещо друго да е било, де да знам. След като викнахме поп да ни пее на къщата, не сме чували странните стъпки и тряскането на врати и заварвали светнати лампи. Звучи малко зловещо,но всъщност те не искат да ни направят нещо лошо. Предполагам, че са искали да им свършим нещо или пък просто да ни покажат присъствието си... не знам. Със сигурност не е било за лошо.

като каза стъпки и се сетих че една вечер като си бях насело и отнякаде се чуваше тупкане на топче за пинк понг а и аз и братовчедите ми бяхме в една стая а баба ми и дядо ми картеха здраво така и неразбрахми откаде идва а и не се повтори
Изображение
Изображение
Аватар
anq_banq
Жител на Mamaibebe
 ---

Мнениеот bobynka на 08 Мар 2009 14:44

присъствала съм на 3 странности който никога нама да забравя:ената е когато майка ми бе6е се разболяла и много зле вна4алото лекарите незнаеха какво и е а тя милата всеки изминал ден се стапяше пред о4ите ми .И една ве4ер идва една съседка и ми вика абе баба ти се обади и каза 4е 4ака майка ти и ме помоли да дойда да попитам няма ли да идва ве4е -бях :shock: :shock: и и викам как тъй ти се обади та тя е умряла ,а тя жената пове4е от мен се ошашави
Изображение
Светът е в опасност не от тези , който му причиняват зло , а от тези , който гледат на това с безразличие .
Аватар
bobynka
Жител на Mamaibebe
 ---

Мнениеот bubetodve на 08 Мар 2009 16:41

bobynka написа:присъствала съм на 3 странности който никога нама да забравя:ената е когато майка ми бе6е се разболяла ......

А другите 2?
Аватар
bubetodve
Жител на Mamaibebe
 ---

Мнениеот anq_banq на 08 Мар 2009 17:44

ох тръпки ме побиха и маика ти оправи ли се
Изображение
Изображение
Аватар
anq_banq
Жител на Mamaibebe
 ---

Мнениеот uleto888 на 09 Мар 2009 09:42

Малеее,какви са тия историй бе момичета.Кожата ми настръхна,уплаших се...,замислих се...,синът ми е сам в неговата стая и спи и аз съм тук и чета тия работаи...ааааа не,отивам при него,хавана ме шубето.
ИзображениеИзображение
ИзображениеИзображение
Аватар
uleto888
Жител на Mamaibebe
 ---

Мнениеот anq_banq на 09 Мар 2009 10:25

юле мила споко децата са наи защитените хора на земята а и те наи силно усещат тея нища защото не са предобедени така че ако някои ден ванко ти каже че видял еди кои си първо виш дале не го тормози неща или някои а после му повярваи
Изображение
Изображение
Аватар
anq_banq
Жител на Mamaibebe
 ---

Мнениеот kate на 15 Мар 2009 17:24

Съгласна съм с Eva_sl

Мога да добавя, както има ангели...така има и демони-поне така пише в Библията, а аз й вярвам. Такива гледачки и баячки-аз не мога да търпя...в Библията пише че Бог не се удоволства от работата им, и това са дяволски работи. Тя самата Ванга каза преди да умре, че знае че ще отиде в ада, заради всички чародейства които е правила...

Вярно-познават някой неща, но информацията им идва от някакви демони с които тя самата е обладана...бляяяяхх не искам да си имам работа с такива хора!!!!!!!!
Изображение Изображение

Няма неизпълнени мечти - има изоставени желания!Изображение
Аватар
kate
Жител на Mamaibebe
 ---

Мнениеот anq_banq на 16 Мар 2009 09:48

аз на библията невярвам тя е написана от римляни и от хора които са имали угода от нея следователно в нея пише неща които са угодни на някои вярвам че има някои дето ни напътства и пази но невярвам в написаното в библията не отричам сичко но отричам повечето наистина не и вярвам нито на попове нито на книги нито на икони вярвам на вътрешния си глас които ми казва че някаде там има по виш разем и някои които ни е създал които ни води д секи един момент от живота ни и е написам сяка една крачка която ще направим
Изображение
Изображение
Аватар
anq_banq
Жител на Mamaibebe
 ---

Мнениеот rosinka_89 на 16 Мар 2009 16:00

съгласна :oki: и аз не се кланям на книга в която пи6е 4е жената е на нивото на магарето,4е и след него :down: Господ има,но едва ли е съми6леник на вси4ко което пи6е в бибилията
Изображение Изображение
Изображение
Аватар
rosinka_89
Жител на Mamaibebe
 ---

Мнениеот anq_banq на 17 Мар 2009 09:56

това с принизяването нажените като нечовешки същества ми се струва че е направено понеже ги е било страх от ма които притежаваме и от дарвата да ги маниполираме :twisted: моя мъж като нещо не му изнее и почва да ми вика тииииии нали знаеш какво пише в библията вие жените съществувате благодарение на нас мъжете така че трябва да правите каквото ние решим и аз :fight1: :madd: :emon31:
Изображение
Изображение
Аватар
anq_banq
Жител на Mamaibebe
 ---

ПредишнаСледваща

Назад към Дом, семейство, работа