детегледачки

Форум за домакинство, бит, работа...

Модератори: ALEKS, Nifada, intense®

детегледачки

Мнениеот kloie на 06 Апр 2007 10:04

Предлагам да пуснем тема за търсене и предлагане на детегледачки или частни детски ясли и градини.И не само за София ,а за всички,т.е ако някой знае нищо или се интересува да сподели с останалите.Аз сега си търся почасово детегледачка или частна почасова ясла и би ми дошло добре,ако мога да обмена малко инфо с останалите.Вие как мислите?Немога да си позволя да пусна подобна тема без ваше позволение,затова я отправям като предложение.
Изображение
Аватар
kloie
Фен на Mamaibebe
 ---

Мнениеот kama4e на 21 Апр 2007 14:37

Можеш да пускаш каквито теми желаеш. Щом имаш запитване или проблем, ще се радваме да помогнем.
Изображение Изображение
Аватар
kama4e
Модератор
 ---

Мнениеот annakaterina на 13 Юли 2007 08:58

По тая тема- преди две години в парка се разхождаме и две баби с две дечица до една пързалка си говорят-едната вика "аз съм гувернантка",другата и тя-"и аз съм гувернантка". Толкова ми стана смешно! :lol:
Изображение

Изображение

Изображение
Аватар
annakaterina
Фен на Mamaibebe
 ---

Мнениеот MariaManeva на 16 Юли 2007 07:29

annakaterina написа:По тая тема- преди две години в парка се разхождаме и две баби с две дечица до една пързалка си говорят-едната вика "аз съм гувернантка",другата и тя-"и аз съм гувернантка". Толкова ми стана смешно! :lol:

:haha: Еми така, де. Така титлата се носи по- гордо!
Изображение
Аватар
MariaManeva
Фен на Mamaibebe
 ---

Мнениеот kremi7 на 16 Юли 2007 21:00

дъщеря ми беше на 3 месеца като наемахме почасово една мед.сестра да я гледа,тогава още учех и трябваше да ходя на лекции,с тази жена станахме големи приятелки,викахме я и вечер като решахме да излезем някъде ,тя гледа ели до втората и година,учеше я на песни,стихчета дори ми даваше съвети как дая храня дори е идвала по нощите малката като ми беше вдигнала температура42 градуса,много бях доволна,но уви жената вече си има бебе на 4 месеца
ИзображениеИзображение
Аватар
kremi7
Жител на Mamaibebe
 ---

Детегледачки

Мнениеот sneji20 на 12 Юни 2008 08:51

Горещо ви ПРЕПОРЪЧВАМ моята детегледачка! В момента живее в Бъкстон и можете да разчитате на нея всеки работен ден след 16:30 и целодневно в събота и неделя!

Жалко, че вече не мога да я ползвам,защото се премести да живее в София!
Това е майка ми! И гледа детето ми по-миналата година цяло лято и есен! И преди това на периоди от по няколко дни или месеци! На 59г. е, полувисше образование с педагогика, интелигентна и има подход към децата! В момента работи като леличка в детска градина в No 99 в Белите брези- "Брезичка" и ще й е по удобно да гледа детенце почасово след работното й време 16:30ч. Миналата година работеше също като леличка, но в детска градина в "Сухата река" и след раб. й време гледаше момиченце на 4-5 г. почасово. И затова предпочита да взема детенце от детските градини в/около Бъкстон и да го гледа докогато е необходимо!

Децата по принцип се влюбват в нея и аз незнам как го постига! Жалко, че ве4е не е при мен!
Ако все още не сте случили на женица която да ви допадне, обадете й се
: 0889378150.
Ще останете доволни със сигурност!
sneji20
 ---

Re: детегледачки

Мнениеот NadetoM на 12 Юни 2008 15:05

Здравейте,
Съжелявам че Ви безпокоя.
търся си работа за лятото. Много съм млада,но съм отговорна /грижа се за болен човек от семейството ми от години/. Член съм на Младежки Авариен Екип към БЧК Велико Търново и в този смисъл имам начални медицински познания. говоря Английски език и по-слабо Френски и Руски език. Бих мога да се грижа за дете над 1г и половина до 8 часов работен ден. Ще отговарям на мейла си: nadiamm@abv.bg или тук,но по-рядко влизам.
NadetoM
 ---

Мнениеот mama Deska на 12 Юни 2008 15:13

Синът ми, в момента е на 5 и 1/2 години. На 8 месеца започна да го гледа една жена, пенсионирна от детска ясла. Водех го при нея докато стана на 2 и 1/2. Мога да кажа, че бях изключително доволна, а и детето много си я харесваше....
Така, че винаги можете да попаднете на "качествена" детегледачка. Късмет на мамите, решили по този начин грижите за децата, с цел да се върнат на работа.
Изображение
Аватар
mama Deska
Фен на Mamaibebe
 ---

Мнениеот ilusion на 12 Юни 2008 21:22

А някоя мама от Варна дава ли детето си в частна деткса градина???Искам когато дам малката да започен рано с езиците и по-стабилно обучение.Дали това е предимство на частните???
Изображение
Аватар
ilusion
Фен на Mamaibebe
 ---

Мнениеот Eva Sl на 13 Юни 2008 12:48

И аз си търся детегледачка почасово, но предпочитам да не е младо момиче...Може да е жена над 50 години, но да има опит естествено и да е от Бургас.Ако има желаещи да пишат на л.с
Аватар
Eva Sl
Жител на Mamaibebe
 ---

ДЕТЕГЛЕДАЧКА И ПОМОЩ В ДОМАКИНСТВОТО

Мнениеот val4eto16 на 19 Юни 2008 13:58

Здравейте мами , търся си детенце за гледане !На 17 години съм , нямам препоръки , но за това пък обичам децата.Отговорна съм ,имам приятна външност и добър характер , харесва ми да се грижа за деца (гледала съм двамата ми братовчеди , които са съответно на 6 и на 5 годинки).Не се страхувам и от домакинска работа , така че ще мога да ви помагам двойно!
Завършвам след две седмици и от 01.07. ще съм свободна за работата!Желанието ми е за 8 или 10 часов работен ден , но може също и почасово , ще мога да работя до по късно , в зависимос от ангажиментите на родителите, мога дори и в събота и неделя !
Ако проавявате интерес към обявата ми , моля да ми пишете на е-mail -а val4eto16@abv.bg :sm_156: :sm_156: :sm_156:
val4eto16
 ---

Re: ДЕТЕГЛЕДАЧКА И ПОМОЩ В ДОМАКИНСТВОТО

Мнениеот Ianitza на 19 Юни 2008 14:04

Напиши за кой град става въпрос.
ИзображениеИзображениеИзображениеИзображение
Аватар
Ianitza
Модератор
 ---

Мнениеот t_sweety на 19 Юни 2008 18:42

В момента сме в Кипър с мъжа ми и тука масово се ползват услуги на детегледачки, но на мен ми се струва странно, може би понеже в бг все още е рядко явление.
Аз не бих си оставила детето на друга жена или момиче постоянно ще го мисля :)
t_sweety
Фен на Mamaibebe
 ---

ТЪРСЯ РАБОТА КАТО ДЕТЕГЛЕДАЧКА

Мнениеот val4eto16 на 29 Юни 2008 22:26

Здравейте, казвам се Валерия , ученичка съм и имам огромното желание да се грижа за дечица!Обожавам малчовците и много ми харесва да си играя с тях , да им чета , да ги разхождам.Знам че грижата за децата не е лесна работа , но имам опит ,вече съм гледала двама малчовци!Мога да върша и домакинска работа , така че ако желаете ще ви помагам и с това.Ако проявявате интерес , моля да ми пишете на е-mail -а или на телефон 0895605365.
:elephant: :elephant: :elephant:
val4eto16
 ---

Re: ТЪРСЯ РАБОТА КАТО ДЕТЕГЛЕДАЧКА

Мнениеот mia08 на 29 Юни 2008 22:38

А от къде си
Изображение ИзображениеИзображение
Аватар
mia08
Жител на Mamaibebe
 ---

Следваща