КАКВИ ПРОМЕНИ НАСТЪПИХА В ЖИВОТАВИ СЛЕД ПОЯВАТА НА БЕБЕТО

Форум за домакинство, бит, работа...

Модератори: ALEKS, Nifada, intense®

Re: КАКВИ ПРОМЕНИ НАСТЪПИХА В ЖИВОТАВИ СЛЕД ПОЯВАТА НА БЕБЕТО

Мнениеот jujana на 15 Ное 2009 15:54

МАКСИ ВНЕСЕ МНОГО ТОПЛИНА В ЖИВОТЪТ НИ, СЛЕД РАЖДАНЕТО МУ ОСЪЗНАХМЕ ЧЕ ИМА МЯСТО ЗА НЕПОДОЗИРАНА ОБИЧ! Изображение :congratulations: НА ВСИЧКИ ЖЕЛАЯ МНОГО ЗДРАВЕ И ДА ПОКАЗВАТ ЛЮБОВТА НА ДЕТЕНЦЕТО СИ СЪС ВСЕКИ МИГ ЗАЕДНО, ЗАЩОТО ТО Е СЪЗДАДЕНО ИМЕННО ОТ ОБИЧ :!:
jujana
Начинаещ
 ---

Мнениеот daka_beni на 15 Ное 2009 20:57

Промяната е огромна. Целият ти свят се върти около едно малко човече, което зависи изцяло от теб- дали ще е нахранено, сухо, щастливо! Много може да се изпише по темата, но аз ще кажа само, че промяната е за добро и съм щастлива от нея мисля, че си заслужава!!!
Изображение[url=http://www.mamaibebe.com]Изображение
Аватар
daka_beni
Сериозен
 ---

Мнениеот Натали на 18 Ное 2009 11:14

Промяната е драстична !!!!!Общо взето на 180 градуса. :lol:
Аватар
Натали
Фен на Mamaibebe
 ---

Мнениеот mama_na_Ali на 19 Ное 2009 15:05

Али ни направи по-отговорни,по-силни,по-сплутени,по-здравомислещи,по-внимателни,по-усмихнати и разбира се много по-щастливи :two_hearts: :two_hearts:
Изображение
ИзображениеИзображение
Аватар
mama_na_Ali
Фен на Mamaibebe
 ---

Мнениеот bobynka на 21 Ное 2009 21:44

mama_na_Ali написа:Али ни направи по-отговорни,по-силни,по-сплутени,по-здравомислещи,по-внимателни,по-усмихнати и разбира се много по-щастливи :two_hearts: :two_hearts:

МНОГО,МНОГО ТО4НО КАЗАНО
Изображение
Светът е в опасност не от тези , който му причиняват зло , а от тези , който гледат на това с безразличие .
Аватар
bobynka
Жител на Mamaibebe
 ---

Мнениеот mama_Ira на 07 Дек 2009 18:06

когато родих първото дете бях щастлива, сега след раждане на второто дете - разбрах колко още мога да бъда МНООООГО щастлива! :family:
Пожелавам от сърце на всички да бъдат много щастливи родители на здрави дечица! :champagne:
Аватар
mama_Ira
Редовен
 ---

Мнениеот sin4eska на 03 Яну 2010 01:23

Промените във всяко едно семейсво след раждането на дете определено са големи!
С първото дете имахме много проблеми от страна на близки,който всяваха неспокойствие в живота ни,но след като се появи дъщеря ни бяхме безумно щастливи-аз и мъжа ми! :D
Минаха години,аз не се решавах за второ дете дълго време,виках си да не съм луда,имам готово пораснало дете,наново да се нагърбя с безсънни нощи,тревоги,плачове.Но щом се появи Анджи всички тези думи се преосмислиха.Само като я гледам си казвам,че няма нищо по-хубаво от това да се отдадеш на едно бебе,то те зарежда с толкова енергия,с колкото и те изтощава!Зарежда те с толкова положителни емоции!Толкова са малки и беззащитни!Промените са огромни!
Голямото момиче Кейти-20.08.1999г.-14г.
Малкото момиче Анджи-29.10.2009г.-4г.
Бракувани от 14г.

Анджи и Кейти Изображение

Изображение

брат ми Георги-28.01.81г.-10.09.10г.-ЛИПСВАШ НИ! :rose: :rose:
Аватар
sin4eska
Фен на Mamaibebe
 ---

Мнениеот sisko_83 на 14 Яну 2010 11:10

Когато се появи детете в семейството всичко се обръща с краката на горе
не мислех дали има нещо за ядене дали е изчистино
кога ще се прибере мъжо
единственото за което мислех беше моето малко слънце
стоях до нея и си я галех пеех и разказвах и - всичко беше като в приказка
и наблюденията ми са че не само с мен се случва това а с всички близки около мен
да имаш дете е голямо щастие-тогава живота ти има нов смисъл
и правиш неща които преди са ти се стрували страни а сега напълно нормални
Изображение
Изображение
Аватар
sisko_83
Жител на Mamaibebe
 ---

Мнениеот ЧеРеН ШоКоЛаД на 06 Фев 2010 01:26

renka86 написа:когато дойде моя син всичко се промени мъжа ми си мислеше че ще е както преди ще излизаме ще имаме време за себе си но не беше така и няма да навлизам в подробности но ще кажа едно на мъжа ми явно му дойдоха много ангажиментите и това че нямаме време един за друг и реши събра си багажа и замена при майка си за да е свободен за да може спокойно да си гледа телевизия да играе на компа да излиза когато иска.няма какво повече да кажа :|

Божее всички мъже ли са михлюзи ,но май е истина!!Мислят само за своите нужди .Та така де аз съм на същата позиция като теб renka86 само разликата дето е, че аз съм в неговата къща, а тъй като гледам аз съм излишната и трябва да се махна,но не го направих заради детето защото не е виновно то в тази ситуация и за това съм склонна да търпя всичко само мир да има.За съжаление аз си гледам сина ,аз готвя аз чистя аз пера, а мъжленцето ми като се прибере от работа е много изморен и си сяда на компа да играе игрици.Трябва и за него да се грижа и да му сервирам яденето всичко всичко само аз върша!!!Толкова ми е кипнало вече че ми иде да се махна но заради малкото ми човече правя компромиси за да расте в семейството където са майка му и баща му и много го обичат.Радвам се ,че поне това има обич, обичаме си детенцето за което не съжаляваме рева само за това, че мъжа ми не ми помага!Но явно не било само при мен така имало и по трагични случай от мен за което съчуствам на другите мами!
Изображение [url=http://www.mamaibebe.com]Изображение [url=http://picbg.net/img.php?file=ccbe21c4bf2e7406.JPG]
Аватар
ЧеРеН ШоКоЛаД
Редовен
 ---

Мнениеот lulova на 08 Фев 2010 23:03

Еххххх, много ми е тъжно да чета такива постинги. За съжаление това си е чистата истина!
КОГА и мъжете ще започнат да раждат?! :P В това се корени цялата драма - получават едно вързопче на готово и после си продължават по техния си ритъм, защото не им се налага да кърмят и да си стоят майчинство у дома....

Както и да е! Желая ви от сърце по-отдадени и разбиращи половинки!

Иначе живота се променя наистина много, дори изцяло, но хубавото е, че го осъзнаваме, но не го усещаме като тежест, защото това мъничко съкровище в ръцете ни е най-прекрасното нещо на света и то осмисля по един нов начин нашето ежедневие.
Когато родих баща ми ми каза: "Сега вече срещна истинската любов в живота си!".
Изображение
Аватар
lulova
Начинаещ
 ---

Мнениеот toni-desi на 09 Фев 2010 01:21

когато родих голямата си дъщеря неходех по земята а летях.наистина,че всичко се преобърна,но в положителен аспект.родих я доста младичка и тогава изкараната бременност ми се струваше нереална,все едно бях в приказка... след почти осем години родих и второто ми момиченце.сега разбрах какво е да си бременна,осмислях всеки един ден,наслаждавах се на всеки един ден с бебчо в корема.сега промените са още по-големи.каката иска едно малката иска друго.уроци ли да учиш,бебе ли да приспиваш,да сготвиш ли....но това е най-хубавото,което може да се случи---да си майка---
ИзображениеИзображение
Изображение
Аватар
toni-desi
Жител на Mamaibebe
 ---

Мнениеот vancheto_flower на 13 Фев 2010 13:15

Здравейте мили мами! Аз съм нова тук, пиша за първи път във форума, който много ми харесва! Имам дъщеричка на 8 месеца, за която аз и съпругът ми се грижим с много любов! Промените, които настипиха с появата на нашата принцеса са много, но само в положителен смисъл. Определено това е най-прекрасното нещо, което може да се случи на една жена - да стане майка!
vancheto_flower
 ---

Мнениеот евето84 на 10 Мар 2010 11:24

Здравейте на всички мами,
При нас също настъпиха промени при раждането на нашата принцеса, но това не пречеше нито на мен, нито на мъжа ми. Опитвахме се да си имаме дете 2 години и сега като стана сме готови на всичко. От мъжа ми немога да се оплача. Помага ми с гледането на малката. Като я гушне с толкова любов и говори. Много съм щастлива.
Изображение
евето84
Начинаещ
 ---

Мнениеот Зузи 76 на 19 Мар 2010 19:20

КАРДИНАЛНИ
Изображение

Изображение
Зузи 76
Жител на Mamaibebe
 ---

Мнениеот afrodi1975 на 21 Апр 2010 08:31

renka86 написа:когато дойде моя син всичко се промени мъжа ми си мислеше че ще е както преди ще излизаме ще имаме време за себе си но не беше така и няма да навлизам в подробности но ще кажа едно на мъжа ми явно му дойдоха много ангажиментите и това че нямаме време един за друг и реши събра си багажа и замена при майка си за да е свободен за да може спокойно да си гледа телевизия да играе на компа да излиза когато иска.няма какво повече да кажа :|

Боже мили,как е възможно това?!Аз искренно се надявам да се е усетил вече и да е там ,където му е мястото ПРИ ВАС!
Изображение
Изображение
Изображение
Аватар
afrodi1975
Пристрастен
 ---

ПредишнаСледваща

Назад към Дом, семейство, работа