КАКВИ ПРОМЕНИ НАСТЪПИХА В ЖИВОТАВИ СЛЕД ПОЯВАТА НА БЕБЕТО

Форум за домакинство, бит, работа...

Модератори: ALEKS, Nifada, intense®

КАКВИ ПРОМЕНИ НАСТЪПИХА В ЖИВОТАВИ СЛЕД ПОЯВАТА НА БЕБЕТО

Мнениеот pupe64e на 15 Фев 2009 20:17

МАМИ ИСКАМ ДА ВИ ПИТАМ КАК СЕ ПРОМЕНИ ЖИВОТАВИ СЛЕД ПОЯВАТА НА БЕБЕТО.КАКВИ ПРОМЕНИ НАСТЪПИХА В СЕМЕЙСТВАТА ВИ.
ИзображениеИзображение
Аватар
pupe64e
Фен на Mamaibebe
 ---

Re: КАКВИ ПРОМЕНИ НАСТЪПИХА В ЖИВОТАВИ СЛЕД ПОЯВАТА НА БЕБЕТО

Мнениеот Elisha на 16 Фев 2009 11:39

Аз първа да се разпиша. Промяната е огромна, всяка това ще каже. Животът ти, навиците ти-всичко се обръща наопаки. Целият ти свят се върти около едно малко човече, което зависи изцяло от теб- дали ще е нахранено, сухо, щастливо! Много може да се изпише по темата, но аз ще кажа само, че промяната е за добро и съм щастлива от нея, за нея се отказвам от много неща, но мисля, че си заслужава!!!
Изображение
Изображение
Аватар
Elisha
Жител на Mamaibebe
 ---

Мнениеот krasiraikova на 16 Фев 2009 12:42

Elisha написа:Аз първа да се разпиша. Промяната е огромна, всяка това ще каже. Животът ти, навиците ти-всичко се обръща наопаки. Целият ти свят се върти около едно малко човече, което зависи изцяло от теб- дали ще е нахранено, сухо, щастливо! Много може да се изпише по темата, но аз ще кажа само, че промяната е за добро и съм щастлива от нея, за нея се отказвам от много неща, но мисля, че си заслужава!!!

Все едно ,аз сьм го писала :)
ИзображениеИзображение
Аватар
krasiraikova
Жител на Mamaibebe
 ---

Мнениеот kirilka на 17 Фев 2009 12:15

Все пак свикваме с малките човечета още докато ги носим- целия ден се въртя около моето съкровище и татито е един грижовен. Не че неискаме да сме свободни но като няма как се нагаждаме. Да промениха се нещата нямам възможност да излизам а моите приятелки няма как да дойдат но пък има ISQ и Скайп. Таткото си излиза с приятели за да се разтоварва. От време на време ни идват и те на гости но се притесняват да не донесът нещо като грип и зимата е по рядко. Роднините ни са заети работещи и ряко идват или ходим в тях. Сменихме си жилището. Самостоятелни сме. По цял ден се мисли какво не е приготвено или направено и така дните минават и тя расте а ние се радваме на стъпките и на тичането, на усмивките, на зъбчетата- това е много важно, неизпускаме нито един прекрасен миг защото те се променят всеки ден.

много целувки от нас
Изображение
Аватар
kirilka
Пристрастен
 ---

Мнениеот kate на 17 Фев 2009 18:38

Живота ни се промени..аз се промених много.

:arrow: Станах много по-отговорна, решителна, силна, издържаща на всякакви 'будни състояние' по цели седмици :lol:

:arrow: Научих се да забравям много често собствените си потребности, да имам време за себе си, да си почина, да изляза с приятелки на кафе-всичко е съобразено с графика на Емичка..

:arrow: Коренно се промени начина ми на живот, кръга ни от приятели се стесни, намерих нови приятели с които говоря на общи теми..

:arrow: Времето ни с Мариян много повече го оценяваме сега от колкото преди когато имахме Много време за нас.

:arrow: От както имаме бебе оцених тишината.

:arrow: Открих още една причина да оценя живота като прекрасен и това е да имаме дете.

:arrow: Много по-щастлива съм от преди, много по-удовлетворена от деня си, прекаран с дъщеря ми-без значение колко пъти ме е събуждала вечерта.

:arrow: Вярно че ми е трудно на моменти-но е безброй пъти по-прекрасно, и всяко усилие се струва!!!

Наздраве за децата ни, благодарна съм на Бог за моето съкровище :champagne:
Изображение Изображение

Няма неизпълнени мечти - има изоставени желания!Изображение
Аватар
kate
Жител на Mamaibebe
 ---

Мнениеот pupe64e на 17 Фев 2009 19:17

:cheers2: наздраве да са ни живи и здрави и много много да ни радват Изображение
Последна промяна pupe64e на 20 Фев 2009 12:12, променена общо 1 път
ИзображениеИзображение
Аватар
pupe64e
Фен на Mamaibebe
 ---

Мнениеот kazakova на 18 Фев 2009 10:33

Моя живот се обърна на 180 градуса !
kazakova
Начинаещ
 ---

Мнениеот renka86 на 18 Фев 2009 12:19

когато дойде моя син всичко се промени мъжа ми си мислеше че ще е както преди ще излизаме ще имаме време за себе си но не беше така и няма да навлизам в подробности но ще кажа едно на мъжа ми явно му дойдоха много ангажиментите и това че нямаме време един за друг и реши събра си багажа и замена при майка си за да е свободен за да може спокойно да си гледа телевизия да играе на компа да излиза когато иска.няма какво повече да кажа :|
Изображение
Аватар
renka86
Фен на Mamaibebe
 ---

Мнениеот Lady на 18 Фев 2009 12:34

Ами те промените настъпиха още когато разбрах че съм бременна ..... цялото ни мислене се промени , спряхме да мислим за себе си , започнахме да преустройваме целия си живот , жилището си , на мен вече не ми се излизаше ..... но не ми пука .............. щастлива съм Изображение
Последна промяна Lady на 18 Фев 2009 13:11, променена общо 1 път
Изображение
Аватар
Lady
Пристрастен
 ---

Мнениеот pupe64e на 18 Фев 2009 12:49

renka86 написа:когато дойде моя син всичко се промени мъжа ми си мислеше че ще е както преди ще излизаме ще имаме време за себе си но не беше така и няма да навлизам в подробности но ще кажа едно на мъжа ми явно му дойдоха много ангажиментите и това че нямаме време един за друг и реши събра си багажа и замена при майка си за да е свободен за да може спокойно да си гледа телевизия да играе на компа да излиза когато иска.няма какво повече да кажа :|

Това е лошо.Но наистина има хора които неса готови за промените които настъпват след появата на бебчовците и неса готови да се разделят с живота който са водили до тогава.Пожелавам ти вашия татко да се прибере при вас по скоро .
ИзображениеИзображение
Аватар
pupe64e
Фен на Mamaibebe
 ---

Мнениеот Lady на 18 Фев 2009 13:18

renka86 убедена съм че мъжъ ти ще се осъзнае и ще се върне при теб и малкия , много зависи и от това на колко години е мъжът ти , ето моя чак когато навърши 30 започна да ми говори за деца , а сега аз съм бременна на 29 , а той на 35 Изображение . А ако не е неудобно ... какви са ви отношенията в момента ?
Изображение
Аватар
Lady
Пристрастен
 ---

Мнениеот pupe64e на 18 Фев 2009 13:33

Lady написа: renka86 убедена съм че мъжъ ти ще се осъзнае и ще се върне при теб и малкия , много зависи и от това на колко години е мъжът ти , ето моя чак когато навърши 30 започна да ми говори за деца , а сега аз съм бременна на 29 , а той на 35 Изображение . А ако не е неудобно ... какви са ви отношенията в момента ?

Според мен това е най хубавата възраст да си имаш бебе.Достатъчно отговорни сте станали и би трябвало да сте се наживели(не че като се появи бебето социалния живот свършва,просто прериотетите стават други)Родих Алекс на 28 години и се чуствах наистина готова да стана майка.Най важното е да са ви живи и здрави дечицата.Лека бременост и раждане.Успех Изображение
ИзображениеИзображение
Аватар
pupe64e
Фен на Mamaibebe
 ---

Мнениеот Lady на 18 Фев 2009 13:54

pupe64e написа:Лека бременост и раждане.Успех Изображение

Мерси Изображение
Изображение
Аватар
Lady
Пристрастен
 ---

Мнениеот Elisha на 18 Фев 2009 14:06

Аз на 21 години станах майка, а мъжа ми беше на 23. това не ме прави по-малко отговорна. Знам, че вече няма на кафенца и срещи с приятели, както преди, сега всичко е съобразено с малкия, но това не означава, че сме загърбили социалните си контакти на цяло. Моят мъж продължава да излиза всяка събота или неделя, къде на кафе, къде да обикалят по Автопазара да зяпат, но в това няма нищо лошо. Аз също съм свободна да излизам с приятелки, ако искам. Естествено, че нищо не е както преди, но мисля, че за това трябва да се помисли преди да решиш да станеш родител. Ренка, много съжалявам, че мъжът ти е предпочел компютъра и телевизора пред теб и сина си, много е мъчно, но има и такива мъже. Дано наистина скоро осъзнае грешката си и се върне...ако ти това искаш, разбира се.
Моят мъж искаше още преди 2 години да имаме дете, но не се чувствах достатъно пораснала, ако зависеше от него, досега малкия да е поне на 2.
Изображение
Изображение
Аватар
Elisha
Жител на Mamaibebe
 ---

Мнениеот Lady на 18 Фев 2009 15:28

Elisha естествено че не си по малко отговорна :wink: , шапка ти свалям че си решила да станеш майка още на 21 , просто ние бяхме с малко по различни разбирания ..........а и честно да си призная ..... ми живееше ми се Изображение , даже мойто мъжче ми казвал че много по рано е искал деца ама понеже виждал че съм малка и ми се живее и за това не смеел да ми каже :sm_yahoo_30: както и да е ..... надявам се да е за добро
Изображение
Аватар
Lady
Пристрастен
 ---

Следваща

Назад към Дом, семейство, работа