Диета "Японско чудо" 2

Тук споделяйте идеите си за премахване на излишните килограми. Спазването на диети публикувани във форума www.mamaibebe.com е изцяло на ваша отговорност.

Модератори: nikita_perez, Nifada, deia80

Re: Диета "Японско чудо" 2

Мнениеот Vani4ka на 05 Авг 2012 00:12

Аз от понеделник почвам,успех на всички.
alex_miss,ти колко време караш вече,колко свали....
Изображение
Vani4ka
Жител на Mamaibebe
 ---

Мнениеот alex_miss на 07 Авг 2012 00:58

До сега съм 5кг надолу обаче имам прегрешения :oops: :oops: :oops: :oops: :oops: :oops: :oops: :oops: :oops: бях на погача и пих малко алкохол и ядох сладко но днес съм си по менюто :D :D :D :D ще видим до края :roll: :roll: :roll: :balloons: :champagne: :champagne:
alex_miss
Начинаещ
 ---

Мнениеот Alehandri4ka на 21 Авг 2012 10:30

Здравейте момичета :congratulations: Ако има желаещи да започнат... може да се подкрепяме :balloons: Аз започвам от утре. Днес ми е последен ден от диетата със зелева супа. Много се рових по форумите и се чудих как да продължа нататък и реших да направя "Японско чудо", вместо да си правя 2 дни почивка от "Зелевата супа". Имам желание и воля. Пожелайте ми успех :oops: Ще пиша как върви при мен отслабването :D
Аватар
Alehandri4ka
 ---

Мнениеот Alehandri4ka на 22 Авг 2012 15:14

Здравейте момичета :balloons: Днес ми е първи ден. Не чувствам глад. Изпила съм 2 л вода до момента, а до края на деня има още време :lol: Продължавам смело и упорито напред :cheers2:
Аватар
Alehandri4ka
 ---

Мнениеот Alehandri4ka на 23 Авг 2012 12:17

Май май сама се оказах тук, без други последователи :cry: Не се притеснявам обаче. Влизам тук, за да докладвам. Имам малък напредък с "Японското чудо" :D Но ще докладвам в края на първата седмица какъв е моят резултат. Дано не ми се разсърдите :oops: успех желая на всички, които са решили да спазват някакъв режим за сваляне на излишните килограми :balloons:

Желая на всички ви лек и усмихнат ден :cheers2:
Аватар
Alehandri4ka
 ---

Мнениеот Alehandri4ka на 23 Авг 2012 12:31

Viki7 Ти как се справяш с твоето "Японско чудо"? :wink:
Аватар
Alehandri4ka
 ---

Мнениеот viktoriqgdimitrova на 29 Авг 2012 12:56

Здравейте,
от днес и аз съм с вас.
ИМАМ ЖЕЛАНИЕ, НО ДА ВИДИМ ИМАМ ЛИ ВОЛЯ :D
viktoriqgdimitrova
Начинаещ
 ---

Мнениеот kiki riki на 05 Сеп 2012 09:03

Момичета да ви попитам.Мога ли да си пия кафето с малко захар или мед.Това единствено ме спира да започна диетката отново.Е първият път се провалих :oops: Уфф пусуто кафе не мога да го пия горчиво :cry:
Изображение
kiki riki
Пристрастен
 ---

Мнениеот Emma84 на 11 Сеп 2012 22:55

Пробвай със захарин или друг подсладител.
Аватар
Emma84
Редовен
 ---

Мнениеот mikimiki на 17 Сеп 2012 23:43

Някой желаещ да започне с мен ? Имам излишни 10 кг. И трябва на всяка цена да ги сваля защото след. Две раждания ако не ги сваля така ще си останат завинаги а не ми се иска .
Изображение
Изображение

Изображение
mikimiki
Фен на Mamaibebe
 ---

Мнениеот krems на 12 Окт 2012 15:02

Здравейте отново :) Мики и аз се присъединявам с теб.Успех !
Аватар
krems
Начинаещ
 ---

Мнениеот stoikova на 02 Ное 2012 17:08

Здравейте, нова съм :) Първо- браво на всички момичета успели да издържат 14 дена на тази диета.
Аз съм едва на 4-ти ден, но днес имах леееко прегрешение- изядох освен двете яйца + един морков /нямаше сок от моркови/, хапнах и малко шопска салата без подправки - около 2часа след обяда, който беше в 13ч.. Не вярвам да е толкова фатално :)
Имам следния въпрос:
Висока съм 1,68 и тежа около 50кг - между 45-53кг се въртя. Лошото е че качвам прекалено бързо и най-големият ми проблем е разширения стомах :(
За 4 дена забелязвам промени в талията, малко в бедрата и дупето. Надявам се да стигна до заветните 46-47кг.
Реално от колко кг съм почнала- не знам. В деня преди диетата бях около 52кг (но знаейки, че почвам диета хапнах обилно хляб, сладко, вечеря и каквото видях), сутринта на 4-я ден бях около 49.5кг.
Понеже ако наистина се смъкват до 10кг за 2 седмици, то аз ще изчезна, идеята ми е, ако я спазвам седмица дали ще мога да задържа килограмите?
И дали пустия стомах ще го свия....

Ако изобщо някой чете темата, ще бъда благодарна за отговор :)

Хубав ден, момичета!
stoikova
 ---

Мнениеот nikita_perez на 02 Ное 2012 18:33

Здравей ,Стойкова !
Първо :
Качваш , защото гладуваш и сваляш екстремно .После пак минаваш на режим с по-големи порции - от там ти идва разширения стомах.При гладуване се сваля , но организмът в един момент минава на режим "складиране за черни дни " :mrgreen: и от всяка хапка трупа грамове ... За това качваш непрекъснато.Пиша го не само конкретно за теб - може да съм в грешка .Така е по принцип !!! Има хора , които са го доказали това. :wink:
Второ :
10 кг според мен може да смъкне за две седмици само някой с наднормен тегло.С твоите стартови килограми най-много да смъкнеш 4-5 кг и да си навлечеш стомашни болки , световъртеж заради слабост и по-ниско кръвно.Тази диета е много драстична и "гладна".Отслабва се с ядене и то колкото по-бавно , толкова по-добре .Не си мисли ,че съм зла , дебела и завистлива жена , точно обратното .Казвам ти го с най-добри чувства и от опита на човек , който също така се е лутал из диети и се вманиачавал за килограмите си.Ти си решаваш ... Успех !
Изображение
Изображение
Аватар
nikita_perez
Модератор
 ---

Мнениеот stoikova на 02 Ное 2012 21:54

nikita_perez написа:Здравей ,Стойкова !
Първо :
Качваш , защото гладуваш и сваляш екстремно .После пак минаваш на режим с по-големи порции - от там ти идва разширения стомах.При гладуване се сваля , но организмът в един момент минава на режим "складиране за черни дни " :mrgreen: и от всяка хапка трупа грамове ... За това качваш непрекъснато.Пиша го не само конкретно за теб - може да съм в грешка .Така е по принцип !!! Има хора , които са го доказали това. :wink:
Второ :
10 кг според мен може да смъкне за две седмици само някой с наднормен тегло.С твоите стартови килограми най-много да смъкнеш 4-5 кг и да си навлечеш стомашни болки , световъртеж заради слабост и по-ниско кръвно.Тази диета е много драстична и "гладна".Отслабва се с ядене и то колкото по-бавно , толкова по-добре .Не си мисли ,че съм зла , дебела и завистлива жена , точно обратното .Казвам ти го с най-добри чувства и от опита на човек , който също така се е лутал из диети и се вманиачавал за килограмите си.Ти си решаваш ... Успех !

Благодаря за отговора, Ники :)
Мисля си, че имам и някакъв хормонален проблем. Но накратко за мен: бивша спортистка съм, занимавах се 3-4 год. с акробатичен рокендрол и бях с перфектното тяло - стегнати крака, оформени коремни муслули /като по учебник :D/. Поради травма спрях да тренирам, качих 12кг. за норматив /няма и месец/. Около 3 год. си разхождах "новото тяло", докато не дойде бала. Къде от притеснение, къде от друго, тези 12кг изчезнаха. Поддържах си перфектните за мен 47-48кг. И после изведнъж- пак 60кг. Тогава опитах да се огранича малко от хляб и сладко, но не помръднах и грам. Миналата година, отново неусетно тези килограми изчезнаха. От 59кг смъкнах на 51кг, после без да си променям хранителните навици /хляб, сладко, пици..../, смъкнах още 4-5кг. От миналата година лятото се въртя между 46-48кг. Какво ми стана пак, не знам. Паласки, дупето порасна и "любимият ми" разширен стомах. Аз веднъж оправя ли стомаха, няма да побирам такива колосални количества вкуснотии :D С диети никога не съм се занимавала, ама никога - слаба, дебела, каквато съм- такава. Ама, да ти кажа честно- хареса ми да влизам в най-малкия номер дънки...
О, да не забравя най-важния фактор - работя на бюро, а до офиса ходя с кола, т.е. движения нямам кой знае колко, а вечер съм толкова каталясала, че време и сили за спорт няма. Уф.... какво да правя... :) Дали да доизкарам диетата, или да опитам още малко, за да ми свикне стомаха да яде по-малко?
stoikova
 ---

Мнениеот nikita_perez на 02 Ное 2012 23:09

Аз също съм 47-48 кг и си ги поддържам с неядене късно вечер и обилна сутрешна закуска .Няма нещо , което да не ям.Но и кърмя в момента ,а това гори калории.Както и да е .И на мен ми харесва да нямам паласки и да влизам в най-малък номер панталон / дънки ... Истината е , пак ще се повторя , не става с гладуване , каквато е тази диета .
Изображение
Изображение
Аватар
nikita_perez
Модератор
 ---

ПредишнаСледваща

Назад към Диети