За напълняване

Тук споделяйте идеите си за премахване на излишните килограми. Спазването на диети публикувани във форума www.mamaibebe.com е изцяло на ваша отговорност.

Модератори: nikita_perez, Nifada, deia80

За напълняване

Мнениеот Geritop на 09 Ное 2007 18:39

Аз пък искам да си запазя 52-та кг и ако мога да кача още 5. Има ли мами, които знаят диети за качване на килца?
Изображение[/url]Изображение[/url]
Аватар
Geritop
Жител на Mamaibebe
 ---

Мнениеот baby_188 на 09 Ное 2007 20:12

Да ти кажа и аз постоянно слабея и съм изпадала в същото полужение като тебе.Сега съм точно 40 кг. и се надявам да не отслабна повече.Преди да забременея бях станала 38 кг. и бях грозно слаба.Тогава исках страшно много да напълнея поне с 2 кг.Аз успях;ама като забременях.Това беше моето решение.
Ако искаш може да пробваш да хапваш повече сладко и тестени изделия.Яж повече. :wink:
Пожелавам ти успех!
Изображение
Изображение
Аватар
baby_188
Жител на Mamaibebe
 ---

Мнениеот alex76 на 10 Ное 2007 10:27

Сладурчета благородно ви завиждам :sm_174:
Де да бях и аз така :wink: а не в постоянна борба с гадните кг :(
Папкайте повече и висококалорични храни и може би ще трупнете по някое килце :wink2: Успех :sm_174: :sm_174: :sm_174:
Изображение
Изображение
Аватар
alex76
Жител на Mamaibebe
 ---

Мнениеот Geritop на 10 Ное 2007 17:48

baby_188 написа:Да ти кажа и аз постоянно слабея и съм изпадала в същото полужение като тебе.Сега съм точно 40 кг. и се надявам да не отслабна повече.Преди да забременея бях станала 38 кг. и бях грозно слаба.Тогава исках страшно много да напълнея поне с 2 кг.Аз успях;ама като забременях.Това беше моето решение.
Ако искаш може да пробваш да хапваш повече сладко и тестени изделия.Яж повече. :wink:
Пожелавам ти успех!

Бейби, аз съм висока 170 и преди да забременея бях 46 кг и аз минавах за грозно слаба. През бременността станах 62 и сега съм 52.
А хапвам всичко: сладко, свинско, пържено, тестени храни....
Аватар
Geritop
Жител на Mamaibebe
 ---

Мнениеот natalisim на 10 Ное 2007 21:41

Ох, и аз съм тази група - "на грозно слабите", висока съм 169 см и тежа по-малко от 45 кг. Спрях да се тегля вече! Даже и аз пуснах такава тема за напълняването, но аз си знам че слабея от нерви, преумора, недоспиване и нередовна хранене.
ИзображениеИзображениеИзображение
natalisim
Фен на Mamaibebe
 ---

Мнениеот baby_188 на 11 Ное 2007 00:48

Geritop написа:
baby_188 написа:Да ти кажа и аз постоянно слабея и съм изпадала в същото полужение като тебе.Сега съм точно 40 кг. и се надявам да не отслабна повече.Преди да забременея бях станала 38 кг. и бях грозно слаба.Тогава исках страшно много да напълнея поне с 2 кг.Аз успях;ама като забременях.Това беше моето решение.
Пожелавам ти успех!

Бейби, аз съм висока 170 и преди да забременея бях 46 кг и аз минавах за грозно слаба. През бременността станах 62 и сега съм 52.
А хапвам всичко: сладко, свинско, пържено, тестени храни....

И аз така.Хапвам всичко и по-много;ама не ми се лепи.Преди да забременея даже бях тръгнала по лекари.Съмняваха се;че имам гуша но за щастие нищо ми нямаше.Тогава си правих какви ли не изследвания и нищо.В този период обаче имах много проблеми на главата и да ти кажа мисля;че може всичко да е било на нервна почва.То си е и до структора.Едни са пълни;други прекалено слаби.Аз все още не съм открила рецепта за напълняване.
Изображение
Изображение
Аватар
baby_188
Жител на Mamaibebe
 ---

Мнениеот MISTIKA на 11 Ное 2007 00:52

Мацки,стига бе,аз също съм минус 20 (174см на 54кг,даже 53 напоследък),но си се чувствам много добре и така мисля,че и изглеждам.Радвайте се на метаболизма си,а с годинките неминуемо ще сложим по3-5килца,така,че...споко :wink:
Последна промяна MISTIKA на 13 Ное 2007 13:47, променена общо 1 път
Аватар
MISTIKA
Жител на Mamaibebe
 ---

Мнениеот Geritop на 12 Ное 2007 20:33

Да бе, Мисти, но като все ти казват: Малееей, ще се счупиш! Ти ядеш ли изобщо? И ми писва....
Аватар
Geritop
Жител на Mamaibebe
 ---

Мнениеот alex76 на 13 Ное 2007 00:02

MISTIKA написа:Мцки,стига бе,аз също съм минус 20 (174см на 54кг,даже 53 напоследък),но си се чувствам много добре и така мисля,че и изглеждам.Радвайте се на метаболизма си,а с годинките неминуемо ще сложим по3-5килца,така,че...споко :wink:

Geritop написа: Ти ядеш ли изобщо?
Абе Мисти и аз това се чудя :wink2: :kiss3: :love1:
Изображение
Изображение
Аватар
alex76
Жител на Mamaibebe
 ---

Мнениеот MISTIKA на 13 Ное 2007 13:46

Geritop написа:Да бе, Мисти, но като все ти казват: Малееей, ще се счупиш! Ти ядеш ли изобщо? И ми писва....

Ми нека казват,а в същото време правят какви ли не диети,за да станат като мен...айде,моля,моля,такива злобарски изказвания не ме впчечатляват.
Аватар
MISTIKA
Жител на Mamaibebe
 ---

Мнениеот kloie на 13 Ное 2007 14:39

Спорта милички,има двоен ефект.Много често стимулира апетита,ако липсва такъв. :lol:
Изображение
Аватар
kloie
Фен на Mamaibebe
 ---

Мнениеот MISTIKA на 13 Ное 2007 14:54

kloie написа:Спорта милички,има двоен ефект.Много често стимулира апетита,ако липсва такъв. :lol:

Точно така 8)
Аватар
MISTIKA
Жител на Mamaibebe
 ---

Мнениеот alex76 на 13 Ное 2007 15:57

MISTIKA написа:
Geritop написа:Да бе, Мисти, но като все ти казват: Малееей, ще се счупиш! Ти ядеш ли изобщо? И ми писва....

Ми нека казват,а в същото време правят какви ли не диети,за да станат като мен...айде,моля,моля,такива злобарски изказвания не ме впчечатляват.
Ей Мисти ти да не ме включи и мен към злобарските изказвания :wink2: :love1: Всичко е в кръга на шегата :kiss3: :kiss3: :kiss3: :love1: :love1: :love1:
Отговори ми че да не ми е тъжно :cry:
Изображение
Изображение
Аватар
alex76
Жител на Mamaibebe
 ---

Мнениеот MISTIKA на 13 Ное 2007 17:27

alex76 написа:
MISTIKA написа:

Ей Мисти ти да не ме включи и мен към злобарските изказвания :wink2: :love1: Всичко е в кръга на шегата :kiss3: :kiss3: :kiss3: :love1: :love1: :love1:

Алекс,какви са тези глупости,бе мило,нали знаеш,че теб те обичам :P ...имам впредвид странични хора,или приятелки,ама от тези в кавички :evil:
Аватар
MISTIKA
Жител на Mamaibebe
 ---

Мнениеот alex76 на 13 Ное 2007 18:01

MISTIKA написа:
alex76 написа:
MISTIKA написа:

Алекс,какви са тези глупости,бе мило,нали знаеш,че теб те обичам :P ...имам впредвид странични хора,или приятелки,ама от тези в кавички :evil:
:kiss3: :love1: :love1: :love1:
Изображение
Изображение
Аватар
alex76
Жител на Mamaibebe
 ---

Следваща

Назад към Диети