ПоМоЩ

Тук споделяйте идеите си за премахване на излишните килограми. Спазването на диети публикувани във форума www.mamaibebe.com е изцяло на ваша отговорност.

Модератори: nikita_perez, Nifada, deia80

ПоМоЩ

Мнениеот glupa4e на 02 Сеп 2007 13:53

Здравейте, мами! На мен не ми е тук мястото, защото съм на 14 ,ноо мисля ,че тук ще ми окажете най-добра помощ(поне силно се надявам ;) ).Имам проблемче с кг.Трябва да смъкна 8-10 може ли някой да ми помогне?????????????????!!!!!!!!!!!!!!!
glupa4e
 ---

Мнениеот gerinceto на 02 Сеп 2007 13:58

Фитнес,,,,,Плодове и Зеленцучи
Изображение
Изображение
Аватар
gerinceto
Жител на Mamaibebe
 ---

Мнениеот pinko_bl на 02 Сеп 2007 16:26

Пробвай с японското чудо, но сериозно (е ако не се чувстваш добре, разбира се, че ще я спреш) и Л-карнитин.
Аватар
pinko_bl
Фен на Mamaibebe
 ---

Мнениеот pile82 на 02 Сеп 2007 16:27

Герин4ето е права!И по-малко седене пред компа и пове4е разходки,ограни4аваш сладкото и тестените изделия.Успех!!!
Аватар
pile82
Пристрастен
 ---

Мнениеот kate на 02 Сеп 2007 16:40

pinko_bl Пуснато на: Нед Сеп 02, 2007 3:26 pm Заглавие:

--------------------------------------------------------------------------------

Пробвай с японското чудо, но сериозно (е ако не се чувстваш добре, разбира се, че ще я спреш) и Л-карнитин.

Аз не бих я съветвала да се хвърли на Японско чудо, тъй като е много малка за такива драстични диети-и това ще обърка метаболизма й...още повече че е във възраст в която тялото й тепърва се развива-както и организма й!
Тази диета бих я препоръчала на момичета поне над 18... :roll:

Движи се....вземи си карта за фитнес- намали храненето...тестените неща..снаксове, чипсове,бисквити,кубети(буклуците под всичката им форма) Хапвай стойностна храна, пии много вода и не оставай гладна! :wink:
Изображение Изображение

Няма неизпълнени мечти - има изоставени желания!Изображение
Аватар
kate
Жител на Mamaibebe
 ---

Мнениеот eleonora87 на 02 Сеп 2007 16:58

спорт спорт спорт и пак спорт-ти4аи,играй волейбол,баскетбол.постарай се всяка свободна секунда да си във движение.намаляваш тестените изделия,сладките неща и най-ве4е шоколада.консумирай пове4е плодове,зелен4ици,пий пове4е те4ности оба4е не газирани,защото знам 4е от тях се надебелява най-ве4е вода,оба4е както е казала по горната мама не оставай гладна ,защото няма да издържи6 дълго време и ще се наяде6 като свиня с извинение и си е същото (не се обиждай това беше пример само)хайиде успех в отслабването :wink:
Аватар
eleonora87
Жител на Mamaibebe
 ---

Мнениеот pa$$ion на 02 Сеп 2007 17:22

Аз бих искала да те питам наистина ли имаш нужда от отслабване или просто си си втълпила това от много гледане на телевизия и списания?
Колко си висока и колко тежиш в момента?С какво се храниш попринцип и спортуваш ли нещо?
Аватар
pa$$ion
Фен на Mamaibebe
 ---

Мнениеот eleonora87 на 02 Сеп 2007 19:35

а и друго забравих да кажа да не ядеш пред телевизора!а пък на мен пред него ми е най-вкусно :oops: :oops: :oops:
Аватар
eleonora87
Жител на Mamaibebe
 ---

Мнениеот kate на 02 Сеп 2007 19:49

А бе то не пречи да се яде...ама какво-там е въпроса! :fancy: На мъжо да речем му е най-удобно да хрущи един пакет чипс...но за теб това не е препоръчително! :wink3:
Изображение Изображение

Аватар
kate
Жител на Mamaibebe
 ---

Мнениеот glupa4e на 02 Сеп 2007 19:53

ami 168 sam visoka tam nqkade ne to4no i teja 63 a sam balerina i beh 53 kg tova kg v koito naistina se 4uvstvam dobre ne sam si vtalpila 4e sam debela az sam palna a ne debela no go ijdam povqrvaite mi az si napravih tova s kg no eeee dalga istoriq vaprosa e 4e ima 2 sedmici do na4aloto na u4ilishte i iskam da svalq pone 4-5 kg i dosta se 4uda za qponskoto 4udo i ot predi da pusna temata
glupa4e
 ---

Мнениеот glupa4e на 02 Сеп 2007 19:59

Моля ви кажете ми нещоо и трябва от утре да го започна затова моляяяяя пишееееетеееееееее
glupa4e
 ---

Мнениеот pa$$ion на 02 Сеп 2007 21:55

Аз мисля,че си прекалено малка ,за да спазваш строги диети и малко късно си се сетила да отслабваш за 15 Септември.Присъединявам се към мненията на eleonora87 и kate.Спортувай повече,спри газираното,тестените неща(може да ядеш хляб Бонус),намали и сладкото,ако ти се дояде много яж плод,меда също е полезен,от време на време може и малко шоколад,но 2-3 блокчета,не повече и за предпочитане е натуралния.Гледай да не преяждаш вечер и да ядеш по 4-5 пъти на ден на малки порции,така стомахът ти ще се свие и ще се научиш да ядеш по-малки количества.Наблегни на плодовете,зеленчуците,нетлъстото месо(пилешко,телешко),поне 1-2 пъти седмично яж риба.Научи се да се храниш бавно,сдъвквай храната поне 10-15 пъти преди да я глътнеш-така стомаха я преработва по-лесно.
Аватар
pa$$ion
Фен на Mamaibebe
 ---

Мнениеот kate на 02 Сеп 2007 22:14

Не е важно да свалиш килограмите до 15-само и само приятелите да те видят във форма! Това е глупаво!!!
:down: Мисли за здравето си!!! То е преди всичко...
Свали си нужните килограми-бавно и трайно...и със сигурност ще знаеш че ще останеш жива и здрава.
Защо говоря за здравето???
Моя най-добра приятелка й окапа косата от драстични диети!Получи анемия, припадаше и какво ли не(това по времето когато бях ученичка) Момичето едва се оправи-3 години след това!!!
:? Това са истини-не си мисли че всичко е игра!
Хранителния режим е много важно нещо!!! :idea:

Съжалявам ако ти звуча като някаква зла майка-НО се надявам да ме разбереш-преди да направиш грешка! :roll:
Айде...успех и умната! :flowers:
Изображение Изображение

Аватар
kate
Жител на Mamaibebe
 ---

Мнениеот glupa4e на 02 Сеп 2007 22:19

ohhhhh znam 4e ne trqbva drasti4ni dieti no iskam samo parvite kilca po barzo za sled tova az sam si namislila super rejim4e
glupa4e
 ---

Мнениеот Поци на 02 Сеп 2007 23:07

Месо,зеленчуци,плодове-спорт :wink:
Аватар
Поци
Редовен
 ---

Следваща

Назад към Диети