БИЛКАТА ЗА ОТСЛАБВАНЕ НА Д-Р ЛОЗАНОВ

Тук споделяйте идеите си за премахване на излишните килограми. Спазването на диети публикувани във форума www.mamaibebe.com е изцяло на ваша отговорност.

Модератори: nikita_perez, Nifada, deia80

Re: БИЛКАТА ЗА ОТСЛАБВАНЕ НА Д-Р ЛОЗАНОВ

Мнениеот mariamihaela на 30 Яну 2008 22:26

Мнението е изтрито от модератор!

Момичета, моля ви, раздавайте си телефонни номера и сайтове на лични, за да не се тълкува като реклама.
Нифада
Изображение

Изображение

Изображение Изображение
mariamihaela
Начинаещ
 ---

Отслабване чрез билката на д-р Лозанов

Мнениеот pepito86 на 25 Мар 2008 14:13

[size=85]Zdraveite mami. Ako iskate da otslabnete be problemi...az nau4ih edin nov metod,koito do sega ne bqh go vijdala v neta. edna priqtelka mi kaza 4e si e pory4ala tazi bilka i za 4 meseca e svalila celi 9 kg. re6ih i az da si pory4am. Ot dnes po4vam da q piq. Ako iskate opitaite i vie. ^te vi dam saita mu v neta.

Здравейте, мами. Ако искате да отслабнете без проблеми ... аз научих един нов метод, който до сега не бях го виждала в нета. Една приятелка ми каза, че си е поръчала тази билка и за 4 мес. е свалила 9 кг. Реших и аз да си поръчам. От днес почвам да я пия. Ако искате опитайте и вие. Ще ви дам сайта му в нета Линкът е изтрит от модератор

Писането на КИРИЛИЦА е ЗАДЪЛЖИТЕЛНО.
Ако нямате кирилизираща програма, моля ползвайте КРЕДОР.
ПОСЛЕДВАЩИ МНЕНИЯ НА ЛАТИНИЦА ЩЕ БЪДАТ ИЗТРИВАНИ БЕЗ ПРЕДУПРЕЖДЕНИЕ.

Модератор
pepito86
 ---

Мнениеот renete на 21 Апр 2008 11:44

Някои знае ли какви билки са включени в този чай- лонг лайф? Може ли да се пие от кърмачки? Дали наистина се отслабва с него?
renete
 ---

Мнениеот Toni_Jeleva на 21 Май 2008 21:57

Хмм,дали ще има ефект, аз се отчайвам вече
Изображение
Изображение
Аватар
Toni_Jeleva
Жител на Mamaibebe
 ---

Мнениеот Mari - Kristin на 27 Май 2008 19:06

Здравейте и от мен момичета!
Аз си поръчах билката и ми предстои да я пия с надеждата да сваля най-накрая излишните килограми. Много мои познати пиха от нея,наистина резултатите при всички бяха различни,но никой не каза,че не му действа.Дори тези със стомашни проблеми се излекуваха,а отслабването по техните думи е трайно.
Изображение
Аватар
Mari - Kristin
 ---

Мнениеот cat на 04 Авг 2008 21:18

има ли магазин в София и къде се намира от къде да си купя LONG LIFE
cat
 ---

Re:

Мнениеот juspar на 10 Авг 2008 23:00

Момичета,Защо си пилеете парите и нервите да пиете и търсите и търпите страничните ефекти на какви ли не измислени продукти за отслабване??..Е,вие не се ли уважавате поне малко..според мен всички изкуствени препарати за отслабване са малко или много опасни за здравето (историята на kalinkata доста цветно го доказва),а малкото билки които са безвредни за здравето са просто разхлабителни..По-добре обърнете внимание на храненето си и малко повече движение..

emma_b написа:Разбрах за тях случайно, от колегата. Жена му беше отслабнала за 1 година със 18 кг.

С подходящ хранителен режим и движение 18кг се свалят и за по-малко без "вълшебни"отвари!!
Аватар
juspar
Фен на Mamaibebe
 ---

Re: Re:

Мнениеот renete на 11 Авг 2008 12:50

Сподели какъв хранителен режим си спазвала та отслабна толкова. Аз родих през март и немога да сваля и 1кг., от месец не ям хляб карам повечето на зеленчуци, а относно билката купих си я и изпих 2л. от нея без никакъв ефект.
renete
 ---

Мнениеот juspar на 17 Авг 2008 22:41

renete написа:Сподели какъв хранителен режим си спазвала та отслабна толкова. Аз родих през март и немога да сваля и 1кг., от месец не ям хляб карам повечето на зеленчуци, а относно билката купих си я и изпих 2л. от нея без никакъв ефект.

Аз съм на режима "Дюкан" (с малко екстри,т.т плодове и чат-пат нещо извън списъка със разрешени храни),но пак имам резултати..Всички диети се базират на намален прием на мазнини и въглехидрати,за сметка на протеините..,което ще рече постни меса,риба,обезмаслени млечни продукти,яйца,зеленчуци (без богатите на нишесте) и плодове (без банани,грозде,череши и прекалено наситените на захар..)Като разгледаш 10-на хранителни режима,ще видиш че всичките си приличат..и да не забравяме водата и движението!!Дано съм била полезна!! 8)
Аватар
juspar
Фен на Mamaibebe
 ---

Мнениеот renete на 19 Авг 2008 16:02

Започнах да отслабвам след като спрях да кърмя, защото кърмата ми сама си спря още на 2м.Тогава започнах диета отначало само на салати и вода,тогава почваха зелените салати през пролетта, ям само печено на фурна или скара без никакви мазнини.
Носега от 6дни започнах Дюкан и съм свалила 4кг.
renete
 ---

Мнениеот juspar на 19 Авг 2008 22:15

renete написа:Но сега от 6дни започнах Дюкан и съм свалила 4кг.

Ами хайде,бързо идвай в нашта темичка..viewtopic.php?f=11&t=12110&st=0&sk=t&sd=a какво се моташ.. :emon11:
Аватар
juspar
Фен на Mamaibebe
 ---

Мнениеот nikita_perez на 03 Мар 2009 20:54

Свекърва ми винаги е била пълничка , но изведнъж свали доста .Някой дрехи започнаха да и стоят като подарени .Питах я как е отслабнала и тя кза , че с билките на този д-р Лозанов .Пиела отвара от тях в продължение на 2 месеца и свалила 10кг без да се лишава от никаква храна .За сметка на това е ходела по четири-пет пъти до 00 .От август нищо не е качила от сваленото , въпреки че си хапва .Само вечерята гледа е по-"слаба" .
Милото се нави да поръчаме от тези билки , има да сваля 10кг и все не му вървят диетите .Ограничи някой храни , свали 3-4 кг и толкова .
Малко съм скептично настроена към тези билки , но решението си е негово .
Така и не разбрах отвара ли се купува или смес от билки .Свекито ми показа едно пликче , в което имаше поне 20 вида билки .Бяха изредени на едно лисче , но така и не ги погледнах .
Като получим въпросното "чудо" пак ще ви пиша.
Изображение
Изображение
Аватар
nikita_perez
Модератор
 ---

Мнениеот nandi.76 на 04 Мар 2009 00:55

Аз миналата година пих същата отвара,изпих половин шише -0.500гр.и се отказах.Незнам дали е до организъм ,но аз започнах след такова често ходене до wc,да се храня повече отколкото преди да започна да я пия и така се отказах.Беше ми супер гадна за пиене.
Аватар
nandi.76
Начинаещ
 ---

Мнениеот Nifada на 08 Мар 2009 00:36

Янче, пия я от повече от месец и освен да търча до кенефа като побъркана, друго не ми се е случило. Дори имам чувството, че съм качила. но ми я препоръча една приятелка, която каза, че я е пила дълго време без никакъв резултат и по едно врме дори е забравила, че я пие за да отслабне. После изведнъж е започнала да слабее и сега е много слаба. Аз изпих една бутилка от литър и половина. сега пия втора.. И ще я пия поне още месец за да видя дали все пак няма да мръдна на някъде.
ИзображениеИзображение
Аватар
Nifada
Модератор
 ---

Мнениеот nikita_perez на 24 Мар 2009 19:56

Снежи , ти как го пиеш тоя чай?
На нас не ни дадоха упътване , защото чая го получи свеката за n-ти път .Тя каза ,че се пие сутрин и вечер половин час преди хранене по 2 с.л. Два дена се пие , един се почива .
Милото не сваля и не се разхлабва , тъкмо обратното . :shock:
Изображение
Изображение
Аватар
nikita_perez
Модератор
 ---

ПредишнаСледваща

Назад към Диети