БИЛКАТА ЗА ОТСЛАБВАНЕ НА Д-Р ЛОЗАНОВ

Тук споделяйте идеите си за премахване на излишните килограми. Спазването на диети публикувани във форума www.mamaibebe.com е изцяло на ваша отговорност.

Модератори: nikita_perez, Nifada, deia80

Мнениеот nikita_perez на 29 Сеп 2007 22:12

kama4e написа:Не съм чувала нито за самия доктор, нито билките му.

И аз също.
Изображение
Изображение
Аватар
nikita_perez
Модератор
 ---

Мнениеот Mam4e 85 на 17 Окт 2007 18:13

А откъде мога да си закупи такава билка2
[/Изображение
Аватар
Mam4e 85
Фен на Mamaibebe
 ---

Мнениеот Bonbon на 17 Окт 2007 18:23

Често казано не бих пила :?
Изображение
Изображение
Изображение
Аватар
Bonbon
Жител на Mamaibebe
 ---

Мнениеот kalinkata на 31 Окт 2007 12:57

Такаааааа ...
Оказа се, че и по тази тема имам какво да кажа, въпреки че си мислех, че знам най-много за диетата на Дюкан.
Въпросният д-р Лозанов не е никакъв доктор. С билката му наистина се свалят килца, но до един момент и за задържане на килограмите и дума не може да става. Май се пиеше така: два дни сутрин и вечер по 2 ч.л., ден или два - почивка. Има и разновидности - обикновена и концентрат.
Научих за тази билка от позната, която я препоръча, и въпреки че съм недоверчива, след като видях резултата при нея се навих. Както съм ви казвала, много ми е трудно да пазя диети, защото се изкушавам лесно, обичам сладките неща, не искам да се лишавам от нищо и винаги търся лесния начин за отслабване. Бях толкова заслепена, че сега само като се сетя ми се иска да изтрия с една гумичка тези моменти от живота си.
Та, пиех си аз билката и бях доволна. Не ми беше проблем диарията - винаги след като хапнех нещо, трябваше да ходя до тоалетната, но свалях и това ми стигаше. В един момент, обаче, започнах да повръщам след всяко ядене. Вкусно ми беше докато ям, но до 10 минути след това започваше да ми се гади и повръщах. Минаха 5 дни така и реших, че трябва да я спра. Спрях я за няколко месеца и когато я започнах пак - пак същото. Спрях я тотално и се надявах да запазя теглото си. Диарията си отиде, споменът за ужасния вкус на билката също. Но се появи нещо друго на мястото на диарията. Така както ходех до тоалетна по 10 пъти на ден, така минаха седмици, а аз не можех да отида по голяма нужда. Уплаших се, че ако продължава така ще се натровя. Кръвта ми ще се насити с токсини и край. Изчетох доста литература и разбрах, че последиците са наистина сериозни. Започна се ходенето по мъките - разхлабителни шоколадчета, билки, лекарства, всичко, което го има в аптеките, ходих по доктори. Дори и нещо да ми помагаше, то беше временно, а повечето от лекарствата не трябва да се използват прекалено дълго, да не говорим, че организма привиква и те престават да ти дайстват така, както в началото. След като престанаха да ми дайстват разхлабителните ходех до тоалетна веднъж на 10 дни, едвам-едвам, а за болката няма да ви разказвам, защото настръхвам само като се сетя, въпреки че са минали години. Споменът сигурно ще си отиде с мен самата. Междувременно продължавах с докторите, колко пари съм пръснала ... друга тема. Един доктор, втори доктор, трети доктор - ефект: нулев. Изследвания - всичко ми беше, уж, наред. Наложи се да постъпя в болница. Кошмар! Какво си докарах на главата, заради 2 чаени лъжици на ден и девет лева ( евтиното се оказа скъпо ). Мина повече от година и половина - НИЩО.
Перисталтиката ми е увредена за цял живот. Контролирам положението с овесените трици - много ми помагат и когато се наложи пия билката сена. Има я и на хапчета в аптеките, но е препоръчителна необработена.
Може би не винаги въпросната съмнителна билка на "д-р" Лозанов дава този ефект, но се запитайте рискува ли ви се и заслужава ли си.
kalinkata
Редовен
 ---

Мнениеот kalinkata на 31 Окт 2007 13:05

Mam4e 85, бих ти дала адреса - още го помня, но ще ми тежиш на съвестта. Просто, не го намирам за правилно.
kalinkata
Редовен
 ---

Мнениеот slanceto на 31 Окт 2007 14:14

kalinkata, благодаря ти, че сподели всичко това с нас!
Изображение
Изображение
Аватар
slanceto
Сериозен
 ---

Мнениеот alex76 на 31 Окт 2007 19:46

slanceto написа:kalinkata, благодаря ти, че сподели всичко това с нас!
И аз ти благодаря :love1:
Изображение
Изображение
Аватар
alex76
Жител на Mamaibebe
 ---

до kalinkata

Мнениеот mariamihaela на 01 Ное 2007 00:50

Заглавие: Re: Просто прочети коментара ми.
Съжелявам за това което ти се е случило.Познавам мого хора които го пият и никой не се е оплакал нито от болки нито от диария.Баща ми е на 54год и също го пие.На моя приятелка майка и е на 65год също е много доволна.В нашия град има хора които знаят за този чай от три години.Отслабнали са и така си стоят.Даже наскоро разбрах че в Търново имало някъкъв офис и можем да си поръчаме от там.Аз съм изспила 4 литра от този чай и нищо ми няма.Имах газстрит преди да започна да го пия .Болеше ме стомах и на гладно и на сито.Сега стомаха ми е супер.Без лекарства.Като се случи това със теб защо не отиде при този Лозанов.Защо не му поиска сертификат.Той нямаше да те върне.

Изображение

Изображение Изображение
mariamihaela
Начинаещ
 ---

Мнениеот kalinkata на 01 Ное 2007 11:15

Какъв сертификат за съмнителна билка, която се продава в пластмасови бутилки ?!?

Написах всичко това, защото мисля че информацията е много хубаво нещо и всеки трябва да знае и предимствата и недостатъците.

Изборът си го прави всеки за себе си, отговорността също си я носи сам. Не пожелавам на никого това, което преживях аз и затова реших да предупредя и другите, като мен. Не съм Майка Тереза, но искам вечер да спя спокойно и да знам, че съм предпазила поне някой в незнанието си да съжалява един ден.

"ЗНАНИЕТО,НЕЗНАНИЕТО - две скъпо струващи неща."
kalinkata
Редовен
 ---

Мнениеот tania7801 на 16 Ное 2007 13:30

Аз съшо съм пила преди доста време и имаше ефект.Свалих около 8 кг.Е,вкуса му е доста гаден,но се свиква.Помня,че първите 2-3 дни не можех да изляза от тоалетната,но после вече явно организма ми привикна.
Аватар
tania7801
Начинаещ
 ---

Мнениеот lideto70 на 01 Дек 2007 12:50

Преди няколко години съм пила тази билка около 3-4 месеца и наистина свалих малко килограми. На следващата година си купих пак и я пих около месец и половина, но не видях никакъв резултат. Когато бях решила да си купя още едно шише моя позната ме разубеди, т.к. била чула, че в състава и имало арсен в някакви минимални количества. Не знам дали е вярно това , но ефекта при мен беше само при първото пиене и то не беше поразителен - от около 20 излишни кг. мисля , че беше около 5 , а може и по-малко. Иначе е отвратителна на вкус и много разхлабителна. А една моя приятелка, с която си я купихме заедно/първия път/ започна от нея да повръща страшно много още на първото пиене. Така, че явно действа на всеки организъм различно. Аз лично не бих я пила отново. След това съм пила почти всичко, което излезе по аптеките, но определено нищо не е било с особен ефект. Може би не съм уцелила точния продукт, а може би нищо не може да действа без да се спазва диета. Но пък ако спазвам стриктно диета - ИМА ЛИ НУЖДА ОТ ТЕЗИ ПРОДУКТИ?
Аватар
lideto70
Начинаещ
 ---

Мнениеот Nifada на 01 Дек 2007 20:01

и аз бях започнала да я пия и много ми се гадеше от нея, дори вдигах кръвно. Не отслабнах, но аз я спрях бързо-бързо като разбрах, че от нея ми се гади.
Чувала съм, че като го питаш какво слага, той отговаря, че"не казва".
ИзображениеИзображение
Аватар
Nifada
Модератор
 ---

Мнениеот ikonomikabg на 19 Дек 2007 17:22

аз съм я пила няколко пъти накрая сеотказах защото наистина не се знае какво има вътре, което според мен е опасно. продава я въпросния лозанов вече от поне 7, 8 год.моята приятелка е много пълна ефекта бе няколко кила, които върна. на мен също не ми подейства трайно. единствения ефект е че си ноно стоп в кенефа и това те спира да ядеш. :D . който има запек сигурно ще помогне
ikonomikabg
Редовен
 ---

Re: БИЛКАТА ЗА ОТСЛАБВАНЕ НА Д-Р ЛОЗАНОВ

Мнениеот kunida на 29 Яну 2008 14:27

Здравейте, понеже от известно време издирвам координатите на въпросния доктор и се оказа че никой от познатите ми не ги помни, в нета също не ги открих, ще съм много задължена ако някой ми ги прати на ЛС. Благодаря ви предварително.
kunida
 ---

Re: БИЛКАТА ЗА ОТСЛАБВАНЕ НА Д-Р ЛОЗАНОВ

Мнениеот slanceto на 29 Яну 2008 16:18

Да ви споделя-аз и мъжът ми я пихме, но не бих казала, че има резултат-нито аз отслабнах, нито той. Остана ми спомена от несравнимо гадния вкус на това нещо...
Изображение
Изображение
Аватар
slanceto
Сериозен
 ---

ПредишнаСледваща

Назад към Диети