Схемичка?

Тук споделяйте идеите си за премахване на излишните килограми. Спазването на диети публикувани във форума www.mamaibebe.com е изцяло на ваша отговорност.

Модератори: nikita_perez, Nifada, deia80

Схемичка?

Мнениеот hashish4o на 18 Юни 2007 11:10

Добър ден!Аз съм мъж,но искам да отслабна с около 10-15 кила! :) :) :) :) :) Значи схемата ми е да пия по един чай ИНХУА преди да изям 2 домата,на другия ден да гладувам,и на другия ден същото,като го комбинирам с добри тренировки.та въпроса ми е,ще има ли ефект? :)
Аватар
hashish4o
Начинаещ
 ---

Мнениеот страхотна на 18 Юни 2007 11:19

Първо да те питам този чай за какво си пие и после само домати ли ще ядеш,защото ако е така с това меню и с усилени тренировки,ако въобще имаш сили за тях по-скоро някоя беля да си направиш.Мъжете по принцип имат по-засилен метаболизъм и по бързо свалят килограми, ама тово твоето е много зверско изпитание.
Аватар
страхотна
Фен на Mamaibebe
 ---

Мнениеот hashish4o на 18 Юни 2007 11:56

Kаква беля..?Ем то чая тука пише за какво е..Мога да издържа теста! :)
Аватар
hashish4o
Начинаещ
 ---

Мнениеот pinko_bl на 18 Юни 2007 12:30

Ще издържиш теста, няма начин и ще има ефект, но щом си решил да правиш такъв тип отслабване по-добре си яж плодове и зеленчуци, колкото ти се искат през деня, и ефектът ще е същият. Освен това няма да изтощиш толкова тялото си, защото наистина си е зверски глад на 4 домата за 3 дни. А във връзка с това, направи си диетата за повече от 3 дни - поне седмица, за да задържиш сваленото. От опит знам, че 3-дневните диети не дават постоянни резултати. И още нещо пий 2-2,5 л вода на ден, защото иначе ще губиш само течности, а не мазнинки и няма да има ефект от гладуването ти. После внимавай със захранването, че да нямаш проблеми със стомаха. И накрая - моят мъж отслабна с диетата "Японско чудо", успях да го придумам да я спазва и видя, че има ефект - 7 кг за една седмица. Освен това, вместо разни чайове, ти препоръчвам да пиеш Л-карнитин. За мен най-добър е този на "Адифарм". Успех :D
Аватар
pinko_bl
Фен на Mamaibebe
 ---

Мнениеот страхотна на 18 Юни 2007 13:42

То май само аз незнам за какво се пие този чай.
Аватар
страхотна
Фен на Mamaibebe
 ---

Мнениеот hashish4o на 18 Юни 2007 14:01

Еми да..Аз вземам Л-Карнитин,но смятам да го сменя с ФАТ БЪРНАР..Благодаря за това с водата-не го знаех.Искам само0 домати,защото сега събирам пари за миксер,и не ми остават кинти за плодове! :)

А доколкото чая,напиши в гуугъл на БГ "ИНХУА"! :D

За диетата имах предвид да я правя в продължение на 1-2 месеца!
Аватар
hashish4o
Начинаещ
 ---

Мнениеот pa$$ion на 18 Юни 2007 14:58

страхотна написа:То май само аз незнам за какво се пие този чай.

Чаят се води за отслабване,пие се три пъти на ден,една опаковка струва 6-7лв.Има разхлабващ ефект и убива апетита.
Аватар
pa$$ion
Фен на Mamaibebe
 ---

Мнениеот страхотна на 18 Юни 2007 17:14

pa$$ion, много ти благодаря за информацията,обаче имали ефект от него.Аз пия пак някакъв китайски в зелена кутиика е обаче се пие веднъж дневно и има 30пакетчета в кутииката и май е със същите действия.
Аватар
страхотна
Фен на Mamaibebe
 ---

Мнениеот pa$$ion на 18 Юни 2007 19:44

Сигурно е Сание,и аз в момента го пия него,редувам ги.Да,горе-долу ефекта им е един и същ.
Аватар
pa$$ion
Фен на Mamaibebe
 ---

Мнениеот hashish4o на 18 Юни 2007 23:43

hashish4o написа:Еми да..Аз вземам Л-Карнитин,но смятам да го сменя с ФАТ БЪРНАР..Благодаря за това с водата-не го знаех.Искам само0 домати,защото сега събирам пари за миксер,и не ми остават кинти за плодове! :)

А доколкото чая,напиши в гуугъл на БГ "ИНХУА"! :D

За диетата имах предвид да я правя в продължение на 1-2 месеца!

Oтнесохте се от темата! :)
Аватар
hashish4o
Начинаещ
 ---

Мнениеот hashish4o на 19 Юни 2007 14:29

up! :)
Аватар
hashish4o
Начинаещ
 ---

Мнениеот pa$$ion на 19 Юни 2007 19:58

Да се изкажа относно запланувания режим-ако си решил да караш 2месеца на по 2 домата през ден си си направил много грешни сметки.Това са по-малко от 100ккал,следователно организма спира да топи мазнини и започва да ги складира.Да,ще сваляш първите 2-3 седмици и след това ще спреш и в момента,в който започнеш да се храниш нормално(независима дали ще се ограничаваш)ще си върнеш всички килограми и отгоре.
Моят съвет е на ден да не падаш под 800ккал и ако искаш да спазваш лунната диета.
Аватар
pa$$ion
Фен на Mamaibebe
 ---

Мнениеот hashish4o на 19 Юни 2007 21:19

Еми човек,до колкото разбрах,майка ми ще идва след 1 месец и 3 дни от Виена,а пък я излъгах,че съм отслабнал с 20 кила,ако ги спазвам тея диети и поемам по 800 калорий,ще успея ли да отслабна с поне 15 кила? :? :? :? Знам,че звучи смешно,но фитнес-тренора ми каза,че мога,ама не го питах повече,защото той ми показа там едни упражнения...Смятам да добавя още 2 домата и по 1 варено яйце?Моля да ми отговориш на въпросите,който зададох.Благодаря предварително!
Аватар
hashish4o
Начинаещ
 ---

Мнениеот pinko_bl на 19 Юни 2007 21:53

Знаеш ли, с 20 кг няма да остлабнеш за 1 месец каквото и да правиш. Ако разгледаш по-подробно навсякъде в интернет, а и някой инструктор да питаш, реално една диета действа, т.е. отслабваш с нея, максимум 2 седмици, след което тялото се пренастройва на този режим и спира да сваля кг. Трябва ти поне една седмица почивка и след това можеш да повториш диетата иначе няма смисъл и само ще изтощаваш организма си напразно. А и да ти кажа, не е никак добре да свалиш толкова кг за един месец. Мислил ли си какво ще правиш с увисналата кожа след тези 20 кг, нали и тя трябва да се адаптира. Спазвайки една диета с добра тренировка 10-12 кг ги имаш, но не и повече. Тренирай кардио поне по час на ден, защото мазнини започват да се топят след 30-ата мин на тренировката и подържай пулса си между 108 и 128 по време на тренировка. И накрая - майка ти със сигурност не би искала да си навредиш на здравето само и само да отслабнеш толкова бързо. Какво като малко си послъгал, предполагам, че няма да те качи на кантара, за да се увери в думите ти. Не си струва да си рискуваш здравето. За 2-3 месеца ще ги свалиш тези килограми спокойно и най-вече с тренировки, а не толкова диети. Не забравяй и пиенето на повече вода. :oki: :sheep:
Аватар
pinko_bl
Фен на Mamaibebe
 ---

Мнениеот pinko_bl на 19 Юни 2007 22:05

Ето ти и тренировки тае-бо.

http://store4.data.bg/theadmin/Videos/B ... 0BootCamp/

С него се горят най-много калории в сравнение с други тренировки - 800 за час.
Аватар
pinko_bl
Фен на Mamaibebe
 ---

Следваща

Назад към Диети