Вибриращ колан за отслабване Seven omnipotence

Тук споделяйте идеите си за премахване на излишните килограми. Спазването на диети публикувани във форума www.mamaibebe.com е изцяло на ваша отговорност.

Модератори: nikita_perez, Nifada, deia80

Re: Вибриращ колан за отслабване Seven omnipotence

Мнениеот ester на 05 Юли 2009 21:04

Starozagorka написа:Здравей, Естер! Искам да те питам за уредите /от сайта/, за които казваш, че са по - истински. Ти си доволна от Вибромасажора.
Интересува ме имаш ли впечатления от уреда Вибратон Mondial. /http://www.borela.net/Mondial.php/ Какво производство са, знаеш ли?

Благодаря ти предварително! :)

Съжалявам,за този колан идея си нямам.За производството-всичко се прави най-вече в Китай,Малайзия.......Просто в БГ почти няма друго производство.Това не значи ,че всичко е боклук(е,има мно'У боклуци де,но не е задължително)
Аватар
ester
Жител на Mamaibebe
 ---

Мнениеот galinka8512 на 07 Юли 2009 15:25

Zdraveite momi4eta.Imam tozi kolan ot 3 meseca.Ako ne pazi6 dieta ot kolana efekt nqma da ima.Ima lek efekt na celulita.Ina4e pravi strahoten masaj. :D
Здравейте момичета.Имам този колан от 3 месеца.Ако не пазиш диета от колана ефект няма да има.Има лек ефект на целулита.Иначе прави страхотен масаж. :D

Писането на кирилица е задължително във форума .Ако нямате кирилизираща програма , моля използвайте Кредор . Следващи Ваши мнения на латиница ще бъдат изтривани без предупреждение .
Модератор
galinka8512
 ---

Мнениеот Starozagorka на 07 Юли 2009 21:58

ester написа:
Starozagorka написа:Здравей, Естер! Искам да те питам за уредите /от сайта/, за които казваш, че са по - истински. Ти си доволна от Вибромасажора.
Интересува ме имаш ли впечатления от уреда Вибратон Mondial. /http://www.borela.net/Mondial.php/ Какво производство са, знаеш ли?

Благодаря ти предварително! :)

Съжалявам,за този колан идея си нямам.За производството-всичко се прави най-вече в Китай,Малайзия.......Просто в БГ почти няма друго производство.Това не значи ,че всичко е боклук(е,има мно'У боклуци де,но не е задължително)

Благодаря ти, Естер! Но има стоки произведени в Китай за западноевропейски държави и качеството е на много високо ниво и затова се позаинтересувах. Защото имам впечатления от рекламираните вече по ТВ. :sm_newsm78: :)
Изображение

Изображение

Родена на 21.10.2009 год. - 3 360 гр., 52 см.
На 1 г. - 10 300 гр., 77 см.
Аватар
Starozagorka
Пристрастен
 ---

Мнениеот danielastaneva на 15 Юли 2009 10:14

Здравейте,аз също имам колана от около 6 месеца,но ако трябва да съм честна не го използвам много редовно.Като цяло наблюденията ми са,че има ефект повече в/у целулита,отколкото в/у килограмите като цяло...Когато се сетя за него си го пускам на 10 минутната програма на бедрата и после на дупето...след това си слагам от един антицелулитен гел на Гарниер,а преди душ си правя масаж с утайка от кафе.Има ефект.Но не мога да кажа от кое точно средство.Може би и от трите на куп. :D Успехи :D
Аватар
danielastaneva
 ---

Мнениеот ivan8130 на 21 Юли 2009 14:27

Zdraveite, az imam kolana ot godina i polovina i sam mnogo dovolna . :) no zaedno s kolana trqbva da spazvate i nqkakva dieta. Az za edna sedmica svalin tri kilograma no zaedno s kolana pazih i dieta :) :) :) :) :)
Здравейте, аз имам колана от година и половина и сам много доволна . :) но заедно с колана трябва да спазвате и някаква диета. Аз за една седмица свалин три килограма но заедно с колана пазих и диета :) :) :) :) :)

Писането на кирилица е задължително във форума .Ако нямате кирилизираща програма , моля използвайте Кредор.
Следващи Ваши мнения на латиница ще бъдат изтривани без предупреждение.
Модератор
ivan8130
 ---

Мнениеот alexa89 на 02 Авг 2009 14:06

Здравейте и от мен.. И аз имам колана от няколко месеца и това, което забелязах е, че има ефект върху целулита стига да се използва редовно. Но ако си мислите че ще отслабнете докато си се тъпчете и тои ви вибрира на корема, въобще няма да се стане ;) Сега спазвам диетата на Дюкан, за да махна някое друго килце и я съчетавам с колана. Крайният резултат ще ви го съобщя като му дойде времето ;)
alexa89
Начинаещ
 ---

Мнениеот Madiks:) на 03 Авг 2009 16:00

Аз съяо да ви кажа имам колана от 2 месеца,но честно казано не съм го ползвала(само 2 пъти)Все нямам време!
Дадох около 160 лв с доставката+ сауна ефекта!
Само дакажа за сауна ефекта-пълна лудост!
Обадих се във фирмата ,която го предлага и вдигнах невероятен скандал и им казах,че са ми дали или неработещ сауна ефект или са пълни идиото дето лъжат хората!
Те ми казват„Госпожо,изпратете ни сауна ефекта да ви пратим нов,но знайте,че има жени като вас може би дето трудно се потят и дори да ви пратим нов пак ще е така"!!!
Мен ми стана смешно и не се занимавах повече,с това рзабрах,че може би тази сауна е просто поредна глупост!
Иначе от самия колан дали се отслабва не мога да кажа,защото споменах не съм го ползвала много редовно!
Но сега съм решила да започна да го слагам всеки дех и после ще споделям опит! :wink:
Поне прави масаж ако не друго :lol:
Основните елементи на щастието са:нещо да правиш,нещо да обичаш,и нещо,за което да се надяваш!
MADIKS:)

Изображение
Аватар
Madiks:)
Сериозен
 ---

Мнениеот k_hristova на 10 Авг 2009 13:49

Пълен обклук всичко става с глад инат и спорт!!!!!!!
ИзображениеИзображениеИзображениеИзображение
Аватар
k_hristova
Редовен
 ---

Мнениеот paunchevata на 12 Авг 2009 23:34

ggal написа:Относно колана:цената само на колана е 99лв след ползването му освен зачервяване на кожата и сърбеж на кожата нищо друго не става,раздрусваш се едно хубаво и това е
Относно сауна ефекта:за нея доплащаш още 50лв и ако си мислите ,че го има това изпотяване което е на рекламата се лъжете,отново зачервяване и затопляне без нито една капка пот.И като допълнение са написали и една :D примерна диета явно на нея разчитат колана им да има ефект

:lol:
Изображение
Аватар
paunchevata
 ---

Мнениеот ester на 17 Сеп 2009 19:06

k_hristova написа:Пълен обклук всичко става с глад инат и спорт!!!!!!!

Айде сега,с глад......и после..... :roll:
Аватар
ester
Жител на Mamaibebe
 ---

Мнениеот antoniq78 на 30 Сеп 2009 17:31

Истината е в хапчетата за отслабване лида другото с извинение е ташак работа колани мулани не вършат работа и аз си го взех ама само седи и събира прах ползвах го 3-4 месеца секи ден по 10-15 минути ама файда никаква,единственото нещо с което съм отслабвала до сега са хапчетата лида но оригиналните зщото имало и ментета една моя позната попаднала на менте и 50 лева на вятъра :balloons:
antoniq78
 ---

Мнениеот ester на 04 Окт 2009 16:42

Най-лесно се отслабва с вълшебна пръчка.........дааа........
Аватар
ester
Жител на Mamaibebe
 ---

Мнениеот emi_viktoria на 10 Окт 2009 13:06

ester написа:Най-лесно се отслабва с вълшебна пръчка.........дааа........

А къде се продава туй чудо :lol: щото на мен само тва ще ми свърши работа,аз диети не мога да пазя.
Изображение
Изображение[imgИзображениеimg]
Аватар
emi_viktoria
Фен на Mamaibebe
 ---

Мнениеот ester на 10 Окт 2009 13:17

А на тебе за какво ти е да отслабваш :roll: ?Като те гледам на снимката....ми се струва,че нямаш такива проблеми......
Аватар
ester
Жител на Mamaibebe
 ---

Мнениеот emi_viktoria на 10 Окт 2009 13:24

Ами нали знаеш,човек като си набие нещо в главата,пък ми се ще да се вталя малко откъм д..то и много пъти съм се чудила дали такива колани вършат някаква работа(аз искам по лесния начин),но явно няма да стане,трябват усилия уви.
Изображение
Изображение[imgИзображениеimg]
Аватар
emi_viktoria
Фен на Mamaibebe
 ---

ПредишнаСледваща

Назад към Диети