Вибриращ колан за отслабване Seven omnipotence

Тук споделяйте идеите си за премахване на излишните килограми. Спазването на диети публикувани във форума www.mamaibebe.com е изцяло на ваша отговорност.

Модератори: nikita_perez, Nifada, deia80

Re: Вибриращ колан за отслабване Seven omnipotence

Мнениеот Anjela на 25 Мар 2009 17:12

Имам приятелка която го има от месец , използват го всеки ден и тя и мъжът й , много са ми близки за да ме лъжат , и двамата имат постижения , пробили са си нови дупки на коланите , използват го сутрин и вечер по 10 мин , за сауна-ефекта казаха че наистина няма понете !
ИзображениеИзображение
Аватар
Anjela
Фен на Mamaibebe
 ---

Мнениеот venity на 01 Апр 2009 01:50

naistina li ima li efekt pri vas tozi kolan az go polzvam 12 dni nqkude i me e strah da ne bi sled 2 meseca polzvane da nqma kikakuv efekt :roll: a nqkoi znae li ot kude moga da si zakupq pristavkata sus sauna efekta na men mi pratiha samo kolana :cry: sega si nqmam na ideq ot kude da kupq tazi pristavka za6toto mi se struva 4e s neq 6te ima po golqm efekt ot kolkoto bez .vie kak mislite?
наистина ли има ли ефект при вас този колан аз го ползвам 12 дни някъде и ме е страх да не би след 2 месеца ползване да няма кикакъв ефект :roll: а някой знае ли от къде мога да си закупя приставката със сауна ефекта на мен ми пратиха само колана :cry: сега си нямам на идея от къде да купя тази приставка защото ми се струва че с нея ще има по голям ефект от колкото без .вие как мислите?

Писането на кирилица е задължително във форума .Ако нямате кирилизираща програма , моля използвайте Кредор.Следващи Ваши мнения на латиница ще бъдат изтривани без предупреждение.
Модератор
venity
 ---

Мнениеот ester на 06 Апр 2009 21:34

Не знам,аз имам истински вибромасажор и ефекта е намаляване на целулита.Не мисля,че може да се отслабне видимо с масажори........Аз си го взех най-вече заради целулита и определено съм доволна.
Аватар
ester
Жител на Mamaibebe
 ---

Вибро колани

Мнениеот Божидара на 05 Май 2009 13:49

роро
Здравейте, искам да получа повече мнения за виброколана "Омнипотенс", искам да си го поръчам най-вече ,заради целулита,който имам от скоро и ми е гадно, дали има ефект?
Благадаря Ви! :) :)
Божидара
 ---

Мнениеот TraYkovA на 12 Май 2009 11:09

Хайде и аз да се включа в темичката.След доста чудене и четене на мнения се престраших и си го поръчах.Сега очаквам да го получа в края на седмицата и ще споделя резултатите.От две седмици съм спряла хляба и свалих 2 кг.Надявам се с помощта на колана да имам по-добри резултати :roll: Искам само да добавя,че си го поръчах от Техномаркет,там има специален щанд за тези продукти. Стискайте ми палци :wink:
Изображение
Изображение
Аватар
TraYkovA
Сериозен
 ---

Мнениеот uleto888 на 13 Май 2009 11:09

Аз съм решила да си купя този колан одавна и ще го купя.После ще ви информирам за резултата. :lol:
ИзображениеИзображение
ИзображениеИзображение
Аватар
uleto888
Жител на Mamaibebe
 ---

Мнениеот ralka86 на 20 Май 2009 14:06

zdr az 6te vi kaja 4e tozi kolan e bokluk nali kazvat 4ee 99lv nee tolkova s podlo6kata izliza 160lv kupih go i o6te ot parviq den sprq da vibrira :emon23: :yawna: :hair: mn me qt 4akah 1 mesec za dostavka i sega 6te 4akam 2 sedmici za remonta a predi tova bqh kupila kolana sauna masaj no toi ne vdigna nujnite gradusi i go varnah i mi varnaha parite no te sa dr firma a za seven prosto 6te mi izgorqt parite samo trqbvalo 10min na den e te ne sa ni6to kak da reduva6 mestata kadeto iska6 da otslabne6 palni gluposti hora ne si har4ete parite za gluposti vqrvaite mi mn ot tezi metodi sam probvala i ni6to ne deistva :emon32: :sm_preggo:
здр аз ще ви кажа че този колан е боклук нали казват чее 99лв нее толкова с подлошката излиза 160лв купих го и още от първия ден спря да вибрира :emon23: :yawna: :hair: мн ме ят чаках 1 месец за доставка и сега ще чакам 2 седмици за ремонта а преди това бях купила колана сауна масаж но той не вдигна нужните градуси и го върнах и ми върнаха парите но те са др фирма а за севен просто ще ми изгорят парите само трябвало 10мин на ден е те не са нищо как да редуваш местата където искаш да отслабнеш пълни глупости хора не си харчете парите за глупости вярвайте ми мн от тези методи сам пробвала и нищо не действа :emon32: :sm_preggo:

Писането на кирилица е задължително във форума .Ако нямате кирилизираща програма , моля използвайте Кредор . Следващи Ваши мнения на латиница ще бъдат изтривани без предупреждение .
Модератор
ralka86
 ---

Мнениеот uleto888 на 20 Май 2009 15:56

ralka86 написа:zdr az 6te vi kaja 4e tozi kolan e bokluk nali kazvat 4ee 99lv nee tolkova s podlo6kata izliza 160lv kupih go i o6te ot parviq den sprq da vibrira :emon23: :yawna: :hair: mn me qt 4akah 1 mesec za dostavka i sega 6te 4akam 2 sedmici za remonta a predi tova bqh kupila kolana sauna masaj no toi ne vdigna nujnite gradusi i go varnah i mi varnaha parite no te sa dr firma a za seven prosto 6te mi izgorqt parite samo trqbvalo 10min na den e te ne sa ni6to kak da reduva6 mestata kadeto iska6 da otslabne6 palni gluposti hora ne si har4ete parite za gluposti vqrvaite mi mn ot tezi metodi sam probvala i ni6to ne deistva :emon32: :sm_preggo:
здр аз ще ви кажа че този колан е боклук нали казват чее 99лв нее толкова с подлошката излиза 160лв купих го и още от първия ден спря да вибрира :emon23: :yawna: :hair: мн ме ят чаках 1 месец за доставка и сега ще чакам 2 седмици за ремонта а преди това бях купила колана сауна масаж но той не вдигна нужните градуси и го върнах и ми върнаха парите но те са др фирма а за севен просто ще ми изгорят парите само трябвало 10мин на ден е те не са нищо как да редуваш местата където искаш да отслабнеш пълни глупости хора не си харчете парите за глупости вярвайте ми мн от тези методи сам пробвала и нищо не действа :emon32: :sm_preggo:

Писането на кирилица е задължително във форума .Ако нямате кирилизираща програма , моля използвайте Кредор . Следващи Ваши мнения на латиница ще бъдат изтривани без предупреждение .
Модератор

Майкоооо,аз днес си поръчах тоя колан-севана.И казаха,че след две седмици ще ми го дотавят.Защо си го поръчах и аз,каква съм пача. :clapp:
ИзображениеИзображение
ИзображениеИзображение
Аватар
uleto888
Жител на Mamaibebe
 ---

Мнениеот Ianitza на 27 Май 2009 13:16

Ралка, не си единствената, на майка ми кабела и гърмя няколко пъти в ръцете, след хиляди ремонти сега не работят степените, а вибрира както си знае :mrgreen:
ИзображениеИзображениеИзображениеИзображение
Аватар
Ianitza
Модератор
 ---

Мнениеот stela stoianova на 05 Юни 2009 12:46

Здравеите надиавамсе и аз да помогна имам колана и не го използвам често и въпреки рядкото ползване при мене има ефект.Аз съм слаба но след раждането кожата ми се отпусна (което е нормално) а колана наистина помогна 8) ако някои иска да ми пише в пощата,ще прата снимки :emon11: :emon11: :emon11:
Аватар
stela stoianova
 ---

Мнениеот kremi7 на 09 Юни 2009 20:09

ester написа:Не знам,аз имам истински вибромасажор и ефекта е намаляване на целулита.Не мисля,че може да се отслабне видимо с масажори........Аз си го взех най-вече заради целулита и определено съм доволна.

а какво представлява този вибромасажор
ИзображениеИзображение
Аватар
kremi7
Жител на Mamaibebe
 ---

Мнениеот uleto888 на 17 Юни 2009 08:37

Здраейте!Получих си колана преди около седмица.Използвам го всеки ден по един-два пъти,понякога и по три,защото е много приятно,особено на дупето. :D За 6 дена 5см. от талията ми се стопиха.Направо се опулих,защото хич не очаквах. :shock: Но да ви кажа за тази приставка за сауна ефекта.Момичета,която си го поръча,няма смисъл да си дава праите за тази приставка.Апсолютен боклук.Единственото,което прави е да затопли съвсеееееем леко кожата,камо ли да се изпотите.Няма такова нещо!Лъжа! Струва 50лв. допълнително.Не си заслужава.Ако си купите колана,купете само него.Той е 100лв. + доставката 10лв. А с тези 50лв. си купете някоя хубава блуза или дънки.Или каквото искате,но не ги давайте за тази приставка,защото за нищо не става. :?
ИзображениеИзображение
ИзображениеИзображение
Аватар
uleto888
Жител на Mamaibebe
 ---

Мнениеот ester на 18 Юни 2009 12:21

kremi7 написа:
ester написа:Не знам,аз имам истински вибромасажор и ефекта е намаляване на целулита.Не мисля,че може да се отслабне видимо с масажори........Аз си го взех най-вече заради целулита и определено съм доволна.

а какво представлява този вибромасажор

http://www.borela.net/Body-Sculpture.php
Малко са скъпи,но поне са истински.Аз лично си намерих моя по обява в нета на старо(въпреки,че си беше съвсем новичък) за 140 лв.С доставката от Пловдив ми се върза 167 лв.Наистина малко ме беше страх,да не изгърмя,но имах късмет,момичато не ме излъга.
Аватар
ester
Жител на Mamaibebe
 ---

Мнениеот Starozagorka на 02 Юли 2009 11:41

Здравей, Естер! Искам да те питам за уредите /от сайта/, за които казваш, че са по - истински. Ти си доволна от Вибромасажора.
Интересува ме имаш ли впечатления от уреда Вибратон Mondial. /http://www.borela.net/Mondial.php/ Какво производство са, знаеш ли?

Благодаря ти предварително! :)
Изображение

Изображение

Родена на 21.10.2009 год. - 3 360 гр., 52 см.
На 1 г. - 10 300 гр., 77 см.
Аватар
Starozagorka
Пристрастен
 ---

Мнениеот J.Lo на 03 Юли 2009 19:35

Аз си купих този колан "SevenOmnipotence" ползвах го някоко пъти, но ми прави впечатление, че кожата на корема ми почервенява и после ме сърби. На краката става още по зле, направо се изприщвам, все едно съм се жулила с коприва. Не мога да разбера къде е проблемът, да не би да развивам някаква алергия. Не знам какво да мисля. Ако няко има такъв проблем, ще се радвам да сподеите. Благодаря предварително! :D :D :D
J.Lo
 ---

ПредишнаСледваща

Назад към Диети