Вибриращ колан за отслабване Seven omnipotence

Тук споделяйте идеите си за премахване на излишните килограми. Спазването на диети публикувани във форума www.mamaibebe.com е изцяло на ваша отговорност.

Модератори: nikita_perez, Nifada, deia80

Re: Вибриращ колан за отслабване Seven omnipotence

Мнениеот ester на 10 Окт 2009 13:49

emi_viktoria написа:Ами нали знаеш,човек като си набие нещо в главата,пък ми се ще да се вталя малко откъм д..то и много пъти съм се чудила дали такива колани вършат някаква работа(аз искам по лесния начин),но явно няма да стане,трябват усилия уви.

Недей,не си набивай в главата разни маниащини,че от това само в главата се отслабва :lol:
Аватар
ester
Жител на Mamaibebe
 ---

Мнениеот emi_viktoria на 10 Окт 2009 14:56

Има нещо вярно ,да знаеш :wink:
Изображение
Изображение[imgИзображениеimg]
Аватар
emi_viktoria
Фен на Mamaibebe
 ---

Мнениеот teya на 21 Окт 2009 15:21

emi_viktoria написа:Ами нали знаеш,човек като си набие нещо в главата,пък ми се ще да се вталя малко откъм д..то и много пъти съм се чудила дали такива колани вършат някаква работа(аз искам по лесния начин),но явно няма да стане,трябват усилия уви.

Викииии, милА нали се видяхме, въобще недей си мисли такива неща. къде по-точно имаш да сваляш бе жена :shock: тия парички по-добре ги инвестирай в дрешка или ботушки :wink:

аз сега вече съм се навила и ще го купувам тия дни. отслабам си аз със спорт и ограничаване на сладко, ама целулита ми не мърда :evil:
teya
Жител на Mamaibebe
 ---

Мнениеот vanesa.20 на 02 Ное 2009 23:48

Здравейте,имам такъв колан от 2 месеца .мога да кажа ,че лично на мен ми действа отслабващо.Само че не го ползвам както пише по 10 минути ,а по един час.Когато се сетя през деня го пускам и общо стават 60 минути.Съветвам Ви наистина да не го ползвате повече от 20 минути на веднъж ,защото от вибрациите се появява страхотно главоболие.Относно приставката със сауна не я поръчах 40 лева ми искаха.Ако някой я ползва ще му бъда благодарна да сподели дали има по-добър ефект благодаря.
vanesa.20
 ---

Мнениеот kasablanka3 на 11 Ное 2009 16:33

Аз също мисля, че действа.Една приятелка го има и е доволна :wink:
kasablanka3
Начинаещ
 ---

Мнениеот daka_beni на 18 Ное 2009 16:30

Аэ също го имам и въобще не съм доволна.
Изображение[url=http://www.mamaibebe.com]Изображение
Аватар
daka_beni
Сериозен
 ---

Мнениеот lilivi на 03 Дек 2009 15:40

Здравейте ,аз също имам вибриращ колан и съм много доволна от него.
Преди да забременея бях се стегнала , сега след като родих ми остана малко коремче , но
от както ползвам пак колана вече е на половина.
Естествено правя и коремни преси.
Изображение
Аватар
lilivi
Жител на Mamaibebe
 ---

Мнениеот mamenceto на 14 Дек 2009 11:45

Не искам да отказвам никого Но това си е лично мое мнение НЕ СИ ДАВАЙТЕ ПАРИТЕ
Имам два колана.Вибра тон Seven omnipotence Ползвам ги от 9месеца мога смело да кажа чче няма ефект отсранява целулита.Нищо друго...Не ям :) На диета съм и въпреки всичко тия колани са лъжа и измама като искате стройна фигура отидете на фитнес ако имате време това е решението.Тия колани с апросто внушение и ако някое момиче каже че сваля 5см за 10 дена както четох тук това е пълна лжа...Искат да набутат още хора това сме ние Българите щом аз съм зле хората около мен трябва да са два пъти по зле.
Изображение
mamenceto
 ---

Мнениеот mariq-borqnka на 17 Дек 2009 01:04

Neznam dali ima efekt no imam namerenie da reskuvam i da probvam,edni kazvat stava drygi ne ,moje bi ima zna4enie na4ina na polzvane ,abe neznam pak no 6te proverq li4no v nai skoro vreme. :D :D :D :D
Незнам дали има ефект но имам намерение да рескувам и да пробвам,едни казват става други не ,може би има значение начина на ползване ,абе незнам пак но ще проверя лично в най скоро време. :D :D :D :D

Писането на кирилица е задължително във форума .Ако нямате кирилизираща програма , моля използвайте Кредор . Следващи Ваши мнения на латиница ще бъдат изтривани без предупреждение .

Модератор
mariq-borqnka
 ---

Мнениеот Lady_cool на 02 Яну 2010 23:08

vanesa.20 написа:Здравейте,имам такъв колан от 2 месеца .мога да кажа ,че лично на мен ми действа отслабващо.Само че не го ползвам както пише по 10 минути ,а по един час.Когато се сетя през деня го пускам и общо стават 60 минути.Съветвам Ви наистина да не го ползвате повече от 20 минути на веднъж ,защото от вибрациите се появява страхотно главоболие.Относно приставката със сауна не я поръчах 40 лева ми искаха.Ако някой я ползва ще му бъда благодарна да сподели дали има по-добър ефект благодаря.

Здравей vanesa.20 .Аз имам сауна приставката,лично аз от нея не съм доволна.Тя не изпотява а само затопля и като го ползваш повече от 10 мин много започва да ти пари.На мен ми се зачервява кожата от нея и супер много ме сърби .След като ми направи синици по корема я махнах и си останах само с колана от който съм доволна.
Lady_cool
 ---

Re:

Мнениеот ваня 89 на 06 Яну 2010 12:03

nikita_perez написа:
alex76 написа:Не съм ползвала такъв колан и се съмнявам да е много ефикасен :?

И аз така.Обикновенно по телешоповете нищо качествено няма.

и аз така мисля,добре че открих темата,
че се замислях доста сериозно да си го поръчам,
но се отказвам категорично
Аватар
ваня 89
Пристрастен
 ---

Мнениеот jasminhrisi на 27 Яну 2010 15:40

Здравейте,
аз се занимавам с танци откакто се помня, а от няколко години и на професионално ниво т.е. усилени тренировки, но имам хормонални проблеми, които ми докараха целулит още в пубертета. Много книги съм изчела на тази тема, много мнения съм изслушала, много информация събрах. Ще се опитам да споделя на кратко каквото знам по темата.
Разбира се няма нужда да ви казвам, че най добре е да се доверите на професионалист - в днешно време съществуват много процедури извършвани в салоните за разкрасяване като йонотермията, ендермологията, мануалният лимфен дренаж... Тези процедури трябва да се започнат интензивно, а след това да се ходи на поддържащи сеанси и това излиза доста дебело! Ако и вие като мен не разполагате с толкова пари ето малко идеи :)
Поръчах си колана Seven Omnipotence защото от опит знам, че масажите в проблемните области помагат за стягане и заглаждане на кожата, но не бива да очакваме чудеса от тези колани! Те само могат да спомогнат за подобряването на състоянието!
За да повишим шансовете си трябва да вземем комплексни мерки - умерено и здравословно хранене, третиране на проблемните зони на тялото с горещи и студени душове - това помага за по-доброто оросяване, а по бързата циркулация на кръвта намалява шансовете за образуване на излишни подкожни мазнини (които наричаме целулит).
Ако имате вана у дома много полезно за кожата е да прибавяте морска сол или водорасли един път седмично във водата, за останалите от нас които не разполагаме с вана - втривайте бучките морска сол в проблемните участъци!
Задължително е пиенето на поне 2 литра вода всеки ден!
Необходими са физически тренировки - аеробика, фитнес, та дори и проста гимнастика изпълнявана в къщи - можете да си издърпате примерни упражнения от интернет...
Също в чужбина (за Южна Кореа знам сас сигурност) е много разпространено сухото четкане на тялото преди душ, което спомага за отделянето на мъртвата кожа и заглаждането на новата, и възръщането на розовия й цвят, а когато кожата е не хидратирана целулита е по видим!
Да не забравяме и антицелулитните кремове - те помагат в борбата с целулита дотолкова, че се нанасят чрез масаж, всъшност колкото по продължително ги нанасяте, толкова по добре съставките навлизат в кожата и толкова повече затопляте кожата на проблемното място, а с това подобрявате кръвообращението! Доказано е, че етеричните масла също спомагат за намаляване на целулита - намират се в аптеките и не са скъпи но не ги използвайте по време на бременност!
Важна е и правилната техника на масажиране! Антицелулитния масаж на бедрата например се прави в посока отдолу нагоре чрез изпомпване - колкото по- динамичен е - толкова по- ефикасен ще е той!
Накратко - ако имате пари посещавайте козметичните центрове, ако нямате пари, но имате свободно време си правете самомасаж по 15 -20 минути на ден, а ако нямате свободно време като мен ви препоръчвам да си купите някакъв масажиращ колан, който можете да използвате, докато с ръцете си вършите нещто друго! Лично аз не съм доволна от сауна приставката (при мен пристигна като подарък) - не ви препоръчвам да си я купувате! Не затопля достатъчно и в никакъв случай няма да се изпотите само за 10 минути!
Надявам се да съм помогнала на някой! Пожелавам успех на всички! :)
jasminhrisi
 ---

Мнениеот eli26 на 03 Фев 2010 00:34

Момичета, по телешоповете наистина нищо качествено няма, като започнем от мобилните шевни машини, минаваме през кухненските роботи и стигнем до коланите за отслабване. Но все пак има светлина в тунела! От известно време използвам продуктите на Тянши Тиенс и не само за отслабване. Искам да споделя, че съм изключително доволна, поръчах си този изтрит линк от онлайн магазинът на Тянши, разбира се ефектът не дойде на втората седмица :) както си представях, но наистина след 1 месеца употреба видях значителна разлика. Когато го купих лятото не ми се отделяха средства за по скъпия колоан (тогава беше към 300лв), който пише че е комплексен изтрит линк , за което сега съжелявам но така или иначе ефекта е налице.
Препоръчвам го на всички, които наистина искат да постигнат резултат.
eli26
Начинаещ
 ---

Мнениеот karmenna на 16 Апр 2010 10:22

има ефект но триабва да си сериозен и да се ползва по схемата по коиато е описан
karmenna
Начинаещ
 ---

Мнениеот Elda на 19 Апр 2010 14:29

Здравейте, специално се регистрирах, за да мога да споделя моя опит с колана Севън Омнипотенс.

Такаааа..преди няколко месеца и аз се прехласвах и обяснявах кооолко съм доволна от колана. Защото бях доволна - тъй като си го ползвах и аз, като много други, по няколко последователни серии - и ефект имаше.

Да, ама не!

Така неможе - пише го в гаранционната карта :sm_yahoo_34: . Само по 10 мин. и после 20 мин почивка. Толкоз. Ако щеш. Иначе коланът не бачка. :sm_yahoo_09:

А в рекламате - гледайте я внимателно, ти обясняват, че с този колан можеш да отслабнеш навсякъде.
Не неможеш. С по 10мин. неможеш навсякъде. :sm_yahoo_34:

Защото ако искам за 1 месец да пооформя дупе, корем и талия, ми трябват минимум по 10 мин на вечер за зона /през деня съм на работа и някак си не ми е удобно да се оформям там... :wink: Smile/.
Така - нека сметнем:
10 мин корем + 20мин почивка /за колана!!/
+ 10мин. за дупе + 20 мин почивка /заколана!!/
+ 10 мин за талия... /за бедра, гръб и други части дето се споменават и дума не може да става/

Колко стана - 90 минути. :sm_newsm78: Тоест реално на мен ми трябват час и половина, в които да се въртя около колана или по-конкретно на метър - два от контакта..... :sm_yahoo_09:

Да, от контакта, щото тези, които го ползваме вече знаем, че за да работи, трябва да се включиш в ел. захранването... :emon32:
Е, на мен ми е най удобно да го ползвам докато мия чинии, но то пък не бива да се ползва и в близост до вода... :madd:
Т.е. излиза, че съвсем не можеш свободно да си го ползваш и да си вършиш някаква домашна работа. :hair:

Първо се връзваш, а не си свободен да го ползваш където и както си поискаш.
Второ коланът трябва да си почива, а не да "топиш навсякъде".
Трето в началото на рекламата дават една жена, която видимо сваля 10-15 килограма за един месец. Това абсолютно не е възможно!! Че аз за 3-4 кг съм седнала да пиша... :sm_037:

Някак си иначе изглеждат нещата в рекламата. :down:

Както и да е - аз си го ползвам, щото го имам.
И за да има ефект го ползвам повече от 10мин.
Съответно коланът се развали. Приеха ми го гаранционно. за 10тина дни го оправиха.
Дотук уж добре. Човекът, който ми го връчи само каза "и не го ползвайте повече от 10 минути без да направите почивка от 20мин, защото не е приятно така" :stopp: Моля? Кое не е приятно, за кого не е приятно... предпочетох да не коментирам. Взех си го и си тръгнах.
Още при първото ползване пак се развали - на втората серия от по 10мин. След седмица успях да намеря пролука в супер натоварените ми дни, да го занеса отново. Сега пак чакам да го оправят. После сигурно пак ще се развали....
/ :verymad: Вече почвам да топя само от нерви - явно този ефект се търси :wink: /

...Само че една от основните причини да закупя тоди уред беше, че нямам време за спорт и че докато така или иначе съм вързана вечер с домашни задължения вкъщи - да използвам времето да влизам и във форма. Сега вместо това - ходя по ремонти, а лятото идва и аз ще си остана с коремче и любовни дръжки :sadd:
Шегувам се, разбира се - няма да остана, защото ще си карам колелото в парка и ще се кефя на слънцето! :sm_006: :sm_009:
А междувременно ще използвам всяка възможност да запозная колкото се може повече хора с некоректния начин, по който рекламират този колан, за да знаят какво купуват и дали да го купуват.

Извинявам се за дългия пост и многото емотикони и пожелавам на вас и на себе си да изглеждаме така, както искаме! :wink2:
Elda
 ---

Предишна

Назад към Диети