Колко килограма сте в момента ?

Тук споделяйте идеите си за премахване на излишните килограми. Спазването на диети публикувани във форума www.mamaibebe.com е изцяло на ваша отговорност.

Модератори: nikita_perez, Nifada, deia80

Колко килограма сте в момента?

под 50 кг
31
9%
м/у 50 и 55 кг
53
16%
м/у 55 и 60 кг
49
14%
м/у 60 и 70 кг
105
31%
м/у 70 и 80 кг
54
16%
над 80 кг
48
14%

Общо гласове : 340

Re: Колко килограма сте в момента ?

Мнениеот viarakoleva на 15 Фев 2008 23:17

Vmomenta sam 61kg i sam v 6 mesec. Predi da zabremeneq bqh 45 kg. Sega imam ogromen korem. Spored lekarq mi sam napalnqla mnogo i trqbva da izlqza na dieta. Kolko kg ka4ihte i svalihte li gi sled rajdaneto? :(

В момента съм 61кг и сам в 6 месец. Преди да забременея бях 45 кг. Сега имам огромен корем. Според лекаря ми съм напълняла много и трябва да изляза на диета. Колко кг качихте и свалихте ли ги след раждането? :(

Мнението е редактирано от модератор! Моля, пишете на кирилица според правилата на форума!
Модератор
viarakoleva
 ---

Мнениеот natalcheto на 16 Фев 2008 00:31

viarakoleva написа:Vmomenta sam 61kg i sam v 6 mesec. Predi da zabremeneq bqh 45 kg. Sega imam ogromen korem. Spored lekarq mi sam napalnqla mnogo i trqbva da izlqza na dieta. Kolko kg ka4ihte i svalihte li gi sled rajdaneto? :(

Аз качих 25кг.Не се притеснявай,след като родиш ще отслабнеш и ще си върнеш предишните кг.
Изображение
Изображение
Аватар
natalcheto
Жител на Mamaibebe
 ---

Мнениеот Teddyy на 16 Фев 2008 21:55

natalcheto написа:
viarakoleva написа:Vmomenta sam 61kg i sam v 6 mesec. Predi da zabremeneq bqh 45 kg. Sega imam ogromen korem. Spored lekarq mi sam napalnqla mnogo i trqbva da izlqza na dieta. Kolko kg ka4ihte i svalihte li gi sled rajdaneto? :(

Аз качих 25кг.Не се притеснявай,след като родиш ще отслабнеш и ще си върнеш предишните кг.

Момичета, в момента съм в 30 седмица, т.е. 7 месец и съм 67 кг, преди да забременея бях под 54 кг при ръст 166. Качих най много в 5-я месец - цели 5 кг. Казват, че последните месеци са най-тежки, т. е. качвало се най-много. Мислите ли, че при всички е така? Аз много искам да не надхвърлям 70, това значи, че за последните 3 месеца ми остава по 1 кг. Не ям много, най-вече полезни неща - мляко и плодове. Едвам чакам да се затопли времето да тръгвам да обикалям града за по лесно раждане и по бавно пълнеене. emon20
Изображение
Изображение
Аватар
Teddyy
Редовен
 ---

Мнениеот viarakoleva на 17 Фев 2008 09:36

Zdraveite, mili mami! Blagodarq za otgovorite. Dano se spravq s kilogramite. Az pak sam 4uvala 4e se ka4valo nai-mnogo v 5-6 mesec, sled tova rasteja na beb4eto se zabavq taka 4e i po-malko kg se ka4vali, a nqkoi dori po4vali da svalqt kg v posledniq mesec. Neznam dokolko e vqrno oba4e. :D AZ ne se ograni4avam okam hrana, v karaina smetka po-vajno e beb4eto. Leko bremenuvane na vsi4ki :D

Здравейте, мили мами! Благодаря за отговорите. Дано се справя с килограмите. Аз пак сам чувала че се качвало най-много в 5-6 месец, след това растежа на бебчето се забавя така че и по-малко кг се качвали, а някои дори почвали да свалят кг в последния месец. Незнам доколко е вярно обаче. АЗ не се ограничавам окам храна, в караина сметка по-важно е бебчето. Леко бременуване на всички

Мнението е редактирано от модератор!
viarakoleva
 ---

Мнениеот nikita_perez на 17 Фев 2008 12:05

Teddyy написа:
Момичета, в момента съм в 30 седмица, т.е. 7 месец и съм 67 кг, преди да забременея бях под 54 кг при ръст 166. Качих най много в 5-я месец - цели 5 кг. Казват, че последните месеци са най-тежки, т. е. качвало се най-много. Мислите ли, че при всички е така? Аз много искам да не надхвърлям 70, това значи, че за последните 3 месеца ми остава по 1 кг. Не ям много, най-вече полезни неща - мляко и плодове. Едвам чакам да се затопли времето да тръгвам да обикалям града за по лесно раждане и по бавно пълнеене. emon20

Теди , всичко е много индивидуално.Аз качих първите 7-8 килограма до петия месец заради лакомията си - наблягах на тестени закуски и сладкиши.После понамалих малко "темпото " на ядене - хапвах предимно плодове , зеленчуци и мляко и така до финала бях +15кг.Не се притеснявай за килограмите , свалят се с ВОЛЯ.
Изображение
Изображение
Аватар
nikita_perez
Модератор
 ---

Мнениеот ваня на 17 Фев 2008 16:47

66-в момента но трябва да сваля още 15
Аватар
ваня
Жител на Mamaibebe
 ---

Мнениеот kemal4o на 17 Фев 2008 22:13

До преди 6 месеза бях страшна 80 кг. бях изпаднала в депресия и от 74 за 2-3 седмизи 80кг. после се взех в ръзе и допреди месез бях 57 кг. но много бързо ги свалих и пак си върнах 6-7 кг. в момента съм 64.500 кг. надявам се пак да стана 57 кг. при ръст 168 см.
Таралежът е птица упорита без да го ритнеш не отлита, ала ритнеш ли го бързичко ще разбереш, имал си бодли малкия келеш.
kemal4o
Пристрастен
 ---

Мнениеот polenium на 17 Фев 2008 22:52

Аз качих 24кг за цялата бременност, но сега съм вече 78. Искам да си върна старите килограми 66-67 при ръст 181см. Някои ще кажат малко са, но при мен всичко се лепи на дупето. Като знам до преди 7-8 години каква бях направо ми се плаче. Тогава все още тренирах и на този ръст бях 62кг.
Изображение Изображение
Аватар
polenium
Пристрастен
 ---

Мнениеот slance_07 на 07 Мар 2008 23:41

В момента сам 49кг.на височина 164см.като забременях бях 52.5кг.
Изображение
slance_07
Редовен
 ---

Мнениеот Lus на 08 Мар 2008 10:46

65
:roll: :P :cheers:
БОГ е сътворил всички ни... Но само човекът съди кои са ненужни...!!!

Детето ми се забавлява
http://www.youtube.com/watch?v=Sc1dxHhtDIk
Аватар
Lus
Жител на Mamaibebe
 ---

Мнениеот daniela80 на 10 Мар 2008 10:23

В момента тежа 65 кг.,забременях 60,качих около 18 и не мога да мръдна надолу.Още кърмя,нали уж след това по-бързо се отслабвало,че да видим.Не пия газирано,но ям хляб и то по веднъж на ден,че с беба не ми остава време.
[url=http://www.mamaibebe.com][img]
ИзображениеИзображение
Аватар
daniela80
Жител на Mamaibebe
 ---

Мнениеот ewka на 10 Мар 2008 21:24

в момента съм 55 и се надявам до края да не станат много килцата.преди да забременея бях 48 кг.качила съм 7 килца,които обаче странно защо не ми личат и не ми пречат,а коремчето ми е все едно съм преяла,а не че съм бременна :D преди ако качех и един килограм ми личеше,а сега не....странно,но се радвам де!
ИзображениеИзображение
ИзображениеИзображение
ИзображениеИзображение
Изображение
Aдриан - 21/07/2008 3150,52
Виктор - 10/06/2012 3050,51

Човек не може да намери успокоение нито в работата, нито в удоволствията, нито в манастира, а само в собствената си душа..." (Съмърсет Моъм, "Цветният воал")
"DON'T FORGET TO PRAY TONIGHT BECAUSE GOD DIDN'T FORGET TO WAKE YOU UP THIS MORNING..."
Аватар
ewka
Жител на Mamaibebe
 ---

Мнениеот danisia на 20 Мар 2008 19:42

64 преди да забременея бях 62
Изображение
Изображение
Ден преди раждането си дете попитало Бог:Не знам защо ще се появя натози свят?Какво трябва да правя?Бог отговорил:Ще ти подаря ангел,който винаги ще е с теб.Той всичко ще ти обясни.Но как ще го разбирам, аз не знам езика на ангелите?Ангелът ще те научи на своя език.Той ще те пази.А как е името на този мой ангел?Не е важно как се казва,той има много имена.Ти ще го наричаш Мамо
Аватар
danisia
Фен на Mamaibebe
 ---

Мнениеот Cveteto на 27 Мар 2008 17:05

При първата бременност качих 22кг. и с много тренировки и глад успях да ги сваля.Сега след втората имам излишни още 9кг.В момента съм на Дюкан-само за 3 дни махнах 3кг.
ucp.php?i=profile&mode=signature
Аватар
Cveteto
 ---

Мнениеот Svetoslava Nikiforova на 27 Мар 2008 17:15

55кг. съм, висока съм 178см., но малко ми тежат и ще сваля още 3кг.
Аватар
Svetoslava Nikiforova
Пристрастен
 ---

ПредишнаСледваща

Назад към Диети