РЕДУКТИЛ ! ! !

Тук споделяйте идеите си за премахване на излишните килограми. Спазването на диети публикувани във форума www.mamaibebe.com е изцяло на ваша отговорност.

Модератори: nikita_perez, Nifada, deia80

Re: РЕДУКТИЛ ! ! !

Мнениеот ester на 18 Дек 2008 16:23

Да,скъпа,както винаги,си права!
Аватар
ester
Жител на Mamaibebe
 ---

Мнениеот silvia80 на 28 Дек 2008 16:49

az sum pila reduktil efekt ima no sled vreme pak se ka4vat kilogramite ako ne se ograni4avash ina4e za okolo mesec svalih 6 kg bez da gladuvam ili da spazvam kakvato i da e dieta :D
Аватар
silvia80
 ---

Мнениеот viktoriia на 05 Яну 2009 18:58

пих Редуктил миналата година и бях много доволна но го съчетавах с диета при мен нямаше никакви странични ефекти , сега пак ще го почна :wink:
Изображение
Изображение
Изображение
Изображение
Аватар
viktoriia
Отличник
 ---

Мнениеот didimama на 11 Яну 2009 21:44

.
Последна промяна didimama на 08 Апр 2011 16:01, променена общо 1 път
didimama
Фен на Mamaibebe
 ---

Мнениеот ester на 12 Яну 2009 23:21

Стига сте се тровили,бе момичета!По-добре спортувайте,хранете се разумно,не разчитейте на "вълшебните" препарати........Ама......всеки си знае......Не вярвам във чудодейните препарати.Вярвам само в постоянството,против преяждането съм,и съм за умереното спортуване,Това е всичко необходимо за хубава фигура.......Не се тровете с боклуци,които са само рекламен трик за тлъста печалба на някого
Аватар
ester
Жител на Mamaibebe
 ---

Мнениеот viktoriia на 13 Яну 2009 11:56

Преди 1 седмица си купих Редуктил и цената му беше 76лв.Това е за една опаковка с 2 блистера от 15мг.Не съм на мнение ,че хапчетата са чудотворни ,но смятам че помагат при прилагане на строга и оскъдна на хранене диета-за което са и създадени.А също така смятам , че всеки сам преценява за себе си как да се бори с излишните килограми,това със спортуването на мен хич не ми допада, предпочитам 2месечна диета :wink:
Аватар
viktoriia
Отличник
 ---

Мнениеот ester на 13 Яну 2009 12:08

viktoriia написа:това със спортуването на мен хич не ми допада, предпочитам 2месечна диета

И после?.......И строгите и оскъдни на хранене диети не са много добро решение.Защото после........Не ЙО-ЙО ефект,ами не знам........Ама не спортувай,пий хапченца........Резултатите няма да са много трайни......Ама всеки си има глава на раменете,та сам си решава........2-месечна диетка и всичко е ОК,дааааа........Докато човек си мисли,че известно време ще е на диета,а после си продължава нормалното хранене,все ще си е дебел..........Не може да има после,затова съм категорично против всякакви препаратчета за отслабване......Ама това си е мое мнение,а който иска да си се трови и заблуждава.........Ох,Богдана,скъпа,пак ми липсваш,къде изчезна,айде ела малко........Виж например,какво е писала Лус.....Ефект-НУЛА......,само и е било кофти......
Аватар
ester
Жител на Mamaibebe
 ---

Мнениеот viktoriia на 13 Яну 2009 12:30

Това че при някой няма ефект а само странични действия е така ,но при мен не е ! А това с Йо-ЙО ефекта при мен не се получи .Преди 1 година свалих 20 кг.с диета и редуктил ,след края на диетата продължих нормален начин на живот и не съм се лишавала от нищо, а резултата - не съм качила и 1 килограм :mrgreen: сега смятам да постигна същия резултат.И искам да ти кажа , че има хора -като мен - на които спортуването не им е по душа и предпочитат диетите и не са ВЕЧНО ДЕБЕЛИ :nodd: :brows:
Изображение
Изображение
Изображение
Изображение
Аватар
viktoriia
Отличник
 ---

Мнениеот ester на 13 Яну 2009 13:11

Да,и аз смятам ,че с твоите 59кг. въобще не си шишкава,та да се тровиш с лекарства.Естествено,че спазваш някакви режими на хранене,но смятам,че те са достатъчни.......
Аватар
ester
Жител на Mamaibebe
 ---

Мнениеот bogdana на 13 Яну 2009 21:46

еи,момичета-кокичета,да спирате вече с тези глупости!ама как не ви дожаля да дадете толкова пари в аптеката бе.върви и си купи дрехи,книги,подаръци,отиди някъде на хотел ,напии се цивилизовано с бакарди .на колко години сте ,че се занимавате с простотии?5 ....и колко кила и ша пие редуктил.не си добре,чесно.виж си първи итм ,защо изобщо бъркате в обмяната на веществата си.толкова ли е трудно да се храните по-малко/колкото ви е дланта,да избягвате вредните захарни изделия и брашна,да спортувате ,да правите секс и да ходите по дискотечки .като остареете ще си давате ежемесечно парите по аптеките,защо бързате,защо?
искам да ви кажа нещо,знам че ще ме линчувате/все ми е тая на оная ми работа/-никога няма да отслабнете,никога!ще сте все дебели.защото мозъците ви са така програмирани.и можете да се промените само ако се храните нормално,а не се чудите колко лева да дадете за препарати,които ако деистват ,то не е в плюс за организма.ама как не ви идва на ум,че ако деистваха,нямаше да има дебели хора.и стига с това -да се наплюскам още някои ден и почвам да пия редуктил.ами вземи се друсаи-гарантирано отслабване.млади момичета ,красиви,а сами се излагате на глад./тя не била на диета,ама от лекарството нямала апетит и насила ..../ехоооооооооооооо,на горния етаж има ли някои?знаех си че тая държава не отива на добър краи,тя затова е.д. е изобразила бг като кенеф.само като се замисля колко хора по света умират от мизерия ,а тя редуктил си купува.
bogdana
Отличник
 ---

Мнениеот Lus на 13 Яну 2009 21:55

bogdana написа:еи,момичета-кокичета,да спирате вече с тези глупости!ама как не ви дожаля да дадете толкова пари в аптеката бе.върви и си купи дрехи,книги,подаръци,отиди някъде на хотел ,напии се цивилизовано с бакарди .на колко години сте ,че се занимавате с простотии?5 ....и колко кила и ша пие редуктил.не си добре,чесно.виж си първи итм ,защо изобщо бъркате в обмяната на веществата си.толкова ли е трудно да се храните по-малко/колкото ви е дланта,да избягвате вредните захарни изделия и брашна,да спортувате ,да правите секс и да ходите по дискотечки .като остареете ще си давате ежемесечно парите по аптеките,защо бързате,защо?
искам да ви кажа нещо,знам че ще ме линчувате/все ми е тая на оная ми работа/-никога няма да отслабнете,никога!ще сте все дебели.защото мозъците ви са така програмирани.и можете да се промените само ако се храните нормално,а не се чудите колко лева да дадете за препарати,които ако деистват ,то не е в плюс за организма.ама как не ви идва на ум,че ако деистваха,нямаше да има дебели хора.и стига с това -да се наплюскам още някои ден и почвам да пия редуктил.ами вземи се друсаи-гарантирано отслабване.млади момичета ,красиви,а сами се излагате на глад./тя не била на диета,ама от лекарството нямала апетит и насила ..../ехоооооооооооооо,на горния етаж има ли някои?знаех си че тая държава не отива на добър краи,тя затова е.д. е изобразила бг като кенеф.само като се замисля колко хора по света умират от мизерия ,а тя редуктил си купува.

Не дей да даваш оценки. Всеки си знае как да отслабне. Имаше цяла програма, където са били подключени и лекари. На мен за тези миналата година 22 кила предписано от лекар 10мг. Не че съм го пила (само 10 дена - не ми подейства, имам предвид не ми намаля апетита). Свалих 12 кила. След празниците се захванах да махна още 10, имам 20 хапчета, може ще ги пия в съчетание с дюканска диета. Аз съм на 40, колко и да изглеждам добре тялото не ми е като на 20, дори 30 годишна жена. На 20 години и сланинките са им секси, чтото на повечета са стегнати, а аз искам да ги няма, защото приятно ми е да съм харесана. Мъжо да ми се възхищава и да ме нарича моето момиче, а не дебела лелка. Това е.

Можеш да съветваш, но недей така категорично. Всеки има право на избор
БОГ е сътворил всички ни... Но само човекът съди кои са ненужни...!!!

Детето ми се забавлява
http://www.youtube.com/watch?v=Sc1dxHhtDIk
Аватар
Lus
Жител на Mamaibebe
 ---

Мнениеот ester на 14 Яну 2009 11:34

Добре,Лус,не разбрах само от Редуктил-а ли отслабна,или от диета?А относно сланинките-не съм съгласна.И на 20-годишните не им стоят добре.Знам как изглеждаш-бих казала ЧУДЕСНО за годините си(които не са много,според мен).Та има момичета на 20 и нещо,които на малкия прист не могат да ти стъпят......След като си на Дюкан и сваляш с него,защо ти е да се тровиш с такива боклуци?Пък и 76лв.ми се струва много.За 200-300лв. човек може да си купи някакъв фитнес-уред и да си джитка по малко вкъщи(всеки може по30-40 мин. да отдели за себе си ,на ден).Само така тялото може да е НАИСТИНА хубаво,т.е. стегнато.А да не говоря за хормоните на "щастието".....Веднъж човек ако усети как влияят....То всеки знае де,при секс се отделят мнооого.При спорт,също.Съгласна съм с Богдана,че ако препаратите действаха,по улиците щяха само фиданки да се разхождат.......Ама всеки си знае.Аз лично вместо да купувам подобни хапчета,избрах да си купя уреди за спорт.....Вече имам 2 бр.,а и масажор.И съм доволна от резултатите.Не съм на 20г.,на 33 съм.И успях да постигна моите 55кг(които са препоръчителни при ръста ми от 166см).Не се фукам,само споделям,че спорта най-добре оформя тялото.Е,не и без някакъв режим на разумно хранене,без някакви крайности,разбира се.Не е въпроса да се дърляме за глупости,всеки си изказва мнението........
Последна промяна ester на 14 Яну 2009 13:46, променена общо 1 път
Аватар
ester
Жител на Mamaibebe
 ---

Мнениеот bogdana на 14 Яну 2009 13:21

lus,разбирам те напълно.и аз съм на 33.аз не съм някаква самонадеяна кучка,която дава оценки на деиствията на другите.просто от позицията на човек със знания в областта на медицината и фармацията ,си изразявам мнението.така или иначе ,ние всеки ден си обменяме мисли и сме своего рода виртуални приятелки,нали така.аз съм убедена,че и без лекарства можеш да се поддържаш и да си красива.а това че лекари го изписват-естествено.нали требе да се изкарват пари и да се папка.не се подвеждаи по авторитети.някои беше писал,че с редуктил се е стопил с 6 кила за 1месец.ами-аз мога да ти кажа как с 10 да отслабнеш за 1 мес.,но наи-малкото-ти представяш ли си вътрешните ти органи ,около които има мазнина и изведнъж тя се маха за относително кратък период -кво става?наи-малкото бъбреците ти ще заплуват,грубо казано.защо не се пробваш да спортуваш нещо.каланетика,пилатес,иога-за изваиване ,а ако искаш да гориш мазнини-велото или кростренажора ще ти свърши добра работа.сядаш си на него джиткаш си ,докато си гледаш сериала или новините,или си четеш нещо.сутрин на гладно-пиеш кафе с 2 аспирина ,може лкарнитин /поне не е толкова пари и не вреди/и 30мин на велото,вечер също .пиеш го преди лягане.мини на нисковъглехидратна диета,забрави за тоя олигофрен дюкан.то ако ще е с редуктил,по-добре с клембутерол,ама това са гадни неща.когато човек не е боледувал и не се е сприятелявал с някаква болка ,не се е молил да е здрав,тогава е склонен да си прави експерименти с тялото си.още повече че след 40 започват много хормонални промени и ако разчепкаш обмяната си ,просто рискуваш не да отслабнеш,ами да напълнееш.трябва да се внимава и с остеопор. ,изобщо умна жена си -не прави глупости.освен всичко-когато се отслабва без да се спортува,се махат и мускули.с възрастта муск.маса драстично намалява,ако искаш да се разплиокащ като желе,макар и с 10кила по-слаба-даваи.аз бях дотук,повече няма да ви досаждам,защото сигурно дразня.всичко хубаво.
bogdana
Отличник
 ---

Мнениеот Lus на 14 Яну 2009 13:44

Богдана, може би и да си права, но всеки лекар казва че той е прав и също дава толкова
обяснения за нещата и се пресмива на колегата, който лекува по друг начин.
В момента не мога да спортувам все още. Чакам детето(каката) да тръгне втора
смяна за да за 1 час да изтичам до фитнес-клубА. Бебчо ми е голям вече е на 2г и почти 5 мес, но
навън не ходи - аз го нося, вкъщи не остава с никой. Имам само един изход - хубава
анимация и кака до него. И пак не винаги става, ако види че тръгвам, ще реве толкова колкото ме няма.
Уред степер - дадох го на приятелка, защото имапше възможност бебето да си счупи краката, имам още един
на балкона - тежък ми е да го правя всеки ден, иначе калпазанчо просто ще се нарани тежко.
Стана много опасен. А и не съм сигурно много организирана.

Трудно ми да не ям колкото и да ме смяташ и такива като мен за ..., но аз съм много лакома.
След раздането на бебето просто се промених, ям сладко като не видяла, като цигарите - пуших ги
по 2 кутии и така...

Естер, отслабнах с Дюкан. Аз съм за него. Аз и без това не ям плодовете, не ми тежи. Тежи ми сладкото.
Но пак правя така. 1 и 2 фаза докато изтрая и после задържам - тогава се въвеждат и картофи и варива,
почваш да се храниш нормално с малки ограничения. И свалих 12 кила с Дюкан миналата година по това
време за 20 дена + 3 фаза 1 месец.

Редуктил не ми помага.

Детето ми се забавлява
Аватар
Lus
Жител на Mamaibebe
 ---

Мнениеот Lus на 14 Яну 2009 14:15

bogdana написа:lus,разбирам те напълно.и аз съм на 33.аз бях дотук,повече няма да ви досаждам,защото сигурно дразня.всичко хубаво.

Извинявай, Богданче, не ни дразниш. Просто не бъди така категорична.
Със сигурност си права за част от момичетата, за другата не си. Остави
всеки да опита, да смени диетите, да достигне сам, защото си учи от грешките.

Например аз се кефя на фразата от филма - Интервюто със Уоли Спаркс:
Моята жена опита със всички диети които съществуват, а нейния гъз все едно
е по-широк от МИсисипи(превод от руски вариант на филма)

Детето ми се забавлява
Аватар
Lus
Жител на Mamaibebe
 ---

ПредишнаСледваща

Назад към Диети