РЕДУКТИЛ ! ! !

Тук споделяйте идеите си за премахване на излишните килограми. Спазването на диети публикувани във форума www.mamaibebe.com е изцяло на ваша отговорност.

Модератори: nikita_perez, Nifada, deia80

Re: РЕДУКТИЛ ! ! !

Мнениеот liliya28 на 03 Юни 2008 09:22

eninka написа:Мерси много,миличка. :flowers: А можеш ли да споделиш от колко време ги пиеш и какви точно пиеш-10 или 15 мг.?

Пия от 10 мг.Първо ги пих 1 мес. и свалих към 7 кг.направих по4ивка 1 мес. и пак по4нах като си запазих килограмите( Разбирасе се въздържах от хапване)след това свалих към 6 кг.Сега ги пия само сутрин по 1 през ден.Имам да сваля към 8-9 кг но те са най трудни...Мисля 4е до месец и половина ще съм си в нормалната форма :D
[url=http://www.mamaibebe.com]Изображение[url]
Изображение
Аватар
liliya28
Начинаещ
 ---

Мнениеот eninka на 03 Юни 2008 16:10

Браво!Дано постигнеш трайно резултатите към които се стремиш!
Аз днес питах в една аптека тук до нас-живея на ул."Младежка" и ми казах доста добри цени-най-скъпата разфасовка от 15 мг,28 капсулки-75 лв.Доволна съм! :mrgreen: И скоро ще поръчам да ми доставят-нямаха сега в наличност,но казаха че за около 2 часа пристигат поръчките.
Само малко ме страх,защото имам много големи очаквания към този продукт и ако се окаже,че не ми действа ще е твърде депресиращо...
Аватар
eninka
Жител на Mamaibebe
 ---

Мнениеот colop на 25 Юни 2008 14:40

здравеите момичета
аз си купих РЕДУКТИЛ 15 мл и вече 4 дена ги пия нямам никакви оплаквания и съм много доволна поне засега защото хич ама хич не ми се яде / а това ми беше наи-голямата пречка да сваля излишните кг/
ще видя в края на месеца колко съм свалила и ще пиша пак
Изображение
Изображение
Аватар
colop
Отличник
 ---

Мнениеот eninka на 25 Юни 2008 17:40

Супер,мила!Стискам палци да си свалила колкото искаш! :oki:
Аз още не съм го купила-чакам финаносова подкрепа... :oops: :D
Аватар
eninka
Жител на Mamaibebe
 ---

Мнениеот kremi7 на 26 Юни 2008 23:19

прочетох цялата тема и се запалих и мисля да си ги взема
ИзображениеИзображение
Аватар
kremi7
Жител на Mamaibebe
 ---

Мнениеот tanya_1971bg на 29 Юни 2008 22:54

Здравейте и от мен. От 1 седмица пия Редуктил 10 мг, супер се чувствам нямам странични ефекти с изключение на това че ми се пие повече вода... но пък преди не ми се събираше и 2 чаши на ден. Преди да започна се претеглих бях 70,8 кг. Започнах го в понеделник в петък се претеглих свалила съм 1,7 кг. не спазвам кой знае каква драстична диета леко се ограничавам. Идеята ми е да сваля 10 кг.. дано успея. Прочетох , че действа и на съня...засега спя като пън. Пожелавам на всички успех. След като си изпия опаковката за 2 седмици ще пиша за резулатата си.
tanya_1971bg
 ---

Мнениеот kremi7 на 01 Юли 2008 13:06

kremi7 написа:прочетох цялата тема и се запалих и мисля да си ги взема

дес си взех и аз 10мг от утре почвам да го пия,да видим ще има ли резултат,поне 5-6 като за начало да сваля ще е супер :D
ИзображениеИзображение
Аватар
kremi7
Жител на Mamaibebe
 ---

Мнениеот tanya_1971bg на 06 Юли 2008 08:07

Обещах, че ще пиша, свърших опаковката за 2 седмици и съм с 3,8 кг назад. Интересното е, че чак толкова не убиват апетита. Може би 15 мг е по-добър.. но пък в аптеката ми казаха, че 15 мг е за особено тежки случаи, за хора които имат да свалят 50 кг и нагоре. Все още си спя добре, не ми влияят на съня, нямам запек... от дългата листовка със странични действия засега не съм усетила нищо. Дано не усетя. Утре ще си взема още една опаковка за 2 седмици от 10 мг и продължавам. Заминавам на почивка в Батак, дано не се отпусна да ям ..защото чистия въздух обикновено ми влияе на апетита.
tanya_1971bg
 ---

Мнениеот tanya_1971bg на 06 Юли 2008 08:36

kremi7 написа:

дес си взех и аз 10мг от утре почвам да го пия,да видим ще има ли резултат,поне 5-6 като за начало да сваля ще е супер :D

Креми, как е действат ли ти? 5-6 кг. ще ги свалиш с редуктила за 1 месец. Пиши как ти подействаха след прием първата седмица? :D
tanya_1971bg
 ---

Мнениеот kremi7 на 06 Юли 2008 12:45

tanya_1971bg написа:
kremi7 написа:

Креми, как е действат ли ти? 5-6 кг. ще ги свалиш с редуктила за 1 месец. Пиши как ти подействаха след прием първата седмица? :D

да действат явно,защото въобще хямам апетит,и като видя храна даже ми става гадно :shock: ,пресъхва ми устата и пия повечко вода,свалих след 5-тата таблетка 1.5кг,нямам още и седмица,засега съм доволна,значи не пречи като сърща опаковката да почна втора или трябва почивка,аа и 1-я ден леко ми беще замаяно и спах цял следобяд,незнам но много ми се спеше,а дали е било от хапчетата незнам,ще пиш като свърша опаковката :D
ИзображениеИзображение
Аватар
kremi7
Жител на Mamaibebe
 ---

Мнениеот tanya_1971bg на 08 Юли 2008 21:39

Мисля, че трябва да се пие поне 2 месеца за да има ефект. Но след това трябва май и поддържаща диета поне още 2 месеца след спирането им , защото предполагам, че йо-йо ефекта ще стане факт. Сега е лято и поне още 2 -3 месеца ще е топло, яде се по лека храна и ако 2-3 месеца след август се продължи на лека храна свалените килограми ще се задържат. Днес обаче забелязах нещо което не ми хареса. По принцип съм с ниско кръвно винаги под 115 рядко нормално 120..примерно. Днес ходих на апарата на водната палата в Бургас който мери кръвно, тегло ръст, пулс, прави кардиограма и мери мазнините. изкара ме 141 на 65 . Вярно че беше адска жега и може да оказва влияние, също така както винаги ударих 2 кафета дълги до обяд... но може и да е от хапчетата. Досега съм взела 16 . Всяка седмица ходя на този апарат да се тегля досега не ми е показвал такова кръвно. Иначе бях ток нищо не съм почувствала нито ме боли глава, нито ми е лошо... просто баси кръвното. Утре пак ще го измеря може и да е инцидентно. Следи си кръвното обаче . поне на 2 дни си го мери.
tanya_1971bg
 ---

Мнениеот sevinik на 09 Юли 2008 17:12

Zdraveite momicheta!
Sled kato prochetoh mneniata vi po vaprosa, biah gotova da otida do aptekata, za da si kupia tova valshebno lekarstvo. No v poslednia moment reshih da pogledna, kakvo ima v neta po tozi vapros.
Popadnah na slednia sait: http://www.pandeblog.net/el-justiciero/ ... -reductil/
V nego pishe, 4e ve4e ima 32 slu4aia na smurt, sled upotrebata na reductil. v 25 v sveta ot tezi slu4ai e dokazano, 4e smartta se dalji na upotrebata mu.
Tuk vi predlagam da pro4etete mnenia ot drug sait: Линка е изтрит от модератор - tezi sa na bg-ski.

Az se otkazah d ago probvam, vapreki 4e imam nujda.
Dano ne sam vi stresnala!
No vse pak ne propuskaite da obarnete vnimanie na strani4nite efekti!

Здравейте, момичета!
След като прочетох мненията по въпроса, бях готова да отида до аптеката, за да си купя това вълшебно лекарство. Но в последния момент реших да погледна какво има в нета по този въпрос.
Попаднах на следния сайт: http://www.pandeblog.net/el-justiciero/ ... -reductil/
В него пише, че вече има 32 случая на смърт след употребата на Редуктил. В 25 в света от тези случаи е доказано, че смърта се дължи на употребата му.
Аз се отказах да го пробвам, въпреки че имам нужда.
Дано не съм ви стреснала!
Но все пак не пропускайте да обърнете внимание на страничните ефекти.

Писането на КИРИЛИЦА е ЗАДЪЛЖИТЕЛНО. Ако нямате кирилизираща програма, моля ползвайте КРЕДОР.
ПОСЛЕДВАЩИ МНЕНИЯ НА ЛАТИНИЦА ЩЕ БЪДАТ ИЗТРИВАНИ БЕЗ ПРЕДУПРЕЖДЕНИЕ.
Модератор
sevinik
 ---

Мнениеот десито на 10 Юли 2008 15:15

здравеите!
това за смъртноста от препарата са пълни глупости казвам ви го от сопствен опит направен преди повече от 5 гд.
десито
 ---

Мнениеот kremi7 на 10 Юли 2008 15:32

десито написа:здравеите!
това за смъртноста от препарата са пълни глупости казвам ви го от сопствен опит направен преди повече от 5 гд.

и какъв ти е опита,сподели?
ИзображениеИзображение
Аватар
kremi7
Жител на Mamaibebe
 ---

Мнениеот Anjela на 14 Юли 2008 15:16

Искам само да споделя че и аз съм пила от този продукт , не се оплаквах от странични ефекти но и нямаше кой знае какъв резултат затова го спрях !
Жива съм :D
ИзображениеИзображение
Аватар
Anjela
Фен на Mamaibebe
 ---

ПредишнаСледваща

Назад към Диети