РЕДУКТИЛ ! ! !

Тук споделяйте идеите си за премахване на излишните килограми. Спазването на диети публикувани във форума www.mamaibebe.com е изцяло на ваша отговорност.

Модератори: nikita_perez, Nifada, deia80

Мнениеот Pavlina на 27 Мар 2007 22:49

Ами по принцип тези капсули се дават без рецепта!По лекарско предписание трябва да се пият около 2-3 месеца и ефекта е много добър!Но при повечето ми познати,които са ги пили ефекта настъпва още през първия месец!Самостоятелно ако се приемат без никаква ограниченост в яденето може да няма кой знае какъв ефект,те не са магическо хапче за да се събудиш слаб,с тяхното приемане също трябва да се ограничаваш сладко,тестено,газирано или наи-добре е безхъглехидратната диета!Ефекта на тези хапчета не е често срещан с ходене до тоалетната,а те действат на мозъка,за да достига инфо за ядене,т.е. пиеш хапчета и цял ден може нищо да не си ял,и не ти се яде,но все пак трябва да се храним,тоест с тези хапчета се приема изключително по малко количество храна и това също спомага за бързо отслабване!По принцип голямата опаковка е от 28 хапчета,по листовка пише,че тряба да се свалят поне 5 кг,за тези 28 дни!Но на всеки действа различно,досега не съм чул или чела мнение от човек,който да не е отсалбнал,поне 5-10 кг!А дори знам от приятелка ,която свали 18 кг за един месец-редуктил и безвъглехидратна диета!адявам се и ефекта при мен да е голям!Днес ми е само четвърти ден-ям салати овкусени с олио,оцет и сол,пишешко или риба по малко,но не стоя нацяло гладна и резултата за 4 дни е -2 кг:)Изомително но факт,но нека видим резултата докрай:)[/color] :oki:
Аватар
Pavlina
Отличник
 ---

Мнениеот Pavlina на 27 Мар 2007 23:03

аз нямам досега страницни ефекти и се надявам да нямям,но в листовката пише,че ако си пил хапчета за нерви-от редуктила можеш да изпаднеш в депресия,пресъхване на устата,безразличие,отвеяност,липса на апетит(е то това е целта де:)) и страхотна жажда,пие се по доста вода,но в повечето случаи тези симптоми ги няма,тоест ако си здрав-няма проблем:)някои казват,също че ги боляло главата,но засега на мен нищо ми няма!Други пък имали обратния ефект-от тези хапчета се зареждали с енергия и се чувствали страхотно....абе всичко си е до организма,на всеки е различно!!!Различни хора.........различни идеали :wink2:
Аватар
Pavlina
Отличник
 ---

Мнениеот tony_nm на 27 Мар 2007 23:06

http://www.bda.bg/bdias/4429d.pdf
тук има много информация
редуктила е 10 мг и 15 мг
Изображение
Аватар
tony_nm
Жител на Mamaibebe
 ---

Мнениеот eyoree на 03 Юли 2007 21:20

Днес си взех редуктил 15мг пък да видим какво ще стане.Има доста добри отзиви :roll:
DOSIS SOLA VACID VENENUM...
Аватар
eyoree
Жител на Mamaibebe
 ---

Мнениеот Pavlina на 03 Юли 2007 22:21

Не искам да те отчайвам но аз от него не свалих нищо,незнам защо!Пих само една опаковка и за един месец-2 кг!Аз тези два кг бих ги свалила за 5 дни с диета,само че нямаше да ми излезе 160 лв!Поне на мен не ми действаха.дано на теб поне да ти действат!
Аватар
Pavlina
Отличник
 ---

Мнениеот DANIS на 05 Юли 2007 10:57

и аз ще си ги взема тези хапчета,сега се мъча с едни и ако нямат ефект право ще си купя тези.а и според мен цената говори за качеството!
Аватар
DANIS
Сериозен
 ---

Мнениеот DANIS на 10 Юли 2007 09:09

вчера си взех редуктила и сега почам да го пия и диета,казаха ми и лекари,че има голям ефект,сега в момента редуктила е на промоция за 15мг.-50 лев. а за 10мг.по малко.
Аватар
DANIS
Сериозен
 ---

Мнениеот gery_zlat на 17 Юли 2007 16:05

моля ви кажете ми от къде да си купя редуктила спешно и свободно ли се закупува,имам предвид дали е със зелена рецепта?благодаря ви!!!!!
gery_zlat
 ---

Мнениеот gery_zlat на 17 Юли 2007 20:07

аз съм от софия
gery_zlat
 ---

Мнениеот tedi_ivanova на 17 Юли 2007 22:32

Pavlina написа:Ами по принцип тези капсули се дават без рецепта!

По горе е написано.Влез в първата аптека и попитай за тях.
Изображение
Аватар
tedi_ivanova
Модератор
 ---

Мнениеот gery_zlat на 21 Юли 2007 12:02

благодаря ти Павлина,аз си купих тези капсули,обаче от 10милиграма,достраша м да си взема от 15,ти пила ли си редуктил,имаше ли ефект?на мен днес ми е втоеи ден
gery_zlat
 ---

Мнениеот Bonbonche на 24 Юли 2007 11:48

Купих си Редуктил от 10 мг. Вчера взех първото хапче. Чувствам се добре засега, не ми се яде! Имам да свалям няколко килограма. Дано да ми подейства! :)
Bonbonche
 ---

Мнениеот gery_zlat на 24 Юли 2007 20:43

аз взех да се отчайвам,вече 5-ти ден пия редуктил 10мг и няма никакъв ефект,през деня наистина не ми се яде,но вечерно време съм много гладна,хапвам съвсем малко без хляб и до момента не съм свалила нито 1 кг,ужас!!!!!!!!!!
gery_zlat
 ---

Мнениеот Bonbonche на 27 Юли 2007 11:18

gery_zlat,

пробвай да пиеш Редуктила не сутрин, ами на обяд. Така няма да ти се хапва вечер. Аз така правя и вечер не ми се яде. :)
Изображение
Bonbonche
 ---

Мнениеот DANIS на 30 Юли 2007 10:43

Bonbonche-ти от колко време пиеш редуктил?и доволна ли си?виждам,че си на добри кг. :D
Аватар
DANIS
Сериозен
 ---

ПредишнаСледваща

Назад към Диети