ФЕМИМОДЕЛ

Тук споделяйте идеите си за премахване на излишните килограми. Спазването на диети публикувани във форума www.mamaibebe.com е изцяло на ваша отговорност.

Модератори: nikita_perez, Nifada, deia80

Мнениеот бенита на 11 Юни 2007 14:18

УРА ,мами!От средата на февруари месец съм на диета е силно казано ,ям повече месо ,зеленчуци и други леки работи .Направих същевременно с това един курс с "Фемимодел" и сега чак правя втория курс и съм свалила до сега 12 килограма!!!! Чувствам се супер ,леко ми е и съм много щастлива,защото който ме види ,и младо и старо ми прави комплименти за тялото ми и казва,че сияя ....Щастлива съм наистина!Не знам дали е от хапчетата,може би цялата тази комбинация,която правя дава този резултат и да ви кажа,че май ми стана навик това хранене.Стигат ми по-малки количества храна и изкушенията почти ги няма.А аз съм оперирана от щитовидна жлеза,както съм казвала вече и ми е нарушен метаболизма и хормоните,и всяко едно отслабване може да даде много трудно някакъв резултат,но ето ,че започна да се получава,даже и лекуващия ми ендокринолог ме похвали....ааа забравих и на всичкото отгоре пия бира на корем
Изображение
Изображение
Аватар
бенита
Сериозен
 ---

Мнениеот ALEKS на 11 Юни 2007 14:24

бенита написа:УРА ,мами!От средата на февруари месец съм на диета е силно казано ,ям повече месо ,зеленчуци и други леки работи .Направих същевременно с това един курс с "Фемимодел" и сега чак правя втория курс и съм свалила до сега 12 килограма!!!! Чувствам се супер ,леко ми е и съм много щастлива,защото който ме види ,и младо и старо ми прави комплименти за тялото ми и казва,че сияя ....Щастлива съм наистина!Не знам дали е от хапчетата,може би цялата тази комбинация,която правя дава този резултат и да ви кажа,че май ми стана навик това хранене.Стигат ми по-малки количества храна и изкушенията почти ги няма.А аз съм оперирана от щитовидна жлеза,както съм казвала вече и ми е нарушен метаболизма и хормоните,и всяко едно отслабване може да даде много трудно някакъв резултат,но ето ,че започна да се получава,даже и лекуващия ми ендокринолог ме похвали....ааа забравих и на всичкото отгоре пия бира на корем

:tulips: Поздравления! Аз отслабнах по същия начин - опаковка и половина Фемимодел и куп диети, заедно с него, но важното е, че има резултат.
ИзображениеИзображение
Аватар
ALEKS
Модератор
 ---

Мнениеот бенита на 11 Юни 2007 14:28

Благодаряяяя за поздравленията!!!Смятам да си свърша този курс с хаповете и после да продължавам само с храненето и да се надяваме да станем майки мечта,нали?Еее,не че сега не ни харесват,но ние сме лакоми за още...
Изображение
Изображение
Аватар
бенита
Сериозен
 ---

Мнениеот alex76 на 13 Юни 2007 07:42

бенита написа:УРА ,мами!От средата на февруари месец съм на диета е силно казано ,ям повече месо ,зеленчуци и други леки работи .Направих същевременно с това един курс с "Фемимодел" и сега чак правя втория курс и съм свалила до сега 12 килограма!!!! Чувствам се супер ,леко ми е и съм много щастлива,
:clap: :clap: :clap: Поздравления :love1:
Изображение
Изображение
Аватар
alex76
Жител на Mamaibebe
 ---

Мнениеот pinko_bl на 13 Юни 2007 11:32

Това е от фермата производител!

ФЕМИМОДЕЛ

Хранителна добавка в твърди желатинови капсули.
Всяка капсула съдържа следните природни суровини под формата на сухи екстракти:
Гарциния Камбоджия (Garcinia cambogia)- 200 mg

Глухарче - корени (Rad. Tаrаxci) - 45 mg

Хвощ – стръкове (Hb. Equiseti) - 40 mg

Маточина - листа (Fol. Melissae)- 40 mg

Келп (Fusuc vesiculosus)- 20 mg

Азиатска центела (Centella asiatica) - 30 mg

Калциев цитрат(Calcium citrate) - 100 mg

Съдържание на екстракта: Калиево/калциева (ниско натриева) сол на (-) хидроксилимонена киселина/ (-) –Hydroxycitric Acid Content/ - 50 %, дъбилни вещества, сапонини, флавоноиди, полизахариди, минерални соли.

Действие. Продуктът е комплексен активизатор на обмяната, който заедно с това допринася многостранно за доброто здраве и самочувствие на жената във всяка една нейна възраст. Гарцинията съдейства за намаляване чувството на глад и повишаване по метаболитен път с около 10% изгарянето на мазнините. Екстрактът от кафяви водорасли (келп) подкрепя дейността на щитовидната жлеза- основа на вътреклетъчното дишане. Азиатската центела уравновесява мозъчните функционални процеси, допринасяйки за намаляване чувството на глад и също подобрява кръвообращението. Глухарчето е източник на биологичноактивни съставки, подкрепящи регулирането на обменните процеси в организма, а също така и функциите на черния дроб и червата, свързани с елиминирането на токсини. Маточината спомага за снижаване на стресовото ниво, с което хармонизира функциите на организма на централно равнище. Калциевият цитрат (органична, пълно усвояема форма на калций) помага за релаксиране, подкрепя активизирането на липазата (ензим, разграждащ мазнините) и подобрява костната структура (която е претоварена при наднормени килограми). Хвощът също укрепва структурата на костите, ноктите и косата, помага за освобождаването на организма от тежки метали и други токсини и подобрява структурата на съединителната тъкан.

Концентрираните екстракти от природни продукти са естествен източник също и на ценни витамини, минерали и антиоксиданти, които допълват и усилват вече изброените въздействия върху организма.

Приложение: Цялостният биоактивен комплекс във „Фемимодел” съдейства за:
намаляване натрупването на общите масти по тялото;
подобряване на хормоналните функции и обмяната на веществата, особено у жените в преходни възрасти (пубертет и климакс);
изграждане на здрава костна, мускулна и съединителна тъкан, вкл. при системни физически натоварвания;
допълващо повлияване на целулит, мастната инфилтрация (стеатоза) на черния дроб и нормализиране функциите и обема на сърдечните, мозъчните или други кръвоносни съдове.
Препоръчан прием:

Една капсула на ден, сутрин преди хранене, с около 100 мл. течност.
За постигане на бърз ефект - два пъти по 1 капсула, сутрин и вечер на гладно, с около 100 мл. течност, заедно с приложената схема и хранителен режим.

ВАЖНО! Всеки 7-ми, 14-ти, 21-ви и т.н. ден от приема! Увеличаване приема на „Фемимодел” с 1 (една) капсула :

· при режим 1 капсула на ден – на 2 капсули /сутрин и вечер/

· при режим 2 капсули на ден – на 3 капсули /сутрин, обед и вечер/

Продължителност на приема: Минимално, за постигане на ефект – 20 дни. В повечето случаи е препоръчително повтарянето на този курс, до повлияване (постигане на резултати). На всеки последователно приети без прекъсване 80 бр. капсули (две кутии) се прави 10 дни почивка.

Противопоказания : В препоръчаните дози не са установени. Препаратът няма пристрастяващо действие. По общи съображения не би следвало да се употребява без медицинско наблюдение от бременни и кърмещи жени, и от деца под 10-годишна възраст.

Опаковка: Кутия с четири блистера по десет капсули, с листовка.
Аватар
pinko_bl
Фен на Mamaibebe
 ---

Мнениеот kemal4o на 09 Юли 2007 21:31

Има ли го в аптеките или каде да го търсим като му дойде времето че все още се кърмим.
Таралежът е птица упорита без да го ритнеш не отлита, ала ритнеш ли го бързичко ще разбереш, имал си бодли малкия келеш.
kemal4o
Пристрастен
 ---

Мнениеот eclipse на 14 Юли 2007 14:00

Видях реклама в един от "бабешките вестници" на майка ми. Изглежда ми като измама...
eclipse
 ---

ФЕМИМОДЕЛ

Мнениеот dorinceto83 на 31 Юли 2007 12:37

Някой пил ли го е и има ли резултат, една позната каза че отслабнала с него.И аз се чудя дали да си взема.Вие какво ще кажете?

Това намерих за него в нета:
ФЕМИМОДЕЛ

Хранителна добавка в твърди желатинови капсули.

Всяка капсула съдържа следните природни суровини под формата на сухи екстракти:

Гарциния Камбоджия (Garcinia cambogia)- 200 mg

Глухарче - корени (Rad. Tаrаxci) - 45 mg

Хвощ – стръкове (Hb. Equiseti) - 40 mg

Маточина - листа (Fol. Melissae)- 40 mg

Келп (Fusuc vesiculosus)- 20 mg

Азиатска центела (Centella asiatica) - 30 mg

Калциев цитрат(Calcium citrate) - 100 mg

Съдържание на екстракта: Калиево/калциева (ниско натриева) сол на (-) хидроксилимонена киселина/ (-) –Hydroxycitric Acid Content/ - 50 %, дъбилни вещества, сапонини, флавоноиди, полизахариди, минерални соли.

Действие. Продуктът е комплексен активизатор на обмяната, който заедно с това допринася многостранно за доброто здраве и самочувствие на жената във всяка една нейна възраст. Гарцинията съдейства за намаляване чувството на глад и повишаване по метаболитен път с около 10% изгарянето на мазнините. Екстрактът от кафяви водорасли (келп) подкрепя дейността на щитовидната жлеза- основа на вътреклетъчното дишане. Азиатската центела уравновесява мозъчните функционални процеси, допринасяйки за намаляване чувството на глад и също подобрява кръвообращението. Глухарчето е източник на биологичноактивни съставки, подкрепящи регулирането на обменните процеси в организма, а също така и функциите на черния дроб и червата, свързани с елиминирането на токсини. Маточината спомага за снижаване на стресовото ниво, с което хармонизира функциите на организма на централно равнище. Калциевият цитрат (органична, пълно усвояема форма на калций) помага за релаксиране, подкрепя активизирането на липазата (ензим, разграждащ мазнините) и подобрява костната структура (която е претоварена при наднормени килограми). Хвощът също укрепва структурата на костите, ноктите и косата, помага за освобождаването на организма от тежки метали и други токсини и подобрява структурата на съединителната тъкан.

Концентрираните екстракти от природни продукти са естествен източник също и на ценни витамини, минерали и антиоксиданти, които допълват и усилват вече изброените въздействия върху организма.

Приложение: Цялостният биоактивен комплекс във „Фемимодел” съдейства за:

намаляване натрупването на общите масти по тялото;
подобряване на хормоналните функции и обмяната на веществата, особено у жените в преходни възрасти (пубертет и климакс);
изграждане на здрава костна, мускулна и съединителна тъкан, вкл. при системни физически натоварвания;
допълващо повлияване на целулит, мастната инфилтрация (стеатоза) на черния дроб и нормализиране функциите и обема на сърдечните, мозъчните или други кръвоносни съдове.
Препоръчан прием:

Една капсула на ден, сутрин преди хранене, с около 100 мл. течност.
За постигане на бърз ефект - два пъти по 1 капсула, сутрин и вечер на гладно, с около 100 мл. течност, заедно с приложената схема и хранителен режим.

ВАЖНО! Всеки 7-ми, 14-ти, 21-ви и т.н. ден от приема! Увеличаване приема на „Фемимодел” с 1 (една) капсула :

· при режим 1 капсула на ден – на 2 капсули /сутрин и вечер/

· при режим 2 капсули на ден – на 3 капсули /сутрин, обед и вечер/

Продължителност на приема: Минимално, за постигане на ефект – 20 дни. В повечето случаи е препоръчително повтарянето на този курс, до повлияване (постигане на резултати). На всеки последователно приети без прекъсване 80 бр. капсули (две кутии) се прави 10 дни почивка.

Противопоказания : В препоръчаните дози не са установени. Препаратът няма пристрастяващо действие. По общи съображения не би следвало да се употребява без медицинско наблюдение от бременни и кърмещи жени, и от деца под 10-годишна възраст.

Опаковка: Кутия с четири блистера по десет капсули, с листовка.
Аватар
dorinceto83
Фен на Mamaibebe
 ---

Мнениеот bebo_kaka на 03 Авг 2007 11:50

Здравей , найстина има ефект но е па бавен . Мисля че това е по добре , защото ако бързо ги свалим отново ще ги качим два пъти по бързо .
bebo_kaka
 ---

Мнениеот emma_b на 03 Окт 2007 11:54

каква е цената на една опаковка
emma_b
 ---

Мнениеот emma_b на 03 Окт 2007 14:36

каква е цената на една опаковка
emma_b
 ---

Мнениеот Rumi_R на 04 Окт 2007 11:37

emma_b написа:каква е цената на една опаковка
Около 14-15 лева.Аз съм го взимала,но не съм пазила никакъв режим на хранене и за около 2 месеца свалих 4кг.,ако пазиш и някаква диета предполагам резултаът ще много по-добър :D
Rumi_R
Пристрастен
 ---

фемимодел

Мнениеот deboradd на 16 Апр 2008 17:49

пили ли сте тези хап4ета за отслабване,имат ли ефект?
deboradd
 ---

Re: фемимодел

Мнениеот Валентина на 17 Апр 2008 10:26

Хапчетат са много добри.
Преди година ги пих и имаше ефект.Просто трябва да се пият по продължително време.
Но наистина си заслужава.
Изображение
Листенце за гората на Ивона http://gorata.net/f.php?f=ivona%20Ivanova
Аватар
Валентина
Фен на Mamaibebe
 ---

Re: фемимодел

Мнениеот Svetoslava Nikiforova на 17 Апр 2008 10:31

а корко струват?
Аватар
Svetoslava Nikiforova