Диетата на Bat Cat (90-дневна диета) - тема 3

Тук споделяйте идеите си за премахване на излишните килограми. Спазването на диети публикувани във форума www.mamaibebe.com е изцяло на ваша отговорност.

Модератори: nikita_perez, Nifada, deia80

Re: Диетата на Bat Cat (90-дневна диета) - тема 3

Мнениеот veselka14 на 06 Апр 2012 10:05

Божее,сръдни и чудеса.Съжалявам ако съм те обидила и те поздравявам,че се чувстваш добре в тялото си и си постигнала целта си.Казах какво мисля и предварително се извиних за развинтеното си въображение.Ти сама каза на няколко пъти,че се отказваш,какво да си мисли човек?!Просто си мислех,че не ти се влиза да даваш обяснения.Целта на поста ми не беше да те обидя,но от тук нататък ще се правя на мила и ще лицемернича,пък ако преча на някой,мога и да не пиша.Всеки има право да изрази мнение,както и никой не дължи обяснение на никого. :drama:
МИше,ти май си единствената,която се бои да свали повечко.Аз днес не съм гладна,бе.Странно.Хапнах банан,после ще хапна ябълки,имам и сурови орехи и не знам дали ще се сдържа и да не хапна от тях.Оффф,и пак вали :?
Нинка къде си?
Изображение

По-страшен от спина,по-опасен от рака...сега за сега си остава простака! Радой Ралин
Аватар
veselka14
Жител на Mamaibebe
 ---

Мнениеот veselka14 на 06 Апр 2012 10:19

Само да добавя,влезе,без да кажеш как е минал водния,имала ли си прегрешения,как е варирало теглото ти,а и след последния воден се прави още една четворка и като знам долу горе как вървяха дните ти след мен,направих простата сметка,че няма как да си приключила и всичко това на куп,допълнително ме заблуди.Още веднъж се извинявам ако съм те обидила,не е било умишлено и ще се постарая да бъда по-обрана занапред. Аз лично,ако съм доволна от резултата си и съм си завършила диетата ,чувствам успяла,на пост като моя,само бих се изсмяла.Извинявам се за отклонението.Приключих с извиненията.Хубав ден. :sm_02:
Изображение

По-страшен от спина,по-опасен от рака...сега за сега си остава простака! Радой Ралин
Аватар
veselka14
Жител на Mamaibebe
 ---

Мнениеот violenza на 06 Апр 2012 10:33

Ани, и аз се извинявам, че те подценихме, но наистина се заблудихме, защото наистина ти няколко пъти каза, че ще се отказваш :oops: :oops: . Яяяяяя, раздуй сега как мина водния последен, как се захранваш сега? А относно последния месец, то и аз не мръднах особено много последния месец.
Изображение

Изображение
Аватар
violenza
Жител на Mamaibebe
 ---

Мнениеот mi6o4eto на 06 Апр 2012 10:45

veselka14 написа:МИше,ти май си единствената,която се бои да свали повечко.

:emon15: Тъй, тъй... :emon17: Страх ме е да не си разваля "хубавата" фигура, за която съм положила толкова усилия и плюскане, за да я постигна... Пък сега всичко, за има-няма 3 месеца, да иде на вятъра... :lol:
Аз закусих с 2 банана (тоя път наблегнах на закуската, за разлика от предишните дни). За обяд имам 150 гр. зеле и моркови + 100 гр. домати, може би ще включа и ябълка, или портокал, че и малко сурови орехи... Аз ядките много си ги тача, че не огладнявам бързо след като съм ги яла, а за другите полезни вещества, с които ме снабдяват пък да не говорим... Нали освен слаби трябва да сме и красиви, не става работата само с глад... :emon06: :wink3: :sm_061:
Ани, и да се сърдиш, файда нема - казвай сега с колко отслабна точно... :emon35:
Изображение

Изображение
Аватар
mi6o4eto
Жител на Mamaibebe
 ---

Мнениеот veselka14 на 06 Апр 2012 11:12

Абе,луната била утре.Чудя се дали да не направя плодовия утре,както го бях планирала,а днес да си карам на разделно :roll: Ааа,к'во ще ме посъветвате?
Пете,извинявай,миля,пропуснах да те поздравя,че най-сетне успя да се добереш до танците и маааалко ти завиждам,щото моя дивак няма кой да ми го гледа и за половин час.Сега ще имаш и по-добри резултати и ще се разтоварваш между хората.Хайде и ти не си се вясвала днес,да видиш как ошарихме темата с негативни постове.Убий ме с камъни,каква съм лоша... :twisted:
Изображение

Аватар
veselka14
Жител на Mamaibebe
 ---

Мнениеот unique на 06 Апр 2012 12:36

Добър ден и от мен :) Какво е ставало тук не знам, но няма за какво да се сърдим Ани, като не ти харесва коментара подминаваш и толкова, не е фатално, хора всякакви :)
Аз не съм добре тия дни :( и психично и физично и не знам вече, закусих ябълка, сега пия кафе :)
за денс щях тортата да правя, но нямам желание никакво , а и прекалявам с количествата май и затова не смъквам , днес съм плюс :( ама квото такова, ще я карам докрай поне да не напълнея повече, то другото :)
Извинявам се за песимистичния пост, затова няма и да пиша много много, вие продъжжавайте все така :balloons:
Веси идеално ми съвпада ако е утре луната, белким от нея стане рабоатата, ама едва ли :roll:
Днес ще карам колелото за наказание, ако ще и да умр ана него :evil: :evil: криво ми е...
И тук е облачнооо :evil: и роси
{~~ARENA OF DEATH~~}
Аватар
unique
Отличник
 ---

Мнениеот petyastefanova на 06 Апр 2012 12:37

Ани, ти що така се обиди? Весито само разсъждаваше. Даже ти се извиняваше. Ама айде, всеки си има лоши дни. Все пак браво за постигнатите си резултати.
Днес съм на варива. Много рано сутринта изядох 1 ябълка. Добре че бяхме на разходка, че иначе щях да изям още една. Обядвах гъбена супа с филийка хляб и малко пържени картофи(не бях яла от началото на диетата). За довечера ще оставя само гъбената супа. А става ли с нея да изпия 10тина гр. ракийка. Ей, така за компания на мъжо?
Много обстойно ви чета за след диетката. Ама какво ли ще стане, не ми се мисли хи-хи-хи.
Мише, не разбрах в Търговище ли ще идвате с танците. Да се обадиш непременно. Ще ти дам телефона си на лични. А за Търново не знам да ли ще се навия, аз едва вчера почнах и не искам да обещавам на хореографката. То ще си покаже. А за напредналото ........ играя народни танци от дете. Много бързо схващам стъпките, навик. Но едно хоро не знам как се играе "Залюбих мамо три моми". Много ми харесва песента, но не знам хорото.
Аватар
petyastefanova
Фен на Mamaibebe
 ---

Мнениеот petyastefanova на 06 Апр 2012 12:46

Докато напиша и вие сте изписали ферман. Аман от вас, човек не може да ви изчете.
Отивам да приспивам малката, иска да гледа за "ну погоди". Белкем заспи по-бързо.
Веси и аз с много мъка намирам някой да ми гледа малката. Всички баби и дядовци са на село. Ама мъжо от снощи ми обеща, че вечер ще я взима с него си на работа, когато съм на танци. Пък и Веси ми е от голяма помощ. Обръщат ги сутришна смяна.
От днес сутринта мрънкам за кола. Няма да спра докато не ми купи.
Мале, мале и аз се оспамих. :sleep:
Аватар
petyastefanova
Фен на Mamaibebe
 ---

Мнениеот mi6o4eto на 06 Апр 2012 12:56

Петя, да, засега в Търговище... :wink: Но като знам повече подробности и е сигурно - ще ти пиша и ще обменим координати... 8)
Ама какви ракийки, какви 5 лв.? Не ти стигат пържените картофи, за които и мен щяха да хокат, че и ракия... :lol:
Туй хоро не знам как се казва, но определено не е "Залюбих мамо три моми"... :emon17:
Аз хапнах салатата + един портокал + шепа орехчета...
Изображение

Изображение
Аватар
mi6o4eto
Жител на Mamaibebe
 ---

Мнениеот veselka14 на 06 Апр 2012 13:13

Пете,знаех си аз,че само ти ще ме разбереш.Обаче си оправи си менюто.Гъбената супа не е за варива,всъщност става,но ако примерно си я направила с повечко ориз да речем.Сложи още някакви варива за довечера,щото обяда ти е повеч въглехидратен,отколкото за варива(ако наистина картофите ти са били малко).И ракийката,след режима :lol: (10гр не се брои,ама недай казва на другите,че ще ми се карат :lol: ).
Ей,никой не ми каза за лунеенето нищо и аз си седя на един банан от сутринта и чакам :roll:
Изображение

Аватар
veselka14
Жител на Mamaibebe
 ---

Мнениеот mi6o4eto на 06 Апр 2012 13:32

Веси, какво по-точно чакаш? Да падне Луната ли, да изгрее ли... :lol:
Аз четох, че пълнолунието е на 06.04.2012, петък, 22:19 часа... Тъй че според мен днес си направи плодов (фрешов) ден, за да ти е леко, когато настъпи пълнолунието, а утре и без това чак на обяд ще ядеш нормална храна - смятам, че е достатъчно... :wink: Но както ти си прецениш, ако смяташ, че утре е по-правилно да лунуваш - яж си днес...
Изображение

Изображение
Аватар
mi6o4eto
Жител на Mamaibebe
 ---

Мнениеот aniani139 на 06 Апр 2012 13:40

Извинени сте,явно не съм приключила,незнаех,че след водния се прави още една четворка наистина.Водния беше плодов и накрая ми станаха 2.Даже след двата плодови кантара показа 54кг,но днес сутринта пак 55кг,така че се записвам толкова.Стартирах на 63-64кг-завършвам на 55кг.Незнам кой беше писал,че с тази диета се сваля точно толкова колкото организма ти има нужда.Е явно моя на 55 се чувства добре.Много съм щастлива.
Мише някъде мернах една рецепта козунак или торта беше,може ли да ми я пратиш или оставиа аз ще се върна назад да я потърся:)
Веси с теб се караме като женени,но да го беше казал за някой който не ми пука,ами вие тук сте ми толкова мили,за 3 месеца доста се сближихме,а с теб си пишем от миналата година даже.Еми по-чувствителна съм какво да направя.
Аватар
aniani139
Жител на Mamaibebe
 ---

Мнениеот petyastefanova на 06 Апр 2012 13:43

[quote="mi6o4eto"]Туй хоро не знам как се казва, но определено не е "Залюбих мамо три моми"... :emon17: /quote]
:lol:

Гъбената супа я готвя с картофи и я пасирам, за да има вид на крем супа. Сложила съм 3 възголемички картофа. А пържените картофи, наистена бяха малко(10тина) останали от снощи, да не ги хвърлям. Какво да измислям за довечера друга. Най-много да направя картофена салата с боб. Хем ще върви на ракийката :lol:
Аватар
petyastefanova
Фен на Mamaibebe
 ---

Мнениеот mi6o4eto на 06 Апр 2012 14:00

Ани, ето ми пост-а с рецептата...
petyastefanova написа:Най-много да направя картофена салата с боб. Хем ще върви на ракийката :lol:

:rofl: Вари го, печи го - то взе за ракийката си мисли... :lol: :cheers2:
Изображение

Изображение
Аватар
mi6o4eto
Жител на Mamaibebe
 ---

Мнениеот veselka14 на 06 Апр 2012 14:17

Чакам да падне тавана на лятното кино.Хем не ми е гладно днес,хем знам,че мъжа ми,ако се прибере по-рано от работа,ще ми мрънкосва,че не ям с него,а утре се очертава да е на работа до късно,та за това.И си мислех,че мога да го съчетая с луната утре.А сутринта изядох един банан и още не съм гладна. :roll: Хем излизах,пазарувах и нищо не ми се дояде.ХАйде,излизаме пак да намръзнем и малката да заспи,пък ще го мисля по пътя :lol: Голяма драма направих..няма да умра от глад. :wink:
Изображение

Аватар
veselka14
Жител на Mamaibebe
 ---

ПредишнаСледваща

Назад към Диети